Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Δεν τις ενδιαφέρει τι δουλειά κάνεις,τις ενδιαφέρει να'χεις λεφτά,να τις πηγαίνεις ταξίδια,κι ας είναι κι απ'τον μπαμπά σου ή απο νοίκια

Καλή δουλειά=Καλά λεφτά
Ντελιβεράς=αρχιδια λεφτά=τυπικά προσόντα 0

Α, εσύ ξέρεις πολλούς που με λεφτά του μπαμπά πηγαίνουν τις γκόμενες ταξίδια...
Και είναι και αντιπροσωπευτικό δείγμα για το τι συμβαίνει..

Πόσα ψέματα θα πεις ακόμη στον εαυτό σου ρε τύπε...
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.574
Like
10.052
Πόντοι
3.506
Τύπε, για μένα ο μέσος νεοέλληνας είναι αυτός

Νεοέλληνας

Δηλαδή θα έχει ένα ή περισσότερα από τα παρακάτω χαρακτηριστικά..
Μαλλιά, μούσια, τατουάζ, αριστερός, ψευτοκουλτουριάρης, αγύμναστος, λαπάς..

Στο μπλοκ οι περισσότεροι άντρες είναι κοντοκουρεμένοι και γυμνασμένοι.
Όχι ψευτοφούσκες.
Γυμνασμένοι.

Οι ελλεηνίδες παίζει να είναι από τις χειρότερες της Ευρώπης, αλλά έτσι τις μάθαμε να συμπεριφέρονται εμείς.
Επίσης λίγη διαφορά έχουν με νοτιο-ιταλίδες-ισπανίδες-γαλλίδες.
Και σε συμπεριφορά και σε εμφάνιση..

Οι υπεργαμάτες κεντροβορειοευρωπαίες και σλάβες, αν και ρίχνουν στις Ελληνίδες,
έχουν και κάποια στοιχεία που δεν αρέσουν στον Έλληνα.
Αλλά αυτά δεν έχει αξία να τα γράψεις σε άτομα που η μεγαλύτερή τους επαφή με Γερμανίδες είναι να έφαγαν καμιά Milka με γεύση φράουλα...

Κάθε χώρα έχει ένα ειδικό κοινό αγάμητων που το μόνο που κάνει είναι να βρίζει τις ντόπιες,
επειδή δεν τους κάθονται.
Όλοι αυτοί, ανεξαρτήτου χώρας, έχουν ένα κοινό.
Είναι ΝΑΥΑΓΙΑ και οι γυναίκες ανεξαρτήτου χώρας ξέρουν να αναγνωρίζουν τα ΝΑΥΑΓΙΑ
και να τα χυλοπιτιάζουν...
Βασικές αρχές βιολογίας..
Τύπε ένας από τους λόγους που δε θέλω να πάω Σκανδιναβία μόνιμα, ειναι ότι οι ντόπιοι μου ρίχνουν στα αυτιά. Αλλά ο μέσος νεοέλληνας νομίζει ,από την ηλίθια μάνα του, ότι είναι δώρο θεού και πρέπει να ρίχνει μουνια.

Όσο για τις Ελληνίδες τις θεωρώ κατώτερες με διαφορά από Ιταλίδες , λίγο κάτω από Ισπανίδες αλλα καλύτερες από πορτογαλεζες και κάποιες των Βαλκανίων. Και αν δεν είναι σιχαμερό αριστερό μόρφωμα , μπορεί να κάτσει να φτιάξει κάνα παστίτσιο και όπως είπες δε θα αρμέγει πουτσους στο όνομα του φεμινισμού σαν κάτι βορειοευρωπαιες.

αλλα κάποιοι τις κατηγορούν και ας έχουν να την πέσουν από το λύκειο με μόνη γυναίκα που τους έχει δει γυμνούς τη Νονά τους στη βάφτιση.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
άτιμη μοίρα , γιατί οι γυναίκες να μη ξεροχυνουν με ντελιβεραδες η με πουστρακια που μένουν με γονείς μέχρι τα σαράντα και όλη την ώρα είναι στην κλάψα.

Σκατοκαργιολες γυναίκες, θα κρατήσω την ανάσα μου μέχρι να μου χτυπήσετε την πόρτα του παιδικού μου δωματίου και με παρακαλέσετε για πιπα

-σαντμαν, υποψήφιος μιστερ μαλακας 2024.

Εναλλακτικά γίνεσαι μακ-γκαου, σνομπάρεις με το νου σου τις γυναίκες και ματώνεις το πετσάκι σου από τη μαλακία :rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Καλή δουλειά=Καλά λεφτά
Ντελιβεράς=αρχιδια λεφτά=τυπικά προσόντα 0

Α, εσύ ξέρεις πολλούς που με λεφτά του μπαμπά πηγαίνουν τις γκόμενες ταξίδια...
Και είναι και αντιπροσωπευτικό δείγμα για το τι συμβαίνει..

Πόσα ψέματα θα πεις ακόμη στον εαυτό σου ρε τύπε...

Καναν άλλο κλώνο θα φτιάξεις;Εκτος απ'τους δύο που σου κανουν ολο like;
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.574
Like
10.052
Πόντοι
3.506
Καναν άλλο κλώνο θα φτιάξεις;Εκτος απ'τους δύο που σου κανουν ολο like;
σαν το μαλακα το Λακη είσαι.

Φταίνε οι κλώνοι , οι γυναίκες , ο καιρός

Σας κατουράμε ρε μαλακες δε βρέχει
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.574
Like
10.052
Πόντοι
3.506
Δηλαδή γράφω κατεβατά από τρία account ταυτόχρονα;
Ποιος είμαι; Ο Φλας Γκόρντον;:2funny:
Του έχει πει η μάνα του ότι είναι άτυχος και όχι ναυάγιο.

φαντάζεσαι να ξύπναγε μια μέρα και να καταλάβαινε ότι πέταξε τα νιάτα του στα σκουπίδια , δεν έχει μέλλον, είναι περίγελος , δεν έχει καταφέρει τίποτα στη ζωή του εκτός από το να είναι βάρος σε γονείς και κοινωνία , και ότι η μόνη αξία που παίρνει είναι όταν τον βρίζουμε εδώ μέσα ;

Λογικά θα αυτοκτονούσε
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Του έχει πει η μάνα του ότι είναι άτυχος και όχι ναυάγιο.

φαντάζεσαι να ξύπναγε μια μέρα και να καταλάβαινε ότι πέταξε τα νιάτα του στα σκουπίδια , δεν έχει μέλλον, είναι περίγελος , δεν έχει καταφέρει τίποτα στη ζωή του εκτός από το να είναι βάρος σε γονείς και κοινωνία , και ότι η μόνη αξία που παίρνει είναι όταν τον βρίζουμε εδώ μέσα ;

Λογικά θα αυτοκτονούσε

Παίζουν πολλοί που δεν γαμανε για χ,ψ λόγους και ποτέ δεν είχα ασχοληθεί ή κοροϊδέψει.

Ο συγκεκριμένος όμως έχει βγάλει κάποιες φορές μεγάλη κακία και μένος, αλλά την αλήθεια την ξέρουμε όλοι,οπότε και πάλι στα παπάρια μου..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Παίζουν πολλοί που δεν γαμανε για χ,ψ λόγους και ποτέ δεν είχα ασχοληθεί ή κοροϊδέψει.

Ο συγκεκριμένος όμως έχει βγάλει κάποιες φορές μεγάλη κακία και μένος, αλλά την αλήθεια την ξέρουμε όλοι,οπότε και πάλι στα παπάρια μου..

Κι εσυ βγάζεις πολύ μένος πχ για μετανάστες,να πω ότι είσαι ναζι και χιτλερικος;Δε μου περνάει...καν απ'το μυαλό

Οπότε κι εγω στα παπάρια μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.037
Κριτικές
184
Like
44.664
Πόντοι
22.266
Μόλις έσκασε πμ.απο kman

Ανεβάζει σε λίγο νήμα ....

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Αφρική....​


Tips λίγα
Μισκο ,νερό αύρα ,σαγιονάρες από παζάρι και ξυραφάκια bic για τις τρίχες τους ..

Περιμένουμε ....
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Κι εσυ βγάζεις πολύ μένος πχ για μετανάστες,να πω ότι είσαι ναζι και χιτλερικος;

Κι εγω στα παπάρια μου

Εσύ ρε τύπε μας διαβάζεις,ξέρεις πολύ καλά ποιος κάνει τι, γιατί δεν είσαι χαζός και αντί να πεις,θα πάρω μερικά καλά στοιχεία από τον καθένα, εσύ θα χαιρόσουν να μην ισχύει τίποτα από αυτά και να μην μας ξανασηκωθεί :confused:

Για τους ΛΑΘΡΟμετανάστες γράφουμε τα ίδια νομίζω,κύριε Αδόλφε:confused:
Μόνο αριστερολούγκρες λένε ότι όποιος δε γουστάρει λάθρο είναι ναζί.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.921
Like
18.200
Πόντοι
3.656
Όσο για τις γκομενες ήταν χαλαρα κι όχι ένα άλλο LA όπως θες να το παρουσιάζεις.
Ποιό LA ; Για τη ροντεό λες ; ή για περίχωρα που γίνεσαι ... θρήσκος ... και προσεύχεσαι να μη σε κάνουν χαρτόνι σκοπευτήριου ;;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.921
Like
18.200
Πόντοι
3.656
Τύπε, για μένα ο μέσος νεοέλληνας είναι αυτός

Νεοέλληνας

Δηλαδή θα έχει ένα ή περισσότερα από τα παρακάτω χαρακτηριστικά..
Μαλλιά, μούσια, τατουάζ, αριστερός, ψευτοκουλτουριάρης, αγύμναστος, λαπάς..

Στο μπλοκ οι περισσότεροι άντρες είναι κοντοκουρεμένοι και γυμνασμένοι.
Τυπάρα, καθηγητής μας στο Γυμνάσιο , για να γίνει κατανοητός , χρησιμοποιούσε ένα πολύ γραφικό παράδειγμα. ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ ΟΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΙ ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.

Για παράδειγμα έφερνε το ΜΕΣΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ.

Έλεγε ότι αν από το ίδιο χωριό ήταν ο Ωνάσης , ο Ροκφέλερ και 998 ζητιάνοι ,
το μέσο εισόδημα θα αντιστοιχούσε σε εισόδημα ζάμπλουτου που έχει βίλλες , πολυκατοικίες πολλά αμάξια και μαγαζιά.

Τέτοιος όμως στο χωριό , δεν υπάρχει ούτε ένας. Υπάρχει ο Ωνάσης , ο Ροκφέλερ και 998 ζητιάνοι .

Παρόμοιο πράγμα είναι και ο μέσος έλληνας.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εσύ ρε τύπε, μας διαβάζεις,ξέρεις πολύ καλά ποιος κάνει τι γιατί δεν είσαι χαζός και αντί να πεις,θα πάρω μερικά καλά στοιχεία από τον καθένα,θα χαιρόσουν να μην ισχύει τίποτα από αυτά και να μην μας ξανασηκωθεί

Για τους ΛΑΘΡΟμετανάστες γράφουμε τα ίδια νομίζω,κύριε Αδόλφε:confused:
Μόνο αριστερολούγκρες λένε ότι όποιος δε γουστάρει λάθρο είναι ναζί.

Το 'κύριε Αδόλφε' στο επιστρέφω

Κι αν κάτι σιχαίνομαι στη ζωή μου,και το θεωρώ τέρμα φλώρικο και ΠΟΥΣΤΙΚΟ,είναι το 'πολλοί εναντίον ενός'.Κι εδώ μέσα,το'χω αντιμετωπίσει απ'την πρώτη μέρα που συμμετέχω στο φορουμ.

Φτιάξε όσους κλώνους θέλεις,κάνε όσα like θέλεις σε account που με βρίζουν και με ειρωνεύονται,αλλά μέσα σου ξέρεις ότι αυτό είναι ΠΟΥΣΤΙΚΟ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.921
Like
18.200
Πόντοι
3.656
Δεν υπάρχει καριέρα ρε τυπε..
Καριέρα σε αυτό τον πλανήτη κάνει κάποιος που είναι φαινόμενο στον τομέα του,όχι ο κάθε υπαλληλάκος

Απλά θέλουν να μην είσαι ΝΑΥΑΓΙΟ.
Δηλαδή αν η άλλη σπούδασε,έπιασε μια νόρμαλ δουλειά,κ.λ.π. θα ασχοληθεί με κάποιον ανειδίκευτο μεροκαματιάρη;
Για ποιον γαμημένο λόγο;
Για να έχει εγγυημένα μια πιο δυσκολη ζωή;

Εσύ δηλαδή βρίσκεις παράλογο αν θέλει η άλλη να ανοίξει σπίτι,να απορρίψει κάποιον που δεν έχει καλή δουλειά;
Το θέμα είναι με τις φαντασμένες που ενώ είναι γτπ,έχουν απαιτήσεις.

Οι νορμάλ γκόμενες που φέρνουν κάτι στο τραπέζι,καλώς έχουν απαιτήσεις
Αυτό που καταδικάζουν αρχηγέ μου , είναι ότι οι περισσότερες που λες που σπούδασαν κτλ ....

αν έχουν πχ ένα μισθό 1500€ και ένα σπίτι των 150.000€ .... σνομπάρουν τους άνδρες
που έχουν μισθό 2500€ και σπίτια 750.000€ ......


Δεν λέμε να κοιτάνε αυτόν που ζει με επίδομα 400€ και έχει υπόγειο των 20.000€ .


Αλλά θέλουν κάποιον με μηνιαίο εισόδημα 25.000€ και περιουσία 5.000.000€ .....

Αν δεν τον βρουν , συχνότερα προτιμούν σκυλιά, γατιά , μουρλόχαπα, άσυλα
παρά κάποιον που έχει τα τριπλάσια ως δεκαπλάσια από αυτές.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Αρχηγός φτιάχνεται από τη μία που το thread του είναι πρώτο στα trends του bou,αλλά σαν να του το μονοπωλήσαμε λιγάκι , οπότε ως η μεγαλύτερη ντίβα:rockon: του bou θα κοτσάρει εντός ολίγου post με 32 screenshots από πολωνικές οικογενειακές ιστορίες και τα δικά μας ποστ ,θα πάνε 10 σελίδες πίσω :2funny:

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Αυτό που καταδικάζουν αρχηγέ μου , είναι ότι οι περισσότερες που λες που σπούδασαν κτλ ....

αν έχουν πχ ένα μισθό 1500€ και ένα σπίτι των 150.000€ .... σνομπάρουν τους άνδρες
που έχουν μισθό 2500€ και σπίτια 750.000€ ......


Δεν λέμε να κοιτάνε αυτόν που ζει με επίδομα 400€ και έχει υπόγειο των 20.000€ .


Αλλά θέλουν κάποιον με μηνιαίο εισόδημα 25.000€ και περιουσία 5.000.000€ .....

Αν δεν τον βρουν , συχνότερα προτιμούν σκυλιά, γατιά , μουρλόχαπα, άσυλα
παρά κάποιον που έχει τα τριπλάσια ως δεκαπλάσια από αυτές.
Να ανοιξουμε κουβεντα για προικοθηρες?
Για Αλβανους που παντρευτηκαν τις κορες των αφεντικων τους?
Το μεγαλυτερο χασαπικο της Μυκονου, το διαχειριζεται πλεον ο Αλβανος συζυγος της κορης του ιδιοκτητη
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Το 'κύριε Αδόλφε' στο επιστρέφω

Κι αν κάτι σιχαίνομαι στη ζωή μου,και το θεωρώ τέρμα φλώρικο και ΠΟΥΣΤΙΚΟ,είναι το 'πολλοί εναντίον ενός'.Κι εδώ μέσα,το'χω αντιμετωπίσει απ'την πρώτη μέρα που συμμετέχω στο φορουμ.

Φτιάξε όσους κλώνους θέλεις,κάνε όσα like θέλεις σε account που με βρίζουν και με ειρωνεύονται,αλλά μέσα σου ξέρεις ότι αυτό είναι ΠΟΥΣΤΙΚΟ

Μα δεν είμαστε πολλοί εναντίον σου.
Εγώ κρύβομαι πίσω από όλα τα accounts που σε βρίζουν και γράφω από 5 διαφορετικές συσκευές :rockon:

Τι κλώνους να έχω μωρέ μαλάκα.
Απλά συμφωνώ στα περισσότερα που γράφει ο Glyfomounix,ανεξαρτήτου thread.
Τους άλλους που γράφουν τις τελευταίες μέρες,πρώτη φορά τους διαβάζω

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom