Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Ολοι οι αγαπούληδες έχουν μαζευτεί στο θρεντ της Κέλλυς,γι' αυτό έχει ησυχία...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Καλυτερα................να μην εχουμε και περιστερια! :grin:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ολο γριφους και ειρωνιες εισαι! Ποτε θα μας πεις και κατι πιο ουσιωδες?  :think: :grin:
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
Ακριβώς γι' αυτό,μη δίνεις σημασία...κακοήθειες...
 

Επισκέπτης
θα αναφερθω σε ενα περιστατικο που εγινε χθες παρεα με τρεις φιλους φιλους που πηγα. να πω καταρχην οτι και οι τρεις θεωρω οτι ειμασταν και εμαφανισιμοι αλλα και ευπρεπως ντυμενοι.αλλωστε ειχαμε ξεκινησει βλεποντα το προγραμμα και μαλιστα θα περναμε την αναστασια.ειμαστε εξω απο την πορτα ...ωρα ακριβως 00.40.χτυπαω το κουδουνι ανοιγοι το φωτακι με την καμερα...περιμενουμε τιποτα.λεω μπα..δεν θα ακουσαν.ξαναχτυπαω παλι ανοιγοι το μπλε φωτακι με την καμερα πριμενουμε τιποτα.λεω μπα θα ειναι κλειστι αν και ειχε φωτα.κανουμε να φυγουμε και εκεινη την ωρα ενας συναγωνιστης γυρναω κοιταω του ανοιγουν μπαινει.εκεινη την ωρα λεω ρε πουστη μας δουλευουν ειμαι ετοιμος να γυρισω να χτυπησω την πορτα μου λενε οι φικλοι γαμησε το δεν πειραζει παμε.ετσι αποφασιζουμε να κανουμε μια τσαρκα φυλης.ειμαστε στο φ92 και τσουπ σκαει ο τυπος που ειχε μπει στο στουντιο.απο περιεργεια τον ρωταω..ρε φιλε ανοιχτο ηταν γιατι χτυπησαμε και εμας δεν μας ανοιξαν.μου απανταει .ναι.του λεω τη γινε και μου λεει.α εσεις ησασταν γιατι αφου δεν μπηκα με ρωτησε η τσατσα αν υπηρχαν εξω τρεις τυποι.τα συμπερσματα δικα σας.επειδη τυχαινει να εχω μιλησει προσωπικα με την αντζελα δεν νομιζω οτι η ιδια θα ηθελε τετοια συμπεριφορα απο μια υπηρεσια σαν και αυτη.προσωπικα ειχα τετοια νευρα για τη συμπεριφορα της που ηθελα να γυρισω να την βρισω αλλα τελικα σκεφτηκα δεν αξιζει.εκτος αν πλεον εχουν χορτασει λεφτα και κανουν επιλογες.να πω οτι ειχα τελευται ειχα παει πριν την αναικαινηση αλλα πλεον θα το σκεφτω αν ξαναπαω μετα απο αυτη τη συμπεριφορα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
sorry μωρο μου για οτι εγινε
απλα ξερεις τωρα νυχτερινες ωρες.... μεγαλες παρεες....2-3 γυναικες μονες τους ειναι μεσα....απο την καμερα δεν μπορει να κρινει καποιος στο 100% και καπου ισως να φοβηθηκαν? να ηταν επιφυλακτικες απεναντι σας? και δεν σας ανοιξαν :-
συγνωμη για οτι εγινε, το εχουμε ξαναγραψει και παλιοτερα αν ειστε με τους φιλους σας και σας συμβει κατι αναλογο απλα παρτε με το κινητο σας ενα τηλ στο studio 210/8821147 για να ληθει επιτοπου η παρεξηγηση και να μην υπαρξει καμια ταλαιπωρια ;)
 

Επισκέπτης
sorry μωρο μου για οτι εγινε
απλα ξερεις τωρα νυχτερινες ωρες.... μεγαλες παρεες....2-3 γυναικες μονες τους ειναι μεσα....απο την καμερα δεν μπορει να κρινει καποιος στο 100% και καπου ισως να φοβηθηκαν? να ηταν επιφυλακτικες απεναντι σας? και δεν σας ανοιξαν :-
συγνωμη για οτι εγινε, το εχουμε ξαναγραψει και παλιοτερα αν ειστε με τους φιλους σας και σας συμβει κατι αναλογο απλα παρτε με το κινητο σας ενα τηλ στο studio 210/8821147 για να ληθει επιτοπου η παρεξηγηση και να μην υπαρξει καμια ταλαιπωρια ;)
με καλυψες σε οτι ειπαμε σε πμ.παντως η συγκεκριμενη υπηρεσια μαλλον θα πρεπει να τη στειλεις  διακοπες μονιμες.τα αλλα δεν τα σχολιαζω καταλαβαινω τη θεση σου και οπως ειπα σιγουρα εσυ δεν φταις.αλλα δεν μπορει καποια να σου χαλαει το μαγαζι που φανταζομαι οτι με κοπο και χρημα εχεις φτιαξει ;)
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
θα αναφερθω σε ενα περιστατικο που εγινε χθες παρεα με τρεις φιλους φιλους που πηγα. να πω καταρχην οτι και οι τρεις θεωρω οτι ειμασταν και εμαφανισιμοι αλλα και ευπρεπως ντυμενοι.αλλωστε ειχαμε ξεκινησει βλεποντα το προγραμμα και μαλιστα θα περναμε την αναστασια.ειμαστε εξω απο την πορτα ...ωρα ακριβως 00.40.χτυπαω το κουδουνι ανοιγοι το φωτακι με την καμερα...περιμενουμε τιποτα.λεω μπα..δεν θα ακουσαν.ξαναχτυπαω παλι ανοιγοι το μπλε φωτακι με την καμερα πριμενουμε τιποτα.λεω μπα θα ειναι κλειστι αν και ειχε φωτα.κανουμε να φυγουμε και εκεινη την ωρα ενας συναγωνιστης γυρναω κοιταω του ανοιγουν μπαινει.εκεινη την ωρα λεω ρε πουστη μας δουλευουν ειμαι ετοιμος να γυρισω να χτυπησω την πορτα μου λενε οι φικλοι γαμησε το δεν πειραζει παμε.ετσι αποφασιζουμε να κανουμε μια τσαρκα φυλης.ειμαστε στο φ92 και τσουπ σκαει ο τυπος που ειχε μπει στο στουντιο.απο περιεργεια τον ρωταω..ρε φιλε ανοιχτο ηταν γιατι χτυπησαμε και εμας δεν μας ανοιξαν.μου απανταει .ναι.του λεω τη γινε και μου λεει.α εσεις ησασταν γιατι αφου δεν μπηκα με ρωτησε η τσατσα αν υπηρχαν εξω τρεις τυποι.τα συμπερσματα δικα σας.επειδη τυχαινει να εχω μιλησει προσωπικα με την αντζελα δεν νομιζω οτι η ιδια θα ηθελε τετοια συμπεριφορα απο μια υπηρεσια σαν και αυτη.προσωπικα ειχα τετοια νευρα για τη συμπεριφορα της που ηθελα να γυρισω να την βρισω αλλα τελικα σκεφτηκα δεν αξιζει.εκτος αν πλεον εχουν χορτασει λεφτα και κανουν επιλογες.να πω οτι ειχα τελευται ειχα παει πριν την αναικαινηση αλλα πλεον θα το σκεφτω αν ξαναπαω μετα απο αυτη τη συμπεριφορα.
σκεψου οτι μεσα στο μαγαζι εισουν εσυ με τους φιλους σου και χτυπαγανε το κουδουνι 3 ατομα αγνωστα και πες οτι αυτα τα ατομα ειχαν ερθει με αλλο σκοπο και οχι για  :knockinb: ...θα κυνδινευε και η δικη σας ακεραιοτητα μαζι με την δικη μας.
και δοξα τον θεο μεχρι σημερα δεν μας εχει συμβει ποτε τιποτα αλλα ποτε δεν ξερεις και παντα πρεπει να ειμασται επιφυλακτηκοι
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
sorry μωρο μου για οτι εγινε
απλα ξερεις τωρα νυχτερινες ωρες.... μεγαλες παρεες....2-3 γυναικες μονες τους ειναι μεσα....απο την καμερα δεν μπορει να κρινει καποιος στο 100% και καπου ισως να φοβηθηκαν? να ηταν επιφυλακτικες απεναντι σας? και δεν σας ανοιξαν :-
συγνωμη για οτι εγινε, το εχουμε ξαναγραψει και παλιοτερα αν ειστε με τους φιλους σας και σας συμβει κατι αναλογο απλα παρτε με το κινητο σας ενα τηλ στο studio 210/8821147 για να ληθει επιτοπου η παρεξηγηση και να μην υπαρξει καμια ταλαιπωρια ;)
Επαγγελματικη δεοντολογια!
Ευγε!  :)
 

Επισκέπτης
σκεψου οτι μεσα στο μαγαζι εισουν εσυ με τους φιλους σου και χτυπαγανε το κουδουνι 3 ατομα αγνωστα και πες οτι αυτα τα ατομα ειχαν ερθει με αλλο σκοπο και οχι για  :knockinb: ...θα κυνδινευε και η δικη σας ακεραιοτητα μαζι με την δικη μας.
και δοξα τον θεο μεχρι σημερα δεν μας εχει συμβει ποτε τιποτα αλλα ποτε δεν ξερεις και παντα πρεπει να ειμασται επιφυλακτηκοι
μη προσπαθεις να δικαιολογησεις αφου δεν ξερεις τη εγινε.και δεν στο λεω με κακια.η συγκεκριμενη ειρωνευτηκε ..και αν το θες ολοι αγνωστοι χτυπου το κουδουνι αν ειναι ετσι αλλαξτε επαγγελαμα η δουλευτε πριβε ;)δεν θελω να το συνεχισω και δεν θα ελεγα τιποτα να δεν υπηρχε αυτη η ειρωνια που εκανε εντυπωση και στο παιδι που μπηκε μετα απο εμας ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
χελλοου !

γιατι δεν πηγαινατε ενας ενας ?  :P

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σκεψου οτι μεσα στο μαγαζι εισουν εσυ με τους φιλους σου και χτυπαγανε το κουδουνι 3 ατομα αγνωστα και πες οτι αυτα τα ατομα ειχαν ερθει με αλλο σκοπο και οχι για  :knockinb: ...θα κυνδινευε και η δικη σας ακεραιοτητα μαζι με την δικη μας.
και δοξα τον θεο μεχρι σημερα δεν μας εχει συμβει ποτε τιποτα αλλα ποτε δεν ξερεις και παντα πρεπει να ειμασται επιφυλακτηκοι
Να εθρω για προστάτης?  :sunglasses:

Για την κελλυ ομως  :rolleyes:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom