Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οπουδήποτε αλλού στον κόσμο !
Γιατί να πάει να φάει λεφτά σε αυτά τα ;;;;;

μυκονος και ιμπιζα εχουν περιπου την ιδια αξια
και τα μουνια για αυτα σταζουν

την μυκονο μπορεις να την συνδιασεις και με μια επισκεψη στο πατρικο
μυκονος αθηνα πληρωσα 35 ευρω το εισητηριο με βαλιτσες

αν εισαι εξω χρειαζεται να βλεπεις και τους οικειους σου
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Όντως ετσι είναι.Φετος Σοβιετικές θα γαμησουν μόνο οι Τουρκαλαδες που έχουν ανοιχτά τα σύνορα.Εμείς καταφεύγουμε στις πατροπαράδοτες λύσεις της Ανατολικής Ευρώπης.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Οπουδήποτε αλλού στον κόσμο !
Γιατί να πάει να φάει λεφτά σε αυτά τα ;;;;;

αν εισαι ελληνας μονες τους θα αναφερουν την μυκονο

αργεις λακη
αν εισουν εκει θα σε κατευθυναν για μυκονο
τι θα εκανες...?
 

Συνημμένα

  • InkedCapturedd_LIsf.jpg
    InkedCapturedd_LIsf.jpg
    564 KB · Εμφανίσεις: 34

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Που είναι το εκεί ;;;

βιλνιους

ολες του μπλοκ προσπαθουν να σε κατευθυνουν
να σε δω τι θα πεις οταν μεταξυ πιπας και ξεκωλιασματος σου λενε τι ωραια που θα ητανε να ησασταν μυκονο

θα ελεγες δεν πας?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Μύκονος έχει διεθνή φήμη.Μονο η Σαντορίνη συγκρίνεται.Ολες οι μοντελες θέλουν να πάνε Μύκονο να ανεβάσουν φωτό στο ινσταγκραμ να ανέβει το πρεστίζ και το κασέ.
Βασικά αρκετές εχουν φωτό που εχω τραβήξει εγώ.Βεβαια εγω δε φαίνομαι σε καμία.
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
βιλνιους

ολες του μπλοκ προσπαθουν να σε κατευθυνουν
να σε δω τι θα πεις οταν μεταξυ πιπας και ξεκωλιασματος σου λενε τι ωραια που θα ητανε να ησασταν μυκονο

θα ελεγες δεν πας?


Τις κατεβαζει η ryan με 40 γιουρο
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Τις κατεβαζει η ryan με 40 γιουρο

παλια..
με τον κορωνα μειωθηκαν οι πτησεις
υπολογισε 300-400 με επιστροφη και τουλαχιστον 2 στασεις

επισης θελουν φωτο σε ιδιωτικες πισινες και εστιατορια τυπου καβο ταγκου
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820
παλια..
με τον κορωνα μειωθηκαν οι πτησεις
υπολογισε 300-400 με επιστροφη και τουλαχιστον 2 στασεις

Ναι..εχει μονο καθε κυριακη τωρα.oneway 40 50ε και με 200 πηγαινε ελα εισαι κομπλε για αθηνα..αμα θες μυκονο αλλα 100 150 πηγαινε ελα..παντως καυλα το βιλνιους το καλοκαιρακι    :grin:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
είστε όλο μαλακίες όσοι ασχολείστε με τα "μουνολίβαδα".
πετάει τη μία παπαριά μετά την άλλη.
άντε και γαμάτε ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ στην ουκρανία, στη ρωσια κλπ
ε και? στ'αρχίδια μας, σε τι διαφέρει από εδώ?
άντε μας έχετε ζαλίσει, λες και είναι καμιά επιστήμη...
ΠΑΠΑΡΕΣ

το νημα λεγεται σπονσορινγκ στην ουκρανια
μηπως σπαμαρεις...?
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
John, τα μουνια ανατολικη Ευρωπη ειναι απειρως καλυτερα.

Το να ταξιδευεις εκει ειναι σαν μια περιπετεια. Το να ζεις εκει ειναι σαν να εισαι σε ενα ατελειωτο ερασμους.

Αυτα αν εισαι νεος και δε χρειαζεται να πληρωσεις. Αν λογω ηλικιας η εμφανισης πρεπει να πληρωσεις, δες το σαν ενα ταξιδι εναλλαγης.

Εκει που εισαι μονιμα τρως αγγουρι και ακυρα απο γκομενες, ενδεχομενως να εισαι και μονος σου τελειως. Πας εκει και γαμας ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Γκομενες που δε θα εβρισκες πουθενα. Ειναι μια αυταπατη μεγαλειου το σπονσοριλικι.

Ετσι νομιζω οτι ειναι η ολη φαση. Δεν εχω σπονσοραρει γκομενα (μιας και ειμαι μικρος ακομα) αλλα εχω ζησει μονιμα.

Οι γκομενες εχουν αλλο επιπεδο.

Ουκρανια δεν εχω παει ποτε, αλλα απο οσα μου εχουν πει 2 διαφορετικα ατομα (που ειναι και πιο εκλεκτικοι απο μενα) και απο οτι ειχα δει τιντερ πριμιουμ οι γκομενες εκει ειναι απιστευτες.

Τι περιπετεια θα ζουσε ο ΚΜΑΝ και ο καθε ΚΜΑΝ αν ελεγε απο μεσα του παω Αθηνα να γαμησω την Ειρηνη που τη σπονσοραρω και μενει Ομονοια ?

Ενω αν λεει, παιρνω αεροπλανο, παω σε μια παρακμιακη περιοχη με μουναρες που με αποθεωνουν για τα λεφτα μου , ακουω μια ξενη γλωσσα, βλεπω παντου μουνια κλπ, ειναι απο μονο του αφροδισιακο.

Οπως ειπαμε περιπετεια, αυταπατη μεγαλειου, κατι διαφορετικο, μουναρες

Φανταζομαι ο Ουκρανος ΚΜΑΝ θα πηγαινε Ισπανια.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Ουκρανια δεν εχω παει ποτε, αλλα απο οσα μου εχουν πει 2 διαφορετικα ατομα (που ειναι και πιο εκλεκτικοι απο μενα) και απο οτι ειχα δει τιντερ πριμιουμ οι γκομενες εκει ειναι απιστευτες.

Πανέμορφα γίδια.
Δεν γαμάς αν δεν πληρώσεις, και νέος να είσαι. Πρέπει να πληρώσεις τουλάχιστον εστιατόρια ποτά κλπ.
Οι πιο πολλές από τα 25 με ένα μπασταρδάκι που έκαναν με τον ντόπιο κτηνοτρόφο (που είναι ο μόνος που τις πήρε τζάμπα, μην σου πω τους πληρώνουν αυτές χαρτζιλίκι τους δικούς τους).
Και μόνο αυτό σε ξενερώνει λοιπόν.
Γυναίκες μόνο για άδειασμα μπαλακίων.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
John, τα μουνια ανατολικη Ευρωπη ειναι απειρως καλυτερα.

Το να ταξιδευεις εκει ειναι σαν μια περιπετεια. Το να ζεις εκει ειναι σαν να εισαι σε ενα ατελειωτο ερασμους.

Αυτα αν εισαι νεος και δε χρειαζεται να πληρωσεις. Αν λογω ηλικιας η εμφανισης πρεπει να πληρωσεις, δες το σαν ενα ταξιδι εναλλαγης.

Εκει που εισαι μονιμα τρως αγγουρι και ακυρα απο γκομενες, ενδεχομενως να εισαι και μονος σου τελειως. Πας εκει και γαμας ΜΟΥΝΑΡΕΣ. Γκομενες που δε θα εβρισκες πουθενα. Ειναι μια αυταπατη μεγαλειου το σπονσοριλικι.

Ετσι νομιζω οτι ειναι η ολη φαση. Δεν εχω σπονσοραρει γκομενα (μιας και ειμαι μικρος ακομα) αλλα εχω ζησει μονιμα.

Οι γκομενες εχουν αλλο επιπεδο.

Ουκρανια δεν εχω παει ποτε, αλλα απο οσα μου εχουν πει 2 διαφορετικα ατομα (που ειναι και πιο εκλεκτικοι απο μενα) και απο οτι ειχα δει τιντερ πριμιουμ οι γκομενες εκει ειναι απιστευτες.

Τι περιπετεια θα ζουσε ο ΚΜΑΝ και ο καθε ΚΜΑΝ αν ελεγε απο μεσα του παω Αθηνα να γαμησω την Ειρηνη που τη σπονσοραρω και μενει Ομονοια ?

Ενω αν λεει, παιρνω αεροπλανο, παω σε μια παρακμιακη περιοχη με μουναρες που με αποθεωνουν για τα λεφτα μου , ακουω μια ξενη γλωσσα, βλεπω παντου μουνια κλπ, ειναι απο μονο του αφροδισιακο.

Οπως ειπαμε περιπετεια, αυταπατη μεγαλειου, κατι διαφορετικο, μουναρες

Φανταζομαι ο Ουκρανος ΚΜΑΝ θα πηγαινε Ισπανια.

Όντως έτσι είναι.Αλωνιζεις ανα τας Ευρωπας.κυκλοφορείς ωραία μουνια στις ευρωπαϊκές πρωτεύουσες και στα θερετρα.Παρισια,Βερολινα,Μιλανα,Βιεννη ολη η Ευρώπη υποκλίνεται στη Βαλκάνιο υπεροχή.Αλλα τα μουνολιβαδα είναι άλλη φάση.Ρίγος.
Η φύση μας καλεί να εισβαλουμε και να μπηξουμε τα καυλιά μας ως νέοι κονκισταδορες.Στην αναζήτηση του μυθικού Ελ Ντοραντο με τους δρόμους στρωμένους μουνί.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πανέμορφα γίδια.
Δεν γαμάς αν δεν πληρώσεις, και νέος να είσαι. Πρέπει να πληρώσεις τουλάχιστον εστιατόρια ποτά κλπ.

Ευτυχώς, στην ελλάδα δεν συμβαίνουν αυτά.
Να πηγαίνουν μαλάκες καριόλες και να τις κερνάνε ποτά, να τις τραπεζώνουν , το καλοκαίρι σε πανάκριβα νησιά , το χειμώνα σε πανάκριβα χειμαδιά ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom