Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
οταν θα παιξει ο ΠΑΟΚ με πανιωνιο θα κατεβω αθηνα με παιδια απο τη 4,σε ποια στουντιακια και μπουρδελακια να παμε για να περασουμε καλα?πειραζει που θα εχουμε ρετσινες μαζι?
 

Επισκέπτης
στην ελλαδα μπορει να γινει και αυτο μεσω σαιτ να βρει γαμπρο η κατα τα αλλα συμπαθεστατη νταρια :2funny: ειπαμε ελλαδα ειναι ολα γινονται!!! :rockon:
 

Επισκέπτης
οταν θα παιξει ο ΠΑΟΚ με πανιωνιο θα κατεβω αθηνα με παιδια απο τη 4,σε ποια στουντιακια και μπουρδελακια να παμε για να περασουμε καλα?πειραζει που θα εχουμε ρετσινες μαζι?
υπνε δεν χρειαζεται να πας σε στουντιο θα ειναι τετοια η πουτσα που θα φατε που δεν θα εχεις ορεξη για στουντια!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οταν θα παιξει ο ΠΑΟΚ με πανιωνιο θα κατεβω αθηνα με παιδια απο τη 4,σε ποια στουντιακια και μπουρδελακια να παμε για να περασουμε καλα?πειραζει που θα εχουμε ρετσινες μαζι?
ελατε ελατε μια χαρα θα περασουμε με ρετσινες))))))
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ακου μία συμβουλή από έναν μεγαλύτερό σου κορίτσι μου: :Πρώτα οι σπουδές σου και μετά η οικογένεια... :headbang:
ναι ρε παιδακι μου)) 2 χρονια μου εχουν μεινει στο πανεπιστημιο..) θα γινει και αυτο)))
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Καληνυχτα......ΑΠΟΝΗ......
 

Επισκέπτης
ναι ρε παιδακι μου)) 2 χρονια μου εχουν μεινει στο πανεπιστημιο..) θα γινει και αυτο)))
Ντάρια παιδί μου,είμαι επιφυλακτικός επ'αυτού.Είσαι άτακτη και αμελής προς τα μαθήματά σου σπουδάστρια.Πρέπει να σε εκπορθήσω της τάξεως και να σε τιμωρήσω αυστηρά....Οταν σε συναντήσω.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ντάρια παιδί μου,είμαι επιφυλακτικός επ'αυτού.Είσαι άτακτη και αμελής προς τα μαθήματά σου σπουδάστρια.Πρέπει να σε εκπορθήσω της τάξεως και να σε τιμωρήσω αυστηρά....Οταν σε συναντήσω.
ελα ελα να με τιμωρησεις))
καλημερα σε ολους)) :coffee:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom