Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Γι αυτους που ζοριζονται και δεν τα προλαβαινουν. Οι συνθηκες ειναι εκτακτες. Κακο ειναι;
Όχι.....κακό είναι να ισχυρίζεσαι ότι ο κόσμος δεν πεινάει (για να αποδείξεις ότι η κυβέρνηση τα κάνει όλα ωραία) επειδή ψήφισε νδ
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
Αυτή είναι μια απάντηση φυσιολογική και όχι το ''κλάψε συριζαίε''
Εξαρτάται όμως με ποιον μιλάς.

Όταν έχεις trolls απέναντι που βάζουν συνέχεια Mr Bean & Τέρη Χρυσό, οι απαντήσεις είναι ανάλογες.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.240
Πόντοι
1.406
Όχι.....κακό είναι να ισχυρίζεσαι ότι ο κόσμος δεν πεινάει (για να αποδείξεις ότι η κυβέρνηση τα κάνει όλα ωραία) επειδή ψήφισε νδ
ποιος πειναει μωρε, ολοι με δεκα μασελες τρωνε ,συρε κλαψε ναουμε

:klapseee::klapseee::klapseee:
 

takis229

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
145
Like
345
Πόντοι
21
που φτάσαμε ρε βάζει ο Βουλγαράκης για ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ


καταραμένη κρίση τους έχει αγγίξει όλους :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
εδω ο Αβραμοπουλος με τα χιλια ζορια βγαινει τελευταιος βουλευτης στο νομο Ηλειας:confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.509
Κριτικές
36
Like
38.243
Πόντοι
19.795
Εξαρτάται όμως με ποιον μιλάς.

Όταν έχεις trolls απέναντι που βάζουν συνέχεια Mr Bean & Τέρη Χρυσό, οι απαντήσεις είναι ανάλογες.
Εγώ το είχα ξαναγράψει πριν λίγες ημέρες. Το αυτιστικός και το Τερης Χρυσός, αλοιφουν βούτυρο στο ψωμί του Μητσοτάκη. Αποπροσανατολίζουν από κάθε πολιτική συζήτηση. Όπως και το αν ο Κασσελακης είναι πουστης. Ανεβάζουν το κασέ του.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
  • Like
Αντιδράσεις: barock

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
Εγώ το είχα ξαναγράψει πριν λίγες ημέρες. Το αυτιστικός και το Τερης Χρυσός, αλοιφουν βούτυρο στο ψωμί του Μητσοτάκη. Αποπροσανατολίζουν από κάθε πολιτική συζήτηση. Όπως και το αν ο Κασσελακης είναι πουστης. Ανεβάζουν το κασέ του.
Αυτά λειτουργούν εντελώς ανάποδα, αλλά που μυαλό να καταλάβουν οι Συριζαίοι ότι αυτά δείχνουν πλήρη ένδεια επιχειρημάτων.

Ο Κασσελάκης είναι διαφορετική περίπτωση όμως. Η gay-gay φάση δεν περνάει ως κάτι εντελώς φυσιολογικό στην ελληνική κοινωνία.

Δε νομίζω να παραμείνει για πολύ καιρό αρχηγός του Σύριζα ο συγκεκριμένος.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.509
Κριτικές
36
Like
38.243
Πόντοι
19.795
Αυτά λειτουργούν εντελώς ανάποδα, αλλά που μυαλό να καταλάβουν οι Συριζαίοι ότι αυτά δείχνουν πλήρη ένδεια επιχειρημάτων.

Ο Κασσελάκης είναι διαφορετική περίπτωση όμως. Η gay-gay φάση δεν περνάει ως κάτι εντελώς φυσιολογικό στην ελληνική κοινωνία.

Δε νομίζω να παραμείνει για πολύ καιρό αρχηγός του Σύριζα ο συγκεκριμένος.
Όσο θα ασχολούμαστε με το πουστριλικι του, και όχι με τις πολιτικές του θέσεις, τόσο θα του ανεβάζουμε τα ποσοστά.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Εξαρτάται όμως με ποιον μιλάς.

Όταν έχεις trolls απέναντι που βάζουν συνέχεια Mr Bean & Τέρη Χρυσό, οι απαντήσεις είναι ανάλογες.
Τα πιο πολλά τρόλια του ΣΥΡΙΖΑ τα έχουμε ξεφορτωθεί.


Πιο πολλά τρόλλ της νδ έχει τώρα το σάη....ποιος στη χάρη μας :confused:

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ποιος πειναει μωρε, ολοι με δεκα μασελες τρωνε ,συρε κλαψε ναουμε

:klapseee::klapseee::klapseee:
Με μασέλες τρώνε οι φτωχοί που δεν έχουν λεφτά να βάλουν εμφυτεύματα :sunglasses:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.690
Like
6.384
Πόντοι
2.356
Όσο θα ασχολούμαστε με το πουστριλικι του, και όχι με τις πολιτικές του θέσεις, τόσο θα του ανεβάζουμε τα ποσοστά.
Μόνον οι θεόχαζοι ασχολουνται με τον σεξουαλικό του προορισμό. Του κόσμου που παλεύει να τα βγάλει πέρα καρφακι δεν του καίγεται. Κι ο ίδιος κερδίζει χρόνο να καλύψει τα κενά του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
Όσο θα ασχολούμαστε με το πουστριλικι του, και όχι με τις πολιτικές του θέσεις, τόσο θα του ανεβάζουμε τα ποσοστά.
ΟΤΑΝ αποκτήσει πολιτικές θέσεις, εδώ θα είμαστε για να τις κρίνουμε.

Σοβαρές όμως, όχι παπαριές. Είναι π.χ. κατά των ιδιωτικών Πανεπιστημίων; Να το πάρουμε σοβαρά αυτό; :think:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.509
Κριτικές
36
Like
38.243
Πόντοι
19.795
Τον Μητσοτάκη δεν τον γουστάρω. Για τους λόγους μου. Ποτέ όμως δεν τον είπα αυτιστικό, γιο του Χρυσού, η ότι γαμιεται. Ούτε καν τον αποκαλώ Κούλη, όπως πολλοί από εσάς. Παρόλο που του χρεώνω ότι είναι ένας Νάρκισσος που καταντά σουργελο σε πολλές περιπτώσεις. Θα ήθελα όμως να πετύχει σαβ κυβέρνηση γιατί αυτό θα ήταν καλό για μένα. Δυστυχώς όμως, αυτός ο τόπος δεν θα γλυτώσει από τους κατσαπλιαδες. (Κατσαπλιας=αυτός που κάνει πλιάτσικο, ο άρπαγας)
Είτε κατσαπλιαδες του βουνού, είτε κατσαπλιαδες του Χάρβαρντ.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.163
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς όμως, αυτός ο τόπος δεν θα γλυτώσει από τους κατσαπλιαδες. (Κατσαπλιας=αυτός που κάνει πλιάτσικο, ο άρπαγας)
Είτε κατσαπλιαδες του βουνού, είτε κατσαπλιαδες του Χάρβαρντ.
Αυτό έχει να κάνει με την πάστα του λαού. Είναι θέμα παιδείας, ανατροφής. Δεν έχει να κάνει με ΝΔ. Κάποιες χώρες έχουν 500 χρόνια (σύγχρονης) δημοκρατίας. Λογικό είναι εμείς να είμαστε πίσω σε πολλά.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Τον Μητσοτάκη δεν τον γουστάρω. Για τους λόγους μου. Ποτέ όμως δεν τον είπα αυτιστικό, γιο του Χρυσού, η ότι γαμιεται. Ούτε καν τον αποκαλώ Κούλη, όπως πολλοί από εσάς. Παρόλο που του χρεώνω ότι είναι ένας Νάρκισσος που καταντά σουργελο σε πολλές περιπτώσεις. Θα ήθελα όμως να πετύχει σαβ κυβέρνηση γιατί αυτό θα ήταν καλό για μένα. Δυστυχώς όμως, αυτός ο τόπος δεν θα γλυτώσει από τους κατσαπλιαδες. (Κατσαπλιας=αυτός που κάνει πλιάτσικο, ο άρπαγας)
Είτε κατσαπλιαδες του βουνού, είτε κατσαπλιαδες του Χάρβαρντ.
Μην το ψάχνεις ούτε το 5% δεν ασχολείται με την πραγματικότητα και την ουσία των γεγονότων.

Εγώ είμαι απογοητευμένος πλέον....ο πανουσης το είχε πει πολύ εύστοχα "όλο το έθνος προσκυνά σώβρακα και φανέλες''

απλά σήμερα σοβάρεψαν τα πράγματα και προσκυνάνε τα κόμματα......μια χώρα τιγκαρισμένη.....
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.509
Κριτικές
36
Like
38.243
Πόντοι
19.795
Μην το ψάχνεις ούτε το 5% δεν ασχολείται με την πραγματικότητα και την ουσία των γεγονότων.

Εγώ είμαι απογοητευμένος πλέον....ο πανουσης το είχε πει πολύ εύστοχα "όλο το έθνος προσκυνά σώβρακα και φανέλες''

απλά σήμερα σοβάρεψαν τα πράγματα και προσκυνάνε τα κόμματα......μια χώρα τιγκαρισμένη.....
Με 500 δις χρέος, που έχουμε καταστρέψει το μέλλον των παιδιών μας, αντί να πάμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ, και πρώτοι πρώτοι οι πολιτικοί, να κρυφτούμε από ντροπή στα λαγούμια, καθόμαστε και ασχολούμαστε αν ο Μητσοτάκης είναι γιος του Χρυσού και αν ο Κασσελακης τον παίρνει η, τον δίνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
δε ψηφίζω ΣΥΡΙΖΑ

αλλά τι σημασία έχει? αφού αν δεν ψηφίζεις νδ είσαι αυτόματα ζαίος
Ρε τύπε δεν σου φταιει κανενας

Χρησιμοποιεις ολα τα επιχειρηματα του Συριζα και μετα λες δεν ψηφιζω Συριζα, ποιος να σε πιστεψει?

Αντε, να πω κι εγω οτι δεν ψηφιζω ΝΔ. Θα με πιστεψει κανενας?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.509
Κριτικές
36
Like
38.243
Πόντοι
19.795
Ρε τύπε δεν σου φταιει κανενας

Χρησιμοποιεις ολα τα επιχειρηματα του Συριζα και μετα λες δεν ψηφιζω Συριζα, ποιος να σε πιστεψει?

Αντε, να πω κι εγω οτι δεν ψηφιζω ΝΔ. Θα με πιστεψει κανενας?
Γιατί ρε συ Άλεξ, τα άλλα κόμματα τι επιχειρήματα έχουν;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.887
Κριτικές
184
Like
44.186
Πόντοι
21.896
Ρε τύπε δεν σου φταιει κανενας

Χρησιμοποιεις ολα τα επιχειρηματα του Συριζα και μετα λες δεν ψηφιζω Συριζα, ποιος να σε πιστεψει?

Αντε, να πω κι εγω οτι δεν ψηφιζω ΝΔ. Θα με πιστεψει κανενας?
Εγώ!!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Με 500 δις χρέος, που έχουμε καταστρέψει το μέλλον των παιδιών μας, αντί να πάμε ΟΛΟΙ ΜΑΣ, και πρώτοι πρώτοι οι πολιτικοί, να κρυφτούμε από ντροπή στα λαγούμια, καθόμαστε και ασχολούμαστε αν ο Μητσοτάκης είναι γιος του Χρυσού και αν ο Κασσελακης τον παίρνει η, τον δίνει.
Αυτό μόνο λες?

Εδώ συνεχίζουμε (παγκόσμια) τον υπερκαταναλωτισμό και την καταστροφή του περιβάλλοντος και του οικοσυστήματος....με επιπτώσεις ΠΟΥ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...στην ίδια μας την ζωή.....

κάψανε την Ελλάδα για να βάλουν ανεμογεννήτριες.......επειδή μερικοί όμιλοι έχουν συμφέρον....και θα καλεστούν και οι ίδιοι να ζήσουν χωρίς οξυγόνο....

και μου λες τώρα για την οικονομία? Οι άνθρωποι δεν πάνε παραπέρα από τον τέρυ χρυσό και το αν ο κασελάκης είναι γκέι αυτή είναι η αλήθεια. Η ανάλυση που κάνουν στο μυαλό τους σταματάει εκεί.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Ρε τύπε δεν σου φταιει κανενας

Χρησιμοποιεις ολα τα επιχειρηματα του Συριζα και μετα λες δεν ψηφιζω Συριζα, ποιος να σε πιστεψει?

Αντε, να πω κι εγω οτι δεν ψηφιζω ΝΔ. Θα με πιστεψει κανενας?
Εσύ προσωπικά πρέπει να μου έχεις κάνει like σε καμιά 100άρια σχόλια μου ΚΑΤΑ του ΣΥΡΙΖΑ.

Αλλά τώρα ξαφνικά θυμήθηκες ότι είμαι ΣΥΡΙΖΑ.


ΣΥΡεπαραπέρα μωρέ καημένε :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom