Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ειναι tricky υπόθεση.Ουγγρις vs Slovenka vs Srb vs Λιθουανη.Μιλαμε για αχαρτογραφητα νερά.Ενα λαθος και τραβας πουτσοτριχες.Εχω ομως εμπιστοσύνη στο αλανθαστο αισθητηριο.Καπως πιάνεις τα vibes.
Πρόσεχε μήπως είναι τίποτα γυφτορουμανες, η τίποτα Βούλγαρες που το παίζουν σλαβες  :2funny: ο κλώνος μου ο μήτσος της παίρνει πρέφα της βλαχες, εσύ νομίζεις ότι είναι χαι κλας της Ουκρανίας κσι της Ουγγαρίας  :2funny:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρε κατμαν εχεις σκοπο να χωσεις ενα σκασμο $$$ (κανοντας το σκ@το σου παξιμαδι) και αναρωτιεσαι
αν θα γ@μησεις εστω μια απο τις πορνες του διαδικτυου; που επρεπε μα αυτα τα λεφτα να κανεις και με τις
τεσσερις παρτουζα..  μα τοσο γιωτας πια    :S

original
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τύπε, η βίλα στη Μύκονο, διατίθεται κ για γάμους;
Που να τη βρει τη βίλα στη Μύκονο ο κακομοίρης? :2funny:άντε στην καλύτερη περίπτωση να έχει ένα αξοχικό στην Κινέτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
πχ αυτες τις επαιρνα Κισιναου με ενα μπουκαλι ουισκι :grin: και ενα χαρτζιλικι 15-20 ευρω για την καθεμια

Αν τα έκανες αυτά, είσαι τιτάνας, είμαι θαυμαστής σου.
Μόνο 2 απορίες


1)έδιναν κώλο ;;
2)τα κατάπιναν ;;;
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Εχετε κολλησει με το ινστα και τα δηθεν μοντελα
μπορεις να βαλεις δυο τρεις καθαρες φωτο για να καταλαβω για τι επιπεδο μιλας?


πχ αυτες τις επαιρνα Κισιναου με ενα μπουκαλι ουισκι :grin: και ενα χαρτζιλικι 15-20 ευρω για την καθεμια

Ποτε?
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Και η Μολδαβια καταστραφηκε πλεον δηλαδη? Γαμησε τα....
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Αν τα έκανες αυτά, είσαι τιτάνας, είμαι θαυμαστής σου.
Μόνο 2 απορίες


1)έδιναν κώλο ;;
2)τα κατάπιναν ;;;
Οταν εισαι μονιμος στο Μπλοκ απο ενα σημειο και μετα οταν δικτυωθεις κανεις πραγματα που στην Ελλαδα ουτε στα ονειρα σου ,οποιος ισχυριζεται το αντιθετο δεν ξερει τι του γινεται και απλα δεν εχει ιδεα απο γκομενες.
Μιλαω για 7αρια και πανω και με ηλικιακο γκαπ το λιγοτερο εικοσαετιας και βαλε οπως στην περιπτωση μου ...
πολλες με ελαχιστα λεφτα/βοηθημα στο χερι και αρκετες με καθολου φυσικα. Ξοδευεις βεβαια οταν βγαινεις σε καλα μαγαζια με καποιες που γουσταρεις για κερασματα και πρεπει να βλεπεσαι λιγο ... αυτες δεν τις ειχα βγαλει ποτε εξω αν και με ειχανε ψιλοζαλισει που δεν το εκανα ,τις φωναζα και ερχοτανε κατευθειαν στο σπιτι μου η πηγαινα στο δικο τους.
Κωλο δεν εδιναν αλλα τα καταπιναν με ευχαριστηση θα ελεγα και ενιοτε με cum-swapping

Οι συγκεκριμενες 2017

Τότε που τα ηλίθια αγάμητα μουνόδουλα ναυάγια δεν είχαν ακόμα γαμήσει τη πιάτσα.
Οπως γνωριζεις φιλε ... οσο παλιοτερα τοσο καλυτερα  :hi:


 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Μιλάμε για σύγχρονους γαμείς σε εποχές κορονοβιρούσι.Δε λέμε τι γινότανε πριν 3,5,10 χρόνια αλλά τι παίζει τώρα.Πρώτη γραμμή μετώπου,μαχιμότης.
Ενας μη μάχιμος δε θα μπούκαρε καν,θα περίμενε να ανοίξουν τα σύνορα ξανά για πρώην ΕΣΣΔ.Ενας κωλοπετσωμένος σλαβογαμέας δεν περιμένει βέβαια,είναι μπροστά από την εποχή του και τις εξελίξεις.

Έτσι Άρχοντα, φρέσκα κουλούρια πάντα,  άσε τους άλλους να αναπολούν το παρελθόν και να κάνουν ανασκαφές στο αρχείο τους.
Το παίγνιο αλλαζει κάθε μέρα κάθε ώρα. Ελαχιστοι αντέχουν σε τέτοιες ταχυτητες.

 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Έτσι Άρχοντα, φρέσκα κουλούρια πάντα,  άσε τους άλλους να αναπολούν το παρελθόν και να κάνουν ανασκαφές στο αρχείο τους.
Το παίγνιο αλλαζει κάθε μέρα κάθε ώρα. Ελαχιστοι αντέχουν σε τέτοιες ταχυτητες.

Φίνο σαρκαστικό χιούμορ υψηλής ευφυΐας.
Προς όλες τις κατευθύνσεις.
Σπάνια συναντάται εδώ.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Οταν εισαι μονιμος στο Μπλοκ απο ενα σημειο και μετα οταν δικτυωθεις κανεις πραγματα που στην Ελλαδα ουτε στα ονειρα σου ,οποιος ισχυριζεται το αντιθετο δεν ξερει τι του γινεται και απλα δεν εχει ιδεα απο γκομενες.
Μιλαω για 7αρια και πανω και με ηλικιακο γκαπ το λιγοτερο εικοσαετιας και βαλε οπως στην περιπτωση μου ...
πολλες με ελαχιστα λεφτα/βοηθημα στο χερι και αρκετες με καθολου φυσικα. Ξοδευεις βεβαια οταν βγαινεις σε καλα μαγαζια με καποιες που γουσταρεις για κερασματα και πρεπει να βλεπεσαι λιγο ... αυτες δεν τις ειχα βγαλει ποτε εξω αν και με ειχανε ψιλοζαλισει που δεν το εκανα ,τις φωναζα και ερχοτανε κατευθειαν στο σπιτι μου η πηγαινα στο δικο τους.
Πεστα ρε μυστη γιατι πηξαμε στους φανφαρογιωταδες- μυρωδιαδες- των τριων ημερων εδω μεσα. Επισης πεστους για το ποσο σημαντικο ειναι να γνωριζει καποιος την γλωσσα τους, που παιζει και αυτο βασικο ρολο.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.048
Κριτικές
184
Like
44.692
Πόντοι
22.266
Πεστα ρε μυστη γιατι πηξαμε στους φανφαρογιωταδες- μυρωδιαδες- των τριων ημερων εδω μεσα. Επισης πεστους για το ποσο σημαντικο ειναι να γνωριζει καποιος την γλωσσα τους, που παιζει και αυτο βασικο ρολο.
καμια φορα το να γνωριζεις τη γλωσσα σε καποιο γκρουπ γυναικων στο ανατ μπλοκ ειναι και αρνητικο στοιχειο!!!
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Πεστα ρε μυστη γιατι πηξαμε στους φανφαρογιωταδες- μυρωδιαδες- των τριων ημερων εδω μεσα. Επισης πεστους για το ποσο σημαντικο ειναι να γνωριζει καποιος την γλωσσα τους, που παιζει και αυτο βασικο ρολο.

Γιατί,νομίζεις μιλαγε ο τασος ρουμανικά ή ρωσικά?
Εγω συνενοουμαι στα τσεχικα,πολωνικα,ρωσικά.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
καμια φορα το να γνωριζεις τη γλωσσα σε καποιο γκρουπ γυναικων στο ανατ μπλοκ ειναι και αρνητικο στοιχειο
πηγαινε τοτε στα κλαμπ της ρουμανιας χωρις ρουμανικα, ή  της ρωσσιας χωρις ρωσικα, θα γελασει και ο καθε πικραμενος, γιατι μονο με τα αγγλικα θα πουν.. καλως το κοτοπουλο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι κυριε μινχαουζεν και υστερα σας ξυπνησε ο μπατλερ. Διπλωμα αυτοκινητου πηρατε; ή  ακομη..

Εγώ βάζω και διαλόγους ρε βλάκα στα ρωσικά,πολωνικα κτλ.Παρολο που δε μενω σε αυτές τις χώρες.
Για ρώτα τον Τάσο τοσα χρόνια Μολδαβία έμαθε ρουμανικά ή ρωσικά?
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
πηγαινε τοτε στα κλαμπ της ρουμανιας χωρις ρουμανικα, ή  της ρωσσιας χωρις ρωσικα, θα γελασει και ο καθε πικραμενος, γιατι μονο με τα αγγλικα θα πουν.. καλως το κοτοπουλο

Πιο γνώστης στα ρώσικα από το μήτσο παίζει ;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom