Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πότε θα έρθει η Κυριακήηηηηηη... οέοοοοο;;;;;;
:rockon: :rockon: :rockon: ;) ;) ;) ;) :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Φυλής 86 ισόγειο

πολύ ψηλά τακούνια !!!

προσποιητή πουτανιά

ωραίο σώμα !!!

...αλλά

έπιπλο  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Αλεξάνδρα ...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Την καλημέρα μου σε όλους και όλες....  ;) ;)

καλημερα και απο μας μαναρακι μου :-* :-*

Πότε θα έρθει η Κυριακήηηηηηη... οέοοοοο;;;;;;
:rockon: :rockon: :rockon: ;) ;) ;) ;) :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

σιγουρα θα κοιταξες το προγραμμα....τι γλυκος που εισαι:cheesy: ;) ;)

τι άσχετο είναι αυτο;;

δεν εχεις και αδικο....αλλα μαλον θελει να δωσει καποιες πληροφοριες στον γλυκο μου  Heelover ;) ;) ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Απλά μία καλημέρα να πω…
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
δηλαδη δεν υπαρχουν μεταναστες καθαροι και αξιοπρεπεις?
ολοι μα ολοι που ερχονται ειναι τοσο τελειωμενοι?

το δεχομε μονο ελληνες ακουγεται 100% ρατσιστικο και ιδιαιτερα εσυ αντζελα που κανεις ενα επαγκελμα οχι και τοσο αποδεκτο στην εδω κοινωνια μας δεν θα επρεπε να το διατυπωνεις ετσι "Στεγνα" το πραγμα.

αντιστοιχος θα μπορουσα να πω και εγω οτι μια πουτανα δεν εχει δικαιωμα στην αγαπη και στην οικογενεια γιατι ειναι πουτανα!!!!

ουτε καν την λεξη ιεροδουλη.....εστι στεγνα λοιπον οπως το μονο ελληνες!!

δεν ξερω το τι μπορει να σου εχει συμβει με το σχετικο θεματακι αλλα ολα ειναι επιλογες μας (επαγκελμα επικυνδινοτητα κτλ,) και εγω σε ενα εργοταξιο που ειμαι υπευθηνος ολο με ξενους εχω να κανω, αλλα εχει και καλους και κακους , ομοιος ομως και ελληνες!
οπως τους φερεσε σου φερονται, φυσικα υπαρχει μια επιρεποια στους οικονομικους αλλα και εκει το σωνεις αμα εχεις διαθεση!
σιγουρα το επαγκελμασου θελει πολυ προσοχη για το καλο ολων των φαν του αλλα μην τα εισοπεδονουμε ολα
ειναι βεβαια πλεον σημειο των ημερων μας οι μεταναστες και η εξολοθρευση τους δυστοιχος.
εγω παντος δουλευω με πολους και δεν εχω κανενα σοβαρο προβλημα με κανεναν, και πολυ ηταν κακοι αλλα τους "εφτιαξα" καλους θελοντας και μη και φυσικα εναρμονιζεσαι σε μια κοινονια αν εισαι φυσικα λιγο μορφωμενος και εξυπνος!

φιλικα ολα αυτα! :sunglasses:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλημερα Αντζελα :),τι κανεις?Ποτε θα βαλεις τις καινουργιες φωτο τις Κατερινας :tits2: που ειπες να μας αναψεις περισσοτερο.Και οι δυο καινουργιες κοπελες που εχεις θα περασεις και δικες τους φωτο ή ειναι νωρις ακομα?Παντως μην ξεχασεις την Κατερινα,thanks ;) :smitten: :smitten:....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δηλαδη δεν υπαρχουν μεταναστες καθαροι και αξιοπρεπεις?
ολοι μα ολοι που ερχονται ειναι τοσο τελειωμενοι?

το δεχομε μονο ελληνες ακουγεται 100% ρατσιστικο και ιδιαιτερα εσυ αντζελα που κανεις ενα επαγκελμα οχι και τοσο αποδεκτο στην εδω κοινωνια μας δεν θα επρεπε να το διατυπωνεις ετσι "Στεγνα" το πραγμα.

αντιστοιχος θα μπορουσα να πω και εγω οτι μια πουτανα δεν εχει δικαιωμα στην αγαπη και στην οικογενεια γιατι ειναι πουτανα!!!!

ουτε καν την λεξη ιεροδουλη.....εστι στεγνα λοιπον οπως το μονο ελληνες!!

δεν ξερω το τι μπορει να σου εχει συμβει με το σχετικο θεματακι αλλα ολα ειναι επιλογες μας (επαγκελμα επικυνδινοτητα κτλ,) και εγω σε ενα εργοταξιο που ειμαι υπευθηνος ολο με ξενους εχω να κανω, αλλα εχει και καλους και κακους , ομοιος ομως και ελληνες!
οπως τους φερεσε σου φερονται, φυσικα υπαρχει μια επιρεποια στους οικονομικους αλλα και εκει το σωνεις αμα εχεις διαθεση!
σιγουρα το επαγκελμασου θελει πολυ προσοχη για το καλο ολων των φαν του αλλα μην τα εισοπεδονουμε ολα
ειναι βεβαια πλεον σημειο των ημερων μας οι μεταναστες και η εξολοθρευση τους δυστοιχος.
εγω παντος δουλευω με πολους και δεν εχω κανενα σοβαρο προβλημα με κανεναν, και πολυ ηταν κακοι αλλα τους "εφτιαξα" καλους θελοντας και μη και φυσικα εναρμονιζεσαι σε μια κοινονια αν εισαι φυσικα λιγο μορφωμενος και εξυπνος!

φιλικα ολα αυτα! :sunglasses:

συγουρα υπαρχουν οπως λες και καλοι και καθαροι...
ομως ο λαος λεει φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα κατι το οποιο εφαρμοζω και εγω στη δουλεια μου
νομιζω το λες και μονος σου......συναναστρεφεσε με μεταναστες στη δουλεια σου απο τη θεση του υπευθυνου, λογικοτατο ειναι λοιπον σε εσενα να ειναι <<κυριοι>> σε εμενα που θα ερθουν μετα να βγαλουν το αχτι τους απο το τρεξιμο της δουλειας τους, της φτωχειας τους ή οτιδηποτε αλλο θα ειναι οτι ιδιο <<κυριοι>>?
μπορεις εσυ να μου το εγγυηθεις?
λες οτι με πολλους κακους συναναστραφηκες αλλα τους εφτιαξες καλους, εμενα ομως η δουλεια μου δεν ειναι τετοια, δεν πληρονομαι για κατι τετοιο ουτε και εχω τη διαθεση να το κανω ;)
απο την αλλη το επαγγελμα μου εχει τις ιδιαιτεροτητες του και φυσικα δεν ειμαι γιατρος να με δεσμευει κανενας ορκος στον ιπποκρατη που θα με αναγκαζε να ευχαριστω-εξυπηρετω τον οποιονδηποτε.
Αν στη βαρδια μου νοικιαζα μια πλαστικη κουκλα του σεξ δεν θα ειχα προβλημα οχι μεταναστες να πανε μαζι της αλλα ουτε και εξωγηινοι, απο τη στιγμη ομως που νοικιαζω το κορμι μου το οποιο μου ανηκει σε αποκλειστικοτητα εχω τη δυνατοτητα-δικαιωμα-επιλογη να το νοικιαζω οπου και οποτε θελω εγω.
Αν δεις ακομα μερικα ποστ πιο πισω θα βρεις οτι εχω γραψει οτι δεν δεχομαστε και μια μικρη γκαμα Ελληνων και οχι μονο γενικα τους ξενους.
Και 2 ερωτησεις γιατι εκ του ασφαλους ολοι λεμε την αποψη μας αλλα στην πραξη μπορει να λειτουργουμε διαφορετικα.......
Αν η αδελφη σου, ξαδελφη σου ή η φιλη σου τελοςπαντων εκανε τη δουλεια που κανω θα ειχες ή δεν θα ειχες προβλημα μαναρι μου να ξαπλωνουν επανω της στις βαρδιες της ολες αυτες οι ορδες που βλέπουμε σε περιοχες σαν το μεταξουργειο ή ακομα και αυτοι οι περιποιημένοι που λες συναδελφοι σου?
Αν δουλευες ταξι θα ειχες ή δεν θα ειχες προβλημα αν αργα το βραδυ 2-3 περιεργοι σου ζητουσαν να τους πας καπου μακρυα και απομονωμενα με το φοβο μηπως σε ληστεψουν?
Απο την αλλη επιχειρηματικα να το δεις απο τη στιγμη που η πλειοψηφια των πελατων μας δεν θελει να εχουμε και τετοιους πελατες ειμαστε υποχρεωμενες να μην εχουμε

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
μπράβο ρε Αντζελα μια χαρα του τα ειπες
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
συγουρα υπαρχουν οπως λες και καλοι και καθαροι...
ομως ο λαος λεει φυλαγε τα ρουχα σου να εχεις τα μισα κατι το οποιο εφαρμοζω και εγω στη δουλεια μου
νομιζω το λες και μονος σου......συναναστρεφεσε με μεταναστες στη δουλεια σου απο τη θεση του υπευθυνου, λογικοτατο ειναι λοιπον σε εσενα να ειναι <<κυριοι>> σε εμενα που θα ερθουν μετα να βγαλουν το αχτι τους απο το τρεξιμο της δουλειας τους, της φτωχειας τους ή οτιδηποτε αλλο θα ειναι οτι ιδιο <<κυριοι>>?
μπορεις εσυ να μου το εγγυηθεις?
λες οτι με πολλους κακους συναναστραφηκες αλλα τους εφτιαξες καλους, εμενα ομως η δουλεια μου δεν ειναι τετοια, δεν πληρονομαι για κατι τετοιο ουτε και εχω τη διαθεση να το κανω ;)
απο την αλλη το επαγγελμα μου εχει τις ιδιαιτεροτητες του και φυσικα δεν ειμαι γιατρος να με δεσμευει κανενας ορκος στον ιπποκρατη που θα με αναγκαζε να ευχαριστω-εξυπηρετω τον οποιονδηποτε.
Αν στη βαρδια μου νοικιαζα μια πλαστικη κουκλα του σεξ δεν θα ειχα προβλημα οχι μεταναστες να πανε μαζι της αλλα ουτε και εξωγηινοι, απο τη στιγμη ομως που νοικιαζω το κορμι μου το οποιο μου ανηκει σε αποκλειστικοτητα εχω τη δυνατοτητα-δικαιωμα-επιλογη να το νοικιαζω οπου και οποτε θελω εγω.
Αν δεις ακομα μερικα ποστ πιο πισω θα βρεις οτι εχω γραψει οτι δεν δεχομαστε και μια μικρη γκαμα Ελληνων και οχι μονο γενικα τους ξενους.
Και 2 ερωτησεις γιατι εκ του ασφαλους ολοι λεμε την αποψη μας αλλα στην πραξη μπορει να λειτουργουμε διαφορετικα.......
Αν η αδελφη σου, ξαδελφη σου ή η φιλη σου τελοςπαντων εκανε τη δουλεια που κανω θα ειχες ή δεν θα ειχες προβλημα μαναρι μου να ξαπλωνουν επανω της στις βαρδιες της ολες αυτες οι ορδες που βλέπουμε σε περιοχες σαν το μεταξουργειο ή ακομα και αυτοι οι περιποιημένοι που λες συναδελφοι σου?
Αν δουλευες ταξι θα ειχες ή δεν θα ειχες προβλημα αν αργα το βραδυ 2-3 περιεργοι σου ζητουσαν να τους πας καπου μακρυα και απομονωμενα με το φοβο μηπως σε ληστεψουν?
Απο την αλλη επιχειρηματικα να το δεις απο τη στιγμη που η πλειοψηφια των πελατων μας δεν θελει να εχουμε και τετοιους πελατες ειμαστε υποχρεωμενες να μην εχουμε

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

σου πα οτι στην δουλεια σου ενας λογος παραπανω να προσεχεις οπως και ο ταριφας οπως και ο περιπτερας γενικος ολοι οι λαικοι βαση αυτων των επαγκελματων
αλλα να ΑΦΟΡΙΖΕΙΣ με μια κουβεντα ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΕΣ  ειναι βαρυ.
σιγουρα το επιπεδο των ανθρωπων που συχναζουν εκει δεν ειναι το καλητερο ισως να ειναι και το χειροτερο, αλλα το ιδιο κτηνοι ειναι η οποιοι βρωμιαριδες που λες το ιδιο και οι οποιοι ανωμαλοι με γραβατα και ακριβη κολωνια

ολους αυτους λοιπον που τωρα ολοι κυνηγαμε, εμεις τους φεραμε σε αυτην την κατασταση το κρατος το ιδιο που γ....... εσενα με την αδεια και την προστασια και ολα τα παρελκομενα συμφεροντα.
ολυμπιακους αγωνες, αυτοκινητοδρομοι ολα αυτα τα μεγαλα εργα γιναν απο ξενα εργατικα χερια.....ε λοιπον οταν δεν υπαρχει το μετα και η κοινονικη μεριμνα απο το ιδιο το κρατος αλλα και τους κουμπαρους τους (σε ενα τετοιο δουλευω και εγω δυστοιχος αλλα κανω αυτο που θελω πλεον και ειμαι ευτηχης για αυτο) αυτα ειναι τα αποτελεσματα

και εγω δεν γουσταρω να ερχομαι στο μαγαζι σου και να βλεπω περιεργες φατσες και περιθοριακες...και ναι η μεταναστες ειναι στο μεγαλυτερο ποσοστο...
αλλα οπως στρωνεις κοιμασε!

το αν ειχα μια αδελφη η φιλη η κατι ρε παιδι μου και εκανε το δικο σου επαγκελμα δεν θα ειχα προβλημα γιατι πολυ απλα η επιλογη ηταν δικη της με οτι συπαγεται αυτο.
δεν θα την αφορηζα με την καμοια και οτι αλλο εχεις κατα νου να μου πεις, απλα αν θα μπορουσα θα την βοηθουσα να το κανει σωστα και με ασφαλεια!
οσο περιεργο και να ακουγεται με το να αγριεψεις τον αλλο να το φοβησεις να να να μονο αρνητικα εχεις ΜΟΝΟ!
και μην ξεχνας οτι η ελευθερια σου τελειωνει εκει που αρχιζει του αλλου!
εφοσον αυτο δεν καταπατητε τοτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα με κατι.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αν θέλεις και το θυμάσαι, μπορείς να με λες με το όνομα μου και όχι το ψευδώνυμο που έχω εδώ. :cheesy:

μαναρακι μου δεν ηξερα αν μπορω να σε λεω με το ονομα σου μεσα στο θρεντ ;)
συγνωμη :cheesy: ;)


Καλημερα Αντζελα :),τι κανεις?Ποτε θα βαλεις τις καινουργιες φωτο τις Κατερινας :tits2: που ειπες να μας αναψεις περισσοτερο.Και οι δυο καινουργιες κοπελες που εχεις θα περασεις και δικες τους φωτο ή ειναι νωρις ακομα?Παντως μην ξεχασεις την Κατερινα,thanks ;) :smitten: :smitten:....

καλα ειμαι μαναρακι μου....Συγνωμη που σε ξεχασα....σου υποσχομε σημερα αυριο να ανεβασω τις foto τηςΚατερινας :)οσο για τις καινουργιες κοπελες ειναι νωρις ακομη γιατι δεν εχουν κανει ουτε βαρδια στο μαγαζι και δεν εχω μιλησει ακομα μαζι τους ;)οπως δεν ξερω αν θα μεινουν και οι κοπελες ευχαριστημενες με το μαγαζι και εμεις μαζι τους ωστε να ενταχτουν στο teem του μαγαζιου ;)

μπράβο ρε Αντζελα μια χαρα του τα ειπες

σε ευχαριστω μαναρακι μου αλλα δεν εκανα τιποτα παραπανω απο το να πω τα πραγματα οπως ειναι.να εισαι σιγουρος αν ηταν αλλες οι προυποθεσεις μαζι τους δεν θα ειχαμε προβλημα, ισα ισα για μας περοσσοτερο κερδος θα ηταν :) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το κρατος το ιδιο που γ....... εσενα με την αδεια και την προστασια και ολα τα παρελκομενα συμφεροντα.

οχι πια ;)
υπαρξαν εξελιξεις  και με τη βουλα ή μαλλον τη σφραγιδα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
οχι πια ;)
υπαρξαν εξελιξεις  και με τη βουλα ή μαλλον τη σφραγιδα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

καλο αυτο

καιρος να αναβαθμηστουν ομως και οι υπολοιποι συναδελφοι σου για να αναβαθμηστει εξολοκληρου ο κλαδος!

παω καμοια φορα εξωτερικο και τα βλεπω και παθαινω πλακα γαμωτο, εδω ειμαστε γαλαξιακα ετοι φωτος πισω!

ειπαμε οτι ειπαμε καλη η κουβεντα  μας μην ξεχασω ομως να σου πω πως εισαι αστερι και κορμαρα χαχαχαχαχαχαχα!
δυστοιχος εδω στο βορρα μας λοιπουν τετοιες καταστασεις (σπιτια και κοπελες On line)
που θα παει ομως θα την παρουν χαμπαρι!
αντε καλη συνεχεια!
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
σου πα οτι στην δουλεια σου ενας λογος παραπανω να προσεχεις οπως και ο ταριφας οπως και ο περιπτερας γενικος ολοι οι λαικοι βαση αυτων των επαγκελματων
αλλα να ΑΦΟΡΙΖΕΙΣ με μια κουβεντα ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΕΣ  ειναι βαρυ.
σιγουρα το επιπεδο των ανθρωπων που συχναζουν εκει δεν ειναι το καλητερο ισως να ειναι και το χειροτερο, αλλα το ιδιο κτηνοι ειναι η οποιοι βρωμιαριδες που λες το ιδιο και οι οποιοι ανωμαλοι με γραβατα και ακριβη κολωνια

ολους αυτους λοιπον που τωρα ολοι κυνηγαμε, εμεις τους φεραμε σε αυτην την κατασταση το κρατος το ιδιο που γ....... εσενα με την αδεια και την προστασια και ολα τα παρελκομενα συμφεροντα.
ολυμπιακους αγωνες, αυτοκινητοδρομοι ολα αυτα τα μεγαλα εργα γιναν απο ξενα εργατικα χερια.....ε λοιπον οταν δεν υπαρχει το μετα και η κοινονικη μεριμνα απο το ιδιο το κρατος αλλα και τους κουμπαρους τους (σε ενα τετοιο δουλευω και εγω δυστοιχος αλλα κανω αυτο που θελω πλεον και ειμαι ευτηχης για αυτο) αυτα ειναι τα αποτελεσματα

και εγω δεν γουσταρω να ερχομαι στο μαγαζι σου και να βλεπω περιεργες φατσες και περιθοριακες...και ναι η μεταναστες ειναι στο μεγαλυτερο ποσοστο...
αλλα οπως στρωνεις κοιμασε!

το αν ειχα μια αδελφη η φιλη η κατι ρε παιδι μου και εκανε το δικο σου επαγκελμα δεν θα ειχα προβλημα γιατι πολυ απλα η επιλογη ηταν δικη της με οτι συπαγεται αυτο.
δεν θα την αφορηζα με την καμοια και οτι αλλο εχεις κατα νου να μου πεις, απλα αν θα μπορουσα θα την βοηθουσα να το κανει σωστα και με ασφαλεια!
οσο περιεργο και να ακουγεται με το να αγριεψεις τον αλλο να το φοβησεις να να να μονο αρνητικα εχεις ΜΟΝΟ!
και μην ξεχνας οτι η ελευθερια σου τελειωνει εκει που αρχιζει του αλλου!
εφοσον αυτο δεν καταπατητε τοτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα με κατι.

Δικαίωμα έχουν όλοι στο Γαμ....... και οι Έλληνες και οι αλλοδαποί..... αυτό πρέπει όμως να διαχωρίσουμε το λειτούργημα από το επάγγελμα....
Αυτό που κάνει η αγαπητή μας Κυρία είναι επάγγελμα. Σαν επαγγελματίας λοιπόν μπορεί να επιλέξει και να συγκεκριμενοποιήσει την πελατεία της κατά το δοκούν.....
Και βέβαια σε όποιον αρέσει... σε όποιον δεν αρέσει το κουβαδάκι του και σε άλλη παραλία.....
Τώρα για τους καημένους τους μετανάστες υπάρχουν σχετικά μαγαζιά που τους δέχονται, οπότε λογικά βολεύονται και αυτοί.....
Βέβαια δεν μπορώ να παραλείψω ότι αυτό είναι καθαρός ρατσισμός με όλη την σημασία της έννοιας ...... όμως μήπως σε όλες τις πτυχές της καθημερινότητας μας δεν τον δεχόμαστε αδιαμαρτύρητα....?????
Το λιγότερο κακό για εμένα είναι αυτό που γίνετε με τους οίκους ανοχής....
Καθημερινά υπάρχουν χιλιάδες παραδείγματα δίπλα μας , που απλά δεν μας ακουμπάν.....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ειπαμε οτι ειπαμε καλη η κουβεντα  μας μην ξεχασω ομως να σου πω πως εισαι αστερι και κορμαρα χαχαχαχαχαχαχα!
δυστοιχος εδω στο βορρα μας λοιπουν τετοιες καταστασεις (σπιτια και κοπελες On line)
που θα παει ομως θα την παρουν χαμπαρι!
αντε καλη συνεχεια!

:think:
ολο παραπονα κανετε εσεις εκει πανω, δε μπορει ρε ματια μου αποκλειετε να μην υπαρχουν καποια καλα σπιτια και κοπέλες και για εσας :huh:
καλη συνεχεια επισης και σε ευχαριστω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
:think:
ολο παραπονα κανετε εσεις εκει πανω, δε μπορει ρε ματια μου αποκλειετε να μην υπαρχουν καποια καλα σπιτια και κοπέλες και για εσας :huh:
καλη συνεχεια επισης και σε ευχαριστω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

δεν υπαρχουν ρε πουλακι μου δεν υπαρχουν
ειδικα οι υπηρεσιες κατα 90 % ειναι αθλιες και οι κοπελες κομοδινα

θελω να πιστευω οτι ανοικω στους ευχαριστους πελατες (καθαρος ευγενικος κτλ κτλ )
αλλα μονιμος τρωω φρικες απο τα σπιτια τις πολης μας...
ειδικα βαρδαρη δεν παω ουτε για βολτα...
τι να πω.
υπομονη και εδω

;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

και μην ξεχνατε καθημερινα απο τις 12:00 μεχρι τις 14:00 για 2 ωρες μπορειτε να μιλησετε μαζι μου στο κινητο του μαγαζιου 6939077710 για οτιδηποτε σας απασχολει σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφαιρουμε, τις κοπέλες, τα προγραμματα, τι σας προτεινω ακομα και για καποιο ραντεβου σε συγκεκριμενη ωρα μεσα στο χώρο μας  ;) ;)


μακια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

τωρα μωρακια μου η Σοφια με full προγραμμα ;) ;) ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom