Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
.

Βέβαια όπως γράφεις, την έχω δεί σε άλλο site τη κοπέλα σε ποστ σου μαζί σου.  Μπορείς να ποστάρεις και εδώ κάποιες επιπλέον φωτογραφίες όπου φαίνεσαι μαζί με την κοπέλα, πράγμα  που θα αποδείκνυε ότι ήσουν μαζί της.

Ελπίζω να βοήθησα !! :hi: :hi:
Δωρον -αδωρον να ποσταρω κι αλλες. Αφου οτι κι αν ποσταρω κρινετε ως αποτελεσμα μονταζ, φωτοσοπ, μαυρης μαγειας, σκοτεινων δυναμεων, κτλ.  :2funny: :2funny:

Απλα βαρεθηκαμε με αυτη τη συκοφαντια κ καιρος να παμε παρακατω. :2funny:

Ευχαριστω για τον χρονο σου. :hi:

Πολλες  ασιατισες εχουν κοινα χαρακτηριστικα.
Με την απο πανω περασα ενα ευτυχισμενο σαββατοβραδο κερνοντας 2 ή 3 κοκτεηλ στο roof garden του im hotel manila ,6€ το ενα, ακριβα για τους ντοπιους.
Την απο κατω φωτο ,την βρηκε ο δημητρακης καπου στην αγγλια λεει. Κανα 10.000 χιλιομετρα μακρια. :uglystupid: :idiot:

Σαινι δημητρακη,λαγωνικο.
Ολο τετοια κανεις σκανδαλιαρικο....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ggthd

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγινα και εμπειρογνώμονας - Κλουζώ τώρα ??? :2funny: :2funny: :2funny:

Αντε να πω τη γνώμη μου.

Οι δυο κοπέλες στις δυο φωτογραφίες μοιάζουν πάρα πολύ, και είναι απολύτως λογικό κάποιος να νομίζει ότι είναι το ίδιο πρόσωπο. Είναι δύσκολο να τις ξεχωρίσεις.

Ομως πιστεύω δεν είναι το ίδιο πρόσωπο.

Δεν θα αναφερθώ στο σχήμα των φρυδιών που είναι διαφορετικό, μια και είναι κάτι που οι γυναίκες μπορούν να το αλλάξουν.

Αν προσέξει όμως κάποιος το τρόπο που είναι τρυπημένα τα αυτιά για τα σκουλαρίκια στις δυο φωτογραφίες, τότε θα δεί ότι είναι διαφορετικός. Θα προσπαθήσω στοιχειωδώς να το περιγράψω.

Στην κοπέλα στην πάνω φωτογραφία, η πάνω τρύπα στο αυτί είναι πιο μακριά από το κέντρο του προσώπου από ότι η κάτω τρύπα.

Στην κοπέλα στην κάτω φωτογραφία, είναι ακριβώς το ανάποδο. Ναι μεν είναι το αριστερό αυτί αλλά ο τρόπος τρυπήματος για σκουλαρίκια είναι πάντα συμμετρικός.

Ο τρόπος που είναι τρυπημένα τα αυτιά πολύ δύσκολα και σπάνια αλλάζει.

Αρα πιστεύω ότι οι δυο κοπέλες είναι διαφορετικές.

Βέβαια όπως γράφεις, την έχω δεί σε άλλο site τη κοπέλα σε ποστ σου μαζί σου.  Μπορείς να ποστάρεις και εδώ κάποιες επιπλέον φωτογραφίες όπου φαίνεσαι μαζί με την κοπέλα, πράγμα  που θα αποδείκνυε ότι ήσουν μαζί της.

Ελπίζω να βοήθησα !! :hi: :hi:
Δυστηχώς είναι η ίδια  :2funny:είναι γνωστό Web μοντέλο στο Λονδίνο.Μπορεί να βρει πολλές φώτο της στα Web σά'ι'τ που δουλεύει  :2funny:με τη φωτογραφία αυτής της κοπέλας είναι γεμάτο το ιντερνετ  :2funny:.
  Δηλαδή η μόνο διαφορά ανάμεσα στις 2 φωτογραφίες είναι τα φρύδια και το τρύπιμα στ'αυτιά.Σε όλα τ'άλλα είναι η ίδια!
  Αν είχε άλλη φώτο δε θα μας την είχε βάλει νομίζεις? :2funny: θα μας είχε γεμίσει το σά'ι'τ με φωτογραφίες  :2funny:απλός δεν έχει  :2funny:.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εντάξει Μήτσο δεν νομίζω ότι χωράει αμφισβήτηση στα λεγόμενα του Mind,υπάρχουν φωτογραφίες που είναι μαζί και επιβεβαιώνει πως τις έχει δει.
Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε.
Έχεις ποστάρει και εσύ αρκετές φωτογραφίες από γκομενάκια που δεν είστε μαζί στις φωτογραφίες.

Το θέμα πια είναι πως εσύ σαν γνήσιος επιβήτορας πρέπει να αρχίσεις να μοιράζεις τη γνώση σου απλόχερα,με την καλοσύνη που σε διακατέχει.
Η εμφάνιση και η ακίνητη περιουσία στην Α.Πετρούπολη είναι σίγουρα ατού σου.
Εσύ όμως ρε φίλε έχεις ξεκωλιάσει  τη μισή Ρωσία,πως το κάνεις αυτό;
Μίλησε μας λίγο για την στρατηγική σου.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εντάξει Μήτσο δεν νομίζω ότι χωράει αμφισβήτηση στα λεγόμενα του Mind,υπάρχουν φωτογραφίες που είναι μαζί και επιβεβαιώνει πως τις έχει δει.
Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε.
Έχεις ποστάρει και εσύ αρκετές φωτογραφίες από γκομενάκια που δεν είστε μαζί στις φωτογραφίες.

Το θέμα πια είναι πως εσύ σαν γνήσιος επιβήτορας πρέπει να αρχίσεις να μοιράζεις τη γνώση σου απλόχερα,με την καλοσύνη που σε διακατέχει.
Η εμφάνιση και η ακίνητη περιουσία στην Α.Πετρούπολη είναι σίγουρα ατού σου.
Εσύ όμως ρε φίλε έχεις ξεκωλιάσει  τη μισή Ρωσία,πως το κάνεις αυτό;
Μίλησε μας λίγο για την στρατηγική σου.
Άσε μας ρε Ιωσήφ  :2funny:για εντελώς ηλίθιους μας περνάς  :jerking: :2funny:και οι μούφα διάλογοι με τον εαυτό του είναι πραγματικοί μήπως? :jerking: :2funny:και το εισητήριο χονγκ κόνγκ-χιθροου που πήγε κάποιος Τάσος  :jerking:ενώ αυτόν τον λένε Γιάννη όπως μας είπε  :2funny: αν είχε φωτογραφίες μαζί της θα μας της είχε βάλει να της δούμε.Απλός οι φωτογραφίες υπάρχουν μόνο στην φαντασία του  :jerking: :2funny:.
 Θες να σου στέλνω πούτσες μέχρι να σβίσει ο ήλιος? :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μήτσο δεν τον λένε Γιάννη τον άνθρωπο.
Δεν σε περνάω για ηλίθιο,όπως και κανένας άλλος εδώ μέσα.

Όταν στέλνεις πούτσες στον Ιωσήφ σου στέλνει και αυτός πίσω;
Κάνετε sexting;;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Δυστηχώς είναι η ίδια  :2funny:είναι γνωστό Web μοντέλο στο Λονδίνο.Μπορεί να βρει πολλές φώτο της στα Web σά'ι'τ που δουλεύει  :2funny:με τη φωτογραφία αυτής της κοπέλας είναι γεμάτο το ιντερνετ  :2funny:.
   Δηλαδή η μόνο διαφορά ανάμεσα στις 2 φωτογραφίες είναι τα φρύδια και το τρύπιμα στ'αυτιά.Σε όλα τ'άλλα είναι η ίδια!
   Αν είχε άλλη φώτο δε θα μας την είχε βάλει νομίζεις? :2funny: θα μας είχε γεμίσει το σά'ι'τ με φωτογραφίες  :2funny:απλός δεν έχει  :2funny:.


Χαχχαχαχαχ

Βλεπεις mind τι σου λεω??
Χαχχαχχαχαχαχαχ
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Εντάξει Μήτσο δεν νομίζω ότι χωράει αμφισβήτηση στα λεγόμενα του Mind,υπάρχουν φωτογραφίες που είναι μαζί και επιβεβαιώνει πως τις έχει δει.
Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε.
Έχεις ποστάρει και εσύ αρκετές φωτογραφίες από γκομενάκια που δεν είστε μαζί στις φωτογραφίες.

Το θέμα πια είναι πως εσύ σαν γνήσιος επιβήτορας πρέπει να αρχίσεις να μοιράζεις τη γνώση σου απλόχερα,με την καλοσύνη που σε διακατέχει.
Η εμφάνιση και η ακίνητη περιουσία στην Α.Πετρούπολη είναι σίγουρα ατού σου.
Εσύ όμως ρε φίλε έχεις ξεκωλιάσει  τη μισή Ρωσία,πως το κάνεις αυτό;
Μίλησε μας λίγο για την στρατηγική σου.

Εχει λειωσει 6 χουφτες απο το πολυ γαμησι.

Αφου εγω στην γερμανια ειμαι κ περπαταω τοιχο τοιχο.


Δεν ξερεις καμμια φορα...
 

Συνημμένα

  • to-divani.jpg
    to-divani.jpg
    75,3 KB · Εμφανίσεις: 32
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όπα ρε φίλε,γιατί κρατάει το κεφάλι του;
Και γιατί είναι έτσι φουσκωμένος;Ρεβίθια έχει φάει;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Η φωτο ειναι απο βραδιά αχαλινωτου σεξ με τον εαυτο του

Αμάν ρε γαμώτο,είναι και συγκαμένος!
Μήτσο να βάλεις τον Μάρκελλο να σε γλύψει,οι γάτες έχουν θεραπευτική γλώσσα. :thumbsup:

index.php
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Αμάν ρε γαμώτο,είναι και συγκαμένος!
Μήτσο να βάλεις τον Μάρκελλο να σε γλύψει,οι γάτες έχουν θεραπευτική γλώσσα. :thumbsup:

https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=273476.0;attach=1255281;image[/img[/URL]]
[/quote]
Τουλαχιστον αλλαξε σεντονια.
Εκεινο το σεντονι με την νεκροκεφαλη ακομη κ στον υπνο μου το βλεπω...χαχαχαζα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Μήτσο δεν τον λένε Γιάννη τον άνθρωπο.
Δεν σε περνάω για ηλίθιο,όπως και κανένας άλλος εδώ μέσα.

Όταν στέλνεις πούτσες στον Ιωσήφ σου στέλνει και αυτός πίσω;
Κάνετε sexting;;
Αφού μόνος του έγραψε Γιάννη με λένε  :jerking:δηλαδή τώρα άλλαξε όνομα  :jerking: :2funny:
    Την κυριακή θα σου ξαναστείλω πούτσες  :2funny:να το φχαριστηθείς  :2funny:κάνε λίγη υπομονή  :2funny: :2funny: :2funny:
    Έχεις εθιστεί στις πούτσες  :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εχει λειωσει 6 χουφτες απο το πολυ γαμησι.

Αφου εγω στην γερμανια ειμαι κ περπαταω τοιχο τοιχο.


Δεν ξερεις καμμια φορα...
Επειδή δε σας σηκώνετε  :2funny:έχετε πάθει ψύχωση με την πούτσα μου  :2funny:του Ιωσήφ όταν του έστειλα πούτσα με χύσια έπαθε αμόκ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936

    Την κυριακή θα σου ξαναστείλω πούτσες 
Ρε συ Μήτσο όλοι οι επιδειξίες που κυκλοφορούν στα πάρκα έχουν μικρό πουλάκι.
Πως το εξηγείτε αυτό;
Παιδικό τραύμα;Ανασφάλεια;
Σας αρέσει να κάνετε τους άλλους να γελάνε; :think:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Εχει λειωσει απο το πολυ γαμησι.
Δεν ξερεις καμμια φορα...
Εμμονη με το γυμνο του π/μεταναστη. Λεγε-λεγε, φωτο στην φωτο.. Και αν σου κατσει.. θα σου τριψει την πλατη   ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Χαχχαχαχαχ

Βλεπεις mind τι σου λεω??
Χαχχαχχαχαχαχαχ
ενώ είναι σοβαρός αν κάποιος τον παρακαλέσει γράφει κάτι υπέρ του.Η φωτο αυτή κατεβασμένη από το ιντερνέτ είναι  :2funny:αν ηταν γκομενα σου θα μας είχες βάλει 5-6 φωτογραφίες σου μαζί της  :2funny:
  Αυτό που με έχει κάνει να αμφιβάλω μαζί του είναι πως θεωρεί χά'ι' τον Σκυλοχάρα? :2funny:εγώ δε θα είχα πρόβλημα να τον συναντησω αν ερθει φιλής και να πάμε στα μπουρδελάκια όπως τους συναντάω όλους όσους θέλουν αλλά χά'ι' δεν τον θεωρώ  :2funny:γελαώ με τα χάλια του  :2funny:
Η φωτο ειναι απο βραδιά αχαλινωτου σεξ με τον εαυτο του
Τη φώτο αυτή την τράβηξε η Κορεάτισα μου  :2funny:φένεται ότι δεν είναι σέλφι και ότι κάποιος την έχει τραβίξει  :2funny:εσύ από της κακουχίες στη Γερμανία  έχεις καταντίσει ανίκανος και ονειρεύεσαι να μπορούσες να κάνεις αχαλίνωτο σεξ με τον εαυτό σου  :2funny:
 
Εμμονη με το γυμνο του π/μεταναστη. Λεγε-λεγε, φωτο στην φωτο.. Και αν σου κατσει.. θα σου τριψει την πλατη  ;)
Και αυτός και ο Ιωσήφ έχουν εμμονή με την πούτσα μου γιατί δεν τους σηκώνετε ο ένας από της κακουχίες στη μαυρη ζωη στη Γερμανία και ο άλλος από τα γερατειά  :2funny: :2funny: :2funny:όταν στέλνω στον Ιωσήφ φώτο της πούτσα μου με χύσια παθαίνει αμόκ  :2funny: :2funny: :2funny:και γράφει σελίδες με  :jerking: στο σά'ι'τ :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ενώ είναι σοβαρός αν κάποιος τον παρακαλέσει γράφει κάτι υπέρ του.Η φωτο αυτή κατεβασμένη από το ιντερνέτ είναι  :2funny:αν ηταν γκομενα σου θα μας είχες βάλει 5-6 φωτογραφίες σου μαζί της  :2funny:
  Αυτό που με έχει κάνει να αμφιβάλω μαζί του είναι πως θεωρεί χά'ι' τον Σκυλοχάρα? :2funny:εγώ δε θα είχα πρόβλημα να τον συναντησω αν ερθει φιλής και να πάμε στα μπουρδελάκια όπως τους συναντάω όλους όσους θέλουν αλλά χά'ι' δεν τον θεωρώ  :2funny:γελαώ με τα χάλια του  :2funny:Τη φώτο αυτή την τράβηξε η Κορεάτισα μου  :2funny:φένεται ότι δεν είναι σέλφι και ότι κάποιος την έχει τραβίξει  :2funny:εσύ από της κακουχίες στη Γερμανία  έχεις καταντίσει ανίκανος και ονειρεύεσαι να μπορούσες να κάνεις αχαλίνωτο σεξ με τον εαυτό σου  :2funny:
  Και αυτός και ο Ιωσήφ έχουν εμμονή με την πούτσα μου γιατί δεν τους σηκώνετε ο ένας από της κακουχίες στη μαυρη ζωη στη Γερμανία και ο άλλος από τα γερατειά  :2funny: :2funny: :2funny:όταν στέλνω στον Ιωσήφ φώτο της πούτσα μου με χύσια παθαίνει αμόκ  :2funny: :2funny: :2funny:και γράφει σελίδες με  :jerking: στο σά'ι'τ :jerking: :2funny: :2funny: :2funny:
που εγραψε για σενα ο ιωσηφ ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom