Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Το καλό με της πιστωτικές είναι ότι έχουν πολύ καλά Cash Back .5% δεν είναι λίγο,της έχω ασφαλίσει,δίνω 15$ το χρόνο και ότι και να γίνει τα λεφτά είναι ασφαλισμένα.Εκτός αυτού έχω κατεβάσει το όριο στα 2.000 ευρώ (περίπου) οπότε δεν έχω ποτέ πρόβλημα να την ξεχρεώσω.
  Για το ιντερνετ εχω 2 χρεωστικές που δεν έχουν ποτέ λεφτά και βάζω αν θελω να κανω καποια αγορα,ότι κάνεις κ'εσύ δηλαδη.
  Εκτός αυτού εδώ όλες οι κάρτες συνδέοντε με το τηλέφωνο και το ρολό'ι' με NFC οπότε και να σου κλέψει κάποιος το τηλέφωνο πρέπει να σκανάρει της [size=30pt]κόρες[/size] των ματιών μου γιά να της ενεργοποιήσει οπότε δεν μπορεί να κάνει τίποτα.


Τώρα που είπες κόρες, σου έβαλε το έμβασμα του Ιουνίου τα 300 η κόρη σου;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
τα περί μπουρδέλου της εσσδ, πρόσεχε που το λες ....
γιατί η μεγάλη κεντροδεξιά παράταξη φτάνει μέχρι τις ... ΠΑΡΥΦΕΣ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ !!!!!!!!!

και έχει και μέσα ΠΡΩΗΝ Γ.Γ. ΤΗΣ ΚΝΕ !!!!!!!!


Λάκη πάλι άνοιξες το κουτάκι με τις μλκς.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Το καλό με της πιστωτικές είναι ότι έχουν πολύ καλά Cash Back .5% δεν είναι λίγο,της έχω ασφαλίσει,δίνω 15$ το χρόνο και ότι και να γίνει τα λεφτά είναι ασφαλισμένα.Εκτός αυτού έχω κατεβάσει το όριο στα 2.000 ευρώ (περίπου) οπότε δεν έχω ποτέ πρόβλημα να την ξεχρεώσω.
  Για το ιντερνετ εχω 2 χρεωστικές που δεν έχουν ποτέ λεφτά και βάζω αν θελω να κανω καποια αγορα,ότι κάνεις κ'εσύ δηλαδη.
  Εκτός αυτού εδώ όλες οι κάρτες συνδέοντε με το τηλέφωνο και το ρολό'ι' με NFC οπότε και να σου κλέψει κάποιος το τηλέφωνο πρέπει να σκανάρει της κόρες των ματιών μου γιά να της ενεργοποιήσει οπότε δεν μπορεί να κάνει τίποτα.

Ρε φτωχομπινέ αφού δεν έχεις τόσα στο λογαριασμό σου... :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
jrFM0DL4Kws.jpg
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Λάκη πάλι άνοιξες το κουτάκι με τις μλκς.

Υπάρχει κάτι από τα παραπάνω που δεν ισχύει ;;;
ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ 10ρια ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ ΤΗΣ ΝΔ ... περί .... διευθέτησης των ορίων της παράταξης μέχρι ΤΙΣ ΠΑΡΥΦΕΣ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ;;;;;;;;;


ή δεν έχει μέσα ΠΡΩΗΝ Γ.Γ. ΤΗΣ ΚΝΕ ;;;;;;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τώρα που είπες κόρες, σου έβαλε το έμβασμα του Ιουνίου τα 300 η κόρη σου;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όχι ακόμα την παρασκευή ή τη δευτέρα θα τα πάρω μέσω μιάς γυναίκας που δουλεύει εδώ στο προξενείο  :2funny:Της τα έδωσε σήμερα η κόρη μου στην Βουδαπέστη και θα πάω την παρασευή ή την δευτέρα στο προξενείο και θα μου τα δώσει.Δε πολυσυμφέρει με την κάρτα μου κρατάνε πολλές προμύθιες στις αγορές.Στα 400 ευρώ κρατανε γύρω στα 20-25  :headbang: (κομίσια εξωτερικου συν μετατροπες νομισματων).
 Ευχαριστώ που νοιάζεσε γιά μένα  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όχι ακόμα την παρασκευή ή τη δευτέρα θα τα πάρω μέσω μιάς γυναίκας που δουλεύει εδώ στο προξενείο  :2funny:Της τα έδωσε σήμερα η κόρη μου στην Βουδαπέστη και θα πάω την παρασευή ή την δευτέρα στο προξενείο και θα μου τα δώσει.Δε πολυσυμφέρει με την κάρτα μου κρατάνε πολλές προμύθιες στις αγορές.Στα 400 ευρώ κρατανε γύρω στα 20-25  :headbang: (κομίσια εξωτερικου συν μετατροπες νομισματων).
  Ευχαριστώ που νοιάζεσε γιά μένα  :2funny: :2funny: :2funny:

Κάτι Μολδαβούς και κάτι Ρουμάνους μου θυμίζεις που μου φέρνανε τις κόρες τους να τις γαμήσω για 20 ευρώ...άντε και εις ανώτερα! :( 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Υπάρχει κάτι από τα παραπάνω που δεν ισχύει ;;;
ΘΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΜΙΑ 10ρια ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ ΤΗΣ ΝΔ ... περί .... διευθέτησης των ορίων της παράταξης μέχρι ΤΙΣ ΠΑΡΥΦΕΣ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ;;;;;;;;;


ή δεν έχει μέσα ΠΡΩΗΝ Γ.Γ. ΤΗΣ ΚΝΕ ;;;;;;;;


Πας πάλι να τερματίσεις το γραφικόμετρο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Όχι ακόμα την παρασκευή ή τη δευτέρα θα τα πάρω μέσω μιάς γυναίκας που δουλεύει εδώ στο προξενείο  :2funny:Της τα έδωσε σήμερα η κόρη μου στην Βουδαπέστη και θα πάω την παρασευή ή την δευτέρα στο προξενείο και θα μου τα δώσει.Δε πολυσυμφέρει με την κάρτα μου κρατάνε πολλές προμύθιες στις αγορές.Στα 400 ευρώ κρατανε γύρω στα 20-25  :headbang: (κομίσια εξωτερικου συν μετατροπες νομισματων).
 Ευχαριστώ που νοιάζεσε γιά μένα  :2funny: :2funny: :2funny:



Ρε αρχηγέ, μεταξύ μας τώρα, δεν είναι λίγο ρεζιλίκι να σε χαρτζιλικώνει η κόρη σου;;  :embarrased: :embarrased: :embarrased:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ρε αρχηγέ, μεταξύ μας τώρα, δεν είναι λίγο ρεζιλίκι να σε χαρτζιλικώνει η κόρη σου;;  :embarrased: :embarrased: :embarrased:
Τι ρεζίλι ρε τύπε;Που δεν έχει ακούσει για Transferwise ή Revolut?Που παίρνει τα λεφτά σαν κάτι γριές στην άγονη γραμμή;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ρε αρχηγέ, μεταξύ μας τώρα, δεν είναι λίγο ρεζιλίκι να σε χαρτζιλικώνει η κόρη σου;;  :embarrased: :embarrased: :embarrased:


πόσο λάσπη ...
ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ;;;;;;;;;


όχι ... του στέλνει ΝΟΙΚΙΑ από σπίτι που διαχειρίζεται ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ....

τι ανανδρία ...........
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Τι ρεζίλι ρε τύπε;Που δεν έχει ακούσει για Transferwise ή Revolut?Που παίρνει τα λεφτά σαν κάτι γριές στην άγονη γραμμή;


Εντάξει, αφού έχει κονέ με τις κοπέλες από τα προξενεία.  :happy: :happy: :happy: :happy:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
πόσο λάσπη ...
ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ;;;;;;;;;


όχι ... του στέλνει ΝΟΙΚΙΑ από σπίτι που διαχειρίζεται ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ....

τι ανανδρία ...........



Αυτό δεν το έχει αναφέρει κάπου ή μου έχει διαφύγει. Απλά κάπου έγραψε οτι του στέλνει 300 Ευρώ το μήνα η κόρη του τώρα που ενηλικιώθηκε.  :embarrased:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
πόσο λάσπη ...
ΤΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ;;;;;;;;;


όχι ... του στέλνει ΝΟΙΚΙΑ από σπίτι που διαχειρίζεται ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΟΣ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ....

τι ανανδρία ...........

Άραγε αυτός σαν πατέρας δεν έπρεπε να της τα αφήνει χάρισμα....αν δεν ήταν ένα ανάρχιδο πουστράκι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom