Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
τα αγαπουλιστικά ποια είναι δεν κατάλαβα;

σόρυ που απαντάω τόσο καθυστερημένα, απλώς κάνω αγώνα δρόμου να διαβάσω τα πάντα.

δεν ειπώθηκε τίποτα αγαπουλίστικο, ίσα ίσα εξήγησα τι ειπώθηκε και ίσα ίσα που η Δέσποινα ήθελε "αγαπουλίστικα" εν τέλει... (να δούμε τβ, αν ανοίξουμε σαμπάνια κλπ)

τέλος πάντων, σε κάθε περίπτωση το φταίξιμο είναι όλο δικό μου, γιατί έδωσα υπερβολική σημασία και υπερβολικά πολλά λεφτά μέσα σε 5 μήνες σε μια κοπέλα που δε μου έδωσε ποτέ μια ανάλογη σημασία σε όλο αυτό που έκανα...

χαίρομαι που αναγνωρίζει ότι είμαι καλό παιδί, λυπάμαι για πολλά από αυτά που είπε και με έθιξε (το ντύσιμό μου, ότι δεν καταλαβαίνω πως δε με θέλει κι άλλα πολλά), αλλά τη συγχωρώ γιατί εγώ φταίω που το τράβηξα τόσο καιρό, ενώ το μόνο κοινό που είχαμε ήταν το σχετικά καλό σεξ (για εκείνη και πολύ καλό για μένα)...



με βγαζεις ψευτρα????????????
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.269
Πόντοι
25.467
τέλος πάντων, σε κάθε περίπτωση το φταίξιμο είναι όλο δικό μου, γιατί έδωσα υπερβολική σημασία και υπερβολικά πολλά λεφτά μέσα σε 5 μήνες σε μια κοπέλα που δε μου έδωσε ποτέ μια ανάλογη σημασία σε όλο αυτό που έκανα...

Όταν το αλογατάκι που ποντάρεις για γκανιάν σε στέλνει κουβά κατ΄επανάληψη, το να επιμένεις να ποντάρεις σε αυτό είναι μάταιο. Επιλέξτε κάποιο άλλο...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
πάντως ρε σεις η άντζελα έκανε προσπάθεια να κάνει κάτι ξεχωριστό και πάλι πουτανα τα κάνατε και προσωπικό και πελάτες. δεν παιζόμεθα

έχεις δίκιο και η Δέσποινα έχει δίκιο που λέει ότι το χάλασα εγώ, όχι δεν τη διαψεύδω, αν και είναι πολύ σκληρή μαζί μου...

το θέμα είναι πως τελικά ήταν δύσκολο, για μένα, να περάσω ένα νορμάλ βραδιά με μια κοπέλα της δουλειάς.

ένιωθα πως δεν ήταν ούτε ραντεβού με μια κοπέλα, ούτε συνάντηση με μία φίλη, ούτε ραντεβού με μια ιερόδουλη σε ξενοδοχείο. τίποτα από όλα αυτά, αλλά και όλα αυτά μαζί...

και γενικά, είναι δύσκολο να έχεις μια προσωπική σχέση με μια κοπέλα της δουλειάς όταν είσαι πελάτης της. μα θα μου πεις, γιατί να έχεις προσωπική σχέση; θέλεις δε θέλεις, μετά από 5 μήνες και συνεύρεση τουλάχιστον μία φορά τη βδομάδα είναι κάτι αναπόφευκτο.

απλά.. ούτε φίλη, ούτε γκόμενα, ούτε απλά μία ιερόδουλη... δυστυχώς... έκανα τα πάντα για να ήμασταν σα φιλαράκια αλλά απέτυχα... εγώ φταίω για αυτό... ίσως πολύ απλά δεν ταιριάζανε τα χνώτα μας με τη Δέσποινα και απλώς μου άρεσαν μόνο τα κόλπα που μου έκανε στο κρεβάτι.  :-

νομίζω ότι με αυτό που λέω εξηγούνται όλα...
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
έχεις δίκιο και η Δέσποινα έχει δίκιο που λέει ότι το χάλασα εγώ, όχι δεν τη διαψεύδω, αν και είναι πολύ σκληρή μαζί μου...

το θέμα είναι πως τελικά ήταν δύσκολο, για μένα, να περάσω ένα νορμάλ βραδιά με μια κοπέλα της δουλειάς.

ένιωθα πως δεν ήταν ούτε ραντεβού με μια κοπέλα, ούτε συνάντηση με μία φίλη, ούτε ραντεβού με μια ιερόδουλη σε ξενοδοχείο. τίποτα από όλα αυτά, αλλά και όλα αυτά μαζί...

και γενικά, είναι δύσκολο να έχεις μια προσωπική σχέση με μια κοπέλα της δουλειάς όταν είσαι πελάτης της. μα θα μου πεις, γιατί να έχεις προσωπική σχέση; θέλεις δε θέλεις, μετά από 5 μήνες και συνεύρεση τουλάχιστον μία φορά τη βδομάδα είναι κάτι αναπόφευκτο.

απλά.. ούτε φίλη, ούτε γκόμενα, ούτε απλά μία ιερόδουλη... δυστυχώς... έκανα τα πάντα για να ήμασταν σα φιλαράκια αλλά απέτυχα... εγώ φταίω για αυτό... ίσως πολύ απλά δεν ταιριάζανε τα χνώτα μας με τη Δέσποινα και απλώς μου άρεσαν μόνο τα κόλπα που μου έκανε στο κρεβάτι.  :-

νομίζω ότι με αυτό που λέω εξηγούνται όλα...
η παροιμια λεει '' η παπας παπας η ζευγας ζευγας'' εσυ καπου τα μπερδεψες
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
με βγαζεις ψευτρα????????????

οχι δε σε βγαζω ψευτρα, αλλα πρεπει να λες τα πραγματα με το ονομα τους γιατι αλλα καταλαβαινουν με αυτα που λες...

δεν ειναι αγαπουλιστικα αυτα που σου ειπα, σου ειπα οτι ειμαι ερωτευμενος μαζι σου; σου ειπα οτι θελω να ειμαστε μαζι;

εγω σου ειπα οτι θελω να περναμε καλα μαζι μεχρι να βρω καποια κοπελα να κανω σχεση και οτι δε θελω να μπλεξω με αλλα στουντιοκοριτσα μεχρι να συμβει αυτο...

σου ειπα οτι προτιμω να τα δινω σε σενα που σε ξερω και με ξερεις και που νιωθω οτι τα λεφτα μου πιανουν τοπο...

σου ειπα οτι ηθελα να σε γνωρισω καλυτερα για να καλαταβω πως με βλεπεις και πως βλεπεις ολη αυτη την ιστορια της δουλειας σου ωστε να ξεκολλησω ευκολοτερα, να καταλαβω τι παιζει...

δε σε βγαζω ψευτρα, αλλα νομιζω πως δεν καταλαβαινεις τι λεω καποιες φορες η θελεις να βγαλεις εμενα ψευτη...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom