Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.052
Like
1.726
Πόντοι
216
Εγώ συνεχίζω να το έχω απορία…
Αυτός ο τύπος ο Κασσελάκης ή δεν πάει καλά στο μυαλό, ή κάποιος τον φίδιασε χοντρά και το κατάπιε αμάσητο. Δεν εξηγείται αλλιώς.
Νέος, όμορφος, πετυχημένος, λεφτάς, παρατάει την επαυλάρα του και την χλίδα στην Αμερική για να έρθει και να εγκατασταθεί στην Κουμουνδούρου σε ένα γραφείο 3χ4 χωρίς ούτε καν ίντερνετ (δικά του λόγια...) και να τσακώνεται ολημερίς με τύπους σαν τον Φίλη, Δρίτσα, Σκουρλέτη κλπ που είναι χρόνια εκπαιδευμένοι στην αστείρευτη μπουρδολογία.

Πολύ kinky και μαζόχας πρέπει να είναι… Θυμίστε μου να ρωτήσω τον Ταυλερ σχετικά μπας και μας διαφωτίσει..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.337
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
Εγώ συνεχίζω να το έχω απορία…
Αυτός ο τύπος ο Κασσελάκης ή δεν πάει καλά στο μυαλό, ή κάποιος τον φίδιασε χοντρά και το κατάπιε αμάσητο. Δεν εξηγείται αλλιώς.
Νέος, όμορφος, πετυχημένος, λεφτάς, παρατάει την επαυλάρα του και την χλίδα στην Αμερική για να έρθει και να εγκατασταθεί στην Κουμουνδούρου σε ένα γραφείο 3χ4 χωρίς ούτε καν ίντερνετ (δικά του λόγια...) και να τσακώνεται ολημερίς με τύπους σαν τον Φίλη, Δρίτσα, Σκουρλέτη κλπ που είναι χρόνια εκπαιδευμένοι στην αστείρευτη μπουρδολογία.

Πολύ kinky και μαζόχας πρέπει να είναι… Θυμίστε μου να ρωτήσω τον Ταυλερ σχετικά μπας και μας διαφωτίσει..
Τύπε, νέος και όμορφος, να συμφωνήσω.
Λεφτας όμως, από πού και ως πού; Μαλακιες λέει για το ποπολο, εφοπλιστής της σοκοφρετας.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.627
Κριτικές
3
Like
11.231
Πόντοι
3.936
Μην ανησυχείτε τύποι δεν θα διώξει ολοι την σαβουρα... θα κρατήσει τον Πολακη.
Ο σαβουρο Πολακης όμως έβγαλε τα άπλυτα του Άδωνι. Ναι αυτά με το ΚΕΛΠΝΟ και με τα αδιευκρίνιστα ποσά
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.209
Πόντοι
19.795
Διεγραψα το προηγουμενο σχολιο μου γιατι δεν μου αρεσουν τα τσιμεντενια παπουτσια, δεν μου πανε στο στυλ μου.:confused:
 
OP
OP
Οξαποδω

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Ο Κασσελάκης εξελέγη πρόεδρος επειδή ο συριζα άνοιξε τις κάλπες στη "λαϊκή βάση", στο "σοφό λαό".
Αν οι ενδοκομματικές εκλογές του συριζα είχαν γίνει μέσα στον κλειστό κομματικό κύκλο του συριζα, σήμερα δεν θα υπήρχε Κασσελάκης.
Ο "σοφός λαός" ψήφισε Κασσελάκη, νομίζοντας ότι ανακάλυψε τον αριστερό κλώνο του Μητσοτάκη, που μπορεί να νικήσει τον Μητσοατάκη.
Οπότε επανερχόμαστε στο προαίωνιο δίλημμα: Να κυβερνούν οι μάζες, ή οι άριστοι; Και πως ξέρουμε ότι οι άριστοι δεν είναι άρρωστοι;
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.787
Like
6.641
Πόντοι
1.056
Ο ΣΥΡΙΖΑ είναι ο Τσίπρας.Χωρίς Τσίπρα πρόεδρο ο Σύριζα θα ξαναπάει στο 3%.Αν ο Κασελάκης μιλούσε όπως ο Τσίπρας θα τον κέρδιζε το Μητσοτάκη.Η αν ο Τσίπρας είχε φάτσα Κασελάκη θα κέρδιζε τις εκλογές.Αλλά επειδή ούτε το ένα γίνεται ούτε το άλλο πάει για κουβά.Με εικόνα μόνο δεν κερδίζεις.
Μόνο με τεχνητή νοημοσύνη θα μπορούσαν να λύσουν το πρόβλημα στο Σύριζα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.295
Like
22.922
Πόντοι
5.506

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.278
Like
34.876
Πόντοι
9.931
Τελευταία τροποποίηση:

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Είχε κάτι αδιευκρίνιστα 250Κ η ευγενίτσα στον λογαριασμό της νομίζω και δε θυμόντουσαν από που τους έμειναν αυτά τα ψιλά

με τόσες μίζες λογικό να ξεχάσουν και που τα βρήκαν :2funny:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.278
Like
34.876
Πόντοι
9.931
Και το πανηγύρι συνεχίζεται...

 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Το μέλος της Κεντρικής Επιτροπής χαρακτηρίζει τον νέο πρόεδρο του κόμματος «παράγοντα περαιτέρω αποσταθεροποίησης και διάλυσης του ΣΥΡΙΖΑ.

«Ο ΣΥΡΙΖΑ βρίσκεται σε σοβαρότατη κρίση. Η κατάσταση στο κόμμα μας δεν είναι πια ανησυχητική. Είναι διαλυτική. Και έχουμε υποχρέωση – απέναντι στους εκατοντάδες χιλιάδες πολίτες που μας στηρίζουν – να σταματήσουμε αυτόν τον κατήφορο.

Οι πολιτικές διαφωνίες είναι υπαρκτές. Για αυτό άλλωστε έχει ήδη προσδιοριστεί η διεξαγωγή Έκτακτου Συνεδρίου, το οποίο θα πρέπει πια να επισπευσθεί. Η πορεία μας όμως μέχρι αυτό θα πρέπει να διανυθεί με σεβασμό στις προγραμματικές μας θέσεις και στο καταστατικό που ορίζει σαφώς τους κανόνες της λειτουργίας μας. Δεν μπορεί να χαρακτηρίζεται από λογικές εσωτερικού εχθρού και πρακτικές εκκαθαρίσεων.

Ο ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ έχει μια μακρά παράδοση εσωτερικής δημοκρατίας με κανόνες και σεβασμό των διαδικασιών. Ακόμα και σε εξαιρετικά δύσκολες συνθήκες, η αναζήτηση της σύνθεσης των διαφορετικών απόψεων ήταν δεδομένη. Η ενότητα προϋποθέτει συλλογικότητα, τήρηση των διαδικασιών, αρχές.

Υπό τις συνθήκες που έχουν διαμορφωθεί είναι αναγκαία η άμεση συνεδρίαση της Πολιτικής Γραμματείας του Κόμματος. Έχουμε όλες και όλοι ευθύνη για την ενότητα. Και πρώτη απ’ όλους η ηγεσία του κόμματος».
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
IMG_0064.png



Δρίτσας: Ο Κασσελάκης να θέσει εαυτόν εκτός ΣΥΡΙΖΑ και να φτιάξει νέο κόμμααααααα​

 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Και το πανηγύρι συνεχίζεται...


Άτιμο κρητικάτσι αυτό το Μητσοτάτση
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.627
Κριτικές
3
Like
11.231
Πόντοι
3.936
Να τον χαίρεσαι @dantedmc

Αυτός ομολογεί χωρίς ξύλο.
Οι άλλοι που δεν παραδέχονται και δεν ομολογούν είναι το θέμα. Επίσης βρε κουτό να τους χαίρεσαι μαζί με τον Κύριο Πάτση δικηγόρος που δεν ήξερε και αυτός τπτ
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.337
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
IMG_0064.png



Δρίτσας: Ο Κασσελάκης να θέσει εαυτόν εκτός ΣΥΡΙΖΑ και να φτιάξει νέο κόμμααααααα​

Φίλε απορία, σοβαρά όμως: η φωτογραφία από πού είναι, πότε;

Μέσα σε δάσος φωνάζει ο τύπος ;; (πού είσαι Τάιλερ κ.λ.π. ; ) Ξέρουμε τι είπε;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.337
Κριτικές
18
Like
20.293
Πόντοι
4.546
Κάποιος μου είπε ότι η νύφη έχει πολλούς παραδες... πλούσια νύφη.
Δεν ξέρω κατά πόσον ισχύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom