Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.298
Like
3.612
Πόντοι
1.706
Οι διεστραμμένοι προξενούν το ενδιαφέρον το νήμα πάει τρένο γιατί ο αρχηγός είναι διεστραμμένος άμα κόψει και τα φωτορεπορτάζ λες και είναι ο Τάσος Δουσης και βάζει μόνο μπαλκαν χέρι σε μπούτια σλαβικών αρπακτικών το νήμα θα βαράει κοφτές
Τα σκατ σε φουκαριάρες είναι απαράδεκτο να βγαίνουν δημόσια. Από κει και πέρα αυτά τα φωτορεπορτάζ με τις υπεραισιόδοξες λεζάντες που νομίζεις ότι μπήκες Πολωνία και γαμάς όπου βρεθείς κι όπου σταθείς, θέτουν ένα θέμα αξιοπιστίας. Σε ό,τι με αφορά επειδή δεν ξέρω τη χώρα, έχω δυσκολία να καταλάβω τι ισχύει και τι όχι και φαντάζομαι δεν είμαι ο μόνος. Εγώ δεν του είπα να τα κόψει, διότι καταλαβαίνω ότι θέλει να ζει μία ονειρική κατάσταση, απλά επεσήμανα ότι θέτουν θέμα αξιοπιστίας κι από κει ξεκίνησε η κόντρα.

Ο Kman είναι ένας δεύτερος Δημητράκης. Εκείνος ήθελε να είναι ο κυρίαρχος σε θέμα πλούτου και καλοπέρασης μειώνοντας τους απόδημους για να φαίνεται ο ίδιος. Ετούτος θέλει να φαίνεται κυρίαρχος στο γκομενικό. Μόλις αμφισβητήθηκε η αξιοπιστία του, επειδή δεν μπορεί να κάνει κάτι για αυτό, το γύρισε στην αναμέτρηση για να μη χάσει πρόσωπο και μου πρότεινε να ποστάρω γαλλίδες και ριβιέρες. Σου λέει δεν θα το κάνει ή αν ποστάρει τίποτα θα τις μειώσω. Ό, τι παιγνιδάκια έκανε και με τον Mindreader, τον οποίο τσιγκλούσε συνέχεια για αναμετρήσεις, γνωρίζοντας ότι εκείνος θα ποστάρει ταιλανδέζες που θα τις έβγαζε μαιμούδες. :grin:

Εγώ δεν τον ακολουθώ σε παιδιάστικες αναμετρήσεις, αλλά επειδή κατάλαβα το παιγνιδάκι του για να πάρει το πάνω χέρι, του δίνω να καταλάβει με άλλον τρόπο ότι δεν είναι ο αρχηγός που νομίζει, αλλά απλά ένα αρρωστάκι του ιντερνέτ και τίποτα παραπάνω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
534
Like
774
Πόντοι
86
Τα σκατ σε φουκαριάρες είναι απαράδεκτο να βγαίνουν δημόσια. Από κει και πέρα αυτά τα φωτορεπορτάζ με τις υπεραισιόδοξες λεζάντες που νομίζεις ότι μπήκες Πολωνία και γαμάς όπου βρεθείς κι όπου σταθείς, θέτουν ένα θέμα αξιοπιστίας. Σε ό,τι με αφορά επειδή δεν ξέρω τη χώρα, έχω δυσκολία να καταλάβω τι ισχύει και τι όχι και φαντάζομαι δεν είμαι ο μόνος. Εγώ δεν του είπα να τα κόψει, διότι καταλαβαίνω ότι θέλει να ζει μία ονειρική κατάσταση, απλά επεσήμανα ότι θέτουν θέμα αξιοπιστίας κι από κει ξεκίνησε η κόντρα.

Ο Kman είναι ένας δεύτερος Δημητράκης. Εκείνος ήθελε να είναι ο κυρίαρχος σε θέμα πλούτου και καλοπέρασης μειώνοντας τους απόδημους για να φαίνεται ο ίδιος. Ετούτος θέλει να φαίνεται κυρίαρχος στο γκομενικό. Μόλις αμφισβητήθηκε η αξιοπιστία του, επειδή δεν μπορεί να κάνει κάτι για αυτό, το γύρισε στην αναμέτρηση για να μη χάσει πρόσωπο και μου πρότεινε να ποστάρω γαλλίδες και ριβιέρες. Σου λέει δεν θα το κάνει ή αν ποστάρει τίποτα θα τις μειώσω. Ό, τι παιγνιδάκια έκανε και με τον Mindreader, τον οποίο τσιγκλούσε συνέχεια για αναμετρήσεις, γνωρίζοντας ότι εκείνος θα ποστάρει ταιλανδέζες που θα τις έβγαζε μαιμούδες. :grin:

Εγώ δεν τον ακολουθώ σε παιδιάστικες αναμετρήσεις, αλλά επειδή κατάλαβα το παιγνιδάκι του για να πάρει το πάνω χέρι, του δίνω να καταλάβει με άλλον τρόπο ότι δεν είναι ο αρχηγός που νομίζει, αλλά απλά ένα αρρωστάκι του ιντερνέτ και τίποτα παραπάνω.
Τα σεξουαλικά φετίχ είτε νόμιμα είτε παράνομα δεν είναι επιληψιμα φίλε μου αν και οι δύο πλευρές συμφωνούν.
Τί εννοώ;Διότι ακούγεται οξύμωρο.
Το σκατ είναι ένα φετίχ νόμιμο αν οι δύο πλευρές συμφωνούν.

Η παιδεραστία όμως που ποτέ δεν συμφωνεί η άλλη πλευρά είναι μεν παράνομη αλλά δεν παύει να είναι φετίχ.
Άλλες μορφές καταδικαστέες αλλά λειτουργούν ως φετιχ είναι η κτηνοβασια,η νεκροφιλία κλπ.



Οπότε εδώ είσαι λάθος αν και σε πολλά συμφωνώ μαζί σου γενικά.


Το γεγονός όμως ότι τρέφει φιλοναζιστικα αισθήματα που ειπώθηκε νωρίτερα και δεν ξέρω κατά πόσο αληθευει και δεν έτυχε να το γνωρίζω γιατί δεν διαβάζω και συνέχεια το νημα τότε ναι εκεί υπάρχει χοντρό θέμα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.801
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Τι να το κάνεις όταν:
- Δεν ξέρεις τη γλώσσα
- Δεν σε έχουν ανάγκη οικονομική όπως κάποτε
- Γουστάρουν τους δικούς τους
- Η αγοραστική δύναμη του Έλληνα έχει πέσει στα τάρταρα
Είναι σα να βλέπει ένας Μαδαγασκαρινός βίντεο με Μακρυπούλια, Νάταλι Θάνου, Γερονικολού, κλπ και να ονειρεύεται πόσο ωραία θα ήταν να χορεύει σε πάρτυ μαζί τους, να πίνουν, κλπ και μετά να τις γαμάει
Όνειρα θερινής νυχτός
:thumbsup:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.801
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Τα σεξουαλικά φετίχ είτε νόμιμα είτε παράνομα δεν είναι επιληψιμα
Επίσης έλεγε οτι κλειδωνε τις γκομενες στο δωμάτιο κ δεν τις αφηνε να φυγουν,( ενώ αυτές έκλαιγαν κ ήταν σε κρίση πανικου) μεχρι να επιστρεψει απ τη βολτα του.Για κατι νταιλικια επι του ασθενες φυλου κοκορευοταν κτλπ κτλπ. Οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν τι μαργαριτάρια πεταγε απ το '18. Γι αυτό κ μέχρι σήμερα αλλάζει προφιλ με νέα ονόματα κ θέματα, για να αποφύγει ένα νέο μπαναρισμα προφανως.Εδώ τον είχαν μπανάρει κ ήταν εκτος για 2 χρόνια κ βάλε -για τις βλακειες που έγραφε περι ουκρανεζων κ ενδεχομενης sexουαλικης εκμεταλευσης- σχετικά με τον ρωσοουκρανικο πόλεμο.Του είχαν κάψει αρκετα νέα προφιλ οι μοντερειτορς γι αυτό τον λόγο.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
534
Like
774
Πόντοι
86
Επίσης έλεγε οτι κλειδωνε τις γκομενες στο δωμάτιο κ δεν τις αφηνε να φυγουν,( ενώ αυτές έκλαιγαν κ ήταν σε κρίση πανικου) μεχρι να επιστρεψει απ τη βολτα του.Για κατι νταιλικια επι του ασθενες φυλου κοκορευοταν κτλπ κτλπ. Οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν τι μαργαριτάρια πεταγε απ το '18. Γι αυτό κ μέχρι σήμερα αλλάζει προφιλ με νέα ονόματα κ θέματα, για να αποφύγει ένα νέο μπαναρισμα προφανως.Εδώ τον είχαν μπανάρει κ ήταν εκτος για 2 χρόνια κ βάλε -για τις βλακειες που έγραφε περι ουκρανεζων κ ενδεχομενης sexουαλικης εκμεταλευσης- σχετικά με τον ρωσοουκρανικο πόλεμο.Του είχαν κάψει αρκετα νέα προφιλ οι μοντερειτορς γι αυτό τον λόγο.
Καλά και αυτές χαζές ήταν και δεν έπαιρναν τηλ την αστυνομία;Εκτός και εάν τους έπαιρνε τα τηλέφωνα.
Αλλά και πάλι αν αυτές ούρλιαζαν στο ξενοδοχείο ή αλλου δεν θα άκουγε κάποιος κάτι;

Κάτι δεν κολλάει...Μήπως υπερβάλλει και λίγο;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.801
Κριτικές
6
Like
11.271
Πόντοι
3.936
Κάτι δεν κολλάει...Μήπως υπερβάλλει και λίγο;
Ειλικρινά ότι έχει γράψει κ εχει ποσταρει κατά καιρούς μεταφέρω χωρίς σάλτσες κ σαντιγί. Από την άλλη τα γραπτά μένουν κ τα λαγωνικά του σαιτ μπορούν να διερευνησουν δια του λόγου το αληθές.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
534
Like
774
Πόντοι
86
Ειλικρινά ότι έχει γράψει κ εχει ποσταρει κατά καιρούς μεταφέρω χωρίς σάλτσες κ σαντιγί. Από την άλλη τα γραπτά μένουν κ τα λαγωνικά του σαιτ μπορούν να διερευνησουν δια του λόγου το αληθές.
Ναι δεν εννοουσα εσένα αν υπερβάλεις αλλά εκείνος.
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
@Kalogero , μήπως να σε ορίσουμε επίτροπο λογοκρισίας? Χρόνο έχεις άπλετο, και από "κρίση" άπειρη. Ίσως θα ταίριαζες και σε κάποια υπηρεσία ηθών όπου ότι φεύγει από τη νόρμα σου, θα το κατήγγειλες ως απαράδεκτο και αυτόν που το πράττει θα τον χαρακτήριζες αντίστοιχα. Μη ξέχνας ότι είσαι στο bou και όχι σε κάποια φιλοσοφική ομάδα καλόγερων.


Ο αρχηγός, έχει τόσα χρόνια που σχεδόν αποκλειστικά, ποστάρει στα threads που ο ίδιος ανοίγει. Όλα αφορούν στον σλάβικο τοπίο/κόσμο και στο σπονσορινγκ με την έννοια που ο ίδιος δίνει. Why don't you do the same? Όσοι θέλουν(και μπορούν οικονομικά) το κάτι παραπάνω από 1-2 ώρες sex με μια κουκλάρα, και παράλληλα γουστάρουν σλάβες, μόνο κερδισμένοι βγαίνουν από τα όσα ποστάρει. Αλλοι μπορούν να κάνουν το 10% από όσα κάνει, άλλοι το 50% άλλοι το 100% και άλλοι το τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom