Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ευκολα παιχνιδια,αρκετος κοσμος ταμειο αποψε..
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
και εγω τα ιδια ελεγα sexadict :P
και εγω τα ιδια
αλλα ησουν και τυχερος που δεν τους το φυστικωσε ο φορλαν

οκ. αλλα στο λαιβ στοιχημα υποτιθεται οτι παρακολουθεις το ματς και στο 30 ας πουμε που εχεις παρει μια ιδεα, ειναι κομμενο και ραμμενο για χ και εκει ειναι και το value πονταρισμα, ασχετα αν χαλασει  στο 90 η στο επομενο λεπτο.ασε που η ουρουγουαη δεν περναγε την σεντρα.το οτι εχασε ο φορλαν ενα γκολ δεν λεει κατι,οπως και ο γκοβου στο 1ο δεκαλεπτο αν θυμασαι.τυχερος θα μουνα αν εχανε 4 τε ατετ και ειχε και 2δοκαρια...ναι τοτε εισαι τυχερος.αλλωστε και εγω την εχω παιξει την ουρουγουαη να περασει τον ομιλο και δεν θα με χαλαγε να κερδιζε γιατι γραφω πολυ παραπανω στο διαρκειας
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.527
Πόντοι
6.495
Τα τσιμπησαμε τα φραγκα με τα δυο Χ σημερα..
Απλα τα επαιξα μονά κ οχι δυαδα για πιο πολλα φραγκα,ενω δεν τα εσπρωξα κ πολυ καθως στην πρεμιερα δεν ειναι να ανοιγεσαι..

ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ!! :rockon:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Ανανέωση:  Σάββατο  12/6  00.05πμ



Καλησπέρα. Ωραία πέρασα σήμερα το απόγευμα. Θυμήθηκα ξανά τα παιδικά μου χρόνια καθώς άκουσα πολλά από τα παλιά μου CD που είχα να ακούσω χρόνια. Από Βασίλη Καζούλη μέχρι Twisted Sister και από τον πρώτο δίσκο του Χατζηγιάννη μέχρι Toto και Africa. Το τελευταίο το έβαλα προς τιμή των διοργανωτών.

Έκατσα και είδα το ματσάκι και μόλις αντιλήφτηκα τι θα παιζόταν ή μάλλον τι θα ακουγόταν για μιάμιση ώρα, έκλεισα τον ήχο της τηλεόρασης και όπως σας είπα ξεσκόνισα την σιντοθήκη μου. Όποιος από εσάς είχε την τόλμη και την ανδρεία να αντέξει επί μιάμιση ώρα τον ήχο από εκατομμύρια σφήκες πάνω από το κεφάλι του, του αξίζουν θερμά συγχαρητήρια και 5-6 κουτάκια ντεπόν…

Θα ήθελα επίσης να πω στους αγαπητούς κατά τα άλλα νοτιοαφρικανούς φιλάθλους ότι οι αγαπημένες τους βουβουζέλες θα μπορούσαν κάλλιστα να έχουν και άλλες χρήσεις. Μην περιορίζονται στο να μας ζαλίζουν τα αυτιά. Μπορούν να τις τοποθετήσουν και σε άλλα μέρη που θα τους έκαναν να περάσουν πολύ πιο ευχάριστα…

Ζητώ συγνώμη για αυτά που γράφω, αλλά ρε παιδιά δεν υποφέρεται αυτό το πράγμα! Δηλαδή τι έχουν βαλθεί να κάνουν πλούσιους όλους του ψυχιάτρους αυτού του πλανήτη; Εγώ άντεξα (με το ρολόι) τρία λεπτά και σαράντα δεύτερα. Αν πάντως συνεχιστεί αυτό το βιολί καθόλη την διάρκεια του παγκοσμίου, επειδή τα δικά μου CD δεν αρκούν, με βλέπω να ξαναγυρνάω στο βινύλιο και να ακούω ξεχασμένους δίσκους του πατέρα μου από Μενιδιάτη μέχρι Τέρη Χρύσο…

Όσο για θέαμα; Προσωπικά είδα αυτό ακριβώς που περίμενα. Μια σουπίτσα κρύα και ανάλατη. Έλα όμως που σούπα ήταν το ορεκτικό, σούπα και το κυρίως… Ακόμα και στο Love Bites καλύτερα μαγειρεύουν!

Ψιλοαπογοητευμένος από το θέαμα του απογευματινού, έκατσα να δω τη βραδινή παράσταση της Ουρουγουάης με τη Γαλλία. Οι βουβουζέλες βέβαια συνέχιζαν απτόητες το έργο τους και εγώ έφτασα στο σημείο να ακούσω ακόμα και Modern Talking (ζητά ταπεινά συγνώμη για αυτό)! Εκεί γύρω στο 30’ άρχισα να ψάχνω το τηλεκοντρόλ… Λέω δεν μπορεί, στο δεύτερο ημίχρονο θα ανεβάσουν ρυθμούς. Εκεί γύρω στο 60’ το τηλεκοντόλ μου πήρε φωτιά. Δεν σας κάνω πλάκα. Προτίμησα να βλέπω Μάρκο Σεφερλή και τον Αλφόνσο να μιλά στο κεφάλι του ελαφιού (θεϊκή πραγματικά η σκηνή), παρά να συνεχίσω να παρακολουθώ αυτό το οικτρό θέαμα. Δεν ξέρω γιατί, αλλά κάτι μου λέει ότι αυτόν τον μήνα εκτός από τα CD μου θα αρχίσω να ψάχνω και κάτι ξεχασμένα DVD από κυριακάτικες εφημερίδες…

Για τα αυριανά παιχνίδια θα τα πούμε γύρω στις 11.00πμ. Πάω για ύπνο τώρα όντας κουρασμένος από το …υπερθέαμα που παρακολούθησα.

 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
μπηκε το γκολ και εκει που περιμενες να βγαλουν τις βουβουζελες και να φωναξουν γκολ οι νοτιοαφρικανοι ,παπαρια.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ξαγρυπνοι χιστες καλημερα....

Για σημερα πηρα :

Αγορά Επιλογή Απόδοση
Νότιος Κορέα - Ελλάδα
Συνολικά Γκολ 2.5 Κάτω Από 2.5 1.500
Τριεστίνα - Πάντοβα
Συνολικά Γκολ 2.5 Κάτω Από 2.5 1.571

--------------------------------

Bet placed @
Ιδιες αποδοσεις παιζουν και στη απο οσο εψαξα οι 2 αυτες εταιρειες δινουν το καλυτερο odd στη 2αδα.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Θέλω να παω ταμειο δεν γινεται ολο το μουντιαλ να μην πάρω κανενα φραγκο  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε παιδι μου επειδη εχω σε πολα σαιτ λογαριασμο εψαχνα να μπω σε αλλο ενα με καλο μπονους αφου εχω σκοπο παιξω λεφτα . ε ο χιλλ σου δινει μπονους 100% αλλα πρεπει να παιξεις το μπονους συν το αρχικο πονταρισμα τουλαχιστον 8 φορες για να παρεις λεφτα.δηλαδη 100+100χ8=1600
αλλη φορα θα κοιτα καλυτερα.
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
να πω και γω το στοιχηματακι μου.
εβαλα 70 ευρω νικη ελλαδας χωρις ισοπαλι 1.80
40 ευρω αποτελεσμα ημιχρονου ελλαδα-κορεα    χ  1,75
και βλεπουμε...
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Ετοιμάζομαι να παίζω το σύστημα με το διπλασίασμα στο ποντάρισμα μέχρι να κερδίσεις. Στα "χ", στο ημίχρονο-τελικό "χ-χ" και στο τελικό σκορ "0-0".Στα δύο τελευταία θα ξεκινήσει με αρκετά χαμηλό ποσό, περιμένωντας να κάτσει ένα 0-0 στην πρώτη δεκάδα των αγώνων.

Μια χαρά μου κάθισε η πρώτη μέρα...
 

TRIXA

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
καλο ξεκινημα.....πονταρισμα 6 ευρω στο χ ημιχρ-χ τελικο στη γαλλια και ταμειο με 30 ευρω... :dancing:
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
εγω εχω ενα πολυ καλο ξεκινημα πρωινιατικα
4/5 με μεγαλες αποδοσεις απο αυστραλιανο πρωταθλημα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
απο τα σημερινα αργετινη γερο φορτωμα στο 1,5 και αγγλια Χ/1 ...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδι μου επειδη εχω σε πολα σαιτ λογαριασμο εψαχνα να μπω σε αλλο ενα με καλο μπονους αφου εχω σκοπο παιξω λεφτα . ε ο χιλλ σου δινει μπονους 100% αλλα πρεπει να παιξεις το μπονους συν το αρχικο πονταρισμα τουλαχιστον 8 φορες για να παρεις λεφτα.δηλαδη 100+100χ8=1600
αλλη φορα θα κοιτα καλυτερα.

φιλε και γω εκει παιζω.εχουνε φοβερο λαιβ στοιχημα οπως και πολλα ειδικα.αυτο με το μπονους,λογικο ειναι,θελουν να εξασφαλισουν το οτι δεν θα τους φας το μπονους.πανω κατω οι ολες οι εταιριες εχουν αυτη την τακτικη.παντως στα ειδικα των ομιλων δεχονται παρολι τις προκρισεις, τα 1-2 καταταξης κτλ και με λιγα λεφτα μπορεις να τους παρεις πολλα και οχι με μεγαλο ρισκο κανοντας και αρκετες καλυψεις.σημερα αντερ την εθνικη  1 τη αργεντινη και χ ημιχρονο 1τελικο την αγγλια.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Νικη για Αργεντινη και ισως και οβερ σκορερ any time ιγκουαιν
Νικη εστω και δυσκολα για Αγγλια και ισως και οβερ...μου'χει κολλησει το σκορ 2-1
Στο ματς της Ελλαδας δεν βλεπω πως μπορει να χαλασει το αντερ... σε σημειο βλεπω πρωτα νικη κορεας και μετα ισσοπαλια

 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
6/12/2010 6:35 AM    System - Lucky 31 
Raiders - Para Hills (3Way - result) X ? 15.50 -
Adelaide Cobras - Cumberland United (3Way - result) Adelaide Cobras ?
Adelaide Galaxy - Western Strikers (3Way - result) X ?
Campbelltown City - Adelaide Blue Eagles (3Way - result) Campbelltown City ?
MetroStars - Adelaide City (How many goals will be scored?) Under 3,5 ?
mono  τους πρωτους εχασα
επαιζαν οι φιλοξενουμενοι με 10 απο το ημιχρονο με 10 και ηταν 1-2λεω θα ισοφαρισουν  αλλα @@
τες πα ηταν 250 κατι Ε αν εβγαινε 5αδα
4 αδα καμια 100 ρα λογικα
με 15Ε δεν ειναι κακο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom