Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (0 μέλη και 79 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αντζελα να ανοιξετε κανενα παραρτημα και στην Συμπρωτευουσα και ερχεστε και εκει. Με το επαγγελματισμο σας θα θησαυρισετε. Σας απολαμβανουμε μονο (ιδιαιτερα το πρωκτικο προγραμμα που προσφερετε τοσο προθυμα) οταν ερχομαστε Αθηνα. Μπραβο και για τα βιντεο. Το επομενο βημα ειναι να βαλεις και ηχογραφημενα μηνυματα με τις κοπελες να μας προσκαλουν με πολλα υπονοουμενα και κραυγουλες ηδονης στο μαγαζι σας. Ετσι θα φτιαχνομαστε! Θα μπορουσαν ισως οι κοπελες να περιγραφουν γλαφυρα και τις υπηρεσιες τους. Μπραβο σας!
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
Αντζελα να ανοιξετε κανενα παραρτημα και στην Συμπρωτευουσα και ερχεστε και εκει. Με το επαγγελματισμο σας θα θησαυρισετε. Σας απολαμβανουμε μονο (ιδιαιτερα το πρωκτικο προγραμμα που προσφερετε τοσο προθυμα) οταν ερχομαστε Αθηνα. Μπραβο και για τα βιντεο. Το επομενο βημα ειναι να βαλεις και ηχογραφημενα μηνυματα με τις κοπελες να μας προσκαλουν με πολλα υπονοουμενα και κραυγουλες ηδονης στο μαγαζι σας. Ετσι θα φτιαχνομαστε! Θα μπορουσαν ισως οι κοπελες να περιγραφουν γλαφυρα και τις υπηρεσιες τους. Μπραβο σας!
το καλυτερο θα ητανε να ερχοτανε η κοπελες με τηλεπαραγγελεια στο σπιτι.
και τα εξοδα αντικαταβολης δικα μας.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα να ανοιξετε κανενα παραρτημα και στην Συμπρωτευουσα και ερχεστε και εκει. Με το επαγγελματισμο σας θα θησαυρισετε. Σας απολαμβανουμε μονο (ιδιαιτερα το πρωκτικο προγραμμα που προσφερετε τοσο προθυμα) οταν ερχομαστε Αθηνα. Μπραβο και για τα βιντεο. Το επομενο βημα ειναι να βαλεις και ηχογραφημενα μηνυματα με τις κοπελες να μας προσκαλουν με πολλα υπονοουμενα και κραυγουλες ηδονης στο μαγαζι σας. Ετσι θα φτιαχνομαστε! Θα μπορουσαν ισως οι κοπελες να περιγραφουν γλαφυρα και τις υπηρεσιες τους. Μπραβο σας!

πολυ δυσκολο εως απιθανο βρε ματια μου για μαγαζι στη θεσσαλονικη :-
εδω τωρα και με ενα μαγαζι και ξοδευω πολυ ενεργεια και προσωπικο χρονο, φαντασου και με 2ο και στη θεσ/νικη κιολας :-
πιστευω , δε μπορει και εκει θα υπαρχουν σωστες επαγγελματιες ;)
απλα μαλλον δεν θα το κυνηγανε πολυ το θεμα ειτε γιατι δεν θα εχουν τοσο εντονο ανταγωνισμο οπως υπαρχει εδω στην Αθηνα ειτε εσεις δεν εισαστε τοσο απαιτιτικοι οσο θα επρεπε ;)
Η ιδεα σου παντως με τα ηχογραφημενα μυνηματα μου αρεσε πολυ ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
εγώ είμαι κεφάτος, γυρίζω από Κλαούντια!

(και πως βαριέμαι να γράψω και κριτική τώρα...τι άλλο να πω για αυτή την κοπέλα;Είναι ΣΟΥΠΕΡ)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εγώ είμαι κεφάτος, γυρίζω από Κλαούντια!

(και πως βαριέμαι να γράψω και κριτική τώρα...τι άλλο να πω για αυτή την κοπέλα;Είναι ΣΟΥΠΕΡ)

αφου τα περασες σουπερ μια χαρα ειναι μαναρακι ;)
σημερα που την ειδα  απο κοντα  σε θυμηθηκα που ειχες γραψει οτι απο κοντα ειναι ακομα πιο αδυνατη και οντος εχεις πολυ δικιο ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Ασε Αντζελα τα εχουμε γραψει εκατο φορες η κατασταση ειναι χαλια στην Συμπρωτευουσα. Δεν υπαρχει καμια ενημερωση απο τις ιεροδουλες εκει. Ουτε για τιμες ουτε, ουτε για προγραμματα, ουτε φωτογραφιες, ουτε για για υπηρεσιες. Στα τηλ δεν απαντανε. Μονοι μας ενημερωνομαστε. Ενω οταν ειναι να ερθω σε εσας μπαινω στο φορουμ και συζηταω ο, τι θελω μαζι σας. Τις προαλλες ηθελα να διευκρινησω κατι για το πρωκτικο, μπηκα ρωτησα πριν σας ερθω και το ευχαριστηθηκα καλυτερα :fuck2: Μπορεις να συνεργαστεις με κανενα στουντιο απο την Θεσσαλονικη και να στελνεις μερικες κοπελες και σε εμας να τις χαιρομοαστε λιγο. Η' το πολυ πολυ παρε ενα δανειο και ανοιξε αλυσιδα. Θα θησαυρισεις σιγουρα. Θα ειναι παντως πολυ καυλιαρικο να μας προσκαλουν οι κοπελες δοκιμασουμε το μουνακι η' το κουλουρακι τους με τις φωνουλες τους και με τα σπαστα ελληνικα τους. Μονο που θα τις ακουμε θα γλαβλωνουμε! Ειδικα την γκαβλιαρα Νικολ!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παραδεχομαι τον επαγγελματισμο σας γιατι κανετε ο,τι μπορειτε βεβαια για να ευχαριστηθει ο πελατης. Απαντατε αμεσα σε ερωτησεις σχετικα με τις υπηρεσιες σας και τον βοηθατε να απολαυσει πιο πολυ το σεξ με τις κοπελες.
Αληθεια οταν παιρνω πρωκτικο προγραμμα με εσενα η' με τις αλλες κοπελες του στουντιο σας που δινουν την πισω τρυπουλα τους, δεν ειχαμε σχεδον ποτε καμια εξαγωγη σκ.... κατα την εξοδο στο τελειωμα, πραγμα που εχει συμβει με αρκετες αλλες κοπελες. Αυτο ετυχε η' φροντιζετε οι σουφριτσες σας να ειναι καθαρες απο πριν? 
 

galileos(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
ποδολαγνεία προσφέρουν όλες οι κοπέλες; ποια είναι η καλύτερη  σε αυτό;
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
ποδολαγνεία προσφέρουν όλες οι κοπέλες; ποια είναι η καλύτερη  σε αυτό;

Από άποψη εμπειρίας και δοκιμής σου συστήνω την Νάνσυ και την Νανά. Είναι άπαικτες. Επίσης έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για την Κλαούντια, την οποία θα τιμήσω σε μία από τις επόμενες επισκέψεις μου... :lheel: :lheel: :lheel:
 

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Παραδεχομαι τον επαγγελματισμο σας γιατι κανετε ο,τι μπορειτε βεβαια για να ευχαριστηθει ο πελατης. Απαντατε αμεσα σε ερωτησεις σχετικα με τις υπηρεσιες σας και τον βοηθατε να απολαυσει πιο πολυ το σεξ με τις κοπελες.
Αληθεια οταν παιρνω πρωκτικο προγραμμα με εσενα η' με τις αλλες κοπελες του στουντιο σας που δινουν την πισω τρυπουλα τους, δεν ειχαμε σχεδον ποτε καμια εξαγωγη σκ.... κατα την εξοδο στο τελειωμα, πραγμα που εχει συμβει με αρκετες αλλες κοπελες. Αυτο ετυχε η' φροντιζετε οι σουφριτσες σας να ειναι καθαρες απο πριν? 
χαχαχαχαχαχα εσυ τι λές;
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
χαχαχαχαχαχα εσυ τι λές;

Ρωταω την Αντζελα απο περιεργεια ρε συ. Λογικο ειναι να βγαινει καμια φορα και λιγο σκ..... αλλα με τις συγκεκριμενες κοπελες δεν μου ετυχε ποτε για αυτο ρωταω μηπως ετοιμαζουν τις σουφριτσες τους η' μηπως απλα ετυχε και δεν συνεβη. Μου αρεσει να μαθαινω λεπτομερειες για τις κοπελες που προσφερουν αυτο το προγραμμα, πως προετοιμαζονται απο πριν για την διεισδυση, πως χαλαρωνουν κτλ Το πρωκτικο γαμησι ειναι μια ιεροτελεστια αλλωστε που τρελαινει παρα πολλους απο εμας και την οποια την χρυσοπληρωνουμε.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπορεις να συνεργαστεις με κανενα στουντιο απο την Θεσσαλονικη και να στελνεις μερικες κοπελες και σε εμας να τις χαιρομοαστε λιγο. Η' το πολυ πολυ παρε ενα δανειο και ανοιξε αλυσιδα. !

ματια μου δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα
για να δουλεψουμε εκτος Αθηνων χρειαζομαστε αωαλογη αδεια, η οποια βγαινει σε 2-3 μηνες με ενα αρκετα σημαντικο οικονομικο κοστος για την εκδοση της :-
Αν προσθεσεις οτι η κοπέλα θα εχει ενα εξτρα σημαντικο κοστος διαμονης καπου δεν συμφερει
Συνηθος απ την Αθηνα φευγουν για να δουλεψουν αλλου οσες κοπέλες εδω δεν <<τραβανε>> οποτε μια καλη κοπέλα δεν εχει λογους να φυγει ;)
Για το αλλο που λες προτιμω να ριξω καποια χρηματα στο παρον μαγαζι για μια ανακαινιση που ετοιμαζω παρα να μπω στη διαδικασια ενος 2ου το οποιο θα ειναι και μακρυα και ουσιαστικα κανεις δεν θα μπορει ευκολα να το ελενξει-διευθηνει.
Πιστευω ειναι προτιμοτερο να εισαι καπου οσο καλος μπορεις παρα να εισαι μετριος σε πολλα διαφορετικα πραγματα ;)

Παραδεχομαι τον επαγγελματισμο σας γιατι κανετε ο,τι μπορειτε βεβαια για να ευχαριστηθει ο πελατης. Απαντατε αμεσα σε ερωτησεις σχετικα με τις υπηρεσιες σας και τον βοηθατε να απολαυσει πιο πολυ το σεξ με τις κοπελες.
Αληθεια οταν παιρνω πρωκτικο προγραμμα με εσενα η' με τις αλλες κοπελες του στουντιο σας που δινουν την πισω τρυπουλα τους, δεν ειχαμε σχεδον ποτε καμια εξαγωγη σκ.... κατα την εξοδο στο τελειωμα, πραγμα που εχει συμβει με αρκετες αλλες κοπελες. Αυτο ετυχε η' φροντιζετε οι σουφριτσες σας να ειναι καθαρες απο πριν? 

Ματια μου για να γινει κατι τετοιο που λες θα πρεπει ειτε η κοπελα να μην εχει πλυθει (πριν ή και κατα τη διαρκεια της βαρδιας) καλα εξωτερικα και εσωτερικα ειτε να ειναι αρρωστη-κρυωμενη-να την ποναει η κοιλια της κτλ.
Μια σωστη κοπέλα κατα την αποψη μου ποτε δεν θα πρεπει να κανει το συγκεκριμενο προγραμμα χωρις να εχει πλυθει ή οταν δεν νιωθει καλα στη κοιλιτσα της ;)
Αν θελεις την αποψη μου για να ειναι μια κοπέλα καλη στο συγκεκριμενο προγραμμα βασικο ειναι να εχει μια Α εμπειρια, να της αρεσει και φυσικα να κανει και με το παραπάνω το συγκεκριμενο πραγμα και στην προσωπικη της ζωη ;)
Δυστηχως οσες το κανουν αποκλειστικα και μονο στη δουλεια, για τα χρηματα και τους extra πελατες ειναι καταδικασμενες να αποτυχουν μιας και οχι μονo δεν θα κερδιζουν νεους πελατες αλλα θα χανουν και αυτους που ηδη εχουν :-

ποδολαγνεία προσφέρουν όλες οι κοπέλες; ποια είναι η καλύτερη  σε αυτό;

Ολες το κανουμε ;)
Οι καλυτερες θα ελεγα ειναι οι Νανσυ-Ευα-Κλαουντια και Αντζελα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις ;)?Η Κατερινα :tits2: εκτος απο την Πεμπτη 16 ποια αλλη μερα δουλευει ή αν υπαρχει περιπτωση το Σαβ/ριακο να δουλευει?


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις ;)?Η Κατερινα :tits2: εκτος απο την Πεμπτη 16 ποια αλλη μερα δουλευει ή αν υπαρχει περιπτωση το Σαβ/ριακο να δουλευει?

Καλημερα μαναρι
αυτη την εβδομαδα μονο την πεμπτη θα ειναι ματια μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Αντζελα να ρωτησω, επειδη ειδα και αλλον να ρωταει και αλλος για ραντεβου 1-2 ωρων το κοστος. Δηλαδη ειναι εφαμηλες ενος CT?(200-250 ευρω η 1 ωρα και 350-400 για τις 2 ωρες η ειναι πιο κατω μιας και με 50 ευρω "χαλαρωνεις" ενα 20λεπτο) Και στην περιπτωση αυτη οι υπηρεσιες ειναι και οι αντιστιχες με των CT?

Ρωταω ενημερωτικα και με την προοπτικη οτι με ενδιαφερει.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα να ρωτησω, επειδη ειδα και αλλον να ρωταει και αλλος για ραντεβου 1-2 ωρων το κοστος. Δηλαδη ειναι εφαμηλες ενος CT?(200-250 ευρω η 1 ωρα και 350-400 για τις 2 ωρες η ειναι πιο κατω μιας και με 50 ευρω "χαλαρωνεις" ενα 20λεπτο) Και στην περιπτωση αυτη οι υπηρεσιες ειναι και οι αντιστιχες με των CT?

Ρωταω ενημερωτικα και με την προοπτικη οτι με ενδιαφερει.

ας πουμε οτι ειναι οι τιμες εφαμιλες με αυτες που αναφερεις αντε με μια μικρη μειωση.
οι υπηρεσιες οχι δεν αλλαζουν, οτι κανει μια κοπέλα το ιδιο ειναι απλα εχεις τον παραπανω χρονο που πληρωνεις.
τωρα......αν θελεις να μπεις σε αυτη τη διαδικασια για εμας κερδος ειναι για εσενα ομως ουσιαστικα δεν ειναι :-
στο λεω γιατι παλιοτερα ειχα πελατες που ερχοντουσαν και περναγαν στο δωματιο με αυτο τον τροπο και στο τελος καπου ενιωθα και ασχημα για τα χρηματα που τους επαιρνα γιατι ουσιαστικα και τον χρονο που πληρωναν δεν τον χρησιμοποιουσαν αλλα και δεν αλλαζαν σε τιποτα οι υπηρεσιες μου ;)
και οτι ευχαριστηση επαιρνε ενας πελατης των 20 λεπτων την ιδια επερνε και ενας πελατης της 1 ή των 2 ωρων. εκτος και αν ευχαριστηση ειναι να πληρωνεις για sex και να καθεσε μαζι μου στο δωματιο και να συζητας.
Γιατι εσεις οι αντρες απαξ και τελιωσετε σε 10-20 λεπτα μετα δεν εχετε την ιδια διαθεση, οσο και να συνεχισετε , απο την αλλη το stoudio δεν παυει να ειναι ενας χωρος τελειος διαφορετικος απο οτι ειναι το σπιτι σου/σας ή ενα δωματιο ξενοδοχειου και υποσεινηδητα και μονο μια πιεση θα τη νιωσεις πραγμα που δεν το θελεις απο τη στιγμη που θελεις να περασεις ομορφα και να χαλαρωσεις ;) ;)
Πιστεψε με δεν αξιζει, η αποφαση δικια σου ειναι βεβαια αλλα για τετοιες υπηρεσιες με τετοια ανεση χρονου πιστευω ειναι καλυτερα (για σενα πρωτα απ ολα) να στραφεις σε κοπέλες-γραφεια που ασχολουνται με τετοιου ειδους πραγματα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Αντζελα περνω αν επιτρεπεται το θαρρος και σου στελνω ενα πμ για να καταλαβεις περιπου τι εννοω.
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Thanks and you are so right my lady.
I think that you said that you are working this Sunday, afternoon shift if I am not mistaken. I will try to visit and meet at person.

Take care and have a nice week.
Cheers.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom