Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
εδώ σβήνουμε την φωτιά που άναψε η δέσποινα.

τελικά πόρισμα για τα 20 προφυλακτικά βγάλαμε?

γιατι τα είχε?
για να τα κάνει μπαλόνια τα είχε και να ομορφαίνει το δωμάτιο για να διασκέδαση ορέστης
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ναι αρχισε τα αγαπουλιστικα αν το ηξερα ετσι καλυτερα να μην ειχα παει......δεν θελω να πω τιποτα αλλο.....

τα αγαπουλιστικά ποια είναι δεν κατάλαβα;

σόρυ που απαντάω τόσο καθυστερημένα, απλώς κάνω αγώνα δρόμου να διαβάσω τα πάντα.

δεν ειπώθηκε τίποτα αγαπουλίστικο, ίσα ίσα εξήγησα τι ειπώθηκε και ίσα ίσα που η Δέσποινα ήθελε "αγαπουλίστικα" εν τέλει... (να δούμε τβ, αν ανοίξουμε σαμπάνια κλπ)

τέλος πάντων, σε κάθε περίπτωση το φταίξιμο είναι όλο δικό μου, γιατί έδωσα υπερβολική σημασία και υπερβολικά πολλά λεφτά μέσα σε 5 μήνες σε μια κοπέλα που δε μου έδωσε ποτέ μια ανάλογη σημασία σε όλο αυτό που έκανα...

χαίρομαι που αναγνωρίζει ότι είμαι καλό παιδί, λυπάμαι για πολλά από αυτά που είπε και με έθιξε (το ντύσιμό μου, ότι δεν καταλαβαίνω πως δε με θέλει κι άλλα πολλά), αλλά τη συγχωρώ γιατί εγώ φταίω που το τράβηξα τόσο καιρό, ενώ το μόνο κοινό που είχαμε ήταν το σχετικά καλό σεξ (για εκείνη και πολύ καλό για μένα)...
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
πάντως ρε σεις η άντζελα έκανε προσπάθεια να κάνει κάτι ξεχωριστό και πάλι πουτανα τα κάνατε και προσωπικό και πελάτες. δεν παιζόμεθα

το ξερω εγω πηγα με πολυ καλη διαθεση αλλα μου την χαλασε και ας με διαψευσει αν μπορει.........
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
τα αγαπουλιστικά ποια είναι δεν κατάλαβα;

σόρυ που απαντάω τόσο καθυστερημένα, απλώς κάνω αγώνα δρόμου να διαβάσω τα πάντα.

δεν ειπώθηκε τίποτα αγαπουλίστικο, ίσα ίσα εξήγησα τι ειπώθηκε και ίσα ίσα που η Δέσποινα ήθελε "αγαπουλίστικα" εν τέλει... (να δούμε τβ, αν ανοίξουμε σαμπάνια κλπ)

τέλος πάντων, σε κάθε περίπτωση το φταίξιμο είναι όλο δικό μου, γιατί έδωσα υπερβολική σημασία και υπερβολικά πολλά λεφτά μέσα σε 5 μήνες σε μια κοπέλα που δε μου έδωσε ποτέ μια ανάλογη σημασία σε όλο αυτό που έκανα...

χαίρομαι που αναγνωρίζει ότι είμαι καλό παιδί, λυπάμαι για πολλά από αυτά που είπε και με έθιξε (το ντύσιμό μου, ότι δεν καταλαβαίνω πως δε με θέλει κι άλλα πολλά), αλλά τη συγχωρώ γιατί εγώ φταίω που το τράβηξα τόσο καιρό, ενώ το μόνο κοινό που είχαμε ήταν το σχετικά καλό σεξ (για εκείνη και πολύ καλό για μένα)...

ρε τυπε τι σημασια εχεςι ποσα λεφτα εδωσες? τα λεφτα δεν δημιουργουν συναισθηματα...για να κανει την δουλεια της τα εδεινες οπως ολοι οχι για να σε ερωτευτει να πουμε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom