Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Όχι δεν είσαι τρελή και δεν θες ψυχίατρο ρε μωρό.Απλά υπερασπίζεσαι το χώρο όπου δουλεύεις και καλά κάνεις.Απλά δεν είναι ωραίο να υποτιμάς τη νοημοσύνη του άλλου.

Εσυ δηλαδή σε ότι δουλεια και να κανεις δεν θα στηρίξετε τον άνθρωπο τον οποίο σε έχει πάρει στη δουλεια και που σου δίνει ψωμί να φας....και ξέρω την απάντηση σου θα μου πεις ότι αν δεν δουλέψω δεν μπορω να πληρώνω ναι και θα εχεις δίκιο,,,αλλα τι να κάνω  εδω όλοι να μου φέρονται όμορφα και εγω να τους βρίζω?????


Δεν υποτίμησα ποτε τη νοημοσύνη κανένας δεν είναι του χαρακτήρα μου ξέρεις απλα λέω τα πράγματα έτσι όπως έχουν γίνει αυτο......

Μην δεν εχω δικαίωμα να μιλάω??????? :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εχουν οξυνθει πνευματα παλι  :rolleyes:
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Εσυ δηλαδή σε ότι δουλεια και να κανεις δεν θα στηρίξετε τον άνθρωπο τον οποίο σε έχει πάρει στη δουλεια και που σου δίνει ψωμί να φας....και ξέρω την απάντηση σου θα μου πεις ότι αν δεν δουλέψω δεν μπορω να πληρώνω ναι και θα εχεις δίκιο,,,αλλα τι να κάνω  εδω όλοι να μου φέρονται όμορφα και εγω να τους βρίζω?????


Δεν υποτίμησα ποτε τη νοημοσύνη κανένας δεν είναι του χαρακτήρα μου ξέρεις απλα λέω τα πράγματα έτσι όπως έχουν γίνει αυτο......

Μην δεν εχω δικαίωμα να μιλάω??????? :think:
Μάλλον κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.Αστο κούκλα μου δεν πειράζει.Δεν θέλω να σε φέρνω σε δύσκολη θέση! Καλή δουλίτσα να 'χετε!
υγ.: Η Μπέτυ ποτέ δεν θα μιλούσε έτσι...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Εσυ δηλαδή σε ότι δουλεια και να κανεις δεν θα στηρίξετε τον άνθρωπο τον οποίο σε έχει πάρει στη δουλεια και που σου δίνει ψωμί να φας....και ξέρω την απάντηση σου θα μου πεις ότι αν δεν δουλέψω δεν μπορω να πληρώνω ναι και θα εχεις δίκιο,,,αλλα τι να κάνω  εδω όλοι να μου φέρονται όμορφα και εγω να τους βρίζω?????


Δεν υποτίμησα ποτε τη νοημοσύνη κανένας δεν είναι του χαρακτήρα μου ξέρεις απλα λέω τα πράγματα έτσι όπως έχουν γίνει αυτο......

Μην δεν εχω δικαίωμα να μιλάω??????? :think:

Βρε ασε την φαγουρα και βαλε μας καμια φωτο να χαρουμε!!  :grin: :grin: :grin:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Μάλλον κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.Αστο κούκλα μου δεν πειράζει.Δεν θέλω να σε φέρνω σε δύσκολη θέση! Καλή δουλίτσα να 'χετε!
υγ.: Η Μπέτυ ποτέ δεν θα μιλούσε έτσι...


Εγω ειμαι η Δέσποινα και όταν τσαντιζωμαι βγαίνω εκτός εαυτού οκ????εσυ δεν θες να καταλάβεις δεν πειράζει.......



Βρε ασε την φαγουρα και βαλε μας καμια φωτο να χαρουμε!!  :grin: :grin: :grin:




URL]]
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Μάλλον κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις.Αστο κούκλα μου δεν πειράζει.Δεν θέλω να σε φέρνω σε δύσκολη θέση! Καλή δουλίτσα να 'χετε!
υγ.: Η Μπέτυ ποτέ δεν θα μιλούσε έτσι...
που ειναι η Κελλαρα μας ρεεεεεεεεεε
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
[quote author=kavliara-despina link=topic=3480.msg3866724#msg3866724 date=1339627323




http://[URL unfurl="true"]www.filis104.com/images/stories/koritsia/despoina/desp1.jpg[/img[/URL]]


[/quote]

Με προκαλεις με τετοιο ομορφο κωλαρακι!!  ;D ;D ;D :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
μαρουλι σε πηγε η δεσποινα αγαπουλη  :2on1:
πεθαινει για μενα το κοριτσι ρε, ασε που το παιζει δυσκολη  :rolleyes: :rolleyes:


υγ και εσυ το νου σου, και ο τρειςλαλουν, και ο νωντας, απλα το νου σας  :birdman: :birdman:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom