Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
εχουμε αγριες διαθεσεις αποψε?)))))

Αν ηταν μονο αποψε....θαχε λυθει το προβλημα κοριτσι μου.......
Παντα εχω.......Ειναι βλεπειs που κυκλοφορουν γυναικαι εξω!!!!! Απο κει προερχεται το προβλημα...χαχαχα
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αν ηταν μονο αποψε....θαχε λυθει το προβλημα κοριτσι μου.......
Παντα εχω.......Ειναι βλεπειs που κυκλοφορουν γυναικαι εξω!!!!! Απο κει προερχεται το προβλημα...χαχαχα
εμεις φταιμε σε ολα δλδ ε?)))))
 

aris63

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
616

καλη σου νυχτα κουκλιτσα και ονειρα γλυκα)) :-* :-* :-*
 

kastrato

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
50
Like
87
Πόντοι
0
Σεβαστές οι γνώμες όλων εγώ πάντως μια φορά είδα την ντάρια και έφυγα...είχε τόσο γλυκό πρόσωπο που δεν άντεξα να μπω!!! αλλά θα ήθελα πάραυτα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σεβαστές οι γνώμες όλων εγώ πάντως μια φορά είδα την ντάρια και έφυγα...είχε τόσο γλυκό πρόσωπο που δεν άντεξα να μπω!!! αλλά θα ήθελα πάραυτα!

Εσυ εχασες.......

:grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Στο δωμάτιο είναι πολύ καλή , πρόθυμη και καβλιάρα. Απλά δεν είναι και τοπ μόντελ σε θέμα εμφάνισης. Οπότε αν σου κάνει το κλικ στο σαλόνι , πέρνα άφοβα... Αν δε σου αρέσει δεν βρίζει άμα φύγεις...
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
γουστα ειναι αυτα ρε παιδια και το σεβομαι, σε οποιον δεν αρεσω- θα παει αλλου, ειναι μεγαλη η αγορα :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Στο δωμάτιο είναι πολύ καλή , πρόθυμη και καβλιάρα. Απλά δεν είναι και τοπ μόντελ σε θέμα εμφάνισης. Οπότε αν σου κάνει το κλικ στο σαλόνι , πέρνα άφοβα... Αν δε σου αρέσει δεν βρίζει άμα φύγεις...

αυτό φίλε να το λές μόνο έαν ξέρεις και τι λέει η κάθε πουτάνα, οχι μπροστά σου την ώρα που φεύγεις και της ρίχνεις άκυρο, αλλά μόλις βγείς απο το σπίτι....
συνήθως η κατάρα πάει σύννεφο....
τα ίδια ισχύουν και για τις υπηρεσίες.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
αυτό φίλε να το λές μόνο έαν ξέρεις και τι λέει η κάθε πουτάνα, οχι μπροστά σου την ώρα που φεύγεις και της ρίχνεις άκυρο, αλλά μόλις βγείς απο το σπίτι....
συνήθως η κατάρα πάει σύννεφο....
τα ίδια ισχύουν και για τις υπηρεσίες.
Λες ? Πάντως η κυρά Ίρκα δεν νομίζω να βρίζει ;) ... (ποτέ δεν ξέρεις όμως) Πάντως ας μη με κάνουν ρεζίλι όταν σηκώνομαι και φεύγω και μετά ας με ξεβαφτίσουν στο βρισίδι! :grin:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτό φίλε να το λές μόνο έαν ξέρεις και τι λέει η κάθε πουτάνα, οχι μπροστά σου την ώρα που φεύγεις και της ρίχνεις άκυρο, αλλά μόλις βγείς απο το σπίτι....
συνήθως η κατάρα πάει σύννεφο....
τα ίδια ισχύουν και για τις υπηρεσίες.
αμα δεν ξερεις κατι μην το λες. Εγω προσωπικα δεν εχω βρισει ποτε κανεναν, ουτε και τις τσατσαδες αφηνω να βριζουν. Τη πελατεια μου την εχω και δεν εχω κανενα παραπονο αν δεν περναει καποιος....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
αμα δεν ξερεις κατι μην το λες. Εγω προσωπικα δεν εχω βρισει ποτε κανεναν, ουτε και τις τσατσαδες αφηνω να βριζουν. Τη πελατεια μου την εχω και δεν εχω κανενα παραπονο αν δεν περναει καποιος....

επειδή ξέρω λέω.
ξέρω και απο μέσα και απέξω και απο την ανάποδη.
τέλος
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
τελικα πραγματικα εισαστε μαλακες.....)

αμα δεν ξερεις κατι μην το λες. Εγω προσωπικα δεν εχω βρισει ποτε κανεναν, ουτε και τις τσατσαδες αφηνω να βριζουν. Τη πελατεια μου την εχω και δεν εχω κανενα παραπονο αν δεν περναει καποιος....

Kαλα ενταξει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom