Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.209
Πόντοι
19.795
Το Βαζω και εδω.

Από ανάρτηση Εγγλέζου σε ιντερνετική τουριστική σελίδα.:


Hello folks, I've been thinking. Next year cancel all your holidays to Greece and don't go. Maybe try Portugal as they clean the streets daily and seem to care about cleanliness.

Don't blame the old mayor or the new mayor in Greece its the stupid short sighted Greeks. I quote "I'm not recycling cos that's giving my money to other people, so phuck it"

Women here can't be effin bothered to double bag sanitary towels and place them in the bin then close the effin bin lid. So a bit of a storm and we have to walk past shit roll complete with shit stains and sanitary towels.

If I were a family walking out to go to eat I would happily walk my kids in a pram or stroller past garbage stinking of shit complete with rotting waste.... excellent.

Don't any of you dare complain when nobody turns up to holiday here.

It's 2023 FFS. I'm funking appalled that I live here.... this is disgusting...
Και η μετάφραση :
Γεια σας παιδιά, το σκέφτηκα. Του χρόνου ακυρώστε όλες τις διακοπές σας στην Ελλάδα και μην πάτε. Ίσως δοκιμάσετε την Πορτογαλία καθώς καθαρίζουν τους δρόμους καθημερινά και φαίνεται να ενδιαφέρονται για την καθαριότητα.

Μην κατηγορείτε τον παλιό δήμαρχο ή τον νέο δήμαρχο στην Ελλάδα είναι οι ηλίθιοι κοντόφθαλμοι Έλληνες. Παραθέτω "Δεν ανακυκλώνω γιατί δίνω τα χρήματά μου σε άλλους, γι' αυτό μάτωσέ το"

Οι γυναίκες εδώ δεν μπορούν να ενοχληθούν να διπλασιάσουν τις σερβιέτες και να τις τοποθετήσουν στον κάδο και μετά να κλείσουν το καπάκι του κάδου. Λίγη καταιγίδα λοιπόν και πρέπει να περάσουμε μπροστά από το ρολό σκατά με λεκέδες και σερβιέτες.

Αν ήμουν μια οικογένεια που έβγαινε έξω για να πάει να φάει, θα περπατούσα ευχαρίστως τα παιδιά μου σε ένα καροτσάκι ή καρότσι, περνώντας από σκουπίδια που βρωμούσαν σκατά με σάπια απόβλητα... εξαιρετική.

Μην τολμήσετε κανείς από εσάς να παραπονεθεί όταν κανείς δεν έρχεται για διακοπές εδώ.

Είναι FFS 2023. Είμαι τρομοκρατημένος που μένω εδώ… αυτό είναι αηδιαστικό…
FB_IMG_1698133677632.jpg


FB_IMG_1698133666680.jpg


FB_IMG_1698133653962.jpg



Άσε μας ρε μπάρμπα. Εδώ έχουμε μεγαλύτερα προβλήματα να λύσουμε. Ακόμα δεν ξέρουμε αν ο Κασσελακης είναι από τούς από πάνω ή από τους από κάτω.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Τους πέταξε έξω γιατί κάνουν εσωτερική αντιπολίτευση εγώ αυτό κρατάω. Για τον Κούλη κάνεις τους δεν είπε τπτ.
Δηλαδή αυτοί έγιναν ξαφνικά φίλοι του κούλη? Το πιστεύεις αλήθεια?

Γιατί αυτός τι αντιπολίτευση έχει κάνει? Τα show στα κανάλια? :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Το Βαζω και εδω.

Από ανάρτηση Εγγλέζου σε ιντερνετική τουριστική σελίδα.:


Hello folks, I've been thinking. Next year cancel all your holidays to Greece and don't go. Maybe try Portugal as they clean the streets daily and seem to care about cleanliness.

Don't blame the old mayor or the new mayor in Greece its the stupid short sighted Greeks. I quote "I'm not recycling cos that's giving my money to other people, so phuck it"

Women here can't be effin bothered to double bag sanitary towels and place them in the bin then close the effin bin lid. So a bit of a storm and we have to walk past shit roll complete with shit stains and sanitary towels.

If I were a family walking out to go to eat I would happily walk my kids in a pram or stroller past garbage stinking of shit complete with rotting waste.... excellent.

Don't any of you dare complain when nobody turns up to holiday here.

It's 2023 FFS. I'm funking appalled that I live here.... this is disgusting...
Και η μετάφραση :
Γεια σας παιδιά, το σκέφτηκα. Του χρόνου ακυρώστε όλες τις διακοπές σας στην Ελλάδα και μην πάτε. Ίσως δοκιμάσετε την Πορτογαλία καθώς καθαρίζουν τους δρόμους καθημερινά και φαίνεται να ενδιαφέρονται για την καθαριότητα.

Μην κατηγορείτε τον παλιό δήμαρχο ή τον νέο δήμαρχο στην Ελλάδα είναι οι ηλίθιοι κοντόφθαλμοι Έλληνες. Παραθέτω "Δεν ανακυκλώνω γιατί δίνω τα χρήματά μου σε άλλους, γι' αυτό μάτωσέ το"

Οι γυναίκες εδώ δεν μπορούν να ενοχληθούν να διπλασιάσουν τις σερβιέτες και να τις τοποθετήσουν στον κάδο και μετά να κλείσουν το καπάκι του κάδου. Λίγη καταιγίδα λοιπόν και πρέπει να περάσουμε μπροστά από το ρολό σκατά με λεκέδες και σερβιέτες.

Αν ήμουν μια οικογένεια που έβγαινε έξω για να πάει να φάει, θα περπατούσα ευχαρίστως τα παιδιά μου σε ένα καροτσάκι ή καρότσι, περνώντας από σκουπίδια που βρωμούσαν σκατά με σάπια απόβλητα... εξαιρετική.

Μην τολμήσετε κανείς από εσάς να παραπονεθεί όταν κανείς δεν έρχεται για διακοπές εδώ.

Είναι FFS 2023. Είμαι τρομοκρατημένος που μένω εδώ… αυτό είναι αηδιαστικό…
FB_IMG_1698133677632.jpg


FB_IMG_1698133666680.jpg


FB_IMG_1698133653962.jpg



Άσε μας ρε μπάρμπα. Εδώ έχουμε μεγαλύτερα προβλήματα να λύσουμε. Ακόμα δεν ξέρουμε αν ο Κασσελακης είναι από τούς από πάνω ή από τους από κάτω.
Ναι αλλά τουλάχιστον είμαστε μια Δυτική Ευρωπαική χώρα :confused:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.049
Like
11.280
Πόντοι
2.606
διαβασα οτι ο κασελας διωχνει κοπροσκυλα με μηδενικο πολιτικο αποτυπωμα και μαστερ αερομπουρδολογιας και εκφραζονται φοβοι λεει για κατρακυλα των ποσοστων του συριζα και διασπαση....και οι δεξιοι ανησυχουν λεει γιατι δεν υπαρχει ισχυρη αντιπολιτευση....:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: ...η πλεον σουρεαλιστικη χωρα του πλανητη!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.209
Πόντοι
19.795
διαβασα οτι ο κασελας διωχνει κοπροσκυλα με μηδενικο πολιτικο αποτυπωμα και μαστερ αερομπουρδολογιας και εκφραζονται φοβοι λεει για κατρακυλα των ποσοστων του συριζα και διασπαση....και οι δεξιοι ανησυχουν λεει γιατι δεν υπαρχει ισχυρη αντιπολιτευση....:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: ...η πλεον σουρεαλιστικη χωρα του πλανητη!
Γιατι; Αν υπηρχε ισχυρη αντιπολιτευση θα φοβοντουσταν και δεν θα παντελονιαζανε το δημοσιο χρημα;:confused:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.425
Πόντοι
11.445
Το Βαζω και εδω.

Από ανάρτηση Εγγλέζου σε ιντερνετική τουριστική σελίδα.:


Hello folks, I've been thinking. Next year cancel all your holidays to Greece and don't go. Maybe try Portugal as they clean the streets daily and seem to care about cleanliness.

Don't blame the old mayor or the new mayor in Greece its the stupid short sighted Greeks. I quote "I'm not recycling cos that's giving my money to other people, so phuck it"

Women here can't be effin bothered to double bag sanitary towels and place them in the bin then close the effin bin lid. So a bit of a storm and we have to walk past shit roll complete with shit stains and sanitary towels.

If I were a family walking out to go to eat I would happily walk my kids in a pram or stroller past garbage stinking of shit complete with rotting waste.... excellent.

Don't any of you dare complain when nobody turns up to holiday here.

It's 2023 FFS. I'm funking appalled that I live here.... this is disgusting...
Και η μετάφραση :
Γεια σας παιδιά, το σκέφτηκα. Του χρόνου ακυρώστε όλες τις διακοπές σας στην Ελλάδα και μην πάτε. Ίσως δοκιμάσετε την Πορτογαλία καθώς καθαρίζουν τους δρόμους καθημερινά και φαίνεται να ενδιαφέρονται για την καθαριότητα.

Μην κατηγορείτε τον παλιό δήμαρχο ή τον νέο δήμαρχο στην Ελλάδα είναι οι ηλίθιοι κοντόφθαλμοι Έλληνες. Παραθέτω "Δεν ανακυκλώνω γιατί δίνω τα χρήματά μου σε άλλους, γι' αυτό μάτωσέ το"

Οι γυναίκες εδώ δεν μπορούν να ενοχληθούν να διπλασιάσουν τις σερβιέτες και να τις τοποθετήσουν στον κάδο και μετά να κλείσουν το καπάκι του κάδου. Λίγη καταιγίδα λοιπόν και πρέπει να περάσουμε μπροστά από το ρολό σκατά με λεκέδες και σερβιέτες.

Αν ήμουν μια οικογένεια που έβγαινε έξω για να πάει να φάει, θα περπατούσα ευχαρίστως τα παιδιά μου σε ένα καροτσάκι ή καρότσι, περνώντας από σκουπίδια που βρωμούσαν σκατά με σάπια απόβλητα... εξαιρετική.

Μην τολμήσετε κανείς από εσάς να παραπονεθεί όταν κανείς δεν έρχεται για διακοπές εδώ.

Είναι FFS 2023. Είμαι τρομοκρατημένος που μένω εδώ… αυτό είναι αηδιαστικό…
FB_IMG_1698133677632.jpg


FB_IMG_1698133666680.jpg


FB_IMG_1698133653962.jpg



Άσε μας ρε μπάρμπα. Εδώ έχουμε μεγαλύτερα προβλήματα να λύσουμε. Ακόμα δεν ξέρουμε αν ο Κασσελακης είναι από τούς από πάνω ή από τους από κάτω.
δεν ξερω που ειναι , αλλα εχει περασει fiber :2funny:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Γιατι; Αν υπηρχε ισχυρη αντιπολιτευση θα φοβοντουσταν και δεν θα παντελονιαζανε το δημοσιο χρημα;:confused:
Όχι...απλά θέλουν μια αντιπολίτευση που θα κάνει τα στραβά μάτια ενώ το παντελονιάζουν

αυτό εννοούν..και η πασοκάρα που έχει μαλώσει από χρόνια με την τιμιότητα είναι ότι πρέπει....

δικοματική μαφία ότι μας αρμόζει δηλαδή :rockon:
 

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.052
Like
1.726
Πόντοι
216
διαβασα οτι ο κασελας διωχνει κοπροσκυλα με μηδενικο πολιτικο αποτυπωμα και μαστερ αερομπουρδολογιας και εκφραζονται φοβοι λεει για κατρακυλα των ποσοστων του συριζα και διασπαση....
Όχι ότι έχει καμιά αξία αφού έτσι κι αλλιώς για φούντο πάει το μαγαζί, αλλά εδώ που τα λέμε κάτι Φίληδες, Σκουρλέτηδες, Βιτσιδες, Τζουμάκες, Μπαλάφες, Δριτσηδες κλπ αριστερά απολιθώματα μάλλον βαρίδια θα ήταν σε οποιαδήποτε προσπάθεια ανασυγκρότησης του μαγαζιού... Και ο Άλεξ να παρέμενε θα έπρεπε να τους ξεφορτωθεί για να έχει ελπίδες...
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
Καλώς ή κακώς (εμένα στα αρχίδια μου, καλό ψόφο) κάθε νέος αρχηγός έχει δικαίωμα να ξεσκαρτάρει (ή ξεσκατίσει) μόλις αναλάβει.
Τι θα του μείνει από στελέχη και ψηφοφόρους είναι δικό του πρόβλημα και επιλογή.
Το μαδομούνι που επικρατεί από χθες βράδυ δείχνει πως είμαστε σε καλό δρόμο.
Στο καλό παιδιά και να ΜΗΝ μας ξαναέρθετε.
Π-Ο-Τ-Ε :coffee::coffee::coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.049
Like
11.280
Πόντοι
2.606
Όχι ότι έχει καμιά αξία αφού έτσι κι αλλιώς για φούντο πάει το μαγαζί, αλλά εδώ που τα λέμε κάτι Φίληδες, Σκουρλέτηδες, Βιτσιδες, Τζουμάκες, Μπαλάφες, Δριτσηδες κλπ αριστερά απολιθώματα μάλλον βαρίδια θα ήταν σε οποιαδήποτε προσπάθεια ανασυγκρότησης του μαγαζιού... Και ο Άλεξ να παρέμενε θα έπρεπε να τους ξεφορτωθεί για να έχει ελπίδες...
αυτο γραφω,δεν ειναι πυρηνικη φυσικη τυπε,αυτοι ειναι κοπροσκυλα/τους το τονισε ωραια ο πολαξ ,θα βρουν να βολευτουν ,καπου θα στησουν ενα αποκαιδι ,θα χαροπαλευουν για ενα τρια τακατο και θα λενε τις αερολογιες τους απροσκοπτα και κυριως χωρις το αγγουρι αυτες να σημαινουν κατι .....το μαγαζι για να το κανει ανταγωνιστικο ο κασελας θελει εμπορευμα βιτρινας ,οχι κιτρινιασμενα μπακαλοχαρτα!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.631
Κριτικές
3
Like
11.233
Πόντοι
3.936
Όχι ότι έχει καμιά αξία αφού έτσι κι αλλιώς για φούντο πάει το μαγαζί, αλλά εδώ που τα λέμε κάτι Φίληδες, Σκουρλέτηδες, Βιτσιδες, Τζουμάκες, Μπαλάφες, Δριτσηδες κλπ αριστερά απολιθώματα μάλλον βαρίδια θα ήταν σε οποιαδήποτε προσπάθεια ανασυγκρότησης του μαγαζιού... Και ο Άλεξ να παρέμενε θα έπρεπε να τους ξεφορτωθεί για να έχει ελπίδες...
Έτσι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.892
Πόντοι
12.756
Τον Φίλη που όλοι τον σιχαίνονται , δεν χαίρει καμίας εκτίμησης απο κανέναν
εκτος απο κάποιους σάπιους αριστερους,
που οταν ηταν στην Κυβερνηση οι φωτογραφιες του με τα τσουβάλια που φόραγε ήταν ο περίγελος γι αυτους.
οι ιδιοι τωρα βγηκαν ολοι να τον υποστηρίξουν :coffee:

Προχωράμε :rockon::rockon:
Πάμε παρακάτω :rockon:
Εξω η σαπίλα :rockon:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.631
Κριτικές
3
Like
11.233
Πόντοι
3.936
Δηλαδή αυτοί έγιναν ξαφνικά φίλοι του κούλη? Το πιστεύεις αλήθεια?

Γιατί αυτός τι αντιπολίτευση έχει κάνει? Τα show στα κανάλια? :confused:
Είπε κάτι όμως. Τα μουνόπανα τι είπαν ακριβώς? 80%πανω το ρεύμα...τα τρόφιμα ξανά στο θεό κλτπ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πάλι βλέπω πετάει έξω όλη την σαβουρα.
@alex71 που κρύφτηκες μωρη πουστριτσα εσύ?
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.301
Like
3.558
Πόντοι
1.706
Καλώς ή κακώς (εμένα στα αρχίδια μου, καλό ψόφο) κάθε νέος αρχηγός έχει δικαίωμα να ξεσκαρτάρει (ή ξεσκατίσει) μόλις αναλάβει.
Τι θα του μείνει από στελέχη και ψηφοφόρους είναι δικό του πρόβλημα και επιλογή.
Το μαδομούνι που επικρατεί από χθες βράδυ δείχνει πως είμαστε σε καλό δρόμο.
Στο καλό παιδιά και να ΜΗΝ μας ξαναέρθετε.
Π-Ο-Τ-Ε :coffee::coffee::coffee:
Sorry, δεν ήμουν αρκετά σαφής και μάλλον μπερδευτήκατε.
Είμαστε σε καλό δρόμο για την διάλυση του σφύριζα......
Στο καλό παιδιά (τσυριζαίοι) και να ΜΗΝ μας ξαναέρθετε.
Π-Ο-Τ-Ε

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::smitten:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.631
Κριτικές
3
Like
11.233
Πόντοι
3.936
Τον Φίλη που όλοι τον σιχαίνονται , δεν χαίρει καμίας εκτίμησης απο κανέναν
εκτος απο κάποιους σάπιους αριστερους,
που οταν ηταν στην Κυβερνηση οι φωτογραφιες του με τα τσουβάλια που φόραγε ήταν ο περίγελος γι αυτους.
οι ιδιοι τωρα βγηκαν ολοι να τον υποστηρίξουν :coffee:

Προχωράμε :rockon::rockon:
Πάμε παρακάτω :rockon:
Εξω η σαπίλα :rockon:
Γιατί ο Σκουρλέτης ? Καλό παιδί αλλά ....! Ο Παπαδημούλης με τα 42 ακίνητα πως τα έκανε κ μιλάει κιόλας. Ρε έξω τα μουνια μαζί με το Λαφαζάνη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Sorry, δεν ήμουν αρκετά σαφής και μάλλον μπερδευτήκατε.
Είμαστε σε καλό δρόμο για την διάλυση του σφύριζα......
Στο καλό παιδιά (τσυριζαίοι) και να ΜΗΝ μας ξαναέρθετε.
Π-Ο-Τ-Ε

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::smitten:
Έτσι τυπε. Κούλη μέχρι 2030
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.892
Πόντοι
12.756
Γιατί ο Σκουρλέτης ? Καλό παιδί αλλά ....! Ο Παπαδημούλης με τα 42 ακίνητα πως τα έκανε κ μιλάει κιόλας. Ρε έξω τα μουνια μαζί με το Λαφαζάνη.
Ολοι αυτοι θα πάρουν δρόμο αν δεν κάτσουν στα αυγα τους :rockon::rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
ίπε κάτι όμως. Τα μουνόπανα τι είπαν ακριβώς? 80%πανω το ρεύμα...τα τρόφιμα ξανά στο θεό κλτπ.
Τα μουνόπανα είναι οι πρώην βουλευτές του συριζα?


Εγώ δεν θέλω κανέναν από αυτούς τσογλαναραίους τους θεωρώ όλους και τυχοδιώκτες.

Αλλά μέχρι χτες τα στελέχη του συριζα ήταν καλά και αριστερά και σήμερα έγιναν βοηθήματα του μητσοτάκη? Σήμερα θυμήθηκε ο συριζα ότι ο φίλης είναι ζώον? Όταν έγινε υπουργός ήταν καλός?

Με λίγα λόγια...προσπαθεί ο κασελάκης να γίνει πασοκ παλιάς κοπής.....αλλά ο άνθρωπος είναι λάθος...δεν κάνει....φαίνεται η τρολιά από χλμ.....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.892
Πόντοι
12.756
Τα μουνόπανα είναι οι πρώην βουλευτές του συριζα?


Εγώ δεν θέλω κανέναν από αυτούς τσογλαναραίους τους θεωρώ όλους και τυχοδιώκτες.

Αλλά μέχρι χτες τα στελέχη του συριζα ήταν καλά και αριστερά και σήμερα έγιναν βοηθήματα του μητσοτάκη? Σήμερα θυμήθηκε ο συριζα ότι ο φίλης είναι ζώον? Όταν έγινε υπουργός ήταν καλός?

Με λίγα λόγια...προσπαθεί ο κασελάκης να γίνει πασοκ παλιάς κοπής.....αλλά ο άνθρωπος είναι λάθος...δεν κάνει....φαίνεται η τρολιά από χλμ.....
Παντα αρχίδι ηταν ο Φιλης
και οταν ηταν υπουργός και πριν και μετά
το θέμα ειναι οτι υπηρχαν ολα αυτα τα κυκλωματα εκει μέσα
και ο Τσιπρας προσπαθουσε και απο οτι φαινεται κρατουσε μία ισορροπία,
αλλά τα αρχίδια τωρα εβγαλαν και γλωσσα και τρεχουν στα κανάλια να δείξουν τι βοθροι ειναι.
Οποτε πούλο , αφου δεν εκτιμησαν οτι πηραν ..
Νομίζει κανεις οτι ψηφιστηκε τοτε ο Συριζα λόγο Φίλη ; κανείς δεν τον ηξερε
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Παντα αρχίδι ηταν ο Φιλης
και οταν ηταν υπουργός και πριν και μετά
το θέμα ειναι οτι υπηρχαν ολα αυτα τα κυκλωματα εκει μέσα
και ο Τσιπρας προσπαθουσε και απο οτι φαινεται κρατουσε μία ισορροπία,
αλλά τα αρχίδια τωρα εβγαλαν και γλωσσα και τρεχουν στα κανάλια να δείξουν τι βοθροι ειναι.
Οποτε πούλο , αφου δεν εκτιμησαν οτι πηραν ..
Νομίζει κανεις οτι ψηφιστηκε τοτε ο Συριζα λόγο Φίλη ; κανείς δεν τον ηξερε
φήμες λένε ότι σε λίγο ο σύριζα θα κάνει αντιπολίτευση στον σύριζα για να αναδείξει την πολιτική σαπίλα που υπήρχε τα τελευταία 10 χρόνια

θα κάνουν και εξεταστική επιτροπή και θα καλέσουν τον Γεωργιάδη για μάρτυρα....

και υπαρχηγός της νέας παράταξης είναι ο γιδοβοσκός ο Πολάκης :rockon:

Εμένα μου θυμίζει την ιστορία με τον τέμπη που έλεγαν οι γαλάζιες λέρες ''αφού έτσι τα βρήκαμε τι να κάνουμε''.....και εννόησαν έτσι τα βρήκαμε από τον εαυτό μας....

έφαγε σανό η δεξιά είναι ώρα για το σανό της αριστεράς τώρα.....
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.631
Κριτικές
3
Like
11.233
Πόντοι
3.936
Τα μουνόπανα είναι οι πρώην βουλευτές του συριζα?


Εγώ δεν θέλω κανέναν από αυτούς τσογλαναραίους τους θεωρώ όλους και τυχοδιώκτες.

Αλλά μέχρι χτες τα στελέχη του συριζα ήταν καλά και αριστερά και σήμερα έγιναν βοηθήματα του μητσοτάκη? Σήμερα θυμήθηκε ο συριζα ότι ο φίλης είναι ζώον? Όταν έγινε υπουργός ήταν καλός?

Με λίγα λόγια...προσπαθεί ο κασελάκης να γίνει πασοκ παλιάς κοπής.....αλλά ο άνθρωπος είναι λάθος...δεν κάνει....φαίνεται η τρολιά από χλμ.....
Γιατί ρε φίλε σε ένα κομα όλοι είναι καλοί και άριστοι? Εξαιρείται ο Κούλης που έχει κυβέρνηση αρίστων
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παντα αρχίδι ηταν ο Φιλης
και οταν ηταν υπουργός και πριν και μετά
το θέμα ειναι οτι υπηρχαν ολα αυτα τα κυκλωματα εκει μέσα
και ο Τσιπρας προσπαθουσε και απο οτι φαινεται κρατουσε μία ισορροπία,
αλλά τα αρχίδια τωρα εβγαλαν και γλωσσα και τρεχουν στα κανάλια να δείξουν τι βοθροι ειναι.
Οποτε πούλο , αφου δεν εκτιμησαν οτι πηραν ..
Νομίζει κανεις οτι ψηφιστηκε τοτε ο Συριζα λόγο Φίλη ; κανείς δεν τον ηξερε
Λόγο Τσι ψήφισαν ΣΥΡΙΖΑ και ότι δεν υπήρχε κάτι άλλο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom