Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Επισκέπτης
Αν δεν πάρουμε αυτό το μάτς αδερφέ,μπαίνουμε σε μεγάλες περιπέτειες...
Ο ορισμός του Κάκκου με ανυσηχεί λίγο μην έχουμε τίποτα παπάδες στο ματς... :knuppel:

Καλά ρε κοντράρεις την ομάδα σου??? :new_shocked: Ryu κρέμασμα στην πλατεία τώρααα :2funny:

Εγώ σκέφτομαι να ρίξω τίποτα ψιλά στο 2-2 για σκοράκι...αρκεί να μη μας βγεί Ντάκος ο Παπασταμάτης!!!!
γιατι ρε ο κακος ειναι απο απεναντι δεν νομιζω να σε αδικησει. οσο για το ματσακι απλα ο λεβαδεικος δεν υπαρχει νομιζω οτι πολυ ευκολα θα κερδισετε . οσο για την κοντρα στο πανιωνιο το εχω ξαναπει αλλο το συναισθημα αλλο το που παιζω τα λεφτα μου!!!! παντως σας βρηκα εξω στο 1,65 οποτε ειναι μαλλον στοιχηματικη ευκαιρια !!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Μα γιατί το λες αυτό???????????
Ο Κάκκος σε ανησυχεί?

Ναι,το παγανέλι μ'ανυσηχεί,έχει μια έφεση να κοντράρει τις έδρες για να δείχνει ποιος είναι το αφεντικό και καλά...παραγγελιά του Κομπότη ο κύριος...


Γιατί μόνο Σάββατο κάθονται τα 2-2??? :grin:


Α και τον άνθρακα βλέπω να κάνει 2πλο σήμερα στην Καβάλα... :rockon:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
γιατι ρε ο κακος ειναι απο απεναντι δεν νομιζω να σε αδικησει. οσο για το ματσακι απλα ο λεβαδεικος δεν υπαρχει νομιζω οτι πολυ ευκολα θα κερδισετε . οσο για την κοντρα στο πανιωνιο το εχω ξαναπει αλλο το συναισθημα αλλο το που παιζω τα λεφτα μου!!!! παντως σας βρηκα εξω στο 1,65 οποτε ειναι μαλλον στοιχηματικη ευκαιρια !!!
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι εδώ και κανα δυο χρονάκια δεν υπάρχουν οι από εδώ και οι απέναντι...πιστολίες σκάνε παντού για να τους έχουν όλους στην τσίτα...βέβαια αλλού σκάνε με πλαστικές σφαίρες και αλλού με MG 3...
 

Επισκέπτης
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει ότι εδώ και κανα δυο χρονάκια δεν υπάρχουν οι από εδώ και οι απέναντι...πιστολίες σκάνε παντού για να τους έχουν όλους στην τσίτα...βέβαια αλλού σκάνε με πλαστικές σφαίρες και αλλού με MG 3...
ελα ρε σταματα να κλαιγεσαι σαν τους αλλους δυο μεγαλους που ολοι νομιζουν οτι τους κυνηγανε!!!ομαδες σαν τις δικες μας δυστυχως μια ζωη ετσι θα ειναι κανενας δεν προκιεται να σε παιξει οπως τους τρεις απο το ποκ!!!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
εχω μια εμπνευση να παιξω  Χ πανιωνιο με τον βαζελο
καμια τριακοσαρουμπα
τι λετε;
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ελα ρε σταματα να κλαιγεσαι σαν τους αλλους δυο μεγαλους που ολοι νομιζουν οτι τους κυνηγανε!!!ομαδες σαν τις δικες μας δυστυχως μια ζωη ετσι θα ειναι κανενας δεν προκιεται να σε παιξει οπως τους τρεις απο το ποκ!!!
Ωπα,πάρτο αλλιώς...που με είδες να κλαίγομαι???ρώτα λίγο και τα Παόκια αν κλάφτηκα μετά το ματς της τούμπας...
Αλλοι θα κλαίγανε ακόμα για΄κείνο το ματς...

Για τις πιστολιές και τα MG 3 αναφέρομαι γενικά και όχι στην ομάδα μου...

Για τους μεγάλους του ΠΟΚ συμφωνούμε απόλυτα,τα έχω γράψει άλλωστε πολλάκις εδώ και 3χρόνια τουλάχιστον :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ωπα,πάρτο αλλιώς...που με είδες να κλαίγομαι???ρώτα λίγο και τα Παόκια αν κλάφτηκα μετά το ματς της τούμπας...
Αλλοι θα κλαίγανε ακόμα για΄κείνο το ματς...

Για τις πιστολιές και τα MG 3 αναφέρομαι γενικά και όχι στην ομάδα μου...

Για τους μεγάλους του ΠΟΚ συμφωνούμε απόλυτα,τα έχω γράψει άλλωστε πολλάκις εδώ και 3χρόνια τουλάχιστον :sunglasses:
το κλαφτηκες δεν το λεω μα την κυριολεκτικη εννοια. κοιτα τωρα να κερδισετε σημερα να πληρωθουμε και εμεις για ολα τα αλλα δεν διαφωνω. ετσι ειναι η μοιρα μας ;)
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
μποντο τον πανιωνιο θα τον παιξεις;
η δεν παιζεις την ομαδα σου ποτε;
 

Επισκέπτης
μποντο τον πανιωνιο θα τον παιξεις;
η δεν παιζεις την ομαδα σου ποτε;
ρε μαλακα δεν ειδες τη επαιξα ασο τα γιαννενα και ασο το βαζελο!!!!τη ειμαι κολημενος σαν εσενα!!! που νομιζεις οτι η ομαδα σου ειναι ο θεος :2funny: :2funny:το τη σφαλιαρα εχετε φαει σε μπασκετ και μπαλα δεν λεγεται!!!αν τα ειχες παιξει πλουσιος θα ησουν :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
το κλαφτηκες δεν το λεω μα την κυριολεκτικη εννοια. κοιτα τωρα να κερδισετε σημερα να πληρωθουμε και εμεις για ολα τα αλλα δεν διαφωνω. ετσι ειναι η μοιρα μας ;)
Εμείς θα κερδίσουμε,τον βάζελο στο 1.22 τι τον ήθελες??? :grin:
 

Επισκέπτης
Εμείς θα κερδίσουμε,τον βάζελο στο 1.22 τι τον ήθελες??? :grin:
εψαχνα να κλεισω δυαδα τη να επαιζα ισπανια η ιταλια βλεπω κηδειες πολλες σημερα και να το θυμασαι!!ο βαζελος σημερα ειδικα μετα τη νικη του γαυρου θα το παρει το ματσακι ;)
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
διπλο ο πανθραξ
οχοχοχχοχοχο
μπουλαρα
για καψιμο τα χεις τα φραγκα :huh: :huh: :huh:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
εψαχνα να κλεισω δυαδα τη να επαιζα ισπανια η ιταλια βλεπω κηδειες πολλες σημερα και να το θυμασαι!!ο βαζελος σημερα ειδικα μετα τη νικη του γαυρου θα το παρει το ματσακι ;)
Μπορεί...αλλά το 1.22 είναι για να'χαμε να λέγαμε... ;)

Γαμαϊκανέ και Νάτσο...είπα ο Ανθρακας θα είναι η μπόμπα μου για σήμερα...δεν είπα ότι θα παίξω και το σπίτι μου... :sunglasses:

Κατά τα άλλα Ρέϊντζερς 2 και Φιορεντίνα 1 :rockon: :rockon: :rockon:

Οι πούστηδες βάλανε το ματς στις 14.30 :jerking: λέτε να μ'αφήσουν να περάσω το μπώλ με τ'ς κεφτέδες μέσα στο γήπεδο??? :2funny:
 

rivaldo111

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΙΖΩ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
επειδη δεν ειμαι μονοφαγας θα σας δωσω οβερακι βαζελο-πανιωνιο..ο δεκαγατος κατεβαζει επιθετικη ομαδα με λετο-νινη στην εντεκαδα, ψηνεται το οβερακι λεμε..
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
επισης 1,75 draw no bet στο βαζελο με στουρμ γκρατς και αλλο τοσο draw no bet γαλατα με ραπιντ ειναι αξιοπροσεχτα νομιζω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom