Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ανατολική Ευρώπη ο αντρας πληρώνει για όλα.Εννοειται.Γκομενα να βαλει το χερι στην τσέπη δεν παίζει.Εσυ προσκαλεις τη γκόμενα εσυ πληρώνεις.
Απο τη στιγμή που πληρωνεις ενα μπαλαμουτι θα παιξει στανταντ αλλα δε σημαίνει οτι θα τη γαμησεις σίγουρα αν πληρωσεις ενα γεύμα.Αν όμως πάρεις ενα δωράκι θα γαμησεις σίγουρα.
Αν είσαι κάτω των 35 παίζει να γαμησεις και τζαμπε με ρομαντικο ραντεβού στο παγκάκι και βολτα στην πλατεία και το πάρκο.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Απο τη στιγμή που πληρωνεις ενα μπαλαμουτι θα παιξει στανταντ αλλα δε σημαίνει οτι θα τη γαμησεις σίγουρα αν πληρωσεις ενα γεύμα.Αν όμως πάρεις ενα δωράκι θα γαμησεις σίγουρα.

Στην ελλάδα κάτι δαπίτες .... τις βγάζουν έξω χρόνια, κερνάνε συνέχεια .... αράχωβα ...

και παίρνουν ....
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
και μυκονος σαντορινη ειναι hot προορισμος για ξενες που ουτε εχουν ακουσει για κωστοπουλο

θα δωσουν κωλο στον αρχοντα
Η Σλοβακα στην σαντορινη παντως ουτε μουνι εδωσε :2funny:

μυκονος και ιμπιζα εχουν περιπου την ιδια αξια
και τα μουνια για αυτα σταζουν
Αυτο σωστο

αν εισουν εκει θα σε κατευθυναν για μυκονο
τι θα εκανες...?
Αυτες για καλες τις εβαλες τωρα?  :grin:



μυκονο ειχα κατεβασει 7,5αρι-8αρι απο πανω προ insta εποχης ...
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Παντως για να λεμε και την αληθεια παιδες, οι περισσοτεροι απο μας, αν ειχαμε 2.000.000 ευρω θα καναμε ακριβως τη ζωη του kman οταν εξορμει στα μουνολιβαδα
Κανενος αλλου. Ενα Σαββατοκυριακο του αρχηγου κιμανιου του B ειναι ολη η χρονια ολων των υπολοιπων μας.

Αυτο που μπορει να κατηγορηθει ειναι οτι δε ζει 365 ημερες του χρονου σαν βασιλιας, αλλα μονο τις 15-20 ημερες που μπορει. Για αυτο ομως δε φταιει αυτος, μεχρι εκει φτανει η τσεπη του.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Αν είσαι κάτω των 35 παίζει να γαμησεις και τζαμπε με ρομαντικο ραντεβού στο παγκάκι και βολτα στην πλατεία και το πάρκο.

Ο ντόπιος, ο ξένος με την καμμία ή μόνο αρχές δεκαετίας 90. Και αν.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Στην ελλάδα κάτι δαπίτες .... τις βγάζουν έξω χρόνια, κερνάνε συνέχεια .... αράχωβα ...

και παίρνουν ....

Στην Ελλάδα οι νορμάλ μια χαρά γαμάνε, οι προβληματικοί έχουν πρόβλημα.

Όλα είναι θέμα attitude.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Παντως για να λεμε και την αληθεια παιδες, οι περισσοτεροι απο μας, αν ειχαμε 2.000.000 ευρω θα καναμε ακριβως τη ζωη του kman οταν εξορμει στα μουνολιβαδα

Με τίποτε τύπε.
Δεν αντέχω να δώσω λεφτά μπροστά με αμφίβολο αποτέλεσμα.
Αν τα έσκαγα και δεν τον έτρωγε .... θα γινόταν η ψυχολογία λάσπη .

Εδώ δεν μπορώ να κάνω τραπέζια και εξόδους ... αν δεν τον έχει φάει η άλλη.
Και μην ξεχνάμε , όλοι οι δάσκαλοι pua το ίδιο λένε
ΔΕΝ ΚΕΡΝΑΣ , ΔΕΝ ΤΡΑΠΕΖΩΝΕΙΣ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΤΑΞΙΤΖΗ ΣΕ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ.

Εγώ σε λίγα χρόνια που θα αποσυρθώ και θα τρώω έτοιμα λεφτά έξω από νοίκια,
δινοντας στο ελληνικό δημόσιο τα @@ μου
θα ασχολούμαι με τα χόμπυ μου, θα ζώ μποέμικα , θα βγαίνω να πίνω ...

και πιστεύω όλο και κάτι θα τρώω.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παντως για να λεμε και την αληθεια παιδες, οι περισσοτεροι απο μας, αν ειχαμε 2.000.000 ευρω θα καναμε ακριβως τη ζωη του kman οταν εξορμει στα μουνολιβαδα
Κανενος αλλου. Ενα Σαββατοκυριακο του αρχηγου κιμανιου του B ειναι ολη η χρονια ολων των υπολοιπων μας.

Αυτο που μπορει να κατηγορηθει ειναι οτι δε ζει 365 ημερες του χρονου σαν βασιλιας, αλλα μονο τις 15-20 ημερες που μπορει. Για αυτο ομως δε φταιει αυτος, μεχρι εκει φτανει η τσεπη του.

Ε ναι ρε φίλε,αμα εβγαζα τα πενταπλα θα ήμουν ο Dan Bilzerian.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ναι , 1 μέτρια μέχρι τα 25 ....
Με πολλές θυσίες.

Ο μέσος ολλανδός, γαμάει όσο 10 νορμάλ έλληνες  , με μηδενικές δαπάνες.

Ολλανδία τα μοιράζουν ολα.Ο Ρώσος ξέρεις ποσα σκάει?Ο Ουκρανος?Οι δικοί τους και αν τα σκανε στις γκόμενες.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
΄
Στην Ελλάδα οι νορμάλ μια χαρά γαμάνε, οι προβληματικοί έχουν πρόβλημα.

Όλα είναι θέμα attitude.

Ελλάδα αν είσαι νορμάλ,υποφέρεις.Στα πάντα.

Εαν έχεις IQ πιθήκου,περνάς πολύ καλύτερα
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ελλάδα αν είσαι νορμάλ,υποφέρεις.Στα πάντα.

Εαν έχεις IQ πιθήκου,περνάς πολύ καλύτερα

Γιατί ρε βλήμα δεν προσπαθείς να φερθείς σαν πίθηκος ; Δύσκολο είναι ;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο ντόπιος, ο ξένος με την καμμία ή μόνο αρχές δεκαετίας 90. Και αν.

Μην το λες.Το 2006 γαμουσα τζαμπε τελείως.Με σπιτωνανε οι γκόμενες,δεν πληρωνα ουτε ξενοδοχείο.Θυμαμαι να σκαω Λβωφ με χιλιαρικουμπα για δεκαήμερο και να γυριζω με 900 ευρώ πίσω.Συνολικο εξοδο 100 ευρώ τις δέκα μερες.Διαμονη στο διαμέρισμα της γκόμενας,σπιτικο φαι κι ετσι.
Και Πολωνία το 2002 τα ίδια.Εσκασα Βροτσλαβ με 200 ευρώ και καθάρισε η γκόμενα.Ωραιες εποχές για ψωλείς.
Ήμουν όμως σημαντικά νεώτερος.Μετα τα 35 αυτα δυσκολεύουν πολυ.
Τότε βέβαια ήμουνα φουλ καμάκι,επαιρνα σβάρνα τους δρόμους.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Γιατί όσο και να φερθείς,κάποια στιγμή σε καταλαβαίνουν ότι δεν είσαι

Μπορείς να γίνεις σταδιακά.

Το ρομαντικό κατούρημα στο νιπτήρα ρδέλου, πλάθει χαρακτήρες.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ο ντόπιος, ο ξένος με την καμμία ή μόνο αρχές δεκαετίας 90. Και αν.

Αυτο που λες ισως ισχυει για Ουκρανια/Ρωσια.

Πραγα,Μπρατισλαβα, Βουδαπεστη, Πολωνια, μια χαρα στο τζαμπα πηδας.

Μπορει να κερασα λιγες φορες παραπανω, αλλα οι γκομενες παντα προσπαθουσαν να πληρωσουν.  Μου εχει τυχει να βγω με κοπελα που δεν εβγαζε και πολλα λεφτα, την πηγα για φαι και οταν πηγα τουαλετα πληρωσε τα παντα. Φιλοτιμη κοπελα απο το Τρεντσιν. Α ρε αναμνησεις.

Ουκρανο/Ρωσιδες ειναι πιο γκολντ-ντιγκερς. Απο οσες εχω γνωρισει (ολες δυτικη ευρωπη) μονο για το χρημα νοιαζονται. Χασιμο χρονου για μενα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μπορείς να γίνεις σταδιακά.

Το ρομαντικό κατούρημα στο νιπτήρα ρδέλου, πλάθει χαρακτήρες.

Γαμωντας πουτανες δε μαθαίνεις τιποτα.Εγω γαμουσα αβερτα πουτανες μεχρι τα 28 και κάποια στιγμή βαρέθηκα.Δεν έχει νόημα αν γαμησεις 100 ή 200 ή 1000 πουτανες.
Με τις γκόμενες είναι διαφορετικά εχει αδρεναλίνη.Δεν ξέρεις αν θα κάτσει η άλλη,με εξιτάρει το παίγνιο.Αν και οι γκόμενες βασικά ψιλομοιαζουν,τα ίδια patterns έχουν περίπου όλες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτο που λες ισως ισχυει για Ουκρανια/Ρωσια.

Πραγα,Μπρατισλαβα, Βουδαπεστη, Πολωνια, μια χαρα στο τζαμπα πηδας.

Μπορει να κερασα λιγες φορες παραπανω, αλλα οι γκομενες παντα προσπαθουσαν να πληρωσουν.  Μου εχει τυχει να βγω με κοπελα που δεν εβγαζε και πολλα λεφτα, την πηγα για φαι και οταν πηγα τουαλετα πληρωσε τα παντα. Φιλοτιμη κοπελα απο το Τρεντσιν. Α ρε αναμνησεις.

Ουκρανο/Ρωσιδες ειναι πιο γκολντ-ντιγκερς. Απο οσες εχω γνωρισει (ολες δυτικη ευρωπη) μονο για το χρημα νοιαζονται. Χασιμο χρονου για μενα.

Η διαφορά ειναι οτι η Ρωσιδα,Ουκρανεζα,Λευκορωσίδα θα ζητήσει και δωράκι στανταρντ ενω η Τσεχα,Πολωνεζα αρκείται στα εξοδα dating,διακοπων,δε ζηταει δώρα εξτρα.Αν και τώρα αρχίζουν και αυτες το gold digging.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Γαμωντας πουτανες δε μαθαίνεις τιποτα.
Εγω γαμουσα αβερτα πουτανες μεχρι τα 28 και κάποια στιγμή βαρέθηκα.
Με τις γκόμενες είναι διαφορετικά εχει αδρεναλίνη.Δεν ξέρεις αν θα κάτσει η άλλη

:2funny: :2funny: :2funny:

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Γαμωντας πουτανες δε μαθαίνεις τιποτα.Εγω γαμουσα αβερτα πουτανες μεχρι τα 28 και κάποια στιγμή βαρέθηκα.Δεν έχει νόημα αν γαμησεις 100 ή 200 ή 1000 πουτανες.
Με τις γκόμενες είναι διαφορετικά εχει αδρεναλίνη.Δεν ξέρεις αν θα κάτσει η άλλη,με εξιτάρει το παίγνιο.Αν και οι γκόμενες βασικά ψιλομοιαζουν,τα ίδια patterns έχουν περίπου όλες.

Α ρε ΚΜΑΝ, ενας ρομαντικος δον κιχωτης εισαι, θες την περιπετεια.

Αυτο μου λειπει πανω απο ολα απο την εποχη που ημουν στα μουνολιβαδα. Η αδρεναλινη, η προετοιμασια πριν βγεις, οι σκεψεις αν θα μου κατσει η θα παω μετα με αλλη που θα τη βρω στο κλαμπ. Να χωθω σε αυτην που εχει πολωνους στην παρεα η οχι.

Αυτη η εσωτερικη αναζητηση, η αδρεναλινη συνοδευομενη απο φτηνη μπυρα και μυρωδια ανατολικου αιδοιου.

Θυμαμαι σε μια εποχη, το τελευταιο καλοκαιρι εκει, επαιρνα τον κολλητο μου, και πηγαιναμε σε ενα γωνιακο κρασαδικο κοντα στο Ριο και στο Τραφο στη μπρατισλαβα και απλα χαζευαμε τα μουνια και κατεβαζαμε μπουκαλια. Μετα απο 2-3 ωρες αυτης της ασχολιας πηγαιναμε σε οποιο μαγαζι μας κινουσε το ενδιαφερον.

εχουν το bird watching οι αγγλοι εμεις καναμε moun-watching
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom