Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω. :huh:

Και σε μενα εχει τυχει να μιλησει ασχημα κοπελα, ή υπηρεσια να δεν περασω.Οχι στο studio Eros.

Αυτο πιστευω το κανουν απο τα νευρα τους, επειδη δεν εχουν δουλεια και "τους την δινει" που χανουν την ευκαιρια για ενα πελατη.

Εαν ομως ενα μαγαζι παει καλα, ποιος ο λογος να βρισουν ?

Αν ομως δεν ακουσετε βρισιες η κατι αναλογο οταν φευγετε, ή εαν δεν σας το πει καποιος που εμεινε, πως ξερετε οτι βριζουν, η οποσο μαλλον οτι το λενε απο μεσα τους ?

:think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω. :huh:

Και σε μενα εχει τυχει να μιλησει ασχημα κοπελα, ή υπηρεσια να δεν περασω.Οχι στο studio Eros.

Αυτο πιστευω το κανουν απο τα νευρα τους, επειδη δεν εχουν δουλεια και "τους την δινει" που χανουν την ευκαιρια για ενα πελατη.

Εαν ομως ενα μαγαζι παει καλα, ποιος ο λογος να βρισουν ?

Αν ομως δεν ακουσετε βρισιες η κατι αναλογο οταν φευγετε, ή εαν δεν σας το πει καποιος που εμεινε, πως ξερετε οτι βριζουν, η οποσο μαλλον οτι το λενε απο μεσα τους ?

:think:  :think:  :think:  :think:  :think:  :think:


Γιατί κάποιες πουτάνες και τσατσάδες μισούν τους πελάτες.Έτσι απλά.
Η αλήθεια είναι πως υπάρχει και αυτό στα μπουρδέλα...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Γιατί κάποιες πουτάνες και τσατσάδες μισούν τους πελάτες.Έτσι απλά.
Η αλήθεια είναι πως υπάρχει και αυτό στα μπουρδέλα...
γιατι τους μισουν ρε παιδακι μου? αφου απο του πελατες τρωνε το ψομι τους....
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
μόνον στην Ελλάδα γίνεται αυτό. Τον πελάτη και να τον στραγγίζουν και να τον χλευάζουν :tickedoff:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μόνον στην Ελλάδα γίνεται αυτό. Τον πελάτη και να τον στραγγίζουν και να τον χλευάζουν :tickedoff:
ενταξει ειναι διεφορετικοι και οι πελατες... δεν ειναι ολα ωραια και ευγενικα παιδια...εγω απλα πιστευω οτι πρεπει να σεβομαστε εναν τον αλλον....
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
ενταξει ειναι διεφορετικοι και οι πελατες... δεν ειναι ολα ωραια και ευγενικα παιδια...εγω απλα πιστευω οτι πρεπει να σεβομαστε εναν τον αλλον....
Πώς θα χαρακτήριζες τον μέσο έλληνα πελάτη?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πώς θα χαρακτήριζες τον μέσο έλληνα πελάτη?
εγω μπορω να χαρακτηρισω μονο τους πρωινους... σε μενα ερχονται καλα παιδια, κυριοι απο καπια γραφεια και ειναι 95% καλη και ευγενικοι μαζι μου...
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
878
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555
Καλημερα νταρια..δυστυχως βρεχει και δεν μπορεσα να ερθω σημερα να σε δω λιγακι...ισως αυριο..να εισαι και να περνας καλα... "ο μαγουλακιας σου"
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καλημερα νταρια..δυστυχως βρεχει και δεν μπορεσα να ερθω σημερα να σε δω λιγακι...ισως αυριο..να εισαι και να περνας καλα... "ο μαγουλακιας σου"
δεν νυστευεις την μεγαλη εβδομαδα δλδ μαγουλακια μου??? :grin:
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
ενταξει ειναι διεφορετικοι και οι πελατες... δεν ειναι ολα ωραια και ευγενικα παιδια...εγω απλα πιστευω οτι πρεπει να σεβομαστε εναν τον αλλον....
εννοείται αυτό. δεν βάζουμε όλους σε ένα σακί. υπάρχουν και καλοί επαγγελματίες.
ο σεβασμός πρέπει να είναι αμοιβαίος.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
νταρια τις επομενες μερες ποτε δουλευεις λεω να σε επισκευτω πρωτη φορα να δω απο πρωτο χερι αν ισχυουν ολα τα καλα που γραφονται για σενα  
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
νταρια τις επομενες μερες ποτε δουλευεις λεω να σε επισκευτω πρωτη φορα να δω απο πρωτο χερι αν ισχυουν ολα τα καλα που γραφονται για σενα  
δεν ιχυει τιποτα ρε αγορι μου. Εγω καθομαι και τα γραφω ολα :grin: :grin: :grin:
τις βαδιες μου μπορεις να δεις στη σελιδα μας ;)
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
μπραβο μετριοφροσυνη! ετσι πρεπει .. ενημερωθηκα ηδη απο την σελιδα σου να υποθεσω οτι δευτερα-τριτη θα σε βρουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom