Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Ναι θες να πεις οτι οι ελληνιδες ξερουν να χυλοπιτιαζουν ναυαγια?
Οι ελληνιδες χυλοπιτιαζουν οσους δεν εχουν μπαγιοκο φιλε,ζουνε σε μια χωρα οπου με το σπαθι τους ξέρουν δεν εχουν στον ηλιο μοίρα και κοιτανε να πιαστουν με αυτο τον τροπο.
50ρης διευθυντης σε εταιρία να λεει οτι τωρα οι κοπέλες ειναι θρασύτατες τη πέφτουν και ειχε κανει και φάσεις με δαυτες και απο την αλλη 35ρης ντελιβερι να λεει τι γίνεται δεν μπορώ να βρω γυναίκα.

Εγώ και σαν φοιτητής,αλλά και αργότερα,έβλεπα ότι πάνω από το μισό Πανεπιστήμιο ήταν ζευγάρια φοιτητών που τα λεφτά δεν έπαιζαν το παραμικρό θέμα..

Όσο για τον delivery..
Εσύ αν είχες αδερφή ή κόρη σε ηλικία που να θέλει να κάνει οικογένεια,θα χαιρόσουν αν σου έλεγε ότι θα παντρευτεί ένα 35χρονο....ντελιβερά;
Δηλαδή κάποιον που μετά από 35 χρόνια ζωής, κάνει ότι μπορεί να μάθει σε ένα μήνα να κάνει ένας Πακιστανός και μάλιστα με κίνδυνο κάθε μέρα να τον στείλουν αδιάβαστο;

Ή μήπως νομίζεις ότι οι Ευρωπαίες κάθονται και ασχολούνται με ντελιβεράδες;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Κάθε χώρα έχει ένα ειδικό κοινό αγάμητων που το μόνο που κάνει είναι να βρίζει τις ντόπιες,
επειδή δεν τους κάθονται.
Όλοι αυτοί, ανεξαρτήτου χώρας, έχουν ένα κοινό.
Είναι ΝΑΥΑΓΙΑ και οι γυναίκες ανεξαρτήτου χώρας ξέρουν να αναγνωρίζουν τα ΝΑΥΑΓΙΑ
και να τα χυλοπιτιάζουν...
Βασικές αρχές βιολογίας..

Και στο Κοσμοπολιταν κάτι τέτοια γράφουν
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Αφου ρε καημαν ουτε μια γλωσσα σλαβικη σε αριστο επιπεδο δεν γνωριζεις, με το 'ντα κ το νο' εισαι ακομη-πως εγκλιματιστηκες; με τα ταξιδακια μυρωδιας των 2 ημερων; Εδώ δεν έχεις προσαρμοστεί καλά καλά στην γεγμανια τοσα χρονια και πέφτει ακομη φαπα εκει τι μας λες τώρα.
Υγ. Πόσους κλώνους έφτιαξες πάλι κ απαντάς στον εαυτό σου, τελικά οι παλαιές συνήθειες δεν κόβονται.
Για μπαμπουσκες γεννημενες πριν το 80 ισως χρειαζοταν η γνωση της τοπικης γλωσσας. Για νεοτερες οχι
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Και στο Κοσμοπολιταν κάτι τέτοια γράφουν

Κοσμοπόλιταν δεν έχω πιάσει στα χέρια μου ούτε σε κομμωτήριο,αλλά αν γράφουν ότι οι αγαμητοι σε όλο κόσμο,έχουν την ίδια μούρη,τότε έχουν δίκιο..

Μακ-γκαου..
Τιμωρώ τις γυναίκες που με είχαν γραμμένες στο μουνι τους από τότε μου γεννήθηκα,με το να τις αγνοω:2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εγώ και σαν φοιτητής,αλλά και αργότερα,έβλεπα ότι πάνω από το μισό Πανεπιστήμιο ήταν ζευγάρια φοιτητών που τα λεφτά δεν έπαιζαν το παραμικρό θέμα..

Που ήταν και η μονη που βρήκαν και την παντρεύτηκαν :2funny:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Που ήταν και η μονη που βρήκαν και την παντρεύτηκαν :2funny:
Τυπε,από τα ζευγάρια των συμφοιτητών μου ξέρεις πόσα παντρεύτηκαν μεταξύ τους;
Κάτω από 10%

Εσύ πρέπει να αποφασίσεις τι ψέμα θα λες στο εαυτό σου.
Παντρεύονται τελικά οι Ελληνίδες τον συμφοιτητή τους ή τρώνε πουτσες μέχρι τα τριάντα+ και μετά ψάχνουν γαμπρό;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Όσο για τον delivery..
Εσύ αν είχες αδερφή ή κόρη σε ηλικία που να θέλει να κάνει οικογένεια,θα χαιρόσουν αν σου έλεγε ότι θα παντρευτεί ένα 35χρονο....ντελιβερά;
Δηλαδή κάποιον που μετά από 35 χρόνια ζωής, κάνει ότι μπορεί να μάθει σε ένα μήνα να κάνει ένας Πακιστανός και μάλιστα με κίνδυνο κάθε μέρα να τον στείλουν αδιάβαστο;

Ή μήπως νομίζεις ότι οι Ευρωπαίες κάθονται και ασχολούνται με ντελιβεράδες;

Απ'το να μου βρισκε κανα χασικλή τεμπέλη μουσατο ψευτοκαλλιτέχνη,καλύτερα ντελιβερά
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Στο μεταξύ ... το ότι έφυγε μετανάστης .... συνιστά γραπτή ομολογία , ότι καλή δουλειά και λεφτά δεν έβγαζε στην ελλάδα.
Πήγε να τα βρει έξω. Παρόλα αυτά , μας λέει ... ότι στην ελλάδα .... θα έβγαζε γκόμενες !

Παντρεμένος .... με πολύ υπομονή ... ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ....
αν πουλάς λεζάντα και ιστορία .... τρως παντρεμένες του κύκλου .

Είναι θέμα κατά πόσο το αντέχεις, το ρισκάρεις κτλ .
Εννοείται δεν χορταίνεις πήδημα από αυτά. Για την αλητεία το κάνεις.
Και δεν πρέπει να παίρνεις τίποτε σοβαρά ή τοις μετρητοίς ....
Ο νηματοθετης εχει αναλυσει διεξοδικως την διαφορα μας απο τους γονους, ψωλαδες και τα βυσματα. Δεν εχουμε καμια σχεση με μπεμπεδες που ροκανισαν πατρικες περιουσιες. Γαμαμε μονο με την σκληρη μας πουτσα
Εχω γραψει οτι ειμαι Θεσσαλονικιος και μεταξυ αλλων εχω εργαστει και στην Αθηνα. Προφανως δεν αφησα την πολη μου για να γινω ντελιβερας ουτε ταμιας στον Σκλαβενιτη. Ειχαμε αξιοπρεπεις δουλειες στην Ελλαδα, στο εξωτερικο φυγαμε γιατι μπορουσαμε να βγαλουμε τα πολλαπλασια και να εχουμε καλη ποιοτητα ζωης διχως για γινομαστε πουτανακια γονιων, πεθερικων, βυσματων κλπ
Γαμουσαμε και στην Ελλαδα καθως τα θυληκα μυριζονται τον A male, αυτον που ειναι δυναμικος και περιπετειωδης σαν εμας. Ο μπουλης με την bmw που του πηρε ο μπαμπας αναρωτιωταν πως γινεται αυτο? Τωρα με την ιδια bmw ειναι, ενω εμεις κυκλοφορουμε με Tesla
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Εσύ πρέπει να αποφασίσεις τι ψέμα θα λες στο εαυτό σου.
Παντρεύονται τελικά οι Ελληνίδες τον συμφοιτητή τους ή τρώνε πουτσες μέχρι τα τριάντα+ και μετά ψάχνουν γαμπρό;

Και τα δυο αλήθειες είναι
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Απ'το να μου βρισκε κανα χασικλή τεμπέλη μουσατο ψευτοκαλλιτέχνη,καλύτερα ντελιβερά

Δεν ξέρω Ελληνίδα που να τις έκοβε στοιχειωδώς,που να άνοιξε σπίτι,με τέτοιους που ανέφερες, αλλά ούτε με ντελιβαραδες

Υπάρχει ευτυχώς ναυαγιομαγνητης και έλκονται μεταξύ τους..
Και στο εξωτερικό οι χασισοψευτοκουλτουριάρηδες,
με αντίστοιχες καμμένες κυκλοφόρησε..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Δεν ξέρω Ελληνίδα που να τις έκοβε στοιχειωδώς,που να άνοιξε σπίτι,με τέτοιους που ανέφερες, αλλά ούτε με ντελιβαραδες

Υπάρχει ευτυχώς ναυαγιομαγνητης και έλκονται μεταξύ τους..
Και στο εξωτερικό οι χασισοψευτοκουλτουριάρηδες,
με αντίστοιχες καμμένες κυκλοφόρησε..

Όντως,οι ελλεεινίδες έχουν αλάνθαστο κριτήριο επιλογής αντρών

Γι'αυτό και δεν έχουμε καθόλου διαζύγια και κερατώματα :2funny:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.912
Like
6.978
Πόντοι
1.056
Ο νηματοθετης εχει αναλυσει διεξοδικως την διαφορα μας απο τους γονους, ψωλαδες και τα βυσματα. Δεν εχουμε καμια σχεση με μπεμπεδες που ροκανισαν πατρικες περιουσιες. Γαμαμε μονο με την σκληρη μας πουτσα
Εχω γραψει οτι ειμαι Θεσσαλονικιος και μεταξυ αλλων εχω εργαστει και στην Αθηνα. Προφανως δεν αφησα την πολη μου για να γινω ντελιβερας ουτε ταμιας στον Σκλαβενιτη. Ειχαμε αξιοπρεπεις δουλειες στην Ελλαδα, στο εξωτερικο φυγαμε γιατι μπορουσαμε να βγαλουμε τα πολλαπλασια και να εχουμε καλη ποιοτητα ζωης διχως για γινομαστε πουτανακια γονιων, πεθερικων, βυσματων κλπ
Γαμουσαμε και στην Ελλαδα καθως τα θυληκα μυριζονται τον A male, αυτον που ειναι δυναμικος και περιπετειωδης σαν εμας. Ο μπουλης με την bmw που του πηρε ο μπαμπας αναρωτιωταν πως γινεται αυτο? Τωρα με την ιδια bmw ειναι, ενω εμεις κυκλοφορουμε με Tesla

Ετσι είναι γόνοι ψωλάδες τον ήπιαν,τους κεράσαμε ψωλή.Η μεγαλύτερη μαλακία που έκαναν είναι οτι μας άφησαν να φύγουμε τόσο εύκολα,νόμιζαν οι παπάρες οτι θα διευκολυνθούν γιατί θα έχουν μικρότερο ανταγωνισμό ενώ σκάφτηκε ο λάκος τους αφού έχασαν την επίδοση.
Αν νόμιζαν οτι είχαν το πλεονέκτημα οτι μπορούν να διαχύσουν τη ζημιά αναγκάστηκαν να τη διαχέσουν στους ίδιους.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.576
Like
10.053
Πόντοι
3.506

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Καλα εισαι της κλασσικης σχολης,τοσο χρονων που λενε οι γκομενες 40 χρονων πρέπει να εχεις κανει λεφτα και καριέρα.
Εδω είναι ελλαδα η χωρα του μεσον και του βύσματος.
Γιατι εγω πουθενα δεν βλέπω καποια επιτυχημένη επαγγελματικά αλλα ολες ειναι πιασμενες και αντρες που δεν εχουν καλη δουλειά να τους τρώει η μαλακια.

Δεν υπάρχει καριέρα ρε τυπε..
Καριέρα σε αυτό τον πλανήτη κάνει κάποιος που είναι φαινόμενο στον τομέα του,όχι ο κάθε υπαλληλάκος

Απλά θέλουν να μην είσαι ΝΑΥΑΓΙΟ.
Δηλαδή αν η άλλη σπούδασε,έπιασε μια νόρμαλ δουλειά,κ.λ.π. θα ασχοληθεί με κάποιον ανειδίκευτο μεροκαματιάρη;
Για ποιον γαμημένο λόγο;
Για να έχει εγγυημένα μια πιο δυσκολη ζωή;

Εσύ δηλαδή βρίσκεις παράλογο αν θέλει η άλλη να ανοίξει σπίτι,να απορρίψει κάποιον που δεν έχει καλή δουλειά;
Το θέμα είναι με τις φαντασμένες που ενώ είναι γτπ,έχουν απαιτήσεις.

Οι νορμάλ γκόμενες που φέρνουν κάτι στο τραπέζι,καλώς έχουν απαιτήσεις
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.267
Πόντοι
446
Όντως,οι ελλεεινίδες έχουν αλάνθαστο κριτήριο επιλογής αντρών

Γι'αυτό και δεν έχουμε καθόλου διαζύγια και κερατώματα :2funny:

Διαζύγια και κερατωματα έχει σε ΟΛΗ την Ευρώπη.

Τουλάχιστον οι Ελληνίδες και Έλληνες δε δέχονται "ανοιχτούς γάμους" ή να τους γαμανε τη γυναίκα αραπηδες μπροστά τους.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
333
Like
698
Πόντοι
81
Όντως,οι ελλεεινίδες έχουν αλάνθαστο κριτήριο επιλογής αντρών

Γι'αυτό και δεν έχουμε καθόλου διαζύγια και κερατώματα :2funny:
Tην πατησαν χοντρα οσες επενδυσαν στην οικονομικη επιφανεια των πεθερικων αγνοωντας το ποσο μπουληδες ηταν αυτοι που παντρευτηκαν. Ελεγε η αλλη, ωραιο το μερσεντικο που εχει ο Τακης που του το αγορασαν οι γονεις του, θα του δωσουν και διαμερισμα στην ιδια πολυκατοικια. Αυτο το 2010. Ο Τακης τωρα βγαζει 900 ευρω, δεν εχει λεφτα να αλλαξει λαστιχα στο ιδιο μερσεντικο, δεν εχει να πληρωσει το ρευμα για το σπιτι και οι γονεις που τωρα ειναι συνταξιουχοι πρεπει να δινουν και στην αδερφη του Τακη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Δεν υπάρχει καριέρα ρε τυπε..
Καριέρα σε αυτό τον πλανήτη κάνει κάποιος που είναι φαινόμενο στον τομέα του,όχι ο κάθε υπαλληλάκος

Απλά θέλουν να μην είσαι ΝΑΥΑΓΙΟ.
Δηλαδή αν η άλλη σπούδασε,έπιασε μια νόρμαλ δουλειά,κ.λ.π. θα ασχοληθεί με κάποιον ανειδίκευτο μεροκαματιάρη;
Για ποιον γαμημένο λόγο;
Για να έχει εγγυημένα μια πιο δυσκολη ζωή;

Εσύ δηλαδή βρίσκεις παράλογο αν θέλει η άλλη να ανοίξει σπίτι,να απορρίψει κάποιον που δεν έχει καλή δουλειά;
Το θέμα είναι με τις φαντασμένες που ενώ είναι γτπ,έχουν απαιτήσεις.

Οι νορμάλ γκόμενες που φέρνουν κάτι στο τραπέζι,καλώς έχουν απαιτήσεις

Δεν τις ενδιαφέρει τι δουλειά κάνεις,τις ενδιαφέρει να'χεις λεφτά,να τις πηγαίνεις ταξίδια,κι ας είναι κι απ'τον μπαμπά σου ή απο νοίκια
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.576
Like
10.053
Πόντοι
3.506
άτιμη μοίρα , γιατί οι γυναίκες να μη ξεροχυνουν με ντελιβεραδες η με πουστρακια που μένουν με γονείς μέχρι τα σαράντα και όλη την ώρα είναι στην κλάψα.

Σκατοκαργιολες γυναίκες, θα κρατήσω την ανάσα μου μέχρι να μου χτυπήσετε την πόρτα του παιδικού μου δωματίου και με παρακαλέσετε για πιπα

-σαντμαν, υποψήφιος μιστερ μαλακας 2024.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom