Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
δεκαπεντε δολαρια να παρεις γκομενα απο καμπαρε κι ειδικα ποιανα πουναι τουριστικη δεν υπηρχε ουτε επι κομουνισμου
100 δολαρια ηταν αντε 50 καθημερινες που δεν ειχε τιποτα
Το καπρα νεαγκρα που σημαινει μαυρη γιδα ηταν για πολλα χρονια προπονητηριο απο στριπτητζουδες γιαβνα δυγουν εξωτερικο με μπαλετα βιζιτες
Αν ψωνιζες απο εκει να ξερεις οτι εχεις ψωνισει αποβτα πιο τοπ μερη σε πληρωτεα νιμου της εποχης
Το κορυφαιο ηταν ενα αλλο στο Βουκουρεστι Το περιφημο Μελοντι
που η ταριφα ηταν ακατεβατα εκεινη την εποχη 150 κ μονο με κονε
Τα μουνοα ονως ηταν για ολονυχτια κ το γαμησι αληθινο τα δε μουνια διαστημικα
Καμμια σχεση με τις σημερινες φλομπες ρουμανες
Οσους ειχαν την τυχη να τουσωπαω ακομα το θυμουνται κ φυσικα δεν προκειται οσα κ να βρουν να ξαναζησουν αυτη την ατμοσφαιρα του καμπαρε αυτοθ


Πόσων αιώνων είσαι ρε τύπε;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
δεκαπεντε δολαρια να παρεις γκομενα απο καμπαρε κι ειδικα ποιανα πουναι τουριστικη δεν υπηρχε ουτε επι κομουνισμου
100 δολαρια ηταν αντε 50 καθημερινες που δεν ειχε τιποτα
Το καπρα νεαγκρα που σημαινει μαυρη γιδα ηταν για πολλα χρονια προπονητηριο απο στριπτητζουδες γιαβνα δυγουν εξωτερικο με μπαλετα βιζιτες
Αν ψωνιζες απο εκει να ξερεις οτι εχεις ψωνισει αποβτα πιο τοπ μερη σε πληρωτεα νιμου της εποχης
Το κορυφαιο ηταν ενα αλλο στο Βουκουρεστι Το περιφημο Μελοντι
που η ταριφα ηταν ακατεβατα εκεινη την εποχη 150 κ μονο με κονε
Τα μουνοα ονως ηταν για ολονυχτια κ το γαμησι αληθινο τα δε μουνια διαστημικα
Καμμια σχεση με τις σημερινες φλομπες ρουμανες
Οσους ειχαν την τυχη να τουσωπαω ακομα το θυμουνται κ φυσικα δεν προκειται οσα κ να βρουν να ξαναζησουν αυτη την ατμοσφαιρα του καμπαρε αυτοθ

Επί τσαουσέσκου ακόμα μιλάμε.

Αν άνοιγες 3-4 σαμπάνιες καθημερινή τόσα ζήταγαν για μετά. Ιδίως αν είχες πάει 2-3 φορές και σε ήξεραν.

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
δεκα πανω απο σενα πανε κουβαλα κανα καφασι τωρα στις 5 το πρωι μην ερθει ο πεθερος κ σου βαλει χερι
Μανβης ειναι αυτος δεν αστιευεται


Έναν υπερσιβηρικό για να ανοίξω μπίζνες για οπωροκηπευτικά τον έκανα πάντως.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Επί τσαουσέσκου ακόμα μιλάμε.

Αν άνοιγες 3-4 σαμπάνιες καθημερινή τόσα ζήταγαν για μετά. Ιδίως αν είχες πάει 2-3 φορές και σε ήξεραν.

Άγιος άνθρωπος :priest:
Από τις πιο πρόστυχες γυναίκες εξέθρεψε....πολλές bisexual :kneel:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
δεκαπεντε δολαρια να παρεις γκομενα απο καμπαρε κι ειδικα ποιανα πουναι τουριστικη δεν υπηρχε ουτε επι κομουνισμου
100 δολαρια ηταν αντε 50 καθημερινες που δεν ειχε τιποτα
Το καπρα νεαγκρα που σημαινει μαυρη γιδα ηταν για πολλα χρονια προπονητηριο απο στριπτητζουδες γιαβνα δυγουν εξωτερικο με μπαλετα βιζιτες
Αν ψωνιζες απο εκει να ξερεις οτι εχεις ψωνισει αποβτα πιο τοπ μερη σε πληρωτεα νιμου της εποχης
Το κορυφαιο ηταν ενα αλλο στο Βουκουρεστι Το περιφημο Μελοντι
που η ταριφα ηταν ακατεβατα εκεινη την εποχη 150 κ μονο με κονε
Τα μουνοα ονως ηταν για ολονυχτια κ το γαμησι αληθινο τα δε μουνια διαστημικα
Καμμια σχεση με τις σημερινες φλομπες ρουμανες
Οσους ειχαν την τυχη να τουσωπαω ακομα το θυμουνται κ φυσικα δεν προκειται οσα κ να βρουν να ξαναζησουν αυτη την ατμοσφαιρα του καμπαρε αυτοθ
Επι κομμουνισμου οι επαγγελματιες πουτανες δεν ηταν φτηνες πραγματι ...
στη Βουδαπεστη επαιρνα σερβιτορες που μου τις πασαρε η γκομενα που μεναμε ,ας πει βεβαια και ο mind που δουλευε εκεινη την εποχη εκει.
15 ευρω(300 λει) παντως πηρα μια σεμιπρο στο Κισιναου πριν λιγα χροναι ... δεκαεννεα χρονων  :grin:
μερικες φορες υπαρχουν τυχερα εκει που δεν το περιμενεις
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Έναν υπερσιβηρικό για να ανοίξω μπίζνες για οπωροκηπευτικά τον έκανα πάντως.
να πηγαινεις αβοκαντο χανιων κ ναρχεσαιβπισω με φερετρα  Μασιφ απο καρυδια ειναι καλη μπιζνα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Επι κομμουνισμου οι επαγγελματιες πουτανες δεν ηταν φτηνες πραγματι ...
στη Βουδαπεστη επαιρνα σερβιτορες που μου τις πασαρε η γκομενα που μεναμε ,ας πει βεβαια και ο mind που δουλευε εκεινη την εποχη εκει.
15 ευρω(300 λει) παντως πηρα μια σεμιπρο στο Κισιναου πριν λιγα χροναι ... δεκαεννεα χρονων  :grin:
μερικες φορες υπαρχουν τυχερα εκει που δεν το περιμενεις
πολλες πουτανες δουκευαν κ για την σεκουριτατε του Τσαου
Γαμουσες καλα κ φτηνα παραλληλα αυτα ηθελε να δει τι κανεις κ πως το παιζεις
Καλη φαση win win
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Επι κομμουνισμου οι επαγγελματιες πουτανες δεν ηταν φτηνες πραγματι ...
στη Βουδαπεστη επαιρνα σερβιτορες που μου τις πασαρε η γκομενα που μεναμε ,ας πει βεβαια και ο mind που δουλευε εκεινη την εποχη εκει.
15 ευρω(300 λει) παντως πηρα μια σεμιπρο στο Κισιναου πριν λιγα χροναι ... δεκαεννεα χρονων  :grin:
μερικες φορες υπαρχουν τυχερα εκει που δεν το περιμενεις
Καλησπέρα φίλε !! :hi:

Το 1988 η Βουδαπέστη ήταν η απόλυτη Σεξουαλική Disney land.

Δεν χρειαζόταν να ασχοληθείς με επαγγελματίες τότε. Είμασταν μια παρέα από τη δουλειά νέα καλοφτιαγμένα παιδιά. Εγώ ένας γερμανός και 2 Σουηδοί.

Οπου μα οπου και να κυκλοφορούσες έκανες άνετα παιχνίδι. Οχι μόνο σε bars αλλά και σε καφετέριες η εστιατόρια.
Σε έκοβαν στην αρχή από το ντύσιμο, μετά με το που άκουγαν να μιλάμε Αγγλικά μεταξύ μας απλά κόλαγαν.


Ολες. Ακόμη και γριές. Σε κοίταζαν και χαμογελούσαν. Και δεν έπαιρναν το βλέμα από πάνω σου ακόμα και όταν τις κοίταζες και εσύ. Σε πολλές περιπτώσεις, οσο και αν ακούγεται παράξενο, αν τους χαμογελούσες σου ερχόντουσαν αυτές.

Βέβαια λίγες Αγγλικά τότε  Οι περισσοτερες λίγα γερμανικά ήξεραν.

Απίστευτη ατμόσφαιρα. Απίστευτες καταστάσεις. Μπορούσες αν το ήθελες σχεδόν κάθε βράδυ να είσαι με άλλη. Επαναλαμβάνω οχι επαγγελματίες.

Οι Μαγιάρες είναι περίεργη φυλή. Εχουν πολλες προσμείξεις. Ισχυρό το Σλάβικο, αλλά και το ρουμάνικο, ακομα και το τσιγγάνικο γονίδιο.

Κοινό τους χαρακτηριστικό. Είναι οι πιο ακόρεστες γυναίκες του πλανήτη. 4 φορές να τις πηδήξεις θα σου πουν θέλω και άλλο. Και δεν το κάνουν γιατί τους αρέσει τόσο το σεξ, αλλά γιατί πιστεύουν οτι έτσι ο αντρας δεν θα πάει με άλλη.

Παλια ουγγαρέζικη παροιμία. " Ο άντρας πρέπει να φεύγει από το σπίτι με το στομάχι γεμάτο και τα αρχίδια άδεια".

Μόνο οι Κολομβιάνες συγκρίνονται μαζί τους στη διάθεση για σεξ.


3,5 μηνες δούλεψα τότε εκεί. Απο το 1988 ακόμα το θυμάμαι, και ας γύρισα επειτα ένα σωρό χώρες.



 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Ακριβως φιλε , περιεγραψες αψογα την ολη ατμοσφαιρα εκεινης της μοναδικης εποχης  :hi:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Επι κομμουνισμου οι επαγγελματιες πουτανες δεν ηταν φτηνες πραγματι ...
στη Βουδαπεστη επαιρνα σερβιτορες που μου τις πασαρε η γκομενα που μεναμε ,ας πει βεβαια και ο mind που δουλευε εκεινη την εποχη εκει.
15 ευρω(300 λει) παντως πηρα μια σεμιπρο στο Κισιναου πριν λιγα χροναι ... δεκαεννεα χρονων  :grin:
μερικες φορες υπαρχουν τυχερα εκει που δεν το περιμενεις
το 1996 βουδαπεστη που ηταν τινγα στης πουτανες μου ζητησαν 1100 φορινια
τωτε 10 λιρες κυπριακες.17 ευρο,λογικα μου ζητησε περισοτερα απο τους ουγγρους.
παντως στα μαχαζια για ψωνια δεν υταν φτηνα,ακριβα ηταν οπως στην κυπρο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Το πρόβλημα Ρωσία είναι οτι έχει πολλές άσχημες εθνότητες Αρμένισσες,Γεωργιανές,Μογγόλες,Ασιάτισσες κτλ,δεν είναι μόνο καθαρές Σλάβες.Επίσης είναι αρκετά πιο κοντές από Λευκορρωσίδες,Ουκρανές.
Δηλαδή μουνάρες επαρχία βλέπεις πολύ λίγες αναλογικά.Και οι πόλεις είναι εντελώς καταθλιπτικές,βαράς ενέσεις.
αυτες μου αρεσουν.ασε την μοσχα που δεν εχεις παει ποτε.
ολες οι μουναρες μοσχα απο καυκασο μερια εχουν φατσες και ηταν οι πιο
καλοντυμενες που φενετε ειχαν καλες τυχες στην μοσχα.στα καφε που πηγαινα
αυτες που εβλεπα ηταν κυριλε ντυσιμο και τοπ μουναρες μαυρομαλες.
οι αρμενισες ειναι θεωμουνες,στην αρμενια 8-9 στισ 10 που εβλεπα μου αρεσαν.

στην οδυσσο μια που μου αρεσει αρμενου ειναι,οι αλλες δεν πιανουν μια μπροστα στις κυπριες
και ελληνιδες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
το 1996 βουδαπεστη που ηταν τινγα στης πουτανες μου ζητησαν 1100 φορινια
τωτε 10 λιρες κυπριακες.17 ευρο,λογικα μου ζητησε περισοτερα απο τους ουγγρους.
παντως στα μαχαζια για ψωνια δεν υταν φτηνα,ακριβα ηταν οπως στην κυπρο.
Για επι κομμουνισμου μιλαμε ...
το 96 που πηγες δεν υπηρχε πλεον
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καλά τότε και Τσεχία,Πολωνια γινόταν της πουτανας.Καθε μέρα και αλλη μπορουσες να έχεις.Μεχρι πριν 10 χρόνια ήταν παρα πολύ καλα Τσεχία και η Πολωνία άντεξε ως το 2015.
Το θέμα είναι τι κάνεις τώρα.
Προσπαθώ να οργανώσω ωραία σπονσοριλικια για τον Αύγουστο,για να δούμε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αυτες μου αρεσουν.ασε την μοσχα που δεν εχεις παει ποτε.
ολες οι μουναρες μοσχα απο καυκασο μερια εχουν φατσες και ηταν οι πιο
καλοντυμενες που φενετε ειχαν καλες τυχες στην μοσχα.στα καφε που πηγαινα
αυτες που εβλεπα ηταν κυριλε ντυσιμο και τοπ μουναρες μαυρομαλες.
οι αρμενισες ειναι θεωμουνες,στην αρμενια 8-9 στισ 10 που εβλεπα μου αρεσαν.

στην οδυσσο μια που μου αρεσει αρμενου ειναι,οι αλλες δεν πιανουν μια μπροστα στις κυπριες
και ελληνιδες

Τι λες ρε φίλε?Σου αρέσουν οι Αρμενισσες με τις μυτογκες?Και λες οτι οι Ουκρανες της Οδησσου δεν πιάνουν μία μπροστά στις Κυπριες?
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Για επι κομμουνισμου μιλαμε ...
το 96 που πηγες δεν υπηρχε πλεον
Τι λες ρε φίλε?Σου αρέσουν οι Αρμενισσες με τις μυτογκες?Και λες οτι οι Ουκρανες της Οδησσου δεν πιάνουν μία μπροστά στις Κυπριες?
ποιες μυτονκες?αλλο οι ποντιες που βλεπεις.αλλο γεωργιανες και καυκασιες,ταταρες,μπασκιρια.
αυτες ειναι οι πιο ομορφες.εχω παει αρμενια και τρελαθηκα!το οτι δεν ξανακαταφερα να παω
ηταν οτι εμπλεξα με τον θειο μου και δουλειες οδυσσο και δεν εχω χρονο.
τωρα η γουιζ εβαλε πτησεις αρμενια-λαρνακα αλλα λογο της αρωστιας δεν ξερω που να ταξιδευσω.
δεν ξερω ποτε ανοιγουν πτησεις για κιεβ η αν θα μπορεσω να βρω πτηση μεσο βιενης η βαρσοβια.
οι μονες χωρες που μπορεις τωρα ελευθερα ειναι ελλαδα,πολωνια,λετονια,λιθουανια.
η σερβια και βουλγαρια επεσαν β κατηγορια οπωτε γαμησε τα δεν παμε πουθενα αλλου.
κιεβο αν καταφερω να παω κανεις τεστ σε αλυσυδες φαρμακεια με 500 γριβνα και τα δειχνεις επιστροφη.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακη τι νεα?χαθηκαν οι κλωνοι του δασκαλου ιωσηφ που σε βριζουν.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.437
Like
7.957
Πόντοι
2.356
Η δεξια ηταν αρμενισσα της Οδησσου ,μια χαρα μυτες εχουν οι καριολες ...  :grin:
 

Συνημμένα

  • ibiza club - odessa.jpg
    ibiza club - odessa.jpg
    308,2 KB · Εμφανίσεις: 45
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Για να δούμε τώρα πώς θα οργανώσουμε τα σπονσοριλίκια του Αυγούστου.Παίζουν Σέρβες,Πολωνέζες,Αγγλίδες,Ολλανδέζες,Γερμανίδες.Να δούμε ποια θα είναι η τυχερή που θα απολαύσει μπάλκαν πέος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom