Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.613
Like
11.510
Πόντοι
2.406
Για πιο λόγο να κατεβάσουν... για να τους πει μετά τα αλεπουδιαρικα η νηστική ότι δήθεν έχει περίοδο, και να χαρτζηλικωσουν από πανω τον γ@μια της δίχως να γ@μησιυν.
Συν τα αεροπορικά για 2 άτομα, αυτή και ο.. Ξαδερφος, τρέινερ ή ότι άλλη ταμπέλα μπει στον έτσι
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.613
Like
11.510
Πόντοι
2.406
Η αλήθεια είναι ότι αν δεν μπορει να σκοραρει ακόμη και στην γεγμανια δηλαδη που τα πραγματα ειναι αερας -το παιντί που μετονομάστηκε αρχηγοπουλο είναι για τον Π...
Αέρας δεν είναι στην Γερμανία
Έχει πολλές μουναρες αλλά η πλειοψηφία είναι μπάζα και αντισεξοθαλικες
Υπάρχει ένα μεγάλο πεδίο βέβαια ανατολικες που αν παρέχεις σπίτι μέτριο κ πάνω συν κάνα ψιλικο. Οξύ σπιτωνονται μέχρι να μπουν στο σύστημα
Ο κμαν αυτό το χαρτί δεν το παίζει εντελώς γιατί έχει μεγάλο κόστος ενώ τωρ; την βγ; ζει μπατζετ στο Ντοιυτς
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Τι λέτε τώρα?Αμα έχεις δίπλα τα μουνολίβαδα σιγά μην ασχοληθείς με Γερμανία.Δε βλέπετε τι γίνεται Κρακωβία και γενικά φοιτητουπόλεις πόσες γκόμενες γυρνάνε έξω?Πού να τα δεις αυτά Γερμανία,παντού αραβόρουρκοι και λαθρο παίζουν.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.613
Like
11.510
Πόντοι
2.406
Τι λέτε τώρα?Αμα έχεις δίπλα τα μουνολίβαδα σιγά μην ασχοληθείς με Γερμανία.Δε βλέπετε τι γίνεται Κρακωβία και γενικά φοιτητουπόλεις πόσες γκόμενες γυρνάνε έξω?Πού να τα δεις αυτά Γερμανία,παντού αραβόρουρκοι και λαθρο παίζουν.
Δεν έχεις δίκιο σε αυτό
Ένας κανονικός με εισόδημα έχει άπειρες ευκαιριες με ανατολικες από οπουδήποτε από Μολντοβα Πολωνία Τσεχία κ δεν έχει τέλος
Αυστρία είναι ακόμα πιο καλά τα πράγματα γιατί είναι φουλ και σε ουγγαρεζες
Εάν είχες σπίτι καλό όχι σούπερ καλό, 2μ5 δωμάτια ανακαινισμένο σε μέτριο καλή περιοχή, ένα SUV 10000 7ετιας, και σπιτωνες όσες γνώριζες στο νετ ή και στο δρόμο μπανοφ κλπ θα είχες μόνιμα όσες ήθελες όχι τόσο μισ ματσ βέβαια και γκαπ 25ετιας αλλά 35αρες με ανάγκη κ μουναρες θαβρισκε με το κιλό ειδικά πολωνες ουγγαρεζες
Θα μου πεις γιατί εγώ που έχω αυτά που ανέφερα γιατί δεν κάνω το γκειμ αυτό στην ελβετια
Δεν υπάρχουν πολλές δουλειές του ποδαριού για ναρδονται αυτές να ψάχνουν για τέτοιες φάσεις, είναι πολύ ακριβά για να μένουν καιρό ενώ Γερμανία τρως με 5ε την μέρα, και το βασικό δεν είναι ΕΕ (ευτυχώς) και υπάρχει δυσκολία κι έλεγχος στις δαίμονες πέρα του τριμήνου....
Είχα σκεφτεί να νοικιάσω κι ένα σπίτι Γερμανία σύνορα για να το κάνω από εκεί, αλλά με τα ακριβά ενοίκια κ τα πολλά πέρα δώθε το παράτησα σαν σχέδιο, άσε που δεν έχει κοντά Ελβετία καμμια μεγάλη πόλη για να υπάρχουν αδέσποτες καβλιαρες
Για κάποιον που είναι πάντως μέση κ πάνω στο ντους είναι πολύ πιο εύκολο να γαμάει έτσι από το να τρέχει στα πρώην μουνολίβαδα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Δεν έχεις δίκιο σε αυτό
Ένας κανονικός με εισόδημα έχει άπειρες ευκαιριες με ανατολικες από οπουδήποτε από Μολντοβα Πολωνία Τσεχία κ δεν έχει τέλος
Αυστρία είναι ακόμα πιο καλά τα πράγματα γιατί είναι φουλ και σε ουγγαρεζες
Εάν είχες σπίτι καλό όχι σούπερ καλό, 2μ5 δωμάτια ανακαινισμένο σε μέτριο καλή περιοχή, ένα SUV 10000 7ετιας, και σπιτωνες όσες γνώριζες στο νετ ή και στο δρόμο μπανοφ κλπ θα είχες μόνιμα όσες ήθελες όχι τόσο μισ ματσ βέβαια και γκαπ 25ετιας αλλά 35αρες με ανάγκη κ μουναρες θαβρισκε με το κιλό ειδικά πολωνες ουγγαρεζες
Θα μου πεις γιατί εγώ που έχω αυτά που ανέφερα γιατί δεν κάνω το γκειμ αυτό στην ελβετια
Δεν υπάρχουν πολλές δουλειές του ποδαριού για ναρδονται αυτές να ψάχνουν για τέτοιες φάσεις, είναι πολύ ακριβά για να μένουν καιρό ενώ Γερμανία τρως με 5ε την μέρα, και το βασικό δεν είναι ΕΕ (ευτυχώς) και υπάρχει δυσκολία κι έλεγχος στις δαίμονες πέρα του τριμήνου....
Είχα σκεφτεί να νοικιάσω κι ένα σπίτι Γερμανία σύνορα για να το κάνω από εκεί, αλλά με τα ακριβά ενοίκια κ τα πολλά πέρα δώθε το παράτησα σαν σχέδιο, άσε που δεν έχει κοντά Ελβετία καμμια μεγάλη πόλη για να υπάρχουν αδέσποτες καβλιαρες
Για κάποιον που είναι πάντως μέση κ πάνω στο ντους είναι πολύ πιο εύκολο να γαμάει έτσι από το να τρέχει στα πρώην μουνολίβαδα

Δεν ξέρεις καλά τι παίζει.Είναι άλλα τα ποσά που χρειάζονται.Νομίζεις δεν το έχω δοκιμάσει?
Γερμανία μόνο Βερολίνο μπορείς κάτι να κάνεις με απονσοριλίκια.Κάτω από χιλιάρικο το μήνα δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις.Πολωνία είναι πολύ πολύ πιο άνετα και εύκολα όλα.
Υστερα Γερμανία δίνεις στόχο εδώ όλοι παρακολουθούνε,δεν κινείσαι τόσο άνετα.Σφίγγουν οι κώλοι.Καμία σχέση με σλαβικές χώρες που είσαι καπετάν γαμάω φάση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.490
Πόντοι
1.706
Τι λέτε τώρα?Αμα έχεις δίπλα τα μουνολίβαδα σιγά μην ασχοληθείς με Γερμανία.Δε βλέπετε τι γίνεται Κρακωβία και γενικά φοιτητουπόλεις πόσες γκόμενες γυρνάνε έξω?Πού να τα δεις αυτά Γερμανία,παντού αραβόρουρκοι και λαθρο παίζουν.
Αν πάμε το χρόνο μπροστά, είσαι 60τόσο και βγαίνεις στη σύνταξη αύριο το πρωί. Τι θα έκανες; Θα πήγαινες να εγκατασταθείς στο μπλοκ;
ΥΓ Εγώ βγήκα κι επίσημα στη σύνταξη πρόσφατα και προσπαθώ να συνηθίσω στη νέα κατάσταση.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Αν πάμε το χρόνο μπροστά, είσαι 60τόσο και βγαίνεις στη σύνταξη αύριο το πρωί. Τι θα έκανες; Θα πήγαινες να εγκατασταθείς στο μπλοκ;
ΥΓ Εγώ βγήκα κι επίσημα στη σύνταξη πρόσφατα και προσπαθώ να συνηθίσω στη νέα κατάσταση.

Λέω να μετοικήσω στη Ρωσία αν μέχρι τότε ισχύει η πρόσκληση Πούτιν για τους δυτικούς που υποφέρουν από τη wokίλα.
Just kidding.Πάντως το να αράξεις ως τρίτη ηλικία στα μουνολίβαδα δεν είναι κακή ιδέα.Βέβαια αν σου συμβεί κάτι τσ τίναξες είναι μια παράμετρος που πρέπει να ληφθεί υπόψιν.Υστερα είναι το χειμερινό πουτσόκρυο.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.490
Πόντοι
1.706
Λέω να μετοικήσω στη Ρωσία αν μέχρι τότε ισχύει η πρόσκληση Πούτιν για τους δυτικούς που υποφέρουν από τη wokίλα.
Just kidding.Πάντως το να αράξεις ως τρίτη ηλικία στα μουνολίβαδα δεν είναι κακή ιδέα.Βέβαια αν σου συμβεί κάτι τσ τίναξες είναι μια παράμετρος που πρέπει να ληφθεί υπόψιν.Υστερα είναι το χειμερινό πουτσόκρυο.
Το θέμα υγείας απαιτεί ιδιωτική ασφάλιση, γιατί δεν μπορείς να βασίζεσαι και τόσο σε αυτά τα κράτη.
Επίσης εκτός από το κρύο είναι και η αλλαγή οικοσυστήματος. Πρέπει να συνηθίσεις σε μία νέα κατάσταση, όπως γλώσσα, νοοτροπία και πρακτικές του λαού, λειτουργία κράτους, απομάκρυνση από οικεία πρόσωπα και δημιουργία νέου κύκλου κλπ. Η αλλαγή οικοσυστήματος στην ηλικία μου με προβληματίζει.

Σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι στην Τσεχία το χειμώνα με τα κρύα να δω την κατάσταση και τον καιρό, αν και με έχει πιάσει αποθάρρυνση στην προσπάθεια να μάθω τη γλώσσα. Χωρίς τη γλώσσα αισθάνεσαι μόνιμα ξένος κάπου με περιορισμένη δυνατότητα κινήσεων. Το συζήτησα με τους γνωστούς μου εδώ και μια παλιά γκόμενα από τις Κάννες με προέτρεψε να εγκατασταθώ Monaco, όπου έχουν πέσει οι απαιτήσεις εγκατάστασης, γιατί δέχεται σκληρό ανταγωνισμό από Ανδόρρα και Ντουμπάι.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Y13
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Το θέμα υγείας απαιτεί ιδιωτική ασφάλιση, γιατί δεν μπορείς να βασίζεσαι και τόσο σε αυτά τα κράτη.
Επίσης εκτός από το κρύο είναι και η αλλαγή οικοσυστήματος. Πρέπει να συνηθίσεις σε μία νέα κατάσταση, όπως γλώσσα, νοοτροπία και πρακτικές του λαού, λειτουργία κράτους, απομάκρυνση από οικεία πρόσωπα και δημιουργία νέου κύκλου κλπ. Η αλλαγή οικοσυστήματος στην ηλικία μου με προβληματίζει.

Σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι στην Τσεχία το χειμώνα με τα κρύα να δω την κατάσταση και τον καιρό, αν και με έχει πιάσει αποθάρρυνση στην προσπάθεια να μάθω τη γλώσσα. Χωρίς τη γλώσσα αισθάνεσαι μόνιμα ξένος κάπου με περιορισμένη δυνατότητα κινήσεων. Το συζήτησα με τους γνωστούς μου εδώ

Τσεχία μπορεί να βρεις και δουλειά.Ψάχνουν για πορνόγερους με μεγάλη πούτσα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.217
Like
3.490
Πόντοι
1.706
Τσεχία μπορεί να βρεις και δουλειά.Ψάχνουν για πορνόγερους με μεγάλη πούτσα.
Εσύ γιατί δεν πας τότε να έχεις και δουλειά και να είσαι και μέσα στα μουνολίβαδα; Αλλά προτιμάς να κάνεις ταξίδια Γερμανία Πολωνία χωρίς να ξέρεις αν τελικά θα σου κάτσει η Πολωνέζα (η πολωνέζικη ρουλέτα που λέγαμε). Ή μήπως δεν σε δέχονται επειδή θεωρείσαι νέος; Βέβαια μπορεί να μην έχεις και μεγάλη πούτσα και να κόβεσαι εκεί. :2funny:

Πάντως λέω να στραφώ προς το ερωτικό μυθιστόρημα τώρα που βρήκα και μεντορέτα ghostwriter να μου τα γράφει, ώστε να έχω μία ασχολία σαν συνταξιούχος να περνάω τον καιρό μου. :sunglasses:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Μασάς εσύ από κρύο ;

Να σου πω το κρύο έχει και πολλά θετικά.Κυρίως εξαφανίζονται οι εξωτικοί,αράπηδες,λατίνοι κτλ λόγω κρύου όπως και οι καυλωμένοι τουρίστες.Επίσης οι γκόμενες κρυώνουν και ψάχνουν λαχταριστή ζεστή ψωλή που λέει ο λόγος.Βέβαια έχουν και περισσότερα έξοδα χρειάζονται παλτά,μπότες,έξοδα θέρμανσης κτλ αλλά τι να κάνουμε?Το να πας σλαβικές χώρες ακριβώς μέσα στο ψωλόκρυο είναι κίνηση ματ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Εσύ γιατί δεν πας τότε να έχεις και δουλειά και να είσαι και μέσα στα μουνολίβαδα; Αλλά προτιμάς να κάνεις ταξίδια Γερμανία Πολωνία χωρίς να ξέρεις αν τελικά θα σου κάτσει η Πολωνέζα (η πολωνέζικη ρουλέτα που λέγαμε). Ή μήπως δεν σε δέχονται επειδή θεωρείσαι νέος; Βέβαια μπορεί να μην έχεις και μεγάλη πούτσα και να κόβεσαι εκεί. :2funny:

Για τέτοια κόλπα είναι μόνο ο Βαλκάνιος πουτσαράς.Να τον προσλάβουν εκεί οι Chechavίτες θα τις ξεσκίσει όλες.Δε θα αφήσει μουνί να πάει χαμένο.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Πάντως λέω να στραφώ προς το ερωτικό μυθιστόρημα τώρα που βρήκα και μεντορέτα ghostwriter να μου τα γράφει, ώστε να έχω μία ασχολία σαν συνταξιούχος να περνάω τον καιρό μου. :sunglasses:

Θα γράψεις αυτοβιογραφία ή τις περιπέτειες του δημητράκη?
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
138
Κριτικές
12
Like
1.308
Πόντοι
371
Mόνιμη μετεγκατάσταση σε Ταυλάνδη, Βιετνάμ, Φιλιππίνες (προς τα εκεί τέλος πάντων) με τη σύνταξη είναι καλή ιδέα? Γνωρίζουμε αν το επιχείρησε κάποιος συναγωνιστής και αν του βγήκε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Λέω να μετοικήσω στη Ρωσία αν μέχρι τότε ισχύει η πρόσκληση Πούτιν για τους δυτικούς που υποφέρουν από τη wokίλα.
Just kidding.Πάντως το να αράξεις ως τρίτη ηλικία στα μουνολίβαδα δεν είναι κακή ιδέα.Βέβαια αν σου συμβεί κάτι τσ τίναξες είναι μια παράμετρος που πρέπει να ληφθεί υπόψιν.Υστερα είναι το χειμερινό πουτσόκρυο.
Ηδη σε εχουν σταφιδιασει οι φριτζηδες αλλα στα 65+ νομίζεις θα βρέχει κεφτέδες κι όλες θα περιμένουν με τα πόδια ανοιχτά. Σε εκείνη την ηλικία δεν θα νοιάζεσαι αν έχεις καλά μουνια κοντα, αλλά καλούς γιατρούς -νοσοκομεία κ νοσοκομειακο. Κάθε πράγμα στον καιρό του.. τυπε.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Mόνιμη μετεγκατάσταση σε Ταυλάνδη, Βιετνάμ, Φιλιππίνες (προς τα εκεί τέλος πάντων) με τη σύνταξη είναι καλή ιδέα? Γνωρίζουμε αν το επιχείρησε κάποιος συναγωνιστής και αν του βγήκε?
Κ μόνο που σκέφτομαι την υγρασία,την κουφοβραση τα εντομα κι όλη αυτή την κόλαση θερμοκρασίας ούτε τη φωτογραφία μ δε θέλω να στείλω εκεί. Θα ήθελα να πάω κ να ζήσω στο Όσλο ή στο Ελσίνκι, εκει μέσα στους πάγους στο κρύο κ τα ξανθά τριζατα μ@υνακια.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Να σου πω το κρύο έχει και πολλά θετικά.Κυρίως εξαφανίζονται οι εξωτικοί,αράπηδες,λατίνοι κτλ λόγω κρύου όπως και οι καυλωμένοι τουρίστες.Επίσης οι γκόμενες κρυώνουν και ψάχνουν λαχταριστή ζεστή ψωλή που λέει ο λόγος.Βέβαια έχουν και περισσότερα έξοδα χρειάζονται παλτά,μπότες,έξοδα θέρμανσης κτλ αλλά τι να κάνουμε?Το να πας σλαβικές χώρες ακριβώς μέσα στο ψωλόκρυο είναι κίνηση ματ.
Σκανδιναβικες χώρες τυπε φύγε απ την κατάντια των κουτσών αλόγων του π α. μπλοκ- που ζητάνε τον ουρανό με τα άστρα μέσα στην κλάψα μια ζωή. Πάντα γούσταρα σκανδιναβες κ όπου τις,έβλεπα καλοκαίρι στα
νησιά γινόμουν καμικαζι, είναι πολύ άνετες ειδικά οι νορβηγιδες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.620
Like
6.256
Πόντοι
1.056
Εχω πάει Σουηδία,Νορβηγία εύκολες είναι αλλά τους Νότιους μας βλέπουν υποτιμητικά.Αντε να κάνουν σχέση μιας βραδυάς που λένε.Οι Σλάβες κολλάνε γουστάρουν πραγματικά.Υστερα Σκανδιναυία είναι πανάκριβα ένα σάντουιτς ζαμπόν τυρί στα 8 ευρώ,το ταξί κάτω απο 50 ευρώ δεν πήγαινε στο Οσλο.Φεύγουν τα χρήματα σαν πλατανόφυλλα.Συν ψωλόκρυο και υποδομές κατώτερες απο τις γερμανικές σε θέμα τρένων κτλ τουλάχιστον τότε.Γενικά Σκανδιναυία πληρώνεις γαμησιάτικα,ποτά πανάκριβα οι Σουηδοί καταφεύγουν σε bootleg αλκοόλ χαμηλής ποιότητας.Πουτάνες δεν υπάρχουν και πάμπολλοι αραβότουρκοι.Στο Μάλμοε γινόταν χαμός.Αν σου κάτσει γκόμενα για σχέση Σκανδιναυία Σλάβα θα είναι.
Εντωμεταξύ οι Σκανδιναυές είναι και φανατικές φεμινίστριες,οι άντρες σχεδόν κστουράνε καθισμένοι εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.586
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Mόνιμη μετεγκατάσταση σε Ταυλάνδη, Βιετνάμ, Φιλιππίνες (προς τα εκεί τέλος πάντων) με τη σύνταξη είναι καλή ιδέα? Γνωρίζουμε αν το επιχείρησε κάποιος συναγωνιστής και αν του βγήκε?


Τυπάρα ... για αυτό που έχεις στο νου σου και προτείνεις
πολύ ανώτερος προορισμός η ΓΚΟΑ-ΙΝΔΙΑ.
Και μεταξύ μας, καλύτερα ινδές από ταυλανδες, βιετναμεζες, φιλιπινεζες .

Και πολλοί δυτικοί γερομπισμπίκιδες ... άσε που πάνε και ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΣΗ.
Οπότε άλλες δυνατότητες για παιχνίδι .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom