Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.604
Like
19.582
Καλά τα λέει ο peter και ο LION7 κτλ, όπως καλά τα λέει και ο billgun κτλ και ο Αγράμματος, που όμως τα λέει και τα γράφει σαν πολύ εγγράμματος και μπράβο του!!! Πρέπει να λέμε τη γνώμη μας καλοπροαίρετα (αρνητική ή θετική) και νομίζω ότι συνήθως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση και αυτό βοηθάει πολύ στις όποιες επιλογές μας. Διαφορετικά φοβάμαι ότι θα την χάσουμε την κοπέλα, γιατί διάβασα κάτι για "φωτογραφία από αεροδρόμιο Ηρακλείου!! Λίγες μέρες έμειναν" που έγραψε λίγο πριν ο Manolis8 !!!

Δεν είναι η άποψη αυτή που δημιουργεί αρνητικό κλίμα.....είναι ο τρόπος που γράφεται και είναι ιδιαίτερα απαξιωτικος....όχι για την στεφανια μόνο αλλά για κάθε καλή επαγγελματία που εχει και δημοφιλές νήμα......δεν είναι τυχαίο που είναι ελάχιστοι και συγκεκριμένα άτομα συν κάποιοι κλώνοι τους που δημιουργούν αρνητικό κλίμα.....και κάποιοι από μας δεν μπορούν τις άδικες επιθέσεις......βέβαια μπορεί να υπάρχει λόγος που τις κάνουν.....που θα πάει θα την ξετρύπωσε την αλήθεια

Ο τρόπος γραφής ενοχλεί και όχι το όποιο αρνητικό σχόλιο.....γιατί απλά προσβάλλεται και τα μέλη με αυτόν τον τρόπο........για το τελευταίο δεν θα σχολιάσω πάρα μόνο ότι αυτά τα γράφουν οι διαχειριστές και όχι το κάθε τυχαρπαστο μέλος γκε γκε????.....νεοπα........πού θα μας πεις και παππούδες....ψαρακα
Μα αυτό είναι το θέμα.
Ότι δεν πρόκειται για αντίδραση σε κάποια αρνητική κριτική,εδώ ξεφεύγει το θέμα κ γίνεται μίσος,κακία.
Όποτε anavatious ,όχι δεν έχει δίκιο ούτε ο Peter ούτε η συναφής κλικα του ..
Πρόκειται για εριστικες ειρωνικές αναφορές που στάζουν δηλητήριο χωρίς λόγο.κ μάλιστα εγώ τι πρέπει να απαντήσω όταν κάποιος που θέλει να με γνωρίσει κ να απολαύσει το μασάζ Κτλ, έρχεται κ το πρώτο πράγμα που ρωτάει είναι γτ συγκεκριμένα μέλη σου κάνουν τέτοιο ανίερο πόλεμο?
Δεν αναφέρεται πουθενά από αυτούς αν κάτι απλά δεν πήγε κάτι καλά στην συνάντηση η δεν τους αρέσει κ τέρμα.
Μια φορά είναι αρκετή ώστε να καταθέσεις την άποψη του κάποιος.με στυλ ενημερωσης όμως όχι εμμονη κ εμπάθεια.. αλλιώς τι ασχολείται?
Κ ειδικά όταν είμαι εντελώς ξεκάθαρη κ δεν αφήνω περιθώρια να μην ξέρει κανείς τι τον περιμένει, καθώς κ φωτογραφίες ανεβάζω κ ενημερώνω εξ αρχής λεπτομερώς όποτε πόσο έξω να πέσει κανείς.. πόσο λάθος να κάνει..
Βλέπει, μαθαίνει, επιλέγει αν θέλει.
Όχι λοιπόν να δεχτούμε ότι έχουν κ δίκιο ούτε να τους συζητήσουμε κ Συγνώμη που οι περισσότεροι έχουν την καλύτερη εντύπωση για μένα κ την τεκμηριώνουν με έγκυρες κριτικές κ σχόλια.
Δηλαδή αν κάποιος πάει για ένα ποτό κάπου κ δεν είναι αυτό που περίμενε η τελοσπαντων δεν είναι του γούστου του, τι θα κάνει?από τίποτα ,απλά δεν ξανά πάει έως γράφει μια κριτική αναλύοντας τι περιμένε κ τι δεν έγινε η τι είχε στο μυαλό του κ that's all..
Ούτε κάθε τρεις κ λίγο επιθέσεις ούτε θα το μνημονεύει για πάντα... εκτός αν κάτι άλλο συμβαίνει κ εδω ερχόμαστε στην περίπτωση μου.εχει διαφορά λοιπόν η θετική η αρνητική ενημέρωση ως προς εμένα κ τις υπηρεσίες μου κτλ κ διαφορά η μανιώδης συκοφαντία η υποτίμηση..
Εγώ έχω βρει το τρόπο κ προσπερναω τοξικά σχόλια από τοξικά μέλη ,απλά να ξέρουμε κ τι λέμε...
Την καλημέρα μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
20
Like
2.386
Πόντοι
1.196
Μα αυτό είναι το θέμα.
Ότι δεν πρόκειται για αντίδραση σε κάποια αρνητική κριτική,εδώ ξεφεύγει το θέμα κ γίνεται μίσος,κακία.
Όποτε anavatious όχι δεν έχει δίκιο ούτε ο Peter ούτε η συναφής κλικα του ..
Πρόκειται για εριστικες ειρωνικές αναφορές που στάζουν δηλητήριο χωρίς λόγο.κ μάλιστα εγώ τι πρέπει να απαντήσω όταν κάποιος που θέλει να με γνωρίσει κ να απολαύσει το μασάζ Κτλ, έρχεται κ το πρώτο πράγμα που ρωτάει είναι γτ συγκεκριμένα μέλη σου κάνουν τέτοιο ανίερο πόλεμο?
Δεν αναφέρεται πουθενά από αυτούς αν κάτι απλά δεν πήγε κάτι καλά στην συνάντηση η δεν τους αρέσει κ τέρμα.
Κ μάλιστα δεν αφήνω περιθώρια να μην ξέρει κανείς τι τον περιμένει καθώς κ φωτογραφίες ανεβάζω κ ενημερώνω εξ αρχής λεπτομερώς όποτε πόσο έξω να πέσει κανείς.. πόσο λάθος να κάνει..
Βλέπει, μαθαίνει, επιλέγει αν θέλει.
Όχι λοιπόν να δεχτούμε ότι έχουν κ δίκιο ούτε να τους συζητήσουμε κ Συγνώμη που οι περισσότεροι έχουν την καλύτερη εντύπωση για μένα κ την τεκμηριώνουν με έγκυρες κριτικές κ σχόλια.
Δηλαδή αν κάποιος πάει για ένα ποτό κάπου κ δεν είναι αυτό που περίμενε η τελοσπαντων δεν είναι του γούστου του, τι θα κάνει?από τίποτα ,απλά δεν ξανά πάει έως γράφει μια κριτική αναλύοντας τι περιμένε κ τι δεν έγινε η τι είχε στο μυαλό του κ that's all..
Ούτε κάθε τρεις κ λίγο επιθέσεις ούτε θα το μνημονεύει για πάντα... εκτός αν κάτι άλλο συμβαίνει κ εδω ερχόμαστε στην περίπτωση μου.εχει διαφορά λοιπόν η θετική η αρνητική ενημέρωση ως προς εμένα κ τις υπηρεσίες μου κτλ κ διαφορά η μανιώδης συκοφαντία η υποτίμηση..
Εγώ έχω βρει το τρόπο κ προσπερναω τοξικά σχόλια από τοξικά μέλη ,απλά να ξέρουμε κ τι λέμε...
Την καλημέρα μου
Επαναλαμβάνω Στεφανία ότι πρέπει να λέμε τη γνώμη μας καλοπροαίρετα (αρνητική ή θετική) χωρίς φόβο κ πάθος και νομίζω ότι συνήθως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση και αυτό βοηθάει πολύ στις όποιες επιλογές μας. Ως προς τα άλλα κανείς δεν είναι τέλειος, ούτε από την πλευρά των εργαζόμενων κοριτσιών, μήτε από μας!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
πες μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι λέει ένα ρητό.
όταν κάποιος βλέπει συγκεκριμένα μέλη να υποστηρίζουν συγκεκριμένες κοπέλες τότε καταλαβαίνεις τι κρύβεται από πίσω!
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Επαναλαμβάνω Στεφανία ότι πρέπει να λέμε τη γνώμη μας καλοπροαίρετα (αρνητική ή θετική) χωρίς φόβο κ πάθος και νομίζω ότι συνήθως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση και αυτό βοηθάει πολύ στις όποιες επιλογές μας. Ως προς τα άλλα κανείς δεν είναι τέλειος, ούτε από την πλευρά των εργαζόμενων κοριτσιών, μήτε από μας!
αυτο παιχτη εννοειτε.... η μονο καλες κριτικες υποψιαζουν... ομως οι εξυπναδες τις πολλες φορες κανουν μπαχαλο το νημα και την κοπελα εννοειτε να μην μπορει να αποδωσει αυτο που προσφερει...
ΥΓ. κατα τα αλλα κανονας πολυ παλιος στο μαρκετινγκ του πεζοδρομιου :wink: η αρνητικη διαφημιση στο 90% φερνει θετικα αποτελεσματα :afro:
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Επαναλαμβάνω Στεφανία ότι πρέπει να λέμε τη γνώμη μας καλοπροαίρετα (αρνητική ή θετική) χωρίς φόβο κ πάθος και νομίζω ότι συνήθως η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση και αυτό βοηθάει πολύ στις όποιες επιλογές μας. Ως προς τα άλλα κανείς δεν είναι τέλειος, ούτε από την πλευρά των εργαζόμενων κοριτσιών, μήτε από μας!
Μα κανένας από αυτούς δεν λέει την άποψή του καλοπροαιρετα .......τα λόγια τους βγάζουν μίσος και κακία και μάλιστα όταν καποιο άλλο μέλος γράψει αρνητική κριτική πετάγονται σαν την πουτσα για να κάνουν την διαπίστωση......και αυτό δεν γίνεται μόνο στη Στεφανία γίνεται κσι σε άλλα νήματα άλλων κοριτσιών που έχουν πέραση.......μπορεί να χάνουν παραδάκι....δεν με απασχολεί.....καλό κλίμα θέλουμε και πίστεψε με υπάρχουν πολλοί τρόποι να πεις κάτι αρνητικό χωρίς να προσβληθεί κανείς....
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
πες μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι λέει ένα ρητό.
όταν κάποιος βλέπει συγκεκριμένα μέλη να υποστηρίζουν συγκεκριμένες κοπέλες τότε καταλαβαίνεις τι κρύβεται από πίσω!
πες μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι λέει ένα ρητό.
όταν κάποιος βλέπει συγκεκριμένα μέλη να κατηγορουν συγκεκριμένες κοπέλες τότε καταλαβαίνεις τι κρύβεται από πίσω!.......πάει ο παράς παιδιααααααααα......χαχαχα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
πες μου τον φίλο σου να σου πω ποιος είσαι λέει ένα ρητό.
όταν κάποιος βλέπει συγκεκριμένα μέλη να κατηγορουν συγκεκριμένες κοπέλες τότε καταλαβαίνεις τι κρύβεται από πίσω!.......πάει ο παράς παιδιααααααααα......χαχαχα
το κακό είναι ότι κάποιοι που υποστηρίζουν θέλουν παρά, αποδεδειγμένα χρόνια τώρα!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
το κακό είναι ότι κάποιοι που υποστηρίζουν θέλουν παρά, αποδεδειγμένα χρόνια τώρα!
Το κακό είναι ότι κάποιοι που κατηγορούν θέλουν παρά από τα κορίτσια είτε σε χρήμα είτε σε είδος παραπάνω υπηρεσίες είτε έκπτωση σε τιμή είτε χάνουν παρά από αλλά κορίτσια που προωθούν αλλά είναι στην αφάνεια τα νήματα τους.....αποδεδειγμένα όσα χρόνια υπάρχουν ιερόδουλες και πριν την δημιουργία του μπουρδελα.κομ.....τι να μας πεις και συ άλλωστε....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Το κακό είναι ότι κάποιοι που κατηγορούν θέλουν παρά από τα κορίτσια είτε σε χρήμα είτε σε είδος παραπάνω υπηρεσίες είτε έκπτωση σε τιμή είτε χάνουν παρά από αλλά κορίτσια που προωθούν αλλά είναι στην αφάνεια τα νήματα τους.....αποδεδειγμένα όσα χρόνια υπάρχουν ιερόδουλες και πριν την δημιουργία του μπουρδελα.κομ.....τι να μας πεις και συ άλλωστε....
εσύ ξέρεις καλύτερα, έχεις δίκιο, στο φινάλε εδώ ξημεροβραδιάζεσαι, κάτι παραπάνω θα γνωρίζεις!
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Ε
εσύ ξέρεις καλύτερα, έχεις δίκιο, στο φινάλε εδώ ξημεροβραδιάζεσαι, κάτι παραπάνω θα γνωρίζεις!
Συ ξέρεις και από αυτά και από άλλα που μπαίνουν πάνω κάτω κατάλαβες......σε ξέρουν όλες οι μασατζουδες του κέντρου τι περίεργα γούστα έχεις αν και για σένα είναι νορμάλ.....χαχαχα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Ε

Συ ξέρεις και από αυτά και από άλλα που μπαίνουν πάνω κάτω κατάλαβες......σε ξέρουν όλες οι μασατζουδες του κέντρου τι περίεργα γούστα έχεις αν και για σένα είναι νορμάλ.....χαχαχα
ότι πεις κλώνε μου!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ο τρόπος γραφής ενοχλεί και όχι το όποιο αρνητικό σχόλιο.....
Ο μόνος που έχει δικαίωμα να παραπονεθεί για τον τρόπο γραφής είναι το άτομο στο οποίο απευθύνεται, είτε άμεσα είτε μέσω αναφοράς στον διαχειριστή. Όσο πετάγεστε οι γνωστοί παπάρες να υπερασπίζεστε με το παραμικρό την κοπέλα σαν e-νταβατζήδες, τόσο παραπάνω πάτημα δίνετε να γράφονται σχόλια με κακό τρόπο γραφής.
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Ο μόνος που έχει δικαίωμα να παραπονεθεί για τον τρόπο γραφής είναι το άτομο στο οποίο απευθύνεται, είτε άμεσα είτε μέσω αναφοράς στον διαχειριστή. Όσο πετάγεστε οι γνωστοί παπάρες να υπερασπίζεστε με το παραμικρό την κοπέλα σαν e-νταβατζήδες, τόσο παραπάνω πάτημα δίνετε να γράφονται σχόλια με κακό τρόπο γραφής.
:klapseee:
 
Τελευταία τροποποίηση:

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Μα αυτό είναι το θέμα.
Ότι δεν πρόκειται για αντίδραση σε κάποια αρνητική κριτική,εδώ ξεφεύγει το θέμα κ γίνεται μίσος,κακία.
Όποτε anavatious ,όχι δεν έχει δίκιο ούτε ο Peter ούτε η συναφής κλικα του ..
Πρόκειται για εριστικες ειρωνικές αναφορές που στάζουν δηλητήριο χωρίς λόγο.κ μάλιστα εγώ τι πρέπει να απαντήσω όταν κάποιος που θέλει να με γνωρίσει κ να απολαύσει το μασάζ Κτλ, έρχεται κ το πρώτο πράγμα που ρωτάει είναι γτ συγκεκριμένα μέλη σου κάνουν τέτοιο ανίερο πόλεμο?
Δεν αναφέρεται πουθενά από αυτούς αν κάτι απλά δεν πήγε κάτι καλά στην συνάντηση η δεν τους αρέσει κ τέρμα.
Μια φορά είναι αρκετή ώστε να καταθέσεις την άποψη του κάποιος.με στυλ ενημερωσης όμως όχι εμμονη κ εμπάθεια.. αλλιώς τι ασχολείται?
Κ ειδικά όταν είμαι εντελώς ξεκάθαρη κ δεν αφήνω περιθώρια να μην ξέρει κανείς τι τον περιμένει, καθώς κ φωτογραφίες ανεβάζω κ ενημερώνω εξ αρχής λεπτομερώς όποτε πόσο έξω να πέσει κανείς.. πόσο λάθος να κάνει..
Βλέπει, μαθαίνει, επιλέγει αν θέλει.
Όχι λοιπόν να δεχτούμε ότι έχουν κ δίκιο ούτε να τους συζητήσουμε κ Συγνώμη που οι περισσότεροι έχουν την καλύτερη εντύπωση για μένα κ την τεκμηριώνουν με έγκυρες κριτικές κ σχόλια.
Δηλαδή αν κάποιος πάει για ένα ποτό κάπου κ δεν είναι αυτό που περίμενε η τελοσπαντων δεν είναι του γούστου του, τι θα κάνει?από τίποτα ,απλά δεν ξανά πάει έως γράφει μια κριτική αναλύοντας τι περιμένε κ τι δεν έγινε η τι είχε στο μυαλό του κ that's all..
Ούτε κάθε τρεις κ λίγο επιθέσεις ούτε θα το μνημονεύει για πάντα... εκτός αν κάτι άλλο συμβαίνει κ εδω ερχόμαστε στην περίπτωση μου.εχει διαφορά λοιπόν η θετική η αρνητική ενημέρωση ως προς εμένα κ τις υπηρεσίες μου κτλ κ διαφορά η μανιώδης συκοφαντία η υποτίμηση..
Εγώ έχω βρει το τρόπο κ προσπερναω τοξικά σχόλια από τοξικά μέλη ,απλά να ξέρουμε κ τι λέμε...
Την καλημέρα μου
Στο έχω ξαναπεί και από κοντά... ΜΗΝ ασχολείσαι.... ΜΗΝ μπαίνεις στη διαδικασία να απαντάς και να χάνεις τον χρόνο σου... και ισχύει για όλους... θέλει κάποιος να γράψει θετική ή αρνητική κριτική οκ... και κάποιος να μην πέρασε καλά (ανθρώπινο είναι δεν ταιριάζουμε όλοι με όλους...) λογικό είναι να αφήσει μια αρνητική κριτική, την έγραψε και τέλος πάμε παρακάτω... το να είναι κάποιος εριστικός και να γράφει πράγματα άσχημα ντε και καλά για να διαβάλλει.... η μόνη τροφή που μπορεί να έχει είναι να τσιμπαμε και ... να απαντάμε... αν δεν ασχοληθείς ή ασχοληθούμε μαζί του.... τι θα κάνει?? Θα γράψει την αρλούμπα του, δεν θα απαντήσει κανείς άρα θα... φορτώνει που δεν ασχολείται κανείς μαζί του και το... χειρότερο σενάριο είναι να... κάνει παράθεση το... ίδιο του το μήνυμα... θα καταντήσει και αστείο στο τέλος.... εν κατακλείδι οι επιτηδευμένες κριτικές για να δημιουργηθεί "σάλος" και απαντήσεις και ... σεντόνια κάνουν μπαμ ... απο χμ... οπότε απλά... αδιαφορία...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
. θέλει κάποιος να γράψει θετική ή αρνητική κριτική οκ... και κάποιος να μην πέρασε καλά (ανθρώπινο είναι δεν ταιριάζουμε όλοι με όλους...) λογικό είναι να αφήσει μια αρνητική κριτική, την έγραψε και τέλος πάμε παρακάτω...
Αμ δε, ας τολμήσει κανείς να γραψει αρνητκή κριτική... θα πεσουν οι σαλιάρηδες να τον φάνε
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
394
Κριτικές
1
Like
1.369
Πόντοι
201

Ελενα110

Call-Girl
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
14.331
Like
104.294
Μα αυτό είναι το θέμα.
Ότι δεν πρόκειται για αντίδραση σε κάποια αρνητική κριτική,εδώ ξεφεύγει το θέμα κ γίνεται μίσος,κακία.
Όποτε anavatious ,όχι δεν έχει δίκιο ούτε ο Peter ούτε η συναφής κλικα του ..
Πρόκειται για εριστικες ειρωνικές αναφορές που στάζουν δηλητήριο χωρίς λόγο.κ μάλιστα εγώ τι πρέπει να απαντήσω όταν κάποιος που θέλει να με γνωρίσει κ να απολαύσει το μασάζ Κτλ, έρχεται κ το πρώτο πράγμα που ρωτάει είναι γτ συγκεκριμένα μέλη σου κάνουν τέτοιο ανίερο πόλεμο?
Δεν αναφέρεται πουθενά από αυτούς αν κάτι απλά δεν πήγε κάτι καλά στην συνάντηση η δεν τους αρέσει κ τέρμα.
Μια φορά είναι αρκετή ώστε να καταθέσεις την άποψη του κάποιος.με στυλ ενημερωσης όμως όχι εμμονη κ εμπάθεια.. αλλιώς τι ασχολείται?
Κ ειδικά όταν είμαι εντελώς ξεκάθαρη κ δεν αφήνω περιθώρια να μην ξέρει κανείς τι τον περιμένει, καθώς κ φωτογραφίες ανεβάζω κ ενημερώνω εξ αρχής λεπτομερώς όποτε πόσο έξω να πέσει κανείς.. πόσο λάθος να κάνει..
Βλέπει, μαθαίνει, επιλέγει αν θέλει.
Όχι λοιπόν να δεχτούμε ότι έχουν κ δίκιο ούτε να τους συζητήσουμε κ Συγνώμη που οι περισσότεροι έχουν την καλύτερη εντύπωση για μένα κ την τεκμηριώνουν με έγκυρες κριτικές κ σχόλια.
Δηλαδή αν κάποιος πάει για ένα ποτό κάπου κ δεν είναι αυτό που περίμενε η τελοσπαντων δεν είναι του γούστου του, τι θα κάνει?από τίποτα ,απλά δεν ξανά πάει έως γράφει μια κριτική αναλύοντας τι περιμένε κ τι δεν έγινε η τι είχε στο μυαλό του κ that's all..
Ούτε κάθε τρεις κ λίγο επιθέσεις ούτε θα το μνημονεύει για πάντα... εκτός αν κάτι άλλο συμβαίνει κ εδω ερχόμαστε στην περίπτωση μου.εχει διαφορά λοιπόν η θετική η αρνητική ενημέρωση ως προς εμένα κ τις υπηρεσίες μου κτλ κ διαφορά η μανιώδης συκοφαντία η υποτίμηση..
Εγώ έχω βρει το τρόπο κ προσπερναω τοξικά σχόλια από τοξικά μέλη ,απλά να ξέρουμε κ τι λέμε...
Την καλημέρα μου
Κανείς δεν καταλαβαίνει
Αυτό που λές
Αν δεν είναι αυτό
Που τον βολεύει
Μην κουράζεσαι λοιπόν
Να εξηγείς ΧΑΜΕΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom