Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 144K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.956
Like
18.268
Πόντοι
3.656
Ο Νίο , θα είναι μάλλον ο πρώτος που μου είναι άκρως συμπαθής και θα τον βάλω στη λίστα.
Για όσα γράφει εδώ.
Οι επιθέσεις στον Κμαν με χαλάνε πολύ.
Όπως και στο Μήτσο παλιότερα.

Ρε Νιο ... άνοιξε θέμα δικό σου ... να το διαβάζει όποιος θέλει .

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΜΑΝ .
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Ο Πινοκλής κανονίζει τα στάνταρ ζωής του καλόγερου και ξέρει τι ψάχνει ο καλόγερος στη ζωή του...

Τύπε, άμα φτάσεις στην ηλικία μου, πάρε μια μονοκατοικία με 4 στρέμματα στη Μακεδονία και βρες και μια συμπατριώτισσα να σου φτιάχνει σαρμαδάκια να είσαι ευτυχισμένος.
Ξέρεις την αρνητική γνώμη μου για την Ελλάδα, επειδή ο ίδιος με ρώτησες, αν έχω κανένα εξοχικό να γυρίσω. Απλά αυτά που γράφεις είναι το δικό σου αφήγημα και κάνεις σαν την αλεπού με την κομμένη ουρά.
Εντωμεταξυ γνωριζουν πολυ καλα τι θελει ενας εξηνταπενταρης ... να μην γαμαει, να θελει ησυχια κτλ
Τους 60-65 χρονων τους εκαναν χουφταλα :D:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.602
Πόντοι
1.706
Στα 65 χρειαζεσαι να μενεις σε μερος με 2-3 μαγειρια γυρω σου και καναδυο καφενεια-ουζερι που να συχναζουν και αλλοι παππουδες. Οποτε μιλαμε για κεντρικο μερος πολης. Και μαλιστα ελληνικης πολης, δεν εχω προσεξει αλλου μαγαζια που να αραζουν παππουδες. Στα 65 μπορει να μου αρεσε να μενω καπου κοντα στο μεγαρο μουσικης στην Θεσσαλονικη να κανω και τις βολτες μου στην παραλια με κανα κοπροσκυλο.
Μαλλον δεν θα γαμαμε σε αυτη την ηλικια οποτε ταβλι και χαρτια θα χρειαζομαστε και καλους ουζομεζεδες

Για τρολάρισμα καλό είναι. :2funny: :thumbsup:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.600
Like
10.111
Πόντοι
3.506
Άλλο δξιός κ άλλο ναζί, έχει μεγάλη διαφορά, κ' μη μ πεις ότι όλοι οι δξιοι είναι φιλοναζι ή το αντιστροφο. Από την άλλη εργάτης μεροκαματιαρης του 12ωρου μπορεί κ παραπάνω.. (προς τιμην του) κ να είναι δξιος αυτό το λες κ λιγο μαζοχισμο.
Το έχεις παρακάνει τύπε.

Κάτσε καλά , γιατί θα μπεις στη λίστα του Σταλόνε. Απαξιώ να σου απαντήσω
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.294
Like
3.602
Πόντοι
1.706
Και αν η άλλη ήθελε να φάει μπαλκαν κόπρανα τι λόγος μας πέφτει
Μα αυτό είναι που αλλάζει όλα τα δεδομένα, τύπε. Είναι καθοριστικό στη στάση που θα κρατήσεις απέναντι σε ένα τέτοιο άτομο. Αν δεν ήταν αυτό, θα έλεγες ότι πρόκειται για έναν εκκεντρικό τύπο που κάνει τα γούστα του. Τώρα πρόκειται για έναν διεστραμμένο τύπο που κάνει τα γούστα του. Υπάρχει διαφορά. Εκμεταλλεύεται τη θέση ισχύος του για να βγάλει τα κόμπλεξ του, επειδή μπορεί. Επειδή έβγαλε 5 φράγκα παραπάνω προσπαθεί να πάρει ρεβάνς με το χειρότερο τρόπο για όσες του έριξαν άκυρο στο παρελθόν.

Έχει και παραέχει σημασία, τύπε μου, αν πρόκειται να τον συναναστραφείς. Πχ ο άλλος από τη Ζυρίχη που προσπαθεί να φαίνεται αποστασιοποιημένος, ήθελε τις προάλλες να πάει με τη Μερσεντές να τον πάρει να πάνε να φορτώσουν μαζί. Εγώ θα κράταγα απόσταση τουλάχιστον 10 μέτρων στο δρόμο από αυτό το σίχαμα. Βλέπεις ότι οι απόψεις είναι διαφορετικές.

Εδώ στο ιντερνέτ, βέβαια, αλλάζει το πράγμα, λόγω αποστάσεως. Το παρακάμπτεις, επειδή σε διασκεδάζουν αυτά που ανεβάζει και βέβαια δεν έχει και νόημα να του κρατάς μόνιμη κακία, εφόσον το πρόβλημα δεν είναι δικό σου. Απλά τα λέω για να μην ξεχνιόμαστε.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
913
Like
3.318
Πόντοι
446
Εντωμεταξυ γνωριζουν πολυ καλα τι θελει ενας εξηνταπενταρης ... να μην γαμαει, να θελει ησυχια κτλ
Τους 60-65 χρονων τους εκαναν χουφταλα :D:

Πού θα πάει μετά τη σύνταξη λέει θείο Τάσο,όπερ σημαίνει 67+
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
913
Like
3.318
Πόντοι
446
Άλλο δξιός κ άλλο ναζί, έχει μεγάλη διαφορά, κ' μη μ πεις ότι όλοι οι δξιοι είναι φιλοναζι ή το αντιστροφο. Από την άλλη εργάτης μεροκαματιαρης του 12ωρου μπορεί κ παραπάνω.. (προς τιμην του) κ να είναι δξιος αυτό το λες κ λιγο μαζοχισμο.

Τύπε, 1000 μέλη και 70.000 κλώνοι έχουν διαβάσει τα έπη του Αρχηγού και μόνο εσύ τον έχεις αποκαλέσει ναζί :confused:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
913
Like
3.318
Πόντοι
446
@Balkan cowboy
Αρχηγέ, ξέρεις που είμαι σήμερα και τι κάνω.

Ήδη η μία ήρθε και νόμιζε ότι είναι δωμάτιο αλλά με το που κατάλαβε ότι είναι σουίτα δεν ήξερε πώς να αντιδράσει

Flex στα Πάντσερ μέσα στην ίδια τους τη χώρα :rockon:

IMG_20241019_152715.jpg
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.939
Like
7.020
Πόντοι
1.056
@Balkan cowboy
Αρχηγέ, ξέρεις που είμαι σήμερα και τι κάνω.

Ήδη η μία ήρθε και νόμιζε ότι είναι δωμάτιο αλλά με το που κατάλαβε ότι είναι σουίτα δεν ήξερε πώς να αντιδράσει

Flex στα Πάντσερ μέσα στην ίδια τους τη χώρα :rockon:

IMG_20241019_152715.jpg

Αξίζουν όλα αυτά τα φεστιβάλ.Καλή φάση.Εχω παρατηρήσει οτι οι Γερμανίδες λειτουργούνε ομαδικά.Οταν πηδιούνται και έχουν ερωτική διάθεση το κάνουν όλες μαζί και πάρτυ,καρναβάλια κτλ είναι καλή φάση.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.056
Κριτικές
184
Like
44.704
Πόντοι
22.266
Δείτε τώρα λιγο Ρίο ντε Τζανέιρο εικόνες open TV να δείτε τι σημαίνει μουνι κ παλμός κ αφήστε τις κρυοκωλες τις σλαβες

Απολαύστε Ρίο ντε τσιγγανειρο:confused:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.600
Like
10.111
Πόντοι
3.506
Μα αυτό είναι που αλλάζει όλα τα δεδομένα, τύπε. Είναι καθοριστικό στη στάση που θα κρατήσεις απέναντι σε ένα τέτοιο άτομο. Αν δεν ήταν αυτό, θα έλεγες ότι πρόκειται για έναν εκκεντρικό τύπο που κάνει τα γούστα του. Τώρα πρόκειται για έναν διεστραμμένο τύπο που κάνει τα γούστα του. Υπάρχει διαφορά. Εκμεταλλεύεται τη θέση ισχύος του για να βγάλει τα κόμπλεξ του, επειδή μπορεί. Επειδή έβγαλε 5 φράγκα παραπάνω προσπαθεί να πάρει ρεβάνς με το χειρότερο τρόπο για όσες του έριξαν άκυρο στο παρελθόν.

Έχει και παραέχει σημασία, τύπε μου, αν πρόκειται να τον συναναστραφείς. Πχ ο άλλος από τη Ζυρίχη που προσπαθεί να φαίνεται αποστασιοποιημένος, ήθελε τις προάλλες να πάει με τη Μερσεντές να τον πάρει να πάνε να φορτώσουν μαζί. Εγώ θα κράταγα απόσταση τουλάχιστον 10 μέτρων στο δρόμο από αυτό το σίχαμα. Βλέπεις ότι οι απόψεις είναι διαφορετικές.

Εδώ στο ιντερνέτ, βέβαια, αλλάζει το πράγμα, λόγω αποστάσεως. Το παρακάμπτεις, επειδή σε διασκεδάζουν αυτά που ανεβάζει και βέβαια δεν έχει και νόημα να του κρατάς μόνιμη κακία, εφόσον το πρόβλημα δεν είναι δικό σου. Απλά τα λέω για να μην ξεχνιόμαστε.
Και μένα αυτό μου φάνηκε διεστραμμένο αλλά όταν υπάρχουν τόσα και τόσα βίτσια , εγώ δε θα τον κρίνω

Άλλοι γουστάρουν να τους γαμάνε τη γυναίκα , ο αρχηγός θέλει να την ξεφτιλίζει την άλλη.

Οι δυο όψεις του ίδιου νομίσματος είναι
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
347
Like
741
Πόντοι
81
Οι βάλτες την Γερμανία βοκετια την λένε


Τσπ γερμανικά κ σλαβικά είναι με διαφορά η πιο άσχημες γλωσσες
Οι Λετονοι λενε την Ρωσσια Krievija
Επισης εχουν και την λεξη κακα που σημαινει οτι και στα ελληνικα, δηλ σκατουλες. Και την κανελα παλι κανελα την λενε
Οι μηνες των Λιθουανων δεν εχουν καμια σχεση με τους λατινικους
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
347
Like
741
Πόντοι
81
αρχιδια εξηγείς αρχηγέ. Εγώ μαζί σου είμαι το ξέρεις , αλλα τα περιγράφεις χαρωπά και ωραία όπως ήταν πριν 15 χρόνια

Τώρα αν ο άλλος είναι λίγο Καλούλης θα κάνει ότι ο γιωργος71 και θα σπάσει το κεφάλι και το κουμπαρά του
Πριν 15 χρονια η μπυρα στην Ριγα ειχε 50 cents, (σε lat) και τωρα εχει 6 ευρω. Πολλες ντοπιες τοτε πηγαιναν διακοπες στην Ευρωπη με οτοστοπ και backpack. Τωρα βγαζουν απο δουλειες γραφειου πολυ υψηλοτερους μισθους απο αυτους που ισχυουν στην Ελλαδα.
Το να εξιστορουνται γεγονοτα 15-20 χρονια πισω δεν εχει καποια πρακτικη αξια γιατι ηταν τελειως διαφορετικα απο οικονομικης αποψης
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
347
Like
741
Πόντοι
81
και άλλα 'ωραια' οπως: η κουραδα του στο στόμα μιας κακομοιρας επαιτη - το γκαραζ δωματιο κοινοβιο- η δουλειά του γκασταρμπαιτερ με τη μακα στα νυχια- το μπουλινγκ των φριτζηδων- η οικονομία στο σουπερ μαρκτ για το κρέας, το airbnb που παρουσίαζε σαν δικό του, το νοερό ταξίδι στις ΗΠΑ, η νοσταλγια των ναζί -γκομενες που του τις πηραν αλλοι-κτλπ, κτλπ, τι να πρωτοθυμηθει κανεις. Μόνος του τα εχει ποσταρει κ τα έχει πει κατά καιρούς.
Μπορει η αλλη να γουσταρε, που το ξερεις? Εδω ο αλλος πηγε και νοικιασε σπιτι στα εξαρχεια για να πηγαινουν να τον κατουρανε. Αλλοι πληρωνουν τραβελους για να τους γαμησουν. Η αλλη στην Μυκονο παρτουζωθηκε με τρεις Πακιστανους και μετα ελεγε οτι την βιασαν, καλα που τραβηξαν βιντεο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.956
Like
18.268
Πόντοι
3.656
Πού θα πάει μετά τη σύνταξη λέει θείο Τάσο,όπερ σημαίνει 67+
Τυπάρα .... απλά να σε ενημερώσω .... ότι υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν ανάγκη τα 700€ - 1800€
του ΕΦΚΑ .... οπότε παρατάνε δουλειές ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΤΑ 67 . Πιθανότατα δεν τους έχετε δει στη ... Γερμανία ...
αλλά υπάρχουν . Στην Αττική ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ . Και επειδή δεν δούλεψαν και σε γιαπιά ... ράμπες ... χωράφια ... καταστρώματα .... είναι και σε καλή κατάσταση !
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.956
Like
18.268
Πόντοι
3.656
Το να εξιστορουνται γεγονοτα 15-20 χρονια πισω δεν εχει καποια πρακτικη αξια γιατι ηταν τελειως διαφορετικα απο οικονομικης αποψης
Με την ελλάδα 2.0 τυπάρα του σαρανταένατακατο ... σε λίγα χρόνια θα γαμάμε ελληνίδες όλο το βράδυ
με 50€ με a-level & cim . Οπότε στα @@ μας.

Σαρανταένατακατο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.956
Like
18.268
Πόντοι
3.656
Τύπε, 1000 μέλη και 70.000 κλώνοι έχουν διαβάσει τα έπη του Αρχηγού και μόνο εσύ τον έχεις αποκαλέσει ναζί :confused:
Έλααααααααα ....
συμφωνείς κι εσύ ... ότι η κριτική/επίθεση του Νίο ... είναι άσκοπη ... και άδικη ... και καλό είναι να σταματήσει ;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom