Νέα

Star Academy -E tv

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Είναι το σταρ ακαντεμυ το πιο συχαμενο τηλεπαιχνίδι ολων των εποχών?????

  • ναι

    Ψήφοι: 2 8,3%
  • Ασφαλώς και ναι

    Ψήφοι: 3 12,5%
  • Είναι εμμετικο

    Ψήφοι: 6 25,0%
  • Απόλυτο σκουπιδι

    Ψήφοι: 10 41,7%
  • Δεν το ειδα ποτε

    Ψήφοι: 3 12,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    24

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
12
Like
6.864
Πόντοι
2.646
Μια μόνο,δεν έχω κλώνους.Αν μπω σαν επισκέπτης έχω δικαίωμα να ψηφίσω;Κ πες τους δίπλα να μπουν να ψηφίσουν τουλάχιστον
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Μια μόνο,δεν έχω κλώνους.Αν μπω σαν επισκέπτης έχω δικαίωμα να ψηφίσω;Κ πες τους δίπλα να μπουν να ψηφίσουν τουλάχιστον


Δεν υπάρχουν κλώνοι στο σαη, λάθος μου.  :grin:


Άσε τύπε, οι δίπλα είναι τραμπούκοι και άμουσοι, εμείς δίνουμε απλόχερα τη στήριξη και την αγάπη μας και αυτοί μας βλέπουν ανταγωνιστικά, φοβούνται τη σύγκριση ποιότητας.
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Ετουτος ο σταυρος ειναι η το παιζει ντιγκινταγκας? Νομιζω πουλαει φουμαρα. Ειδα μονο το βιντεο που ανερτησε ο ιακωβος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Ετουτος ο σταυρος ειναι η το παιζει ντιγκινταγκας? Νομιζω πουλαει φουμαρα. Ειδα μονο το βιντεο που ανερτησε ο ιακωβος


Αδιάβαστος τύπε. Το Mεγαλύτερο Show θέλει παρακολούθηση με ευλάβεια.
 

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Κριμα που κοβεται το βιντεο τυπε, στον επομενο λεπτο ο Σταυρος της ριχνεται και την ξεμουνιαζει. :S :S :S  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
Λιώνω με τα κοκκαλάκια στα μαλλιά του, και επίσης με τον τρόπο που κάθεται. Η γκόμενα κάθεται πιο ανδρικά από αυτόν με ανοικτά πόδια  :rockon:
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Αδιάβαστος τύπε. Το Mεγαλύτερο Show θέλει παρακολούθηση με ευλάβεια.

Επειδη βασικα σιχαινομαι τη φαση τραγουδια και λοιπα, εσεις παιδια τη βρισκεται με τα σκηνικα που παιζουν στο σπιτι η εκει που τραγουδανε?
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16

dread

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
450
Like
2
Πόντοι
1
Επειδη βασικα σιχαινομαι τη φαση τραγουδια και λοιπα, εσεις παιδια τη βρισκεται με τα σκηνικα που παιζουν στο σπιτι η εκει που τραγουδανε?
Με την όλη φάση ρε ψηλέ. Είχε καιρό να κάνει την εμφάνιση του τέτοια πγιότητα στο ελληνικό καλλιτεχνικό γίγνεσθαι.
 

King of the Island

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
718
Like
0
Πόντοι
6
Τυπε τι δουλεια εχει εδω? :think:

Τυπε καμια, να με συγχωρεις, απλα με επιασε η περιεργεια ηθελα να μαθω τι το ενδιαφερον εχουν οι αστεροακαδημιωτες και μας κοντραρουν ετσι ασχημα στο θρεντακι μας
 

omorfoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.371
Like
10
Πόντοι
16
Τυπε καμια, να με συγχωρεις, απλα με επιασε η περιεργεια ηθελα να μαθω τι το ενδιαφερον εχουν οι αστεροακαδημιωτες και μας κοντραρουν ετσι ασχημα στο θρεντακι μας

Tυπε εγω δεν εχω θεμα αλλα αν σε παρει πρεφα ο τυπος ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ θα εχεις ασχημα ξεμπερδεματα  :knuppel: :knuppel: :ak: :ak: :uzi: :uzi: :cussing: :cussing:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Επειδη βασικα σιχαινομαι τη φαση τραγουδια και λοιπα, εσεις παιδια τη βρισκεται με τα σκηνικα που παιζουν στο σπιτι η εκει που τραγουδανε?


Είδες που λέμε οτι δε μπορείτε να παρακολουθήσετε ΚΩΛΟΥΣ τέχνη;;
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
Ο Φουρθιώτης απαντά πρώτη φορά για τις επιθέσεις στα social media αλλά και το hashtag #sixamenios

Να μη βιάζονται να κρίνουν είναι η απάντηση του Μένιου Φουρθιώτη σε ό,τι αφορά το Star Academy αλλά και το hashtag #sixamenios που κυκλοφορεί ευρέως στα social media για τον ίδιο...
Το «Star Academy» είναι, χωρίς αµφιβολία, το πιο µεγάλο στοίχηµα του Epsilon από το ξεκίνηµά του. Με τι µέσο όρο τις Παρασκευές θα ήσουν ικανοποιηµένος, τόσο ως παρουσιαστής όσο κι ως στέλεχος του καναλιού;
Ήδη έχουµε κερδίσει το πρώτο στοίχηµα, καταφέρνοντας να φέρουµε στο ίδιο σόου τις µεγαλύτερες προσωπικότητες, την Αννα Βίσση, τον Νίκο Καρβέλα, τον Πέτρο Κωστόπουλο, τη Ναταλία Γερµανού και την Κατερίνα Γκαγκάκη, που κάνουν τη διαφορά µε όσα σόου έχουµε δει έως σήµερα. Είµαι σίγουρος ότι ο κόσµος θα αγαπήσει το νέο µας εγχείρηµα και τότε όλοι µας θα είµαστε απόλυτα ευχαριστηµένοι.
Τόσο ο Τύπος όσο και µεγάλη µερίδα του κόσµου στα social media έχουν κάνει πολύ αυστηρή κριτική για το «Star Academy» ως τηλεοπτικό project. Τι έχεις να τους απαντήσεις ως αντεπιχείρηµα;
Στα social media ο καθένας µπορεί ανέξοδα να γράφει ό,τι θέλει. Κάνουµε µια µεγάλη προσπάθεια για να αναδείξουν οι σπουδαστές το ταλέντο τους στο τραγούδι, να βοηθηθούν από τους καθηγητές τους στον µέγιστο βαθµό και παράλληλα να παρουσιάζουµε στον κόσµο ένα ενδιαφέρον πρόγραµµα. Ας µη βιάζονται να κρίνουν.
Είναι γεγονός ότι είσαι ένα από τα πιο πολυσυζητηµένα πρόσωπα της ελληνικής τηλεόρασης, έχεις φανατικούς τηλεθεατές, αλλά και ορκισµένους πολέµιους. Τόσο σε επαγγελµατικό όσο και σε προσωπικό επίπεδο, πώς διαχειρίζεσαι το hashtag #Sixamenios που υπάρχει αυτή τη στιγµή για σένα στο Twitter;
∆εν θα µπω σε αυτή τη διαδικασία. Προχωράω παρά τα πυρά. Η απάντησή µου θα έρχεται πάντα µέσα από τη δουλειά µου. Ο τηλεθεατής, σε κάθε περίπτωση, έχει στα χέρια του ένα υπερόπλο που λέγεται τηλεκοντρόλ.

Πηγή: Real


Πηγή: ]

:orchestra:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom