Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Tην πάτησα. Ήθελα να έρθω να γνωρίσω την Νανά αλλά μπορώ μόνο το Σάββατο!!!! ΟΥΑΑΑ!!! Μήπως να κάνετε νέο καταμερισμό εργασίας και αλλαγή βάρδιας ? Λέω μήπως μπορείτε! Ξεπαρθενεύτηκα στα στούντιο γενικά πριν από 3 εβδομάδες περίπου με την Λίζα (ο Νίκος είμαι αν θυμάσαι ) και θέλω να το ξανακάνω αφού πέρασα πολύ καλά. Και από τι διάβασα για την Νανά, αυτή θέλω. ελπίζω να μπορέσετε να μπει σε οποιαδήποτε βάρδια το Σάββατο!!!

Γειασου Νικο :cheesy: ;)
Η Νανα ματια μου δουλευει σημερα το απογευμα αλλα και την Κυριακη το απογευμα ;)
Την επομενη εβδομαδα δουλευει Τεταρτη και Σαββατο απογευματα ;)

αν και δεν εχω παει ποτε στο συγκεκριμενο μαγαζι,θελω να πω μπραβο για την ενημερωση,νομιζω κανει καλο σε ολους,και σε αυτον που θελει να παει και στο μαγαζι που εχει δουλεια,την καλημερα μου σε ολους-ες

δε πειραζει ματακια μου γλυκα που δεν εχεις ερθει
συγουρα υπαρχουν αρκετα αλλα καλα μαγαζια τους ειδους οπως και το δικο μας ;)
Ευχαριστουμε παντως για τα καλα σου λογια ,αν και η οποια ενημερωση που σας δινουμε περα απο δουλεια μας ειναι και υποχρεωση μας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
εγω ειμαι μονογαμικος παντως!!!
μονο γαμαω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :zfuck: :zfuck: :pipa3: :pipa3:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Γειασου Νικο :cheesy: ;)
Η Νανα ματια μου δουλευει σημερα το απογευμα αλλα και την Κυριακη το απογευμα ;)
Την επομενη εβδομαδα δουλευει Τεταρτη και Σαββατο απογευματα ;)

δε πειραζει ματακια μου γλυκα που δεν εχεις ερθει
συγουρα υπαρχουν αρκετα αλλα καλα μαγαζια τους ειδους οπως και το δικο μας ;)
Ευχαριστουμε παντως για τα καλα σου λογια ,αν και η οποια ενημερωση που σας δινουμε περα απο δουλεια μας ειναι και υποχρεωση μας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Μήπως υπάρχει η δυνατότητα να μπει σε κάποια βάρδια το Σάββατο? PPPLLLZZZZ
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μήπως υπάρχει η δυνατότητα να μπει σε κάποια βάρδια το Σάββατο? PPPLLLZZZZ

Aυτο το Σαββατο ματια μου οι βαρδιες εχουν ηδη βγει ;)
Αλινα-Νανσυ-Ευα ;)
Την Κυριακη το απογευμα θα ειναι παλι η Νανα.
Το επομενο Σαββατο απογευμα 27/6 ομως θα ειναι η Νανα μιας και εγω θα κανω το απογευμα της Κυριακης 28/6  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Aυτο το Σαββατο ματια μου οι βαρδιες εχουν ηδη βγει ;)
Αλινα-Νανσυ-Ευα ;)
Την Κυριακη το απογευμα θα ειναι παλι η Νανα.
Το επομενο Σαββατο απογευμα 27/6 ομως θα ειναι η Νανα μιας και εγω θα κανω το απογευμα της Κυριακης 28/6  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Γαμώτο, έλεγα μήπως μπορούνε να αλλάξουνε οι βάρδιες. Υποθέτω ότι ζητάω πολλά.  Ποια από τις τρεις κοπέλες του Σαββάτου μου προτείνεις για μασάζ και σεξ? Έχε υπ όψιν σου ότι θα είναι μόλις η δεύτερη φορά που θα πάω σε στούντιο, και πάλι σε εσάς. Οπότε θέλω φροντίδα και προδέρμ…ελπίζω να μην ζητάω πολλά….
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γαμώτο, έλεγα μήπως μπορούνε να αλλάξουνε οι βάρδιες. Υποθέτω ότι ζητάω πολλά.  Ποια από τις τρεις κοπέλες του Σαββάτου μου προτείνεις για μασάζ και σεξ? Έχε υπ όψιν σου ότι θα είναι μόλις η δεύτερη φορά που θα πάω σε στούντιο, και πάλι σε εσάς. Οπότε θέλω φροντίδα και προδέρμ…ελπίζω να μην ζητάω πολλά….

χμμμμμμμ.........
ειληκρινα δε ξερω μαναρακι μου γλυκο :-
και οι 3 ειναι πολυ καλες σε αυτο που ζητας
πιστευω εχει να κανει με το ποια σου αρεσει εσενα περισσοτερο ;)
Η Αλινα ειναι ξανθια και Ρωσσιδα οι Νανσυ και Ευα ειναι καστανες και Ελληνιδες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
μπραβοοοοοοοοοοο η Νανααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πινει πολυ γαλα !!!!!!!!!!!
θα τρωει και πολυ κοτοπουλο!!!!
απα πα πα πα!!!!!!πολυ καληηηηη

Σιγά ωρε!
Δε λέω πολύ ωραίο τεμάχιο στη φωτό.
Αλλα δε λέει πουθενά διαστάσεις ύψος... πλάτος... υπηρεσίες - προγράμματα....  ;)
Για σκέψου το βρε Άντζελα, ίσως να είναι καλό να γράφεται για κάθε κοπέλλα !
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
[size=10pt]ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!![/size]  :S :S

βρε Μπου-Μπούκα μου βάζεις το Νανσάκυ και την Ευούλα σε ώρες που δεν με βολέυουν!  :S  Νιώθω ότι θα κλάψω!  :hammer: Δυστηχώς κυριακή πρώι δεν θα μπορέσω ενώ θέλω πολύ να έρθω στην Ευα, όπως και δεν μπορώ το βράδυ που δουλέυει! Δε γίνεται κάποια μέρα να την έχεις απόγευμα!

Θα το παλέψω όμως να έρθω το απόγευμα του Σαββάτου στη Νάνσυ (αν και είναι η σειρά της Ευας τώρα!!)  :2funny:

Παρεπιπτόντως σήμερα επισκέυτηκα την Νανούκα. Μπορώ να πώ οτι πέρασα καλά αλλα δεν εκπλάγηκα, αν και φυσικα το ήξερα αφού με προειδοποίησες. Και για να μήν με παρεξηγήσει κανείς να ξεκαθαρήσω οτι συνήθως παίρνω πρόγραμμα ποδολατρείας και ζητώ απο την κοπελούδα να μου ρίξει και κανα δύο ξυλιές!
Η Νανούκα ήταν πολύ γλυκεία, όμορφη και το πάλεψε αλλα προφανώς δεν είναι το στύλ της, αφού γενικά το συγκεκριμένο βίτσιο είναι λίγο δύσκολο. Προφανώς θα παίζει καλύτερη μπάλα σε προγράμματα όπως το μασάζ (το διαφήμιζε η υπηρεσία στους πελάτες) και σε όσους θέλουν μια φιλική γλυκιά κοπέλα! Αυτά για να μήν υπάρχουν παρερμηνείες!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
[size=10pt]ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΤΟΙΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!![/size]  :S :S

βρε Μπου-Μπούκα μου βάζεις το Νανσάκυ και την Ευούλα σε ώρες που δεν με βολέυουν!  :S  Νιώθω ότι θα κλάψω!  :hammer: Δυστηχώς κυριακή πρώι δεν θα μπορέσω ενώ θέλω πολύ να έρθω στην Ευα, όπως και δεν μπορώ το βράδυ που δουλέυει! Δε γίνεται κάποια μέρα να την έχεις απόγευμα!

Θα το παλέψω όμως να έρθω το απόγευμα του Σαββάτου στη Νάνσυ (αν και είναι η σειρά της Ευας τώρα!!)  :2funny:

Παρεπιπτόντως σήμερα επισκέυτηκα την Νανούκα. Μπορώ να πώ οτι πέρασα καλά αλλα δεν εκπλάγηκα, αν και φυσικα το ήξερα αφού με προειδοποίησες. Και για να μήν με παρεξηγήσει κανείς να ξεκαθαρήσω οτι συνήθως παίρνω πρόγραμμα ποδολατρείας και ζητώ απο την κοπελούδα να μου ρίξει και κανα δύο ξυλιές!
Η Νανούκα ήταν πολύ γλυκεία, όμορφη και το πάλεψε αλλα προφανώς δεν είναι το στύλ της, αφού γενικά το συγκεκριμένο βίτσιο είναι λίγο δύσκολο. Προφανώς θα παίζει καλύτερη μπάλα σε προγράμματα όπως το μασάζ (το διαφήμιζε η υπηρεσία στους πελάτες) και σε όσους θέλουν μια φιλική γλυκιά κοπέλα! Αυτά για να μήν υπάρχουν παρερμηνείες!

Αχ και να ξερες βρε μαναρι τι ζορι παιρναω για να βγαλω τις βαρδυες :cheesy:
Η Κυριακη το πρωι παντως ειναι μονιμη μερα της Ευας και 1-2 βραδυνα που κανει την εβδομαδα
Σημερα την ειδα και εγω την Νανα πρωτη φορα πριν ξεκινησει η βαρδυα της, με ενα ολοσωμο σιελ φορεματακι και τα μαλλια της πιασενα ψηλα ηταν πολυ γλυκεια, ενω τα Ελληνικα της με ταυλανδεζικη προφορα την κανουν πολυ χαριτωμενη :cheesy:


Αυριο Πεμπτη

πρωι η Αλινα :smitten:

απογευμα η Κατερινα :smitten:

βραδυ η Σουζανα :smitten: (καινουργεια κοπέλα απο την Πολωνια μικρη σε ηλικια και με πρωκτικο προγραμμα)

τωρα και μεχρι το πρωι η Ευα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αυτα παθαινεις οταν πας στο στουντιο της ιποκρατους 144..

τα κλαις τα χρηματα σου.. :-
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
κοπελιά.... ούτε αξιωματικός να ήσουν που βγάζεις τις σκοπιές....  :2funny: :2funny:

τ ιτραβάτε κι εσείς....
τελικά πότε θα μπορέσουμε να σε απολαύσουμε εκτός πρωινής καθημερινής;;;;; >:( :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
κοπελιά.... ούτε αξιωματικός να ήσουν που βγάζεις τις σκοπιές....  :2funny: :2funny:

τ ιτραβάτε κι εσείς....
τελικά πότε θα μπορέσουμε να σε απολαύσουμε εκτός πρωινής καθημερινής;;;;; >:( :grin:

ελα ντε :cheesy:
Κυριακη απογευμα 28/6  ξαναδουλευω ματια μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλημέρα κύριοι....
καλημέρα κορίτσαρε.
 

Συνημμένα

  • good_morning-276.gif
    good_morning-276.gif
    58,9 KB · Εμφανίσεις: 26

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Η Νανά δεν αντέχει το πρωινό ξύπνημα ?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημέρα κύριοι....
καλημέρα κορίτσαρε.

καλημερα μαναρι :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



Η Νανά δεν αντέχει το πρωινό ξύπνημα ?

:2funny:
δεν ξερω βρε ματια μου, γιατι να μην το αντεχει η κοπέλα :cheesy:
απλα τωρα που η Τζενη εφυγε για διακοπες στην πατριδα της εμειναν ελευθερα μερικα απογευματινα και τα πηρε η Νανα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Αντε να την δούμε σε κανένα ... πρωινό.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλημερα μαναρι :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*



:2funny:
δεν ξερω βρε ματια μου, γιατι να μην το αντεχει η κοπέλα :cheesy:
απλα τωρα που η Τζενη εφυγε για διακοπες στην πατριδα της εμειναν ελευθερα μερικα απογευματινα και τα πηρε η Νανα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ενα [size=8pt]μικρούλινι απογευματάκι[/size] για την Νάνσυ ή την Ευα δεν υπάρχει Μπου-Μπού, για εμάς που δουλέυουμε το πρώι και την κυριακή πάμε για μπανάκι; :'( :'( :'( :tired:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ενα [size=8pt]μικρούλινι απογευματάκι[/size] για την Νάνσυ ή την Ευα δεν υπάρχει Μπου-Μπού, για εμάς που δουλέυουμε το πρώι και την κυριακή πάμε για μπανάκι; :'( :'( :'( :tired:

αυτο το Σαββατο απογευμα βρε ειναι η Νανσυ ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom