Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εχω παει Κροατια και ειδα μουνια. κορμαρες οι πιο πολλες.

αλλα Ρουμανια, Πολωνια ειναι ανωτερες
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Εχω παει Κροατια και ειδα μουνια. κορμαρες οι πιο πολλες.

αλλα Ρουμανια, Πολωνια ειναι ανωτερες
Ακριβώς έτσι. Κορμάρες. Και πιο ανοιχτες σε προσέγγιση απο τις Σέρβες.

Ρουμανία και Πολωνία δεν έχω άποψη (Ρουμανία έχω μείνει μόνο 6 μήνες σερι πριν 10 χρόνια), γι'αυτό και δεν παριστάνω τον ειδικό. Αφήνω άλλους να μιλήσουν.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
Κλασσικές καταστάσεις Ουκρανία.Καταλήγεις σε αμάξι ή κλαμπ περιτριγυρισμένος από γκόμενες.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.Σλαβικός αισθησιασμός.

kman,τι μουνάρες είναι αυτές ρε μλκ.Αν παίζεις μπάλα όπως ο τύπος στο video, στα club εκεί,πρέπει να πάρεις το δικαιωματικά το στέμμα του μέγιστου στο bou.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Ακριβώς έτσι. Κορμάρες. Και πιο ανοιχτες σε προσέγγιση απο τις Σέρβες.

Ρουμανία και Πολωνία δεν έχω άποψη (Ρουμανία έχω μείνει μόνο 6 μήνες σερι πριν 10 χρόνια), γι'αυτό και δεν παριστάνω τον ειδικό. Αφήνω άλλους να μιλήσουν.
Μίλησες εσύ για ξερολια και δεν καταλαβαίνεις καν τι γράφει ο άλλος.

Όταν λοιπόν μιλάει κάποιος που έχει πάει και Πολωνία, αλλά και Κροατία, τότε μπορεί να συγκρίνει και να πει πού είδε τις πιο ωραίες γκόμενες.

Οπότε ξαμαδιαβασε το ποστ μου μήπως και καταλάβεις και άσε τις ανοησίες για αλλού.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τσέχες,Πολωνέζες,Γιούγκες είναι ισάξιες εμφανισιακά.Ποδάρες,κορμάρες,το πρόσωπο παίζει.Πιο butterface οι Πολωνέζες,πιο ωραίες οι Τσέχες,κάπου στο ενδιάμεσο σκυλέ μεσογειακό οι Γιούγκες.Αλλά είναι ίδια κλάση βασικά εμφανισιακά.Ολες ψηλές και εντυπωσιακές στο μέσο όρο.
Αν προτιμάς γερμανικό σλαβικό μιξ Τσέχες.Για σλαβικό ουγγρικό μιξ Σλοβάκες.Για σλαβικό ορίτζιναλ με βυζάρες,κωλάρες Πολωνέζες.Για σλαβικό μεσογειακό με κορμιά θανατηφόρα Γιουγκοσλάβες.Είναι θέμα γούστου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Μίλησες εσύ για ξερολια και δεν καταλαβαίνεις καν τι γράφει ο άλλος.

Όταν λοιπόν μιλάει κάποιος που έχει πάει και Πολωνία, αλλά και Κροατία, τότε μπορεί να συγκρίνει και να πει πού είδε τις πιο ωραίες γκόμενες.

Οπότε ξαμαδιαβασε το ποστ μου μήπως και καταλάβεις και άσε τις ανοησίες για αλλού.
Μάστορα, εγραψες το εξης -

"Ποιο ξωτικό οι Κροατισες;
Πίνεις τίποτα ληγμένα;; ?

Πήγα Ζαγκρεμπ πριν 10 χρόνια και ξόδεψα 5 μέρες εκεί.
Ζήτημα αν είδα 5 ωραίες γκόμενες
."

Σε αυτό απάντησα. Πηγες 5 μέρες κάπου, και κράζεις τον άλλο που θα φέρει Κροατισα επειδή παιρνει ληγμένα. Επειδη οταν πηγες εσυ για 5 μερες...έβγαλες συμπερασμα που ειναι μπετό και δεν το σπάει κανεις.

Σορυ αλλά δε στέκει σε κριτική το "5 μέρες". Είναι σημαντικό να έχουμε συναίσθηση του τι γράφουμε.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.892
Πόντοι
3.846
Μάστορα, εγραψες το εξης -

"Ποιο ξωτικό οι Κροατισες;
Πίνεις τίποτα ληγμένα;; ?

Πήγα Ζαγκρεμπ πριν 10 χρόνια και ξόδεψα 5 μέρες εκεί.
Ζήτημα αν είδα 5 ωραίες γκόμενες
."

Σε αυτό απάντησα. Πηγες 5 μέρες κάπου, και κράζεις τον άλλο που θα φέρει Κροατισα επειδή παιρνει ληγμένα. Επειδη οταν πηγες εσυ για 5 μερες...έβγαλες συμπερασμα που ειναι μπετό και δεν το σπάει κανεις.

Σορυ αλλά δε στέκει σε κριτική το "5 μέρες". Είναι σημαντικό να έχουμε συναίσθηση του τι γράφουμε.
Μιλάω με τον ΚΜΑΝ που έχει εξυμνησει πολωνεζες, Ουκρανες, Λευκωρωσιδες.

Μου κάνει εντύπωση κάποιος που παίζει μπάλα τακτικά με τέτοια μουνια να εντυπωσιαστεί από Κροατισες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εχω δει άπειρες Σερβίδες Παραλία.Εμφανισιακά είναι στο ίδιο επίπεδο με Πολωνέζες,Τσέχες μην πω ανώτερες από Πολωνέζες.Βέβαια πολύ πιο δύσκολες και ντίβες εννοείται.Οι Κροάτισσες πάνω κάτω τα ίδια είναι εμφανισιακά αλλά πιο ανοιχτές.
Δεν έχω δοκιμάσει Κροάτισσα μέχρι τώρα,τώρα θα είναι η πρώτη φορά.Θα δούμε στην πράξη τι θα παίξει.Δεν περιμένω και πολωνικά μπούκια βέβαια ή ουκρανικούς αισθησιασμούς.
Εγώ δεν κολλάω με μια σλαβική χώρα.Μάιο ήμουνα Κίεβο αλλά γάμησα και Λευκορρωσίδα.Τώρα πάω Πολωνία για Βροτσλαβιώτισσα και στα καπάκια φιλοξενώ Κροάτισσα.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δίνω ευκαιρίες σε όλες τις Σλάβες ανεξαρτήτως προέλευσης.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Εχω δει άπειρες Σερβίδες Παραλία.Εμφανισιακά είναι στο ίδιο επίπεδο με Πολωνέζες,Τσέχες μην πω ανώτερες από Πολωνέζες.
Πες το ελεύθερα.
Είναι ανώτερες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχω δει άπειρες Σερβίδες Παραλία.Εμφανισιακά είναι στο ίδιο επίπεδο με Πολωνέζες,Τσέχες μην πω ανώτερες από Πολωνέζες.Βέβαια πολύ πιο δύσκολες και ντίβες εννοείται.Οι Κροάτισσες πάνω κάτω τα ίδια είναι εμφανισιακά αλλά πιο ανοιχτές.
Δεν έχω δοκιμάσει Κροάτισσα μέχρι τώρα,τώρα θα είναι η πρώτη φορά.Θα δούμε στην πράξη τι θα παίξει.Δεν περιμένω και πολωνικά μπούκια βέβαια ή ουκρανικούς αισθησιασμούς.
Εγώ δεν κολλάω με μια σλαβική χώρα.Μάιο ήμουνα Κίεβο αλλά γάμησα και Λευκορρωσίδα.Τώρα πάω Πολωνία για Βροτσλαβιώτισσα και στα καπάκια φιλοξενώ Κροάτισσα.Δεν είμαι ρατσιστής αλλά δίνω ευκαιρίες σε όλες τις Σλάβες ανεξαρτήτως προέλευσης.
Τι έγινε με τη βυζαρού Λευκορωσίδα;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πες το ελεύθερα.
Είναι ανώτερες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι έγινε με τη βυζαρού Λευκορωσίδα;

Θα την καλέσω και αυτή.Τώρα υπάρχει θέμα με Λευκορρωσία έχουν μπλοκάρει όλες τις πτήσεις οπότε μόνο Κίεβο μπορώ να τη συναντήσω.Το ίδιο και την άλλη την κωλαρού με τη φίλη της.

IMtPnq.jpg


Υπάρχει και αυτή η Λευκορρωσίδα ιδίου αναστήματος που πρέπει να γαμήσω.

MK36oB.jpg


Για να δούμε.Τώρα άνοιξε η Πολωνία οπότε κατευθύνομαι εκεί.Οταν ο Λουκασένκο κάνει τα μαγικά του και ανοίξει η Λευκορρωσία θα πάω Κίεβο να ρίξω κανάν πούτσο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εδώ φωτό που μου έστειλε η Πολωνέζα.

6YG5D8.jpg



Πιστεύω θα δυσκολευτώ αρκετά αλλά στο τέλος θα υποταχτεί στη γοητεία μου.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εχω δει άπειρες Σερβίδες Παραλία.Εμφανισιακά είναι στο ίδιο επίπεδο με Πολωνέζες,Τσέχες μην πω ανώτερες από Πολωνέζες.Βέβαια πολύ πιο δύσκολες και ντίβες εννοείται.Οι Κροάτισσες πάνω κάτω

Εμφανισιακά εγώ βάζω πιο κάτω τις σερβίδες.Τσέχες,Πολωνέζες πιο άσπρες,πιο ξανθές,κι αυτό χτυπάει καλύτερα στο μάτι
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ποιο ξωτικό οι Κροατισες;
Πίνεις τίποτα ληγμένα;; ?

Πήγα Ζαγκρεμπ πριν 10 χρόνια και ξόδεψα 5 μέρες εκεί.
Ζήτημα αν είδα 5 ωραίες γκόμενες.

Πας Πολωνία και βλέπεις 5 ωραία μουνια κάθε ώρα.
Πλάκα μας κάνεις;; ?

Για να μην αναφερθώ στις Ουκρανεζες που δεν τις φτάνουν ούτε στο μικρό τους δάχτυλο.
σεβασμό στον άρχοντα. Υπάρχει κ άλλος τρόπος
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Εμφανισιακά εγώ βάζω πιο κάτω τις σερβίδες.Τσέχες,Πολωνέζες πιο άσπρες,πιο ξανθές,κι αυτό χτυπάει καλύτερα στο μάτι

Είναι δυνατές οι Γιουγκσολάβες.Αμα τις δεις δίπλα δίπλα με Πολωνέζες,τις Γιούγκες θα προτιμήσεις.Αλλο που είναι δύσκολες έχουν υπερηφάνεια και το παίζουν ιστορία.
Οι Πολωνέζες είναι smooth sailing ενώ οι Γιουγκοσλάβες ατίθασα άλογα.
Πρέπει όμως και να προπονείσαι λίγο για να διατηρείσαι σε φόρμα όχι να συνηθίσεις στα εύκολα.
 

Garit

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2021
Μηνύματα
487
Like
181
Πόντοι
1
Εμφανισιακά εγώ βάζω πιο κάτω τις σερβίδες.Τσέχες,Πολωνέζες πιο άσπρες,πιο ξανθές,κι αυτό χτυπάει καλύτερα στο μάτι
Πόσο άσχετος είσαι

"πιο ασπρες"

Καλά εντάξει αγόρι μου, μεινε στην πολυθρόνα σου μπροστα στο λαπτοπ να τον παιζεις
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Σταδιακά οι ξένοι αρχίζουν να τον πίνουν Κίεβο.Η απελευθέρωση της βίζας λέει εκτίναξε τις τιμές.

http://www.internationalsexguide.nl/forum/showthread.php?816-Kiev&p=2564501&viewfull=1#post2564501

Καλή ανάλυση για τις διαφορές σε σχέση με το 2015 που ένιωθες σα Θεός με άπειρες ευκαιρίες σε μουνάκια.

http://www.internationalsexguide.nl/forum/showthread.php?816-Kiev&p=2564419&viewfull=1#post2564419
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.248
Like
3.509
Πόντοι
1.706
Σταδιακά οι ξένοι αρχίζουν να τον πίνουν Κίεβο.Η απελευθέρωση της βίζας λέει εκτίναξε τις τιμές.
Άνοιξες παρτίδες με την πρώην Γιουγκοσλαβία. Δεν χάνεσαι εσύ. Το Ζάγκρεμπ θα γίνει το νέο Κίεβο. :tooth:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πες το ελεύθερα.
Είναι ανώτερες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι έγινε με τη βυζαρού Λευκορωσίδα;
Απληστε και άκαρδε,φέρε πίσω τον χαζομήτσο να γελάμε. (Ειδικά με την άκρως πετυχημένη εμφύτευση μαλλιών).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom