Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
δεν εχεις αδικο βρε μωρο
απλα ενα 3ωρο τουλαχιστον το χρειαζεται η καθαρηστρια 6-9 καθημερινα για να καθαριζει το χωρο, δωματια, σαλονι, κουζινα, μπανια κτλ
επισης το μαγαζι πρεπει και να αεριζετε καθημερινα εστω και για λιγο για να ανανεωνεται η ατμοσφαιρα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ναι ναι να φευγει η αρνητικη ενεργεια ...  ;)
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
να ξεμυριζει και λιγο και η πουτσιλα και η μουνιλα ρε φιλε.

ε... και αυτο ...

αλλα παντως πολυ κοσμος εντασεις ... και σχετικα ... φερνει αποφορτιση αρνητικων και θετικων στοιχειων στο χωρο ... και οταν αεριζετε ... ειναι μια μεθοδος για να φρεσκαρεις την ενεργεια ...
δευτερο βημα ειναι να ακολουθεις καποιους κανονες φενγκ σουι σχετικα με την τοποθεσια του καθε τι ...

αλλη φορα τα υπολοιπα ...

σματς σμουτς  :grouphug: :smitten: :grouphug:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26

Kαλημερα ισχυει η βαρδια της Νανας??ΜΕΤΑ ΤΙς 5 εε?
ευχαριστω!!

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Kαλημερα ισχυει η βαρδια της Νανας??ΜΕΤΑ ΤΙς 5 εε?
ευχαριστω!!

καλημερα σε ολους :-* :-* :-*

ναι ματακια μου γλυκα...η Νανα θα ειναι σημερα απο της 5 μεχρι της 11 το βραδυ ;)

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
11
Like
1.233
Πόντοι
491
Θελω να καλημερησω τα γλυκα κοριτσια του στουντιο. Με αυτη την ευκαιρια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Με το προγραμμα των 90 Euros, τι ακριβως μας προσφερετε? Για να  σας προλαβω, εχω ηδη κοιταξει το site σας με τις τιμες. Απλα θα ηθελα να το ακουσω και απο τα χειλακια σας...Εχω συγκεκριμενο λογο που σας ρωταω. Ευχαριστω εκ των προτερων. Παρακαλω απαντηστε, αν θελετε παντα, λεπτομερως.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Θελω να καλημερησω τα γλυκα κοριτσια του στουντιο. Με αυτη την ευκαιρια θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Με το προγραμμα των 90 Euros, τι ακριβως μας προσφερετε? Για να  σας προλαβω, εχω ηδη κοιταξει το site σας με τις τιμες. Απλα θα ηθελα να το ακουσω και απο τα χειλακια σας...Εχω συγκεκριμενο λογο που σας ρωταω. Ευχαριστω εκ των προτερων. Παρακαλω απαντηστε, αν θελετε παντα, λεπτομερως.

καλημερα και απο εμας μαναρακι :-* :-* :-*
λοιπον πρωτα απο ολα αλλες κοπελες προσφερου το φουλ προγραμμα στα 80 αλλες κοπελες στα 90 και αλλες κοπελες στα 100 και αυτο γιατι καθε κοπελα προσφερει διαφορετικες υπηρεσιες...στα 100 ειναι ολο το προγραμμα συν πρωκτικο ;)
σε ευχαριστω πολυ και παντα στην διαθεση σου κουκλε μου :) ;)

μακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
11
Like
1.233
Πόντοι
491
Καταλαβαινω απολυτα...εχω ενα παραπονακι λοιπον...ηρθα χθες στο στουντιο...πηρα το ΦΟΥΛ προγραμμα των 90 EUROS,οπςσ μου νεφερε η γλυκιτατη κυρια στην υποδοχη, το οποιο περιελαμβανε, οπως λεει και το site σας, μασαζ, 69, πρωκτικο, και ανεση χρονου...και απολαυσα μονο το πρωκτικο...:( για ευνοητους λογους δε θα πω τι ωα ηρθα και ποια ηταν η κοπελα...επισησ δεν ηθελα να το αναφρω στη κυρια της υποδοχης για να μη δημιουργηθει καποιο θεμα. Σεβομαι απολυτα τη πολυ δυσκολη δουλεια που κανετε και καμμια φορα καταννοω πως δεν υπαρχει παντα η σχετικη ορεξη...ανθρωποι ειμαστε στο κατω κατω...αλλα ενιωσα λιγο βλακας χθες...ολα αυτα τα λεω με πολυ αγαπη και βαθεια εκτιμιση προς ολες σας...ευχριστω ειλικρινα που διαθεσατε το χρονο σας για να με διαβασετε...σας φιλω γλυκα και ευχομαι ενα υπεροχο καλοκαιρι...και ενα μπραβο για την καλη σας και συναμα σκληρη δουλεια που κανετε...με εκτιμιση...nsbowler!
καλημερα και απο εμας μαναρακι :-* :-* :-*
λοιπον πρωτα απο ολα αλλες κοπελες προσφερου το φουλ προγραμμα στα 80 αλλες κοπελες στα 90 και αλλες κοπελες στα 100 και αυτο γιατι καθε κοπελα προσφερει διαφορετικες υπηρεσιες...στα 100 ειναι ολο το προγραμμα συν πρωκτικο ;)
σε ευχαριστω πολυ και παντα στην διαθεση σπυ κουκλε μου :) ;)

μακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καταλαβαινω απολυτα...εχω ενα παραπονακι λοιπον...ηρθα χθες στο στουντιο...πηρα το ΦΟΥΛ προγραμμα των 90 EUROS,οπςσ μου νεφερε η γλυκιτατη κυρια στην υποδοχη, το οποιο περιελαμβανε, οπως λεει και το site σας, μασαζ, 69, πρωκτικο, και ανεση χρονου...και απολαυσα μονο το πρωκτικο...:( για ευνοητους λογους δε θα πω τι ωα ηρθα και ποια ηταν η κοπελα...επισησ δεν ηθελα να το αναφρω στη κυρια της υποδοχης για να μη δημιουργηθει καποιο θεμα. Σεβομαι απολυτα τη πολυ δυσκολη δουλεια που κανετε και καμμια φορα καταννοω πως δεν υπαρχει παντα η σχετικη ορεξη...ανθρωποι ειμαστε στο κατω κατω...αλλα ενιωσα λιγο βλακας χθες...ολα αυτα τα λεω με πολυ αγαπη και βαθεια εκτιμιση προς ολες σας...ευχριστω ειλικρινα που διαθεσατε το χρονο σας για να με διαβασετε...σας φιλω γλυκα και ευχομαι ενα υπεροχο καλοκαιρι...και ενα μπραβο για την καλη σας και συναμα σκληρη δουλεια που κανετε...με εκτιμιση...nsbowler!

μαναρακι μου γλυκο χθες στο μαγαζι δουλευαν η Ευα η Σοφια και η Νικολ....και οι τρεις κοπελες κανουν πρωκτικο αρα το φουλ προγραμμα τους ειναι στα 100 :)δικαιολογημενα στα 90 να απολαυσες μονο το πρωκτικο.
δεν θα υπηρχε κανενα μα κανενα προβλημα να το ελεγες στην υπηρεσια αλλωστε για αυτο ειναι εκει...
το λαθος ειναι σε εμενα που δεν το εχω γραψει αναλυτικα στην σελιδα μας...αλλα δενγινετε μια κοπελα που κανει φουλ προγραμμα να περνει τα ιδια χρηματα με μια κοπελα που κανει φουλ προγραμμα με πρωκτικο ;)
αλλα και παλι αν ελεγες οτι θες να κανεις φουλ προγραμμα με πρωκτικο αλλα εχεις 90 δεν θα ειχες κανενα προβλημα στο εγκυουμε εγω αυτο :) ;)
και παλι συγνωμη....ισως να μην το εχω εξηγισει καλα εγω στην σελιδα μας :(

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Απο σημερα και καθε μερα το μαγαζι στη νυχτερινη βαρδια θα κλεινει στις 06:00 αντι στις 05:00  ;)

απο τη Δευτερα και καθε μερα το μαγαζι στη  πρωινη βαρδια θα ανοιγει στις 09:00 αντι στις 10:00  ;)

οποτε ουσιαστικα καθε μερα το μαγαζι θα λειτουργει ουσιαστικα 2 ωρες παραπανω σε σχεση με πριν.

μια ωρα παραπάνω για οσους απο εσας ξενυχτατε
και μια ωρα παραπάνω για οσους θελουν να χαλαρωσουν πριν πανε το πρωι στη δουλειά τους  :cheesy:

πολλα φιλακια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nsbowler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
11
Like
1.233
Πόντοι
491
Ελπιζω να μην εγινα δυσσαρεστος με αυτο...συνηθως δεν ειμαι ανθρωπος που παραπονιεμαι συχνα...κανω και εγω μια σκληρη δουλεια και απαιτητηκη...οποτε ειναι καμμια φορα δυσκολο να τους εχεις ολους ευχαριστημενους...οπως, πανω κατω και η δικη σας. Σε ευχαριστω πολυ για τη διευκρινιση και την αμεση απαντηση σου. Και θα χαιρομουν πολυ αν τα λεγαμε και απο κοντα μαζι!!!;) Λαβε λοιπον το γεγονος ως μη γενομενο. Σε φιλω οπου και οπως θες...nsbowler!
μαναρακι μου γλυκο χθες στο μαγαζι δουλευαν η Ευα η Σοφια και η Νικολ....και οι τρεις κοπελες κανουν πρωκτικο αρα το φουλ προγραμμα τους ειναι στα 100 :)δικαιολογημενα στα 90 να απολαυσες μονο το πρωκτικο.
δεν θα υπηρχε κανενα μα κανενα προβλημα να το ελεγες στην υπηρεσια αλλωστε για αυτο ειναι εκει...
το λαθος ειναι σε εμενα που δεν το εχω γραψει αναλυτικα στην σελιδα μας...αλλα δενγινετε μια κοπελα που κανει φουλ προγραμμα να περνει τα ιδια χρηματα με μια κοπελα που κανει φουλ προγραμμα με πρωκτικο ;)
αλλα και παλι αν ελεγες οτι θες να κανεις φουλ προγραμμα με πρωκτικο αλλα εχεις 90 δεν θα ειχες κανενα προβλημα στο εγκυουμε εγω αυτο :) ;)
και παλι συγνωμη....ισως να μην το εχω εξηγισει καλα εγω στην σελιδα μας :(

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ελπιζω να μην εγινα δυσσαρεστος με αυτο...συνηθως δεν ειμαι ανθρωπος που παραπονιεμαι συχνα...κανω και εγω μια σκληρη δουλεια και απαιτητηκη...οποτε ειναι καμμια φορα δυσκολο να τους εχεις ολους ευχαριστημενους...οπως, πανω κατω και η δικη σας. Σε ευχαριστω πολυ για τη διευκρινιση και την αμεση απαντηση σου. Και θα χαιρομουν πολυ αν τα λεγαμε και απο κοντα μαζι!!!;) Λαβε λοιπον το γεγονος ως μη γενομενο. Σε φιλω οπου και οπως θες...nsbowler!

δεν εγινες καθολου δισαρεστος....ισα ισα η ευγενια σου με σκλαβωνει ;)
και εγω θα χαιρομου νασε δω απο κοντα μαναρακι μου γλυκο.....

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Αντζελα κοίταξε λίγο τα p.m σου και απάντησε μου αν μπορείς...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

καλησπερα σε ολους  :-* :-* :-*

τωρα η Νανα :smitten: :smitten: :smitten:


βραδυ και μεχρι της 6 το πρωι η Νικολ :smitten:


πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:


 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα ;),δεν εχω λογια να περιγραψω το ποσο τελεια περασα με την Νανα,η γυναικα ειναι τελεια και το μασαζ πολυ καλο και δεν βιαζοταν ακριβως οπως μου αρεσει και ολα αυτα χαρη σε 'σενα που της μιλησες σε υπερ ευχαριστω :).
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα ;),δεν εχω λογια να περιγραψω το ποσο τελεια περασα με την Νανα,η γυναικα ειναι τελεια και το μασαζ πολυ καλο και δεν βιαζοταν ακριβως οπως μου αρεσει και ολα αυτα χαρη σε 'σενα που της μιλησες σε υπερ ευχαριστω :).

Eγω σε ευχαριστω για την προτιμιση σου μαναρι ;)
Και να μην της μιλουσα βρε το ιδιο καλα θα περναγες , η Νανα ειναι αστερι ;) ;) :-* :-* :-*
πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
να κανω μια ερωτηση?
η ανεση χρονου ειναι 15λεπτο, μισαωρο ή απλα κανω οτι κανω και οποτε ας τελειωσω???
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
να κανω μια ερωτηση?
η ανεση χρονου ειναι 15λεπτο, μισαωρο ή απλα κανω οτι κανω και οποτε ας τελειωσω???

μισαωρο στο φουλ προγραμμα μπορει να φτασει ματια μου
σε ενα απλο προγραμμα των 30-40ε ενα 15 λεπτο ειναι
η ανεση χρονου ειναι οτι η κοπέλα δεν προκειτε να προσπαθησει να σε τελιωσει οσο το δυνατον γρηγοροτερα για να φυγει απ το δωματιο
που σημαινει οτι θα εχεις στη διαθεση σου ολο τον χρονο (σε λογικα παντα πλαισια) να τελιωσεις οπως σου αρεσει χωρις βιασυνες, αγχος, πιεση κτλ

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Την καλησπέρα μου σε όλους..... ;) ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom