Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Στην γερμανια ξεκινησαν να δουλευουν 24ωρο τα σ.μ. αλλα τα παρατησαν ολοι γρηγορα γιατι μαζευονταν ολα τα τζανκια κ οι αλκοολικοι για να κλεψουν καμμια μπυρα και να ζεσταθουν.

Κλειστε λιγο τα ματια και φανταστειτε..... ποιος λογικος ανθρωπος θα παει για ψωνια 3 η ωρα τα ξημερωματα εν μεσω χιονοθυελλας??








Εγω ξερω εναν ,αλλα δεν ειναι και πολυ λογικος.... :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε τύπε, το πρώτο 7/11 στην Αμερική άρχισε να μένει ανοιχτό όλο το βράδυ το 1963.

Αυτός ο καθυστερημένος νομίζει ότι είναι κάτι πολύ πρωτότυπο και προχωρημένο να βρίσκει Σ/Μ ανοιχτά όλη τη νύχτα.

Τα οποία σταματάνε να πουλάνε αλκοόλ από τις 11 το βράδυ μέχρι 8 το πρωί.

Στην Ελλάδα υπάρχουν περίπτερα όπου μπορείς να βρεις από Κοχίμπα ρομπούστο μέχρι ρετσίνες, Σέρκοβες και Βέλγικες μπύρες.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Τοτε γιατι ανεβαζεις φωτο μονο απο πετερ και μεταξι?
Δειξε να παιρνεις brunch στον Σκορπιο με τα μουνετα να βουλωσεις στοματα
Το μονο που μπορει να βουλωσει ειναι τα αυτια μας με φανφαρες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Βλέπουμε κάτι ηλίθιους γραφικούς που κάνουν "μεγάλη ζωή" φουσκώνοντας κάρτες και πληρώνοντας τα χρέη των παλιών καρτών με νέες.

Και είναι ηλίθιοι διότι πιστεύουν ότι τα δάνεια θα τους χαριστούν, θα γίνουν δηλαδή θαλασσοδάνεια χωρίς να πάρουν τα πολιτικά κοπρόσκυλα τη μίζα τους.

Και όμως έτσι λειτουργούσε το ελληνικό κράτος τα τελευταία 50 χρόνια.

Βέβαια η "υποδούλωση" ολόκληρων λαών μέσω των χρεών γίνεται πάντα με τη συνεργασία των τοπικών "φυλάρχων" που μόλις εκτελέσουν το μέρος του σεναρίου που τους αναλογεί αντικαθίστανται με νέους "καλύτερους" φυλάρχους.

Μη ψάχνετε για λύση. Δεν υπάρχει.  
Κοίτα η πιστωτική κάρτα αν την χρησημοποιείς σωστά είναι ένα πολύ καλό εργαλείο.
 Εγώ έχω κατεβάσει το όριο σε ένα ποσό που μπορώ να εξοφλίσω άμεσα.Και κερδίζω με τα Cash back κάθε μήνα 50-70 ευρώ περίπου.Έχω 5% cash back  σε όλα τα σουπερ μάρκετ και τα υπερμάρκετ καθώς και στη βενζίνη και το γκάζι γιά το αυτοκίνητο!Και έω εξόφλιση 100 μέρες!

   
Καταλαβα ,ειναι που ειναι φθηνα τα σπιτια στην Ρωσια  :grin:

Οδησοο αγορασε εξοχικο πριν λιγους μηνες στην περιοχη της αρκαδιας ο κουμπαρος μου ,1350 νομιζω το μετρο
και 15000 εδωσε εξτρα για την θεση παρκινγκ ,συνολο 150 χιλιαρικα απο οτι μου ειπε ...
Η πλάκα είναι ότι οι Τρομπαδούροι και οι Βολταίροι και ο Βλάκμαν με τους Βλακμανιστές  :2funny:νομίζουν ότι όλα αυτά για της τιμές των διαμερισμάτων είναι της φαντασίας μου  :2funny:και ότι εσύ δεν ξέρεις και σε κορο'ι'δέψαν  :2funny:.Σου είπε ο Κουμπάρος σου αυτή την τιμή γιά να σε κορο'ι'δέψει :2funny:και στο Κισινιώφ έκανε 5.000 ευρώ αλλά σε κορό'ι'δεψαν και στο πούλησαν 55.000  :2funny:
  Το τρελλό με της τιμές στα διαμερίσματα είναι ότι στο Νόβγκοροντ οι τιμές στα διαμερίσματα είναι 25%-30%   κάτω από την Αγία Πετρούπολη  :headbang:ενώ θα έπρεπε να είναι πολύ πιό κάτω!Με την ίδια τιμή που παίρνεις διαμέρισμα στο Νόβγκοροντ μπορείς να πάρεις 30 χλμ. έξω από τον περιφεριακό της Μόσχας  :headbang:!

  Είδες που ο Τρομπαδούρος πήγε να μου φάει λεφτά  ?:2funny:αλλά πήρε τον πούλο  :2funny:
  Τα βλέπει αυτά ο Τρομπαδούρος και ο Βλάκμαν με τους Βλακμανιστές  που ζούνε σε αποθήκες και κελιά που νοικιάζουν και που είναι φτωχομπινέδες και μπατίρηδες και τρελένοτε :2funny:Δεν. μπορεί το μυαλό τους να το καταλάβει ότι υπάρχουν τέτοιες τιμές  :headbang:σου λέει  :jerking:γράφουν
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κοίτα η πιστωτική κάρτα αν την χρησημοποιείς σωστά είναι ένα πολύ καλό εργαλείο.
  Εγώ έχω κατεβάσει το όριο σε ένα ποσό που μπορώ να εξοφλίσω άμεσα.Και κερδίζω με τα Cash back κάθε μήνα 50-70 ευρώ περίπου.Έχω 5% cash back  σε όλα τα σουπερ μάρκετ και τα υπερμάρκετ καθώς και στη βενζίνη και το γκάζι γιά το αυτοκίνητο!Και έω εξόφλιση 100 μέρες!

Εγώ δεν έχω πιστωτική.
Μόνο χρεωστικές.
Και δεν είναι συνδεμένες με λογαριασμούς που έχουν λεφτά !
Μεταφέρω από άλλους, λεφτά εκεί , την ώρα που είναι να ψωνίσω.
Οπότε και να χαθούν και να μου τις κλέψουν ... το χρόνο τους θα χάσουν .
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Ελα μωρη λουγκρα βρωμοεξοριστε που θες βιζα για να ρθεις αθηνα, αντε πεσε στο βοθρο του σταβλου σου
για να ξυπνησεις.. που ουτε μια κριtικη δεν εχεις γραψει ακομη για ρδελα..
Αντε συρε να γραψεις τις μαλακιες σου εσυ και οι κλωνοι σου αεργε.
και Τσεκαρε τους φιλους σου κρυφη.. σε μαθαμε πια  
 

Συνημμένα

  • 103283756_264220841488426_2071774564163553153_n.jpg
    103283756_264220841488426_2071774564163553153_n.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 23

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

Τον τραμουντάνα δεν θα τον δεις καιρό.
Έγραψα ότι οι επεμβάσεις των πλαστικών χειρουργών πληρώνουν φπα, με αμφισβήτησε , του έβαλα μερικά λινκ στον κώλο ...
και θα λείψει μερικές μέρες, μέχρι να ξεχαστεί το ρεζιλίκι του ....
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Σωστό -εν μέρει- γιατί αυτή ήταν η προηγούμενη 10ετία.

Τώρα βλέπεις κυρίως τα μαύρα λεφτά και το ξέπλυμα των "κλοπιμαίων".

Οι δύο διακασίες που περιγράφεις δεν ακολουθούν σειριακά η μια την άλλη.

Τρέχουν και οι δύο χρονικά παράληλα και συνεχώς.

Αλλάζουν μόνο τα μέρη πχ αντί για Κύπρο, Παναμάς και αισίως Βαλτική με το που εξαγόρασαν οι "τίμιοι" Γερμανοί το 80% του τραπεζικού συστήματος εκεί.

Απλά η σχετική ένταση των δυο διαδικασιών διαφοροποιείται με βάση τα γενικότερα πλάνα αυτού που οι Αμερικάνοι λένε ισχυρό χρήμα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Ελα μωρη λουγκρα βρωμοεξοριστε που θες βιζα για να ρθεις αθηνα, αντε πεσε στο βοθρο του σταβλου σου
για να ξυπνησεις.. που ουτε μια κριtικη δεν εχεις γραψει ακομη για ρδελα..
Αντε συρε να γραψεις τις μαλακιες σου εσυ και οι κλωνοι σου αεργε.
και Τσεκαρε τους φιλους σου κρυφη.. σε μαθαμε πια  


Φιλαράκι της άλλης της ρωσσοπόντιας είσαι μωρή πούστρα;;


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Κοίτα η πιστωτική κάρτα αν την χρησημοποιείς σωστά είναι ένα πολύ καλό εργαλείο.
 Εγώ έχω κατεβάσει το όριο σε ένα ποσό που μπορώ να εξοφλίσω άμεσα.Και κερδίζω με τα Cash back κάθε μήνα 50-70 ευρώ περίπου.Έχω 5% cash back  σε όλα τα σουπερ μάρκετ και τα υπερμάρκετ καθώς και στη βενζίνη και το γκάζι γιά το αυτοκίνητο!Και έω εξόφλιση 100 μέρες!

    Η πλάκα είναι ότι οι Τρομπαδούροι και οι Βολταίροι και ο Βλάκμαν με τους Βλακμανιστές  :2funny:νομίζουν ότι όλα αυτά για της τιμές των διαμερισμάτων είναι της φαντασίας μου  :2funny:και ότι εσύ δεν ξέρεις και σε κορο'ι'δέψαν  :2funny:.Σου είπε ο Κουμπάρος σου αυτή την τιμή γιά να σε κορο'ι'δέψει :2funny:και στο Κισινιώφ έκανε 5.000 ευρώ αλλά σε κορό'ι'δεψαν και στο πούλησαν 55.000  :2funny:
  Το τρελλό με της τιμές στα διαμερίσματα είναι ότι στο Νόβγκοροντ οι τιμές στα διαμερίσματα είναι 25%-30%   κάτω από την Αγία Πετρούπολη  :headbang:ενώ θα έπρεπε να είναι πολύ πιό κάτω!Με την ίδια τιμή που παίρνεις διαμέρισμα στο Νόβγκοροντ μπορείς να πάρεις 30 χλμ. έξω από τον περιφεριακό της Μόσχας  :headbang:!
Οταν το πηρα καποιοι Ελληνες εκει μου λεγανε διαφορα για κομμουνιστικα συμβολαια ,θα το χασω το σπιτι στο τελος και κατι αλλες μπαρουφες ...
να χτυπας το κεφαλι σου στον τοιχο με την ασχετοσυνη τους :2funny:

Τον κουμπαρο μου που τον ρωτησα γιατι δεν πηρε στην χαλκιδικη εξοχικο μου απαντησε οτι την εχει χεσμενη ... :grin:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ρε ντιγκινταγκα γιουσουφακι και κλοουν του μπου.. νομιζεις οτι θα μου την πεις κιολας
που δεν εχεις ουτε μια κριτικη για ρδελα και για γυναικες.. ανωμαλε των τσοντοσινεμα,
κακως βρισκεσαι εδω μεσα εσυ και οι κλωνοι σου..
Μια ζωη εξοριστος και στην απεξω θα εισαι, και το πιο μακρινο ταξιδι σου ειναι η στανη
απεναντι απο το σταβλο σου, απο εκει που εκπεμπεις και εισαι κρυμμενος και απο τον Θεο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αντεθνικά συνθήματα και χαρακτηρισμούς, δεν γίνεται να μη χρησιμοποιείτε ;;;;;;;;


Ποιό είναι το αντεθνικό ρε συ;; Ο Έλληνας, ο Αλβανός, ο Ελβετός και ο Ρωσσοπόντιος.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τοτε γιατι ανεβαζεις φωτο μονο απο πετερ και μεταξι?
Δειξε να παιρνεις brunch στον Σκορπιο με τα μουνετα να βουλωσεις στοματα
Συγγνώμη η Ελλάδα είναι ένα υποβαθμισμένο μέρος.Εγώ Πίτερ μένω από δω θα ανεβάσω φωτογραφίες,τι το παράλογο.Θυμάμαι που όπως τώρα νομίζουν κάποιοι ότι δεν έχω γκόμενες ας εχω ανεβάσει κατα καιρούς δεκάδες φωτογραφίες :2funny:παλιά νόμιζαν ότι δεν είμαι Ρωσσία και γράφω από το ζούμπερι  :2funny:
Ρε τύπε, το πρώτο 7/11 στην Αμερική άρχισε να μένει ανοιχτό όλο το βράδυ το 1963.

Αυτός ο καθυστερημένος νομίζει ότι είναι κάτι πολύ πρωτότυπο και προχωρημένο να βρίσκει Σ/Μ ανοιχτά όλη τη νύχτα.

Τα οποία σταματάνε να πουλάνε αλκοόλ από τις 11 το βράδυ μέχρι 8 το πρωί.

Στην Ελλάδα υπάρχουν περίπτερα όπου μπορείς να βρεις από Κοχίμπα ρομπούστο μέχρι ρετσίνες, Σέρκοβες και Βέλγικες μπύρες.
Ναι μετά το EL BASA πηγαίνεις στα περίπτερα  :2funny:Για περίπτερο φτάνουν τα λεφτα σου  :2funny:
  Μιλάς εσύ γιά της Η.Π.Α με τα φθαρμένα ρούχα  :2funny:που περιμένεις τον Σκρουτζ να σου φέρει της τυρόπιτες που δεν πούλησε να φας  :2funny:.Πηγαίνεις κ'εσύ στο σινεμά και τη γκέ'ι' σάουνα? :2funny:
  Στη (φτωχη) Ρωσσία τα υπερμάρκετ είναι 24ωρα ,αυτό είναι άνεση και πολιτισμός ότι ώρα θελεις πας και παίρνεις ότι θέλεις,δεν πας στο περίπτερο ούτε όπως στη γερμανία τρέχεις μετά τη δουλειά να ψωνίσεις γιατί θα κλείσουν τα μαγαζιά και θα μείνεις νυστικός  :2funny:.
  Βέβαια το κλούβιο το μυαλό σας δεν μπορεί να τα καταλάβει όλα αυτά,εσένα ο κόσμος σου τελειώνει στο EL BASA ,τους αραπάδες,τους κρος ντρέσερ και της τυρόπιτες που σου φέρνει ο Σκρουτζ και τρως  :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
ρε ντιγκινταγκα γιουσουφακι και κλοουν του μπου.. νομιζεις οτι θα μου την πεις κιολας
που δεν εχεις ουτε μια κριτικη για ρδελα και για γυναικες.. ανωμαλε των τσοντοσινεμα,
κακως βρισκεσαι εδω μεσα εσυ και οι κλωνοι σου..
Μια ζωη εξοριστος και στην απεξω θα εισαι, και το πιο μακρινο ταξιδι σου ειναι η στανη
απεναντι απο το σταβλο σου, απο εκει που εκπεμπεις και εισαι κρυμμενος και απο τον Θεο


Σκάσε ΜΠΟΥΣΤΗ.  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ποιό είναι το αντεθνικό ρε συ;; Ο Έλληνας, ο Αλβανός, ο Ελβετός και ο Ρωσσοπόντιος.

Το ρωσσοπόντιος , είναι αντεθνικό .... όταν απευθύνεται σε έλληνες πόντιους που ήρθαν από το μπουρδέλο της εσσδ ....

όπως το να λες βούλγαρους βορειοελλαδίτες ..........
να λες αλβανούς αρβανίτες της ελλάδας κτλ .......

ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΦΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΧΡΗΣΤΩΝ
αλλά όχι να λέμε αντεθνικές προσβολές που μπορεί κάποιος ύποπτος να τις χρησιμοποιήσει εναντίον όλων ....


πείτε ό,τι άλλο σκατά θέλετε ...........
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Το ρωσσοπόντιος , είναι αντεθνικό .... όταν απευθύνεται σε έλληνες πόντιους που ήρθαν από το μπουρδέλο της εσσδ ....

όπως το να λες βούλγαρους βορειοελλαδίτες ..........
να λες αλβανούς αρβανίτες της ελλάδας κτλ .......

ΔΗΛΑΔΗ ΠΕΦΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΜΕΤΑΞΥ ΧΡΗΣΤΩΝ
αλλά όχι να λέμε αντεθνικές προσβολές που μπορεί κάποιος ύποπτος να τις χρησιμοποιήσει εναντίον όλων ....


πείτε ό,τι άλλο σκατά θέλετε ...........


Εντάξει, θα τον λέω Ελληνοπόντιο που μας ήρθε από το μπουρδέλο της εσσδ  :grin: :grin: :grin: :grin: (αν και όλοι ανέκαθεν τους λέμε ρωσσοπόντιους)
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
 

Συνημμένα

  • images (8).jpg
    images (8).jpg
    6,4 KB · Εμφανίσεις: 24

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εγώ δεν έχω πιστωτική.
Μόνο χρεωστικές.
Και δεν είναι συνδεμένες με λογαριασμούς που έχουν λεφτά !
Μεταφέρω από άλλους, λεφτά εκεί , την ώρα που είναι να ψωνίσω.
Οπότε και να χαθούν και να μου τις κλέψουν ... το χρόνο τους θα χάσουν .
Το καλό με της πιστωτικές είναι ότι έχουν πολύ καλά Cash Back .5% δεν είναι λίγο,της έχω ασφαλίσει,δίνω 15$ το χρόνο και ότι και να γίνει τα λεφτά είναι ασφαλισμένα.Εκτός αυτού έχω κατεβάσει το όριο στα 2.000 ευρώ (περίπου) οπότε δεν έχω ποτέ πρόβλημα να την ξεχρεώσω.
  Για το ιντερνετ εχω 2 χρεωστικές που δεν έχουν ποτέ λεφτά και βάζω αν θελω να κανω καποια αγορα,ότι κάνεις κ'εσύ δηλαδη.
  Εκτός αυτού εδώ όλες οι κάρτες συνδέοντε με το τηλέφωνο και το ρολό'ι' με NFC οπότε και να σου κλέψει κάποιος το τηλέφωνο πρέπει να σκανάρει της κόρες των ματιών μου γιά να της ενεργοποιήσει οπότε δεν μπορεί να κάνει τίποτα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
το μπουρδέλο της εσσδ  

τα περί μπουρδέλου της εσσδ, πρόσεχε που το λες ....
γιατί η μεγάλη κεντροδεξιά παράταξη φτάνει μέχρι τις ... ΠΑΡΥΦΕΣ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ !!!!!!!!!

και έχει και μέσα ΠΡΩΗΝ Γ.Γ. ΤΗΣ ΚΝΕ !!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom