Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μαριε , μες τη θρακη μια ειναι η ομαδα, γι αυτο οβερ κ υπομονη  :2funny:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
δε θα με τρελλανετε εσεις!!!
3-1 το αεκ :2funny: :2funny:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ 0-1 80 ΤΟΙΣ 100 ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΟΡ 0-1 80 ΤΟΙΣ 100 ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ
Εισαι τοσο σιγουρος που θα παιζες και τον κωλο σου (που λεει κι ο λογος) ;) ????????


Τωρα που το ξανασκεφτομαι μ αρεσει και το 1-1 σαν σκορ... ισως να μην γινει οβερ τελικα

Παντως την τριαδουλα Οσφπ, Αεκ , Σεβιλλη θα την πονταρω χοντρα
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
μαριε , μες τη θρακη μια ειναι η ομαδα, γι αυτο οβερ κ υπομονη  :2funny:

Η φετινή Ξάνθη δεν με πείθει. Εχει και την κούραση από το κύπελλο (που βέβαια αν εξαιρέσεις τους Κωστούλα, Φλίσκα που έπαιξαν 90λεπτο οι άλλοι λεγόμενοι βασικοί της - Ελινγκτον, Λουτσιάνο, Στρμπα, Κιντάνα - είτε βγήκαν είτε μπήκαν αλλαγή). Το διπλό είναι πολύ χαμηλό. Για over μπορεί, αν και ίσως γίνει κλειστό ματς λόγω και καλά ντέρμπι. Η διπλή ευκαιρία 1Χ στον Πανθρακικό στον ΟΠΑΠ δίνει 2,62 και αν παίζεις στο ίντερνετ (ανάλογα που) σίγουρα  μπορείς να τη βρεις και σε καλύτερη απόδοση.

ΥΓ: Εγώ, πάντως, από τη Θράκη τη Δόξα Δράμας γούσταρα παλιά, αλλά την κατάντισαν να βολοδέρνει στη Β και Γ εθνική (και πριν μία πενταετία νομίζω ήταν στην Δ). Η Ξάνθη λόγω ΠΑνόπουλου είναι αντι-αισθητική ομάδα. Η Καβάλα με Ψωμιάδη, μακριά (αλλά παίζει καλή μπάλα), ενώ ο ΠΑνθρακικός ήταν μία φωτοβολίδα και σβήνει.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Τριαδούλα Σαββάτου. Πάει με το μεσημεριανό καφέ  :2funny:

Μπούρασπορ 2 (1,90)
Μαδεργουέλ 1 (1,80)
Ρέντιγκ 1 (2,30)  Απόσοδη 7,8

* Οι αποδόσεις από τον ΟΠΑΠ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Κι εμένα δεν μου αρέσει το νέο κουπόνι!Δεν μπορώ να πω ότι υπάρχει κάποιο παιχνίδι για χοντρό φόρτωμα!Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να βγεις κερδισμένος!Ήδη χθες περάσανε όλα καρφί...εγώ είχα ρίξει κάτι ψιλά στην δυάδα Φορτούνα-Στουτγάρδη!  :dancing:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Η Μπέρτον θα παίξει σήμερα με 46χρονο τερματοφύλακα!Πόσο πληρώνει να μείνει στήλη άλατος όταν σκύψει να πιάσει την μπάλα?  :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Κι εμένα δεν μου αρέσει το νέο κουπόνι!Δεν μπορώ να πω ότι υπάρχει κάποιο παιχνίδι για χοντρό φόρτωμα!Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορείς να βγεις κερδισμένος!Ήδη χθες περάσανε όλα καρφί...εγώ είχα ρίξει κάτι ψιλά στην δυάδα Φορτούνα-Στουτγάρδη!  :dancing:
Kατόπην εορτής ότι και να πεις...δεν στρέει.... :birdman:

Σήμερα παίξε το σπίτι σου στο 2-3 σκορ στο μεταξύ μας :P
 

Επισκέπτης
αν και δεν μπυ αρεσει αυτο πιστευω οτι σημερα ειναι ασος ο αστερας με εμας αφου παμε χωρις μπαλαμπαν τζαβελα  βλεπω 2 μπαγερ και να μην χασουν τα γιαννενα :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
αν και δεν μπυ αρεσει αυτο πιστευω οτι σημερα ειναι ασος ο αστερας με εμας αφου παμε χωρις μπαλαμπαν τζαβελα  βλεπω 2 μπαγερ και να μην χασουν τα γιαννενα :grin:
Φτοόοοουυυυυυυυ...
γαμώ την κοινωνία μου πάλι  τα έπιασες τα Γιάννενα στο στόμα σου ρε γκαντέμη... :headbang: :headbang: :headbang:

4 μπαλάκια θα αρπάξουμε ρε πούστη μου με σένα... :2funny:
 

Επισκέπτης
Σε παίζεις και κόντρα??
φιλε μου οταν ειναι παιζω τα λεφτα μου βλεπω το προφανες και ειδικα οταν πληρωνει καλα.οπως και εσενα αυριο το βλεπω διπλο σε αυτη την αποδοση.αλλωστε κατι χρωστατε στον γαυρο απο περσι ;)
 

Επισκέπτης
Φτοόοοουυυυυυυυ...
γαμώ την κοινωνία μου πάλι  τα έπιασες τα Γιάννενα στο στόμα σου ρε γκαντέμη... :headbang: :headbang: :headbang:

4 μπαλάκια θα αρπάξουμε ρε πούστη μου με σένα... :2funny:
ρε τη γκαντεμης εγω φταιω που ο κορακας σου ακυρωσε γκολ και δεν ειδε το πεναλτυ :grin: αφου βτο ματσακι ηταν για να το παρεις ασε που ο μητσαρας νομιζε οτι η μπαλα ηταν βομβα και την αφησε :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ρε τη γκαντεμης εγω φταιω που ο κορακας σου ακυρωσε γκολ και δεν ειδε το πεναλτυ :grin: αφου βτο ματσακι ηταν για να το παρεις ασε που ο μητσαρας νομιζε οτι η μπαλα ηταν βομβα και την αφησε :2funny:
Δεν είχε οπτικό πεδίο καλό ρε...έσκασε και μπροστά του...αντίο ζωή...

Βλέπω να έχουμε ομορφιές και σήμερα...γενικά μιλάω!!!

Αλλωστε και την ΑΕΚ φέτος πίπα κώλο την πάνε τα κοράκια...
 

Επισκέπτης
φιλε μου οταν ειναι παιζω τα λεφτα μου βλεπω το προφανες και ειδικα οταν πληρωνει καλα.οπως και εσενα αυριο το βλεπω διπλο σε αυτη την αποδοση.αλλωστε κατι χρωστατε στον γαυρο απο περσι ;)
Δε με ακουμπάω καθόλου,αλλά εσάς σας βλέπω στο χηνάρι.
 

Επισκέπτης
Δε με ακουμπάω καθόλου,αλλά εσάς σας βλέπω στο χηνάρι.
μακαρι αλλα δυσκολα εχουμε πολλες απουσιες αλλα και παραπτεταμενο ντεφορμαρισμα!!!βεβαια και λογο των καιρικων συνθηκων δεν εχεις και αδικο με χιονι που θα εχει ολα ειναι πιθανα.αλλα σαν πρωτη εικονα το 2.25 αξιζει :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom