Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.492
Like
2.580
Πόντοι
456
Ελληνικά νησιά.Πολλοί Ελληνες προτιμούνε και αράζουνε με ελληνικούς κώλους αντί για μπλοκ.Εδώ το λέμε αραλίκι,ψωλισμό,κάθεσαι στα κυβικά σου αλλά εκείνοι το βλέπουν σα λογική λύση vfm.


Έλα ρε Κμαν
ιεροσυλία
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
529
Like
772
Πόντοι
86
Ρε σεις, σκορπάτε στις πέντε ηπείρους ξοδεύοντας χιλιάδες ευρώ για να γαμήσετε και εμένα με παρακαλάνε γειτόνισσες (6αρια, 7αρια στην κλίμακα Κμαν) και βαριέμαι να αλλάξω οικοδομικό τετράγωνο. Χαρά στο κουράγιο σας.
Ομοίως.
Κοίτα η πλειοψηφία του νήματος αν έχω καταλάβει σωστά είναι σε ηλικίες 55+.
Δηλαδή μόνο αν πληρώσουν γαμανε υπερμουνες.

Ένας 35-αρης-40αρης-45αρης δεν έχει ανάγκη από αυτές τις περιπέτειες.

Εκτός και εάν θέλει ποικιλία και φυλες να γνωρίσει.

Σε χώρες όπως η Ταυλανδη που φημίζεται ως νούμερο ένα και πάνε πολλοί για σεξοτουρισμο πχ θα δεις και μικρούς και μεγάλους ηλικιακά.

Άλλοι το κάνουν από χόμπυ όπως εμείς πχ και άλλοι από ανάγκη για να περάσουν καλά.

Η δεύτερη περίπτωση είναι πιο δυσκολη φυσικά ως αναγκαίο κακό δηλαδή αν δεν χώσεις το τσέπη βαθειά στην τσέπη τότε δεν γαμας.Τουλαχιστον μια καλή περίπτωση.

Εγώ στην ηλικία που είμαι θα έκανα αυτά που διαβάζω εδώ μέσα αλλά όχι με μεμονωμένες περιπτώσεις.

Πχ για μένα θα άξιζε να έχεις τρεις στο κρεβάτι σου.
Ή να πας παρέα με φίλο σου και να πάρεις 6-7 γυναίκες.Ολες μαζί εννοώ.

Μικρά όργια δηλαδή.

Η δύο κοπελες girl friendly να περάσεις μαζί τους μια βδομάδα τουλάχιστον.

Τα υπόλοιπα κλασικά μου φαίνονται για να είμαι ειλικρινής .

Δηλ οκ ένα σκ έχεις μια πληρώνεις πάτε δύο βόλτες κάνεις σεξ τέλος.

Αλλά οκ ο καθένας όπως την βρίσκει.

Άλλες οι αντοχές ενός νεότερου που θέλει σεξ 4 φορές την ημέρα και άλλες ενός 60αρη.
 

jimloco

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
13
Like
48
Πόντοι
0
Αγαπητοί συναγωνιστές,επειδή έχω ξεμείνει από Ουκρανες γκόμενες στην Ελβετια,έλεγα να πάω Κατοβίτσε,Πολωνία έχω ακούσει ότι έχει καλή νυχτερινή ζωή ,αλλά δεν μου αρέσει να πηγαίνω σε πουτανες. Πολωνες έχω πετύχει σε διακοπές που πίνουν τον πάτο τους και γαμιουνται ακαποτα με όλο το ξενοδοχείο.Εχω πάει Βαρσοβία μια φορά να συναντήσω μια ΕλλλΕεινιδα φίλη φιλου που μιλαγαμε 2 μήνες στο chat και μου ζαλίσε τον πουτσο και τελικά κατέληξα με μια Λευκορωσίδα Αστέρη που γνώρισα σε πάρκο,οπότε δεν έχω εμπειρία από Πολωνικό dating. Υπάρχει ελπίδα να γαμησω καμία φοιτήτρια ή ντοπια εκεί ; Υ.Γ. Ουκρανες είναι πανέμορφες,αλλα να γαμάτε όσο θέλετε και να φεύγετε,δεν κάνουν για σχέσεις!
 

jimloco

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2017
Μηνύματα
13
Like
48
Πόντοι
0
Τα κλαμπ αυτά, είναι από τα μεγαλύτερα και πιο γνωστά της Πολωνίας,το ένα Βαρσοβία και το άλλο Κατοβίτσε, κλαμπ που συχνάζει νορμάλ κόσμος.
Σκέψου ότι στο Κατοβίτσε πήγαινα με μία και ήταν μαζί και οι φίλες της με τους δικούς τους και ο........αδερφός της δικιάς μου.

Στο Radisson έχω πάει, άμα δεις το thread της Ρίγας πήγα πέρυσι και ήταν η 4η φορά που πηγαίνω.
Αυτά είναι διαφορετικά μαγαζιά, γνωστά σε ντόπιους και τουρίστες και παίζουν παντού στο μπλοκ.
Άμα αναφερόταν σε τέτοια μέρη, θα το προσπερνούσα.

Γκαλερίες είναι τα εμπορικά κέντρα, δηλαδή random κόσμος.
Φίλε λέω να πάω Κατοβίτσε για καμία εβδομάδα,παίζουν εκεί οι Πολωνες; Έχει ζωή και τις καθημερινές; Γίνεται παιχνίδι το πρωί στον δρόμο αμα της μιλήσω; Πες κάνα μαγαζί που πάνε τα μωρά τις πρωινές ώρες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom