Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.622
Like
6.263
Πόντοι
1.056
Τυπάρα ... για αυτό που έχεις στο νου σου και προτείνεις
πολύ ανώτερος προορισμός η ΓΚΟΑ-ΙΝΔΙΑ.
Και μεταξύ μας, καλύτερα ινδές από ταυλανδες, βιετναμεζες, φιλιπινεζες .

Και πολλοί δυτικοί γερομπισμπίκιδες ... άσε που πάνε και ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΣΗ.
Οπότε άλλες δυνατότητες για παιχνίδι .

Γκόα έχει και πολλές Ρωσίδες αλλά γενικά τις Ασίες τις αποφεύγω.Εχει άλλα θρεντ για SEA.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.614
Like
11.510
Πόντοι
2.406
Δεν ξέρεις καλά τι παίζει.Είναι άλλα τα ποσά που χρειάζονται.Νομίζεις δεν το έχω δοκιμάσει?
Γερμανία μόνο Βερολίνο μπορείς κάτι να κάνεις με απονσοριλίκια.Κάτω από χιλιάρικο το μήνα δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις.Πολωνία είναι πολύ πολύ πιο άνετα και εύκολα όλα.
Υστερα Γερμανία δίνεις στόχο εδώ όλοι παρακολουθούνε,δεν κινείσαι τόσο άνετα.Σφίγγουν οι κώλοι.Καμία σχέση με σλαβικές χώρες που είσαι καπετάν γαμάω φάση.
Νομίζω όλες οι ανατολ περιοχές Δρέσδη ρεγκενσντορφ πχ Κολωνία επίσης, Κασελ φουλντα έχω εμπειρία παίζει σίγουρα κ πιστεύω κ γενικά παντού όπου έχει κάπως πιο φτηνή ζωή και πολλές δουλειές ποδαριού χωρίς γλώσσα
Σίγουρα η ατμόσφαιρα δεν έχει σχέση με Ανατ Ευρώπη αλλά ίσως τα λοτζιστικ είναι πολύ καλύτερα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.218
Like
3.490
Πόντοι
1.706
Θα γράψεις αυτοβιογραφία ή τις περιπέτειες του δημητράκη?
Έχω και προσωπικές ιστορίες, αλλά και το bou είναι μεγάλη πηγή έμπνευσης.
Ο Δημητράκης δεν νομίζω ότι έχει καμμιά ενδιαφέρουσα ιστορία. Μάλλον δεν πέρασε σε καμμιά σχολή και τον έστειλαν οι δικοί του να πάρει εύκολα πτυχίο από μία χώρα υπό διάλυση, έμεινε εκεί λόγω γυναίκας-παιδιού και κάνει ταρζανιές για επιβίωση, επειδή δεν θέλει ή δεν μπορεί να δουλέψει κανονικά. Δεν βλέπω κάτι αξιόλογο να γραφεί.
Εσύ ίσως έχεις κάτι να πεις με ιστορίες για το παλιό μπλοκ, αλλά θα έπρεπε να σε συστήσω στη ghostwriter να τα πείτε και δεν παίρνω το ρίσκο, γιατί σε θεωρώ λίγο περίεργο.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.289
Κριτικές
8
Like
2.104
Πόντοι
266
Κάτσε ακόμα δεν κατάλαβα παρότι μοιάζω του Μιτσαρα όσο μεγαλώνω.
Οι φωτογραφίες είναι 15 ετιας η όχι?όχι όλες, κάποιες...
Δεν υπάρχει κάτι περίεργο στην ερώτηση, κι εγώ αν ποσταρω κάτι πολύ καλό θαναι 12ετιας και πίσω.. Έκτοτε κατεβήκαμε κατηγορίες
Πάντως νομίζω ότι τις έχεις ξαναβάλει αυτές παλιότερα
Τώρα γιατί παρεξηγήθηκες δεν κατάλαβα ακόμα?
Δεν είχε κάτι ειρωνικό η επιθετικό το ποστ...

Φίλε μου δεν παρεξηγήθηκα, με χαμόγελο σου απάντησα. Εγώ καλά περνάω, αν με πιστεύεις η όχι αυτό δεν αλλάζει. Αλλά και ουδέποτε έχω πει ψέματα και υπερβολές για τα κατορθώματα μου. Οι φωτογραφίες είναι πριν από δέκα μέρες. Δεν της έχω ανεβάσει ποτέ και δεν μπορεί να είναι πριν χρόνια γιατί απλά το Samsung Galaxy Watch 6 LTE που φοράω βγήκε πέρσι σαν μοντέλο ούτε και θα κρατούσα τα ρούχα που φορούσα 15 χρόνια για να τα ποστάρω σαν απόδειξη τώρα. :D:
 

Συνημμένα

  • 20240922_110021.jpg
    20240922_110021.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 5
  • Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-22 181616.png
    Στιγμιότυπο οθόνης 2024-09-22 181616.png
    255,6 KB · Εμφανίσεις: 5
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.622
Like
6.263
Πόντοι
1.056
Νομίζω όλες οι ανατολ περιοχές Δρέσδη ρεγκενσντορφ πχ Κολωνία επίσης, Κασελ φουλντα έχω εμπειρία παίζει σίγουρα κ πιστεύω κ γενικά παντού όπου έχει κάπως πιο φτηνή ζωή και πολλές δουλειές ποδαριού χωρίς γλώσσα
Σίγουρα η ατμόσφαιρα δεν έχει σχέση με Ανατ Ευρώπη αλλά ίσως τα λοτζιστικ είναι πολύ καλύτερα

Φρανκφούρτη και Κολωνία έχει πολλές γκόμενες αλλά χρειάζεσαι πολλά λεφτά.Ανατολική Γερμανία έχει πιο μέτριες γκόμενες αφού οι καλές έχουν φύγει Δύση και τις λοιπές τις κρατούν οι ανατολικογερμανοί ως κόρη οφθαλμού οπότε παίζει να φας και ξυλίκι.Εξαίρεση το Βερολίνο βέβαια αλλά το Βερολίνο δεν έχει σχέση με την υπόλοιπη Γερμανία.Γενικά Γερμανία δύσκολα περνάς καλά.Εντάξει μπορείς να είσαι μόνο στα πεντάστερα και στα κυριλέ ρεστωράν αλλά είναι πολύ αποστειρωμένη εμπειρία.Λείπει το σλαβικό φολκλόρ να χουφτώνεις τη δικιά σου και γύρω να χορεύουνε οι Σλάβες ξελιγωμένες.Σλαβικές χώρες είναι πανδαισία των αισθήσεων άλλη φάση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom