Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
για σου βετ αλανι  :rockon:  :grin: ΥΓ.. Παω να παιξω  0,50 λεπτα κινο 12 νουμερα(ζηλεψα) αν πιασω και τα 12 θα βγαλω να κερασω  ολο τα παιδια του  στοιχηματικου θρεντ   για καφε στο θησειο 

Αν είναι να παίξεις 12 νούμερα καλύτερα πάρε ένα αναψυκτικό με το μισό ευρώ...Πάνω από 6 νούμερα δεν αξίζει να παίζεις.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.743
Like
1.426
Πόντοι
366
κατακτηση ατλετικο στο 2.10!
 

DM

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2011
Μηνύματα
947
Like
160
Πόντοι
6
X ημιχ, 2 τελ. αποδ: 6,25 και οτι γινει...  :rockon:
 

Επισκέπτης
Βάλτε GG στο συνημίτονο μπας και περάσει το τελικό σκορ 2-1 που έγραφα παραπάνω......
Ήδη τσάκωσα τον Άσσο ημιτόνου, αλλά πολλά δοκάρια μαλακίστηκε η Αννούλα εδώ
Στη στατιστική φωτογραφία μπήκαν ανάποδα οι ομάδες γιατί δεν υπήρχε προιστορία με αποδόσεις 2.15-2.35 για τη Ρεάλ ως γηπεδούχο.
 

Συνημμένα

  • 1 imitono.png
    1 imitono.png
    73,9 KB · Εμφανίσεις: 19

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.409
Πόντοι
606
Αν είναι να παίξεις 12 νούμερα καλύτερα πάρε ένα αναψυκτικό με το μισό ευρώ...Πάνω από 6 νούμερα δεν αξίζει να παίζεις.
καλησπερα σε ολους :) τελικα επαιξα  3 νουμερα :) ΥΓ.. 0,50 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗς ΣΟRRY GIA ΤΑ κεφαλαια βαριομουν να τα αλλαξω μετα το υγ :cheesy: >:(
 

Επισκέπτης
Αν ρίξατε GG που έγραψα πριν θα πήρατε κάτι ψιλά, από εκεί και πέρα σε παρατάσεις και @@ρια δεν ποντάρω ΠΟΤΕ, ΜΑ ΠΟΤΕ.....
Καλή συνέχεια για τα επόμενα παιχνίδια.....
Γαμήθηκε πάλι η μπάλα δοκάρια και σήμερα......
Τι στο διάολο μόνο τένις θα ποντάρω........
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.409
Πόντοι
606
καλησπερα :hi:  Ασσο Παναθηναικος με τον Πανιωνιο μολις επαιξα στην βετ365 15750 ευρω επιστρεφει 18900 καλα μας κερδη
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.409
Πόντοι
606
1 Γκρέμιο - Over 2.5 Γκρέμιο v Κοριτίμπα
(Γκολ Γηπεδούχου) 29/05/2016 Κανένα 3.40 Ανοικτό
2 Ιντερνασιονάλ Σάντος v Ιντερνασιονάλ
(Τελικό αποτέλεσμα) 29/05/2016 Κανένα 6.50 Ανοικτό
Πολλαπλά
Τύπος στοιχήματος Αρ Στοιχημάτων Στήλες Σύνολο Επιστρέφει Κέρδη
Διπλά 1 0,5 0,50 11,05 ;)
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.409
Πόντοι
606
04:30 Brazil
Panama σκορ 4-0 και 5-0  :tired:
Βραζιλία 5-0 @  21.00
Μονό: 0,5  @ €1 30/05/2016 01:08:01 0,50 0,00
Βραζιλία 4-0 @  11.00
Μονό: 0,5  @ €1 :grin: :hi: :grin: :cheesy:


Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Over 1.5 Μπούλιν Λάιονς U20 v Μπέντλεϊγκ Γκρινς U20
(1ο ημίχρονο σύνολο γκολ) 30/05/2016 Κανένα 4.33 Ανοικτό
Σύνολο:  1,2 Στήλες @ 1 EUR  Επιστρέφει:  5,20  ayto εινα φρεσκο τωρα στο live opois προλαβει :priest: :'(
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Βραζιλία 5-0 @  21.00
Μονό: 0,5  @ €1 30/05/2016 01:08:01 0,50 0,00
Βραζιλία 4-0 @  11.00
Μονό: 0,5  @ €1 :grin: :hi: :grin: :cheesy:


Αρ. Επιλογές Αγώνισμα Ημερομηνία Αγωνίσματος Όροι eachway Αποδόσεις Αποτέλεσμα
1 Over 1.5 Μπούλιν Λάιονς U20 v Μπέντλεϊγκ Γκρινς U20
(1ο ημίχρονο σύνολο γκολ) 30/05/2016 Κανένα 4.33 Ανοικτό
Σύνολο:  1,2 Στήλες @ 1 EUR   Επιστρέφει:  5,20  ayto εινα φρεσκο τωρα στο live opois προλαβει

καλησπερα φιλε κρις  :cheesy:  καθε μερα στο στοιχημα σε βλεπω! υγεια κ κερδη
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.409
Πόντοι
606

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα νικ :) και σε ολο τον κοσμο πανω απο ολα υγεια  :)υγ ψωρα ειναι νικ το στοιχημα  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin::)
τωρα το καλοκαιρι που τελειωσαν τα ευρωπαικα (πλην σουηδιας νορβηγιας)κτλ ποια πρωταθληματα θα προτεινες να παιξω ?
εσυ που θα παιζεις ?
ΥΓ τα  σαντουιτς που ετρωγες κ ποσταρες εδω τι εγινε τα κοψες ? :cheesy:
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.409
Πόντοι
606
τωρα το καλοκαιρι που τελειωσαν τα ευρωπαικα (πλην σουηδιας νορβηγιας)κτλ ποια πρωταθληματα θα προτεινες να παιξω ?
εσυ που θα παιζεις ?
ΥΓ τα  σαντουιτς που ετρωγες κ ποσταρες εδω τι εγινε τα κοψες ? :cheesy:
βαση κατανοησης... με το ελληνικο σκεπτικο...ειναι το Ιρλανδικο Πρωταθλημα που μοιαζουμε σε πολλα με τους ιρλανδους (εκτος απο το μερος που αφορα το στοιχημα) το 90% βγαινουν ορθολογικα με βαση την ελληνικη... προσεγγιση... και σκεψη... ειναι απο τα καλυτερα πρωταθληματα για μας τους ελληνες :) απο εκει και περα  υπαρχουν και μπλοφες του μπουκ μεικερ με λαθος φαβοριτισμους(η υπερβολικους φαβοριτισμους προς μιας ομαδας για να το πω καλυτερα) οποτε χρειαζεται και εκει διαβασμα :) το ιρλανδικο πρωταθλημα ειναι σαν το ελληνικο πρωταθλημα χωρις την βρωμια του ελληνικου :) ΥΓ..τα σαντουιτς τα τρωω ενταξει οποτε κατσει αναλογα την ορεξη :) ο μεταβολισμος εχει αλλαξει τρωω με ενα στιλ δεν βαζω κιλα δεν χανω :) αλλα εχω κωψει το αλκολ εδω και 2 χρονια σχεδον ουτε σταγονα εξω χυμο η σοδα :)  
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
βαση κατανοησης... με το ελληνικο σκεπτικο...ειναι το Ιρλανδικο Πρωταθλημα που μοιαζουμε σε πολλα με τους ιρλανδους (εκτος απο το μερος που αφορα το στοιχημα) το 90% βγαινουν ορθολογικα με βαση την ελληνικη... προσεγγιση... και σκεψη... ειναι απο τα καλυτερα πρωταθληματα για μας τους ελληνες :) απο εκει και περα  υπαρχουν και μπλοφες του μπουκ μεικερ με λαθος φαβοριτισμους(η υπερβολικους φαβοριτισμους προς μιας ομαδας για να το πω καλυτερα) οποτε χρειαζεται και εκει διαβασμα :) το ιρλανδικο πρωταθλημα ειναι σαν το ελληνικο πρωταθλημα χωρις την βρωμια του ελληνικου :) ΥΓ..τα σαντουιτς τα τρωω ενταξει οποτε κατσει αναλογα την ορεξη :) ο μεταβολισμος εχει αλλαξει τρωω με ενα στιλ δεν βαζω κιλα δεν χανω :) αλλα εχω κωψει το αλκολ εδω και 2 χρονια σχεδον ουτε σταγονα εξω χυμο η σοδα :)  

φχαριστω για τη συμβουλη φιλε . ιρλανικο δεν εχω παιξει ποτε αλλα αφου το συστηνεις θα δοκιμασω . καλα εκανες κ εκοψες το ποτο εγω σπανια θα πιω . ειμαι στεναχωρεμενος εχω ενα σκυλι κολλησε καλααζαρ σε βαρια μορφη κ δυσκολα θα τα καταφερει ελπιζω το γατι να ναι καλα
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Περσίμπα Μπαλικ. - Μπαλί Γιουνάιτεντ
Τελικό Αποτέλεσμα: Περσίμπα Μπαλικ. @ 2.00 Ινδονησία
Soccer Championship 2.00 30/05/2016, 15:00 -
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.674
Like
2.409
Πόντοι
606
φχαριστω για τη συμβουλη φιλε . ιρλανικο δεν εχω παιξει ποτε αλλα αφου το συστηνεις θα δοκιμασω . καλα εκανες κ εκοψες το ποτο εγω σπανια θα πιω . ειμαι στεναχωρεμενος εχω ενα σκυλι κολλησε καλααζαρ σε βαρια μορφη κ δυσκολα θα τα καταφερει ελπιζω το γατι να ναι καλα
νικ περαστικα για το σκυλι τι να πω :)  οσο για το γατι μου εχει γκρεμοτσακιστει 100 φορες δεν αλλαζει δεν εχει λογικη με κουρασε αλλα δεν θα πεθανουμε κι0λας :) Οσον αφορα την Ιρλανδια ειναι πολυ καλο πρωταθλημα αλλα χαμηλης δυναμικοτητας δηλαδη να μην περιμενουμε τρελα οβερ η χ βολικα κτλ :) ειναι πρωταθλημα που οι καλες ομαδες ειναι καλες ομαδες οι κακες κακες :) απλα Στο στοιχημα οπως και παντου :) τα αγαθα κοποις κτωνται ειναι το αν θελουμε δηλαδη να κερδισουμε :) για να κερδισουμε θελουμε υπομονη πολυ βασικο για την υπομονη χρειαζεται κοπος :) πρεπει να εχουμε εγκρατεια για την εγκρατεια χρειαζεται κοπος πνευματικος κοπος.. χρειαζεται να πολεμησουμε την πλεονεξια και εδω θελει κοπο :) τον εγωισμο μας γιατι απο τον εγωισμο με το σονυ και καλα πας στην παρορμηση δεν μπορεις να πολεμησεις ενα παθος πεφτοντας με τα μουτρα θα σε πνιξει :) Οι μπουκ μεικερ μας πολεμουν μας αντιμετοπιζουν με μαθηματικη ακριβια και εκτος αυτου ξερουν και πιο πολλα απο εμας αλλα και μπλοφαρουν κιολας με τις αποδοσεις κτλ με τα εκατονταδες χιλιαδες ματς με τα μεγαλα παρολι που παιζουμε και χανουμε μια ομαδα κοκ :) Γιαυτο σε αυτην την μαχη νικητης ειναι μονο ο Μπουκ γιατι μας παιζει με γνωση + οτι αδικει στις αποδοσεις που δινει + που ξερει πιο πολλα απο εμας κανενας μπουκ μεικερ δεν εχει αγχος :) βρες μου εναν παιχτη που δεν εχει αγχος στον τζογο :grin: Μονο με ενα τροπο μπορουμε να κερδισουμε τον Μπουκ Μεικερ να μην παιζουμε τζογο :grin:  :grin: η να <σκοτωσουμε> ολα τα παθη μας  αλλα αν το καναμε αυτο θα ημασταν αγιοι και σαν αγιοι θα ξεραμε οτι ο τζογος ειναι παθος ειναι αμαρτια και δεν θα παιζαμε  :) :) :grin:
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Περσίμπα Μπαλικ. - Μπαλί Γιουνάιτεντ
Τελικό Αποτέλεσμα: Περσίμπα Μπαλικ. @ 2.00 Ινδονησία
Soccer Championship 2.00 30/05/2016, 15:00 -

Περσίμπα Μπαλικ. @ 2.00
Μονό  1 × 15,00 € (id: 129728500) 30/05/2016, 14:01 15,00 € Κέρδη: 30,00 €

Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
Περσίμπα Μπαλικ. - Μπαλί Γιουνάιτεντ
Τελικό Αποτέλεσμα: Περσίμπα Μπαλικ. @ 2.00 Ινδονησία
Soccer Championship 2.00 30/05/2016, 15:00 3-1

:rockon: :grin:
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
νικ περαστικα για το σκυλι τι να πω :)  οσο για το γατι μου εχει γκρεμοτσακιστει 100 φορες δεν αλλαζει δεν εχει λογικη με κουρασε αλλα δεν θα πεθανουμε κι0λας :) Οσον αφορα την Ιρλανδια ειναι πολυ καλο πρωταθλημα αλλα χαμηλης δυναμικοτητας δηλαδη να μην περιμενουμε τρελα οβερ η χ βολικα κτλ :) ειναι πρωταθλημα που οι καλες ομαδες ειναι καλες ομαδες οι κακες κακες :) απλα Στο στοιχημα οπως και παντου :) τα αγαθα κοποις κτωνται ειναι το αν θελουμε δηλαδη να κερδισουμε :) για να κερδισουμε θελουμε υπομονη πολυ βασικο για την υπομονη χρειαζεται κοπος :) πρεπει να εχουμε εγκρατεια για την εγκρατεια χρειαζεται κοπος πνευματικος κοπος.. χρειαζεται να πολεμησουμε την πλεονεξια και εδω θελει κοπο :) τον εγωισμο μας γιατι απο τον εγωισμο με το σονυ και καλα πας στην παρορμηση δεν μπορεις να πολεμησεις ενα παθος πεφτοντας με τα μουτρα θα σε πνιξει :) Οι μπουκ μεικερ μας πολεμουν μας αντιμετοπιζουν με μαθηματικη ακριβια και εκτος αυτου ξερουν και πιο πολλα απο εμας αλλα και μπλοφαρουν κιολας με τις αποδοσεις κτλ με τα εκατονταδες χιλιαδες ματς με τα μεγαλα παρολι που παιζουμε και χανουμε μια ομαδα κοκ :) Γιαυτο σε αυτην την μαχη νικητης ειναι μονο ο Μπουκ γιατι μας παιζει με γνωση + οτι αδικει στις αποδοσεις που δινει + που ξερει πιο πολλα απο εμας κανενας μπουκ μεικερ δεν εχει αγχος :) βρες μου εναν παιχτη που δεν εχει αγχος στον τζογο :grin: Μονο με ενα τροπο μπορουμε να κερδισουμε τον Μπουκ Μεικερ να μην παιζουμε τζογο :grin:  :grin: η να <σκοτωσουμε> ολα τα παθη μας   αλλα αν το καναμε αυτο θα ημασταν αγιοι και σαν αγιοι θα ξεραμε οτι ο τζογος ειναι παθος ειναι αμαρτια και δεν θα παιζαμε  :) :) :grin:

καποτε ημουν περιπου πλεονεκτης αλλα στην πορεια καταλαβα πως ειναι πολυ δυσκολα το στοιχημα κ εκοψα φορα . για τους λογους που αναφερεις κ αλλους τοσους . επειδη εχω καιρο να διαβασω εφημεριδες ποιες κατα τη γνωμη σου ειναι καλητερες κ ποιοι αρθρογραφοι ?? :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom