Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Πολλοί εδώ μέσα (και εγώ), συνήθως απαντούν στις προκλήσεις..........
Από την ευθύτητα και τη σαφήνεια που τοποθετούνται, κρίνονται και οπό τους υπόλοιπους, και έτσι προχωρά το θέμα. Αν υπάρχουν ανάμεσα σε αυτούς, αιθεροβάμονες που "βγάζουν" γκόμενα, το θέμα άφορα αυτούς και την γκόμενα!

Η συμμετοχή είναι ελεύθερη και προαιρετική!

Η απάντηση στην απρόκλητη πρόκληση, επ ουδενί δεν είναι απειλή.
Αυτή η απορία, φανερώνει την παρασκηνιακή διαδικασία που ωθεί στην αρχική πρόκληση.

Συμφωνώ μαζί σας κύριε καθηγητά,

σε ό,τι αφορα εμένα, ομολογώ ότι δεν μπαίνω πολύ συχνά και για αυτό δημιουργούνται παρανοήσεις.

Επειδή με εχει κουράσει το θέμα και γω μπαίνω να κάνω χαβαλέ με κάποια κορίτσια και όχι να λογομαχώ επί προσωπικού, θέλω μόνο να πω τα εξής και θα αποχωρήσω:

1. Δεν έκρυψα ποτέ τις αδυναμίες μου και ούτε πρόκειται ποτέ να το κάνω, αν η στάση μου είναι πρέπουσα ή όχι ας το κρίνουν τα κορίτσια αυτο.

2. Πάντα μπαίνω για να κάνω παρέα με τα κορίτσια και ποτέ με σκοπό να τσακωθώ.

3. Κι αν "τσακωθω", δεν μπαίνω στη διαδικασία να επιχειρηματολογώ για να με πούνε κάποιες "ήρωα", αλλά επειδή μου αρέσει να υπερασπίζομαι το δίκαιο ή αλλιώς, επειδή είμαι ψώνιο και θέλω πάντα να επιχειρηματολογώ και να δείχνω πόσο δίκαιο έχω.

4. Αν θελω να δειξω σε καποια κοπελα "ποσο ανδρας ειμαι" και να το παιξω "γκομενος", δεν εχω αναγκη να μπω στο φορουμ, μπορω να το κανω απο κοντα.

5. Για να τελειωνει αυτο το παραμυθακι, εγω με οποια κοπελα γραφει τακτικα στο φορουμ και την παω, μιλαω και αν τυχει την υπερασπιζομαι. Σας παραπεμπω σε προηγουμενα ποστ μου που ολοκληρα βραδια υπερασπιζομουνα την Κελλυ με την οποια δεν εχω παει ποτε και το εχω πει πολλες φορες.

6. Με την "πρωην μου μεγαλη αδυναμια", την Ελενη, ποτε δεν καθομουνα να μιλησω στο φορουμ γιατι πολυ απλα δε γουσταρα, δεν ειχα κατι να πω. Εγραψα καποια πραγματα μια φορα πανω στα νευρα μου, κακως, το παραδεχτηκα και τελειωσε. Παμε παρακατω...

Καλο σας απογευμα...

 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
δεν χασαμε τπτ.εσυ τα χες χασει.
θα πληρωνεις οσο δεν το παιζεις ιστορια.
τοσο καιρο που ησουν ησυχος μια χαρα ησουν.
αντε αγορινα , στρωσε παλι.

Καλο σου απογευμα και συγγνωμη τελος παντων που αρπαζομαι παρα πολυ καποιες φορες,

σε διαβεβαιω ειναι απλως ελαττωμα μου να επιχειρηματολογω.

Καταλαβαινω οτι εδω κανουμε χαβαλε και για αυτο μπαινουμε, συγγνωμη λοιπον αν χαλαω το κλιμα.

Bye bye
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ρε μαλακισμένα, την επόμενη φορά που θα τσακωθείτε θα με περιμένετε. Βαριέμαι να διαβάζω τόσες σελίδες, ΕΛΕΟΣ!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και....κοίτα να δεις που δεν βλέπω τον καυγά! :( :( :( :( χρειάζομαι οφθαλμίατρο;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.422
Κριτικές
61
Like
42.538
Πόντοι
22.785
Ας σπαμάρωμεν όλίγον ..........

Πριν γίνει ο ισθμός της Κορίνθου, για να έκανε κάποιος το ταξίδι Πειραιάς-Πάτρα θα έπρεπε να κάνει τον γύρο της Πελοποννήσου.
Για να κόψουν δρόμο, έβγαζαν τα πλοία στο στενό του Ισθμού και βάζοντας μεγάλα ξύλα από κάτω, έσερναν το πλοίο πάνω στο γη
μέχρι να το βγάλουν από τον κορινθιακό κόλπο.
(Η λεγόμενη Διολκός από την αρχαιότητα).

Φυσικά όλη αυτή η διαδικασία ήθελε αρκετές μέρες και ήταν πάρα πολύ κουραστική για τους ναυτικούς που το τραβούσαν.

Όμως, σε αυτό το στενό κομμάτι της γης υπήρχαν πάρα πολλοί οίκοι ανοχής.
Έτσι, λοιπόν, οι ναυτικοί, παρόλο που κουράζονταν,
προτιμούσαν να σέρνουν το καράβι και να πηγαίνουν στους οίκους ανοχής παρά να κάνουν τον κύκλο.

Έτσι, λοιπόν, οι ντόπιοι έβγαλαν τη φράση ότι
«το μουνί σέρνει καράβι». Απίστευτο, έ ?????
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Ας σπαμάρωμεν όλίγον ..........

Πριν γίνει ο ισθμός της Κορίνθου, για να έκανε κάποιος το ταξίδι Πειραιάς-Πάτρα θα έπρεπε να κάνει τον γύρο της Πελοποννήσου.
Για να κόψουν δρόμο, έβγαζαν τα πλοία στο στενό του Ισθμού και βάζοντας μεγάλα ξύλα από κάτω, έσερναν το πλοίο πάνω στο γη
μέχρι να το βγάλουν από τον κορινθιακό κόλπο.
(Η λεγόμενη Διολκός από την αρχαιότητα).

Φυσικά όλη αυτή η διαδικασία ήθελε αρκετές μέρες και ήταν πάρα πολύ κουραστική για τους ναυτικούς που το τραβούσαν.

Όμως, σε αυτό το στενό κομμάτι της γης υπήρχαν πάρα πολλοί οίκοι ανοχής.
Έτσι, λοιπόν, οι ναυτικοί, παρόλο που κουράζονταν,
προτιμούσαν να σέρνουν το καράβι και να πηγαίνουν στους οίκους ανοχής παρά να κάνουν τον κύκλο.

Έτσι, λοιπόν, οι ντόπιοι έβγαλαν τη φράση ότι
«το μουνί σέρνει καράβι». Απίστευτο, έ ?????
τελικα  μηπωσ το μυαλο σερνει το μουνι και το μουνι το μυαλο??
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ρε μαλακισμένα, την επόμενη φορά που θα τσακωθείτε θα με περιμένετε. Βαριέμαι να διαβάζω τόσες σελίδες, ΕΛΕΟΣ!!! :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

ζητω συγγνωμη και απο σενα. εχεις δικιο αλλα δε φταιω.  :rolleyes:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Δημητρη ομολογω οτι το ειχα απορια για το πως εμεινε η φραση. Πραγματι καταπληκτικο. Σε ευχαριστουμε που υπαρχεισ και μας διαφωτιζεις!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ας σπαμάρωμεν όλίγον ..........

Πριν γίνει ο ισθμός της Κορίνθου, για να έκανε κάποιος το ταξίδι Πειραιάς-Πάτρα θα έπρεπε να κάνει τον γύρο της Πελοποννήσου.
Για να κόψουν δρόμο, έβγαζαν τα πλοία στο στενό του Ισθμού και βάζοντας μεγάλα ξύλα από κάτω, έσερναν το πλοίο πάνω στο γη
μέχρι να το βγάλουν από τον κορινθιακό κόλπο.
(Η λεγόμενη Διολκός από την αρχαιότητα).

Φυσικά όλη αυτή η διαδικασία ήθελε αρκετές μέρες και ήταν πάρα πολύ κουραστική για τους ναυτικούς που το τραβούσαν.

Όμως, σε αυτό το στενό κομμάτι της γης υπήρχαν πάρα πολλοί οίκοι ανοχής.
Έτσι, λοιπόν, οι ναυτικοί, παρόλο που κουράζονταν,
προτιμούσαν να σέρνουν το καράβι και να πηγαίνουν στους οίκους ανοχής παρά να κάνουν τον κύκλο.

Έτσι, λοιπόν, οι ντόπιοι έβγαλαν τη φράση ότι
«το μουνί σέρνει καράβι». Απίστευτο, έ ?????


γεια σας αγαπητέ, έχετε ιδίαν αντίληψη του γεγονότος;  :grin: :grin: :grin:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ας σπαμάρωμεν όλίγον ..........

Πριν γίνει ο ισθμός της Κορίνθου, για να έκανε κάποιος το ταξίδι Πειραιάς-Πάτρα θα έπρεπε να κάνει τον γύρο της Πελοποννήσου.
Για να κόψουν δρόμο, έβγαζαν τα πλοία στο στενό του Ισθμού και βάζοντας μεγάλα ξύλα από κάτω, έσερναν το πλοίο πάνω στο γη
μέχρι να το βγάλουν από τον κορινθιακό κόλπο.
(Η λεγόμενη Διολκός από την αρχαιότητα).

Φυσικά όλη αυτή η διαδικασία ήθελε αρκετές μέρες και ήταν πάρα πολύ κουραστική για τους ναυτικούς που το τραβούσαν.

Όμως, σε αυτό το στενό κομμάτι της γης υπήρχαν πάρα πολλοί οίκοι ανοχής.
Έτσι, λοιπόν, οι ναυτικοί, παρόλο που κουράζονταν,
προτιμούσαν να σέρνουν το καράβι και να πηγαίνουν στους οίκους ανοχής παρά να κάνουν τον κύκλο.

Έτσι, λοιπόν, οι ντόπιοι έβγαλαν τη φράση ότι
«το μουνί σέρνει καράβι». Απίστευτο, έ ?????

Εξαιρετικό σπαμάρισμα, αγαπητε Padron.

Ομολογώ οτι το απόλαυσα απείρως περισσότερο από τα "μη σπαμαροφανή" σχόλια των προηγούμενων ωρών...

Τα σέβη μου

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom