Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπού, παίζει κάποια στιγμή στο μέλλον να φέρεις καμιά μαυρούλα, για όλους εμάς τους φίλους της μούς-σοκολάτας που όμως δεν γουστάρουμε αυτές που κάνουν πιάτσα στην Ευρηπίδου (για λόγους υγείας βέβαια!)

Δεν θα ειχα προβλημα ματια μου ;)
εγω αυτο που θελω απο την οποιαδηποτε κοπέλα που θα ερθει στο μαγαζι ειναι να εχει μια Α εμφανιση, να ειναι καλη με τους πελατες της να εχει ολα τα νομιμα χαρτια της και να μπορει να μιλαει καποια Ελληνικα. :cheesy:
Τωρα αν ειναι ματια μου απ την Ευρωπη, την Ασια ,την Αφρικη ή την Αμερικη δεν με ενοχλει ισα ισα που φερνει και μια ποικιλια στο μαγαζι και καλυπτει τις αναγκες-φαντασιωσεις μιας ακομα μεγαλυτερης γκαμας ανθρωπων ;)
Η Νανα πχ που ειναι απο την Ταυλανδη ειναι αυτη τη στιγμη απο τις top κοπέλες στο μαγαζι, το ιδιο θα μπορουσε να ηταν και μια εγχρωμη κοπέλα αν διεθετε τα χαρακτηριστικα που αναφερω ;)


Αυριο το πρωι στη θεση της Νανσυς που αδιαθετεισε θα ειναι η Ευα ;)
Η Νανσυ θα ειναι την επομενη εβδομαδα Τεταρτη και Παρασκευη πρωι ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η μαλακία με τις περισσότερες μαυρούλες είναι οτι έρχονται παράνομα, χωρίς χαρτιά, χωρίς ιατρικές εξετάσεις και καταλήγουν να κάνουν πεζοδρόμιο σε άθλιες συνθήκες. Χώρια που πολλές απο αυτές είναι αμόρφωτες και κάπου διάβασα οτι τις απειλούν με βουντού στην χώρα τους και γιαυτό γίνονται ιερόδουλες. Δυστηχώς πολύ λίγες πληρούν κάποιες προυποθέσεις!

Λεπόν, Μπου-Μπού, καλώς εχόντων των πραγμάτων (δηλαδή αν δεν συμβεί κάτι τελείως έκτακτο και αναπάντεχο!) την Δευτέρα θα περάσω για Κλαούντια. Αφού μου την πρότεινες εσύ τότε σίγουρα θα ξέρεις κάτι! Επίσης θα προσπαθήσω για Νάνσάκυ, την Παρασκευή αλλα δεν εγγυώμαι τίποτις!

Αλήθεια, κάποια στιγμή θα ήθελα να τσεκάρω και την Λίζα. Παίζει περίπτωση να έχει κάποια καλή απογευματινή βάρδυα μέσα στον μήνα;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αλήθεια, κάποια στιγμή θα ήθελα να τσεκάρω και την Λίζα. Παίζει περίπτωση να έχει κάποια καλή απογευματινή βάρδυα μέσα στον μήνα;

μεχρι στιγμης ετσι οπως ειναι το προγραμμα ολα τα απογευματινα ειναι πιασμενα :-
βεβαια αν υπολογιζεις οτι ολες οι κοπέλες καθε 30-40 μερες αδιαθετουνε αλλα και το οτι προς το τελος του μηνα αρκετες θα θελουν να ληψουν για διακοπές ολο και καποιο απογευματινο θα μηνει ελευθερο για τη Λιζα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
εγω μωρακι μου δουλευω ξανα την αλλη Κυριακη 19/7 στην απογευματινη βαρδια 5 με 11 :cheesy: ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!! :dancing: :dancing:

ΑΛΛΑ.... δεν θα πω τίποτε άλλο για να μην ματιαστώ και μου τύχει κάτι, όπως της προηγούμενη Κυριακή!!!!
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα ;),τι κανεις?Θελω να σε ρωτησω κατι,μπορεις να μου πεις αν η Νανα και η Ευα κανουν και οι δυο το φουλ προγραμμα και αν μεσα σ' αυτο περιλαμβανεται και το πρωκτικο?Μιλαω παντα για τις συγκεκριμενες κοπελες γιατι ειμαι σε αδιεξοδο :headbang: με το ποια να διαλεξω :think:.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα ;),τι κανεις?Θελω να σε ρωτησω κατι,μπορεις να μου πεις αν η Νανα και η Ευα κανουν και οι δυο το φουλ προγραμμα και αν μεσα σ' αυτο περιλαμβανεται και το πρωκτικο?Μιλαω παντα για τις συγκεκριμενες κοπελες γιατι ειμαι σε αδιεξοδο :headbang: με το ποια να διαλεξω :think:.

Καλημερα  μαναρακι :-* :-* :-*
και οι 2 κοπέλες ματια μου κανουν φουλ προγραμμα απλα η Ευα στο συγκεκριμενο προγραμμα κανει και πρωκτικο ;)
Και οι 2 κοπέλες κουκλί μου ειναι αψογες στις υπηρεσιες τους, το ποια θα διαλέξεις εξαρτάτε απο το ποια σου αρεσει περισσοτερο ;)


Τωρα και μεχρι τις 17:00 η Ευα :smitten:

απογευμα η Σοφια :smitten:

βραδυ η Νικολ :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

psoleas77

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν κάνω λαθος η Εύα είναι με τα πλουσια προσόντα. ετσι? την ειχα παρει και μου ειχε αφήσει καλές εντυπώσεις παρολο που ηταν κάπως μουτρωμενη εκείνη τη μερα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αν δεν κάνω λαθος η Εύα είναι με τα πλουσια προσόντα. ετσι? την ειχα παρει και μου ειχε αφήσει καλές εντυπώσεις παρολο που ηταν κάπως μουτρωμενη εκείνη τη μερα.

αν εννοεις με το πλουσιο φυσικο στηθος αυτη ειναι ματια μου ;)
εκτος και αν την μπερδευεις με την Κατερινα :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Η Νανα δεν κανει πρωκτικο αλλα ολα τα αλλα στο φουλ προγραμμα?Οκ το βραδυ αν εισαι οn line θα μιλησουμε για να το κανονισουμε για αυριο οκ,ευχαριστω ;) ;) :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Η Νανα δεν κανει πρωκτικο αλλα ολα τα αλλα στο φουλ προγραμμα?Οκ το βραδυ αν εισαι οn line θα μιλησουμε για να το κανονισουμε για αυριο οκ,ευχαριστω ;) ;) :smitten: :smitten:

ναι μαναρι ;)
οκ μιλαμε το βραδακι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπού, έχεις σκευτεί να βάλεις στην ιστοσελίδα σου, δίπλα στις φωτογραφίες κάθε κοπέλας, μερικά στοιχεία σαν ένα είδους "ταυτότητας" για όσους δεν τις ξέρουν;

πχ ηλικία (περίπου), ύψος, μέγεθος στήθους και πατούσας και αγαπημένες στάσεις στο κρεββάτι ενώ θα μπορούσε να έχει και καμιά ατάκα απο την κάθεμία τύπου "τι μου αρέσει σε έναν άντρα" ή κάτι τέτοιο. Νομίζω οτι θα έκανε πιο όμορφο το site σου!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπού, έχεις σκευτεί να βάλεις στην ιστοσελίδα σου, δίπλα στις φωτογραφίες κάθε κοπέλας, μερικά στοιχεία σαν ένα είδους "ταυτότητας" για όσους δεν τις ξέρουν;

πχ ηλικία (περίπου), ύψος, μέγεθος στήθους και πατούσας και αγαπημένες στάσεις στο κρεββάτι ενώ θα μπορούσε να έχει και καμιά ατάκα απο την κάθεμία τύπου "τι μου αρέσει σε έναν άντρα" ή κάτι τέτοιο. Νομίζω οτι θα έκανε πιο όμορφο το site σου!

ωραια ειναι η ιδεα σου μαναρακι, προς το παρον εχουμε βαλει μονο τη χωρα προελευσης  ;)
θα το σκεφτω και πραγματικα η ιδεα σου μου αρεσε ;) thanks ευχαριστω :thumbsup:
προς το παρον αυτο που σκεφτομαι-ετοιμαζω για το σαιτ μας ειναι να μπει ειδικο section με videos ;)
αν και αυτη τη στιγμη αφιερωνω ολη μου την ενεργεια στο σχεδιασμο της ανακαινιση του μαγαζιου το Σεμπτεμβρη ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Λοιπον Αντζελα,αυριο κατα τις 5 με 5΄30 το απογευμα θα ερθω για την Νανα.Εχεις μιλησει με την κοπελα για αυτο που σου ειπα να παμε χαλαρα στο δωματιο γιατι ειναι και θεά η γυναικα να μην μας αποτελειωσει στο αψε σβησε.Οταν ερθω εκει θα εισαι και εσυ ή θα μιλησεις στην υπηρεσια για ΄μενα,πως θα το κανονισουμε?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Λοιπον Αντζελα,αυριο κατα τις 5 με 5΄30 το απογευμα θα ερθω για την Νανα.Εχεις μιλησει με την κοπελα για αυτο που σου ειπα να παμε χαλαρα στο δωματιο γιατι ειναι και θεά η γυναικα να μην μας αποτελειωσει στο αψε σβησε.Οταν ερθω εκει θα εισαι και εσυ ή θα μιλησεις στην υπηρεσια για ΄μενα,πως θα το κανονισουμε?

στο μαγαζι οχι δεν θαμαι ματια μου (σημερα το πρωι ειχα παει :cheesy:)
εσυ απλα ματια μου θα πεις στην υπηρεσια οτι εισαι ο Κωστας και εχεις μιλησει μαζι μου στο ιντερνετ και η κοπέλα θα σε παει οσο πια αργα γινετε ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Οκ τοτε αυριο θα σου πω και τις εντυπωσεις μου απο την Νανα,ευχαριστω για την εξυπηρετηση που θα μου κανεις :smitten: :smitten:.Α,κατι ακομα καμια καινουργια φωτο της Κατερινας να βαλεις στο site αν γινεται να θαυμασουμε ολο της το σωμα εκτος απο τα :tits2: :tits2:.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Οκ τοτε αυριο θα σου πω και τις εντυπωσεις μου απο την Νανα,ευχαριστω για την εξυπηρετηση που θα μου κανεις :smitten: :smitten:.Α,κατι ακομα καμια καινουργια φωτο της Κατερινας να βαλεις στο site αν γινεται να θαυμασουμε ολο της το σωμα εκτος απο τα :tits2: :tits2:.

οκ θα περιμενω νεα σου ;)
τωρα που το λες μωρακι εχεις δικιο, εχω μερικες καινουργιες της Κατερινας και εχω αμελησει να τις βαλω και στη σελιδα μας :-

πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Αντζελα επειδή έχεις πολλά γιγα- μυαλό και θυμάσαι τα πάντα όλα και εκπληρώνεις όλες τις πορνοεπιθυμίες, άκου τι θέλω !

Θέλω 2 γυναίκες !
Τώρα θα μου πεις δε γίνεται !
Γίνεται και θα σου εξηγήσω πώς !

Θά έρθω στις 10.30 το βράδι και θα πάρω τη 2η βάρδια μέχρι τις 11.00 που ξεκινάει η 3η και καπάκι η κοπέλα της 3ης βάρδιας θα μου έρθει άμέσως με το που θα βγεί η άλλη.
Μόνο κάτσε να διαλέξω τις βάρδιες,...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom