Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Mεχρι στιγμης μόνο η Αργεντίνα εχει 2 νικες σε 2 ματς, ισως γιαυτο ο Οπαπ τη δινει πλεον πρωτο φαβορι με αποδοση 4.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
το γελιο σημερα συνεχιζεται διστηχος!!!!!  δεν μου απαντησε κανενας πιο θεωρειτε τ καλητερο site για το στηχειμα  μπονους  αποδοσεις  πληρωμη  κτλ :think: :think: :think:

για μπονους για πληρωμες για αποδοσεις & για μονα αποδεκτα , για παρολι και στη συνεχεια τα απο πανω...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
για μπονους για πληρωμες για αποδοσεις & για μονα αποδεκτα , για παρολι και στη συνεχεια τα απο πανω...
βρικα και εναν!!! πραγματικο στοιχιμαντζη εμμ!!  χιστις βλεπεις :dancing: :dancing: :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δυνατό ξεκίνημα με το Χ/1 της Ολλανδίας!!!  :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ημιχρονο την δωσαν 1.90 την ολλανδια
το τιμησα
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
το ξαναλεω κατα τιν ταπεινι μου γνωμη μετα τους διαστιμικους κουβαδες και το κραξιμο απο ολον τον πλανητη οι μπουκ πρεπει να μας ξαναπαραμιθιασουν για να μας τα ξαναπαρουν μεγαληηη προσοχη μεχρι τους 16 μπραβο ρε γατοο ποσα πιρες ?? ι περνεις με τα αλλα ???  εσυ πως το βλεπεις το θεμα??
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
το ξαναλεω κατα τιν ταπεινι μου γνωμη μετα τους διαστιμικους κουβαδες και το κραξιμο απο ολον τον πλανητη οι μπουκ πρεπει να μας ξαναπαραμιθιασουν για να μας τα ξαναπαρουν μεγαληηη προσοχη μεχρι τους 16 μπραβο ρε γατοο ποσα πιρες ?? ι περνεις με τα αλλα ???  εσυ πως το βλεπεις το θεμα??
Νομίζω ότι παραείσαι καχύποπτος...όχι ότι δεν υπάρχουν στημένα φυσικά!Αλλά σε τέτοιο επίπεδο κυρίως με διαιτητές γίνεται το παιχνίδι!Π.χ. η ακύρωση του γκολ των ΗΠΑ χθες είναι ύποπτη...αλλά αυτά πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Νομίζω ότι παραείσαι καχύποπτος...όχι ότι δεν υπάρχουν στημένα φυσικά!Αλλά σε τέτοιο επίπεδο κυρίως με διαιτητές γίνεται το παιχνίδι!Π.χ. η ακύρωση του γκολ των ΗΠΑ χθες είναι ύποπτη...αλλά αυτά πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν!
τι προτεινης μεχρι τους 16 ?? και μετα??
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
στο στοιχιμα στα παιχνιδια!!
Την Γκάνα την έχω παίξει goal/goal...για το άλλο δεν έχω αποφασίσει ακόμα αλλά σκέφτομαι για Δανία με κάλυψη στο Χ...μπορεί και να το αφήσω όμως!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:
ετοιμαζεται για αεροσμιθ ο προδοτης!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
στο στοιχιμα στα παιχνιδια!!
Ρε παίκτη,αν παρακολουθούσες συστηματικά το συγκεκριμένο θρεντ θα είχες προσέξει ότι κυρίως είχαμε εστιάσει σε ειδικά στοιχήματα(πρωτιές,προκρίσεις,σκορερ) και όχι σε σημεία αγώνα γιατί η πρώτη φάση έχει συχνά κουφά αποτελέσματα...
Εγώ προσωπικά με ελάχιστα ματς έχω ασχοληθεί...
Επιλεκτικά μπορείς να ασχοληθείς με κάποια ματς αν δεις κάτι που ν'αξίζει...
αυτό έχει να κάνει όμως καθαρά προσωπικά με το τι κάνει κλικ στον καθένα...


Την Γκάνα την έχω παίξει goal/goal...για το άλλο δεν έχω αποφασίσει ακόμα αλλά σκέφτομαι για Δανία με κάλυψη στο Χ...μπορεί και να το αφήσω όμως!
Λες να σκοράρουν τα σκούπρα οι Αυστραλοί????

Εγώ για άντερ και νίκη της Γκάνας το κόβω...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
to x που εσκασε στο 93 ειναι κουλο τελειοςς!!!  αμα δεν βγει τορα ασος τελικο η πορτογαλια και ασος τελικο η βραζιλια το βραδυ αυριο δεν πεζουμε στιχειμα  κατι χοντρο μαγειρευτε απο τα πουσταρια τουσ αγκλοσαξονες!!!! :headbang: :headbang:
οπος απο την τριτη φωναζα  ετσι και τωρα μεχρι τους 16 κατα την γνωμη μου πρεπει να βρουμε τα παιχνιδια  που θα ριξουν για να  γλικανουν τους πεχτες βεβαια εγω μεχρι τους 16 αμα πεξω κατι θα το παιξω με το αντιθετο του στανταρ ασφαλια  πεζο μεγαλουτσικα ποσα    προσοχη  μεγαληη ρεε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom