Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Και που βρισκοταν η ποιοτητα της ζωης πριν εμφανιστει ο αντρεας στην ελλαδα, για πες μας..  (φανταζομαι θα ειμασταν ελβετια)  :grin:

Η ποιοτητα ζωης ηταν εκει που μπορουσαμε, δεν ηταν παντως οπως νομιζαμε οτι μπορουμε να ζουμε με τα δανεικα του ΠΑΠΑντρεα και του μπουχεσα. Και μετα εσκασε η φουσκα.

 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Βλέπουμε κάτι ηλίθιους γραφικούς που κάνουν "μεγάλη ζωή" φουσκώνοντας κάρτες και πληρώνοντας τα χρέη των παλιών καρτών με νέες.

Και είναι ηλίθιοι διότι πιστεύουν ότι τα δάνεια θα τους χαριστούν, θα γίνουν δηλαδή θαλασσοδάνεια χωρίς να πάρουν τα πολιτικά κοπρόσκυλα τη μίζα τους.

Και όμως έτσι λειτουργούσε το ελληνικό κράτος τα τελευταία 50 χρόνια.

Βέβαια η "υποδούλωση" ολόκληρων λαών μέσω των χρεών γίνεται πάντα με τη συνεργασία των τοπικών "φυλάρχων" που μόλις εκτελέσουν το μέρος του σεναρίου που τους αναλογεί αντικαθίστανται με νέους "καλύτερους" φυλάρχους.

Μη ψάχνετε για λύση. Δεν υπάρχει. 
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • gravedigger.jpg
    gravedigger.jpg
    10,3 KB · Εμφανίσεις: 17

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Βλέπουμε κάτι ηλίθιους γραφικούς που κάνουν "μεγάλη ζωή" φουσκώνοντας κάρτες και πληρώνοντας τα χρέη των παλιών καρτών με νέες.

Και είναι ηλίθιοι διότι πιστεύουν ότι τα δάνεια θα τους χαριστούν, θα γίνουν δηλαδή θαλασσοδάνεια χωρίς να πάρουν τα πολιτικά κοπρόσκυλα τη μίζα τους.

Και όμως έτσι λειτουργούσε το ελληνικό κράτος τα τελευταία 50 χρόνια.

Βέβαια η "υποδούλωση" ολόκληρων λαών μέσω των χρεών γίνεται πάντα με τη συνεργασία των τοπικών "φυλάρχων" που μόλις εκτελέσουν το μέρος του σεναρίου που τους αναλογεί αντικαθίστανται με νέους "καλύτερους" φυλάρχους.

Μη ψάχνετε για λύση. Δεν υπάρχει.  
Και πάντα με τη συνεργασία των δημοσίων υπαλλήλων που δεν αξιολογούνται,μαζι τα φάγανε.
Για να πληρωνουμε τις αργομισθίες τους κ τις τρελες αυξησεις μισθων και συντάξεων δανειζομασταν
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Και πάντα με τη συνεργασία των δημοσίων υπαλλήλων που δεν αξιολογούνται,μαζι τα φάγανε.
Για να πληρωνουμε τις αργομισθίες τους κ τις τρελες αυξησεις μισθων και συντάξεων δανειζομασταν

Όσοι δεν ψηφίζετε ή ψηφίζετε κόμματα που 100% θα είναι εκτός βουλής, είστε συνένοχοι !!!!!!!
 

chameleo

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2008
Μηνύματα
24
Like
18
Πόντοι
0
ο λαικισμος ειναι η αρρωστια της χωρας... αριστερος και λαικοδεξιος..
και φυτρωνει στη βαση η οποια μετα εκλεγει τους "αξιους" εκπροσωπους της..
φυσικα δεν ειναι ολοι σκαρτοι..μονο η μεγαλη πλειοψηφια..
τα ανεγκεφαλα που κοιτανε την παρτη τους ψηφιζοντας τα λαμογια που θα τους κανουν τα ρουσφετια
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Όσοι δεν ψηφίζετε ή ψηφίζετε κόμματα που 100% θα είναι εκτός βουλής, είστε συνένοχοι !!!!!!!
Καλα εσυ χρυση αυγη δεν ψηφισες?
Εκτος βουλής έμεινε.δηλαδη εισαι συνενοχος
:2funny:
Και ο Κασιδας εκτος θα μείνει,νεα συνενοχη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Οι Ρωσίδες ζητάνε τα κέρατά τους.Γιατί δε δοκιμάζετε να κυκλοφορήσετε καμιά μουνάρα από Μόσχα για τριήμερο και να πείτε τις εμπειρίες σας,πόσα σας έφαγε?
Οι Ρωσίδες θέλουν χλίδα,πεντάστερα,ακριβά ρεστωράν,κρασιά,σαμπάνιες,δώρα,ρευστό,δεν είναι παίξον γέλασον φάση πάω και γαμάω με τη μαλαπέρδα.
Τα καλύτερα μουνιά είναι Μόσχα και εκεί παίζουν οι υψηλές απαιτήσεις και ο ανταγωνισμός.Ολοι σπρώχνουν εκεί οι Ρώσοι είναι φοβερά γενναιόδωροι και οι γκόμενες περιμένουν ακόμα περισσότερα από τους ξένους.
Αν δεν έχεις τα funds και το ρευστό που απαιτούνται για τα δεδομένα Μόσχας απλά πας σε υποκατάστατα όπως Κίεβο και Μινσκ που βρίσκεις γκόμενες λίγο κατώτερες αλλά στη μισή τιμή.
Πάρτε γιά να δείτε τι  :jerking:γράφει ο Βλάκμαν  :headbang: :2funny:επειδή αυτός είναι φουκαράς και οι τελειωμένες τον μαδάνε και δεν του κάθονται σημαίνει ότι είναι έτσι  :jerking: :2funny:Της Μοσχοβίτισες στον ύπνο του της είδε  :jerking: :2funny:
  Πάρτε έναν (πάμπλουτο),πολύ (εμφανήσιμο) με μιά γκόμενα θα έλεγα πολύ ωραία.
  Σας τον βάζω φώτο να την κρατάει χεράκι χεράκι γιά να μην γράψει κανένας από τους ηλίθιους ότι είναι καμιά ξαδέρφη του  :jerking:.Αυτός της δίνει νερό από το μπουκάλι και την έχει γκόμενα και ο Βλάκμαν τους δίνει τα λεφτά που βγάζει κουβαλώντας πτώματα στο νοσοκομίο στη Γερμανία  :2funny:και δεν του κάθονται κιόλας,και κοιτάνε πως θα του φύγουν το συντομότερο  :vomit: :2funny:
  Αυτά γιά να μην γράφει  :jerking: ο κάθε ηλίθιος και άσχετος  :2funny:
 

Συνημμένα

  • plousios4.jpg
    plousios4.jpg
    318,9 KB · Εμφανίσεις: 47
  • plousios.jpg
    plousios.jpg
    309,7 KB · Εμφανίσεις: 38
  • plousios3.jpg
    plousios3.jpg
    260,3 KB · Εμφανίσεις: 42
  • plousios5.jpg
    plousios5.jpg
    124,2 KB · Εμφανίσεις: 26

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Πάρτε γιά να δείτε τι  :jerking:γράφει ο Βλάκμαν  :headbang: :2funny:επειδή αυτός είναι φουκαράς και οι τελειωμένες τον μαδάνε και δεν του κάθονται σημαίνει ότι είναι έτσι  :jerking: :2funny:Της Μοσχοβίτισες στον ύπνο του της είδε  :jerking: :2funny:
  Πάρτε έναν (πάμπλουτο),πολύ (εμφανήσιμο) με μιά γκόμενα θα έλεγα πολύ ωραία.
  Σας τον βάζω φώτο να την κρατάει χεράκι χεράκι γιά να μην γράψει κανένας από τους ηλίθιους ότι είναι καμιά ξαδέρφη του  :jerking:.Αυτός της δίνει νερό από το μπουκάλι και την έχει γκόμενα και ο Βλάκμαν τους δίνει τα λεφτά που βγάζει κουβαλώντας πτώματα στο νοσοκομίο στη Γερμανία  :2funny:και δεν του κάθονται κιόλας,και κοιτάνε πως θα του φύγουν το συντομότερο  :vomit: :2funny:
  Αυτά γιά να μην γράφει  :jerking: ο κάθε ηλίθιος και άσχετος  :2funny:
Εμπαινες στον πλούσιο;Γιατι σαν να ζηλευεις.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε μεγάλε ... άσε το ελλάδα γενικώς και το ιταλία ...........

Στην Ιταλία ... ποιά ιταλία δηλαδή ; Δεν υπάρχει μία εννιαία ιταλία ....
Στη Βενετία , να δώσεις 1000€ τη βραδιά να μείνεις σε παλιό παλάτι στην πλατεία του αγίου μάρκου ΝΑΙ ΑΞΙΖΕΙ.

Αλλά όχι στα ασβεστωμένα σκατα της μυκόνου να δώσεις 1000€ .... είσαι μαλάκας .........

Πως το κόβεις ;;;
Είναι το ίδιο αυτό
57113252.jpg




με τις ... σουίτες σε μύκονο σαντορίνη ;;;;;;;

Δηλαδή
[size=17pt]ΣΥΓΚΡΙΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΞΥΛΙΝΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 20.000€
ΜΕ ΚΡΕΒΑΤΙ ΧΤΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΠΛΙΝΘΟΥΣ ΚΑΙ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 10€ ;;;;;;;;[/size]
Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι στη Μύκονο πηγαίνουν τώρα όλες οι Αλβανίδες  :2funny:και οι γκαστερμπά'ι'τερ τύπου βλάκμαν  :2funny:.
  Για τη Μύκονο με θαυμασμό μου μίλησαν μόνο αυτός ο φίλος μου που μένει στα 4 τετραγωνικά στην Αγγλία και πήγαινε παλιότερα κάθε καλοκαίρι καθώς και 2 μαύροι σεκιουριτάδες στο Μέσις στη Νέα Υόρκη που με ρώτησαν από που είμαι και όταν τους είπα από Ελλάδα μου έλεγαν γιά την μύκονο που πήγανε  και ήταν φανταστικά :2funny:.Τώρα ότι Ρωσσίδες θα ξετρελαθούν να πάνε εκει τό ακούω και  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Όσπως είπα δεν υπάρχει πιό απλό πράγμα από το να έρθουν Ελλάδα,παίρνουν ένα πακέτο με 300-350 ευρώ και έρχονται το σεπτέβρη στη Ρόδο ή την Κρήτη,με αυτά τα λεφτά έχουν αεροπορικό εισητήριο,ξενοδοχείο και της τα'ι'ζουν και μια φορά τη μέρα το μεσημέρι εκτός από το πρω'ι'νό.Πάρα πολές γνωστές μου έχουν πάει και δεν είδα καμία να ξετρελάθηκε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Πάρτε γιά να δείτε τι  :jerking:γράφει ο Βλάκμαν  :headbang: :2funny:επειδή αυτός είναι φουκαράς και οι τελειωμένες τον μαδάνε και δεν του κάθονται σημαίνει ότι είναι έτσι  :jerking: :2funny:Της Μοσχοβίτισες στον ύπνο του της είδε  :jerking: :2funny:
  Πάρτε έναν (πάμπλουτο),πολύ (εμφανήσιμο) με μιά γκόμενα θα έλεγα πολύ ωραία.
  Σας τον βάζω φώτο να την κρατάει χεράκι χεράκι γιά να μην γράψει κανένας από τους ηλίθιους ότι είναι καμιά ξαδέρφη του  :jerking:.Αυτός της δίνει νερό από το μπουκάλι και την έχει γκόμενα και ο Βλάκμαν τους δίνει τα λεφτά που βγάζει κουβαλώντας πτώματα στο νοσοκομίο στη Γερμανία  :2funny:και δεν του κάθονται κιόλας,και κοιτάνε πως θα του φύγουν το συντομότερο  :vomit: :2funny:
  Αυτά γιά να μην γράφει  :jerking: ο κάθε ηλίθιος και άσχετος  :2funny:

Ρε καθυστερημένο,ακολουθείς ζευγαράκια στο δρόμο και τα βγάζεις φωτογραφίες :2funny: :2funny: :2funny:
Σε λίγο θα χτυπάς κουδούνια  και θα τα γλύφεις μωρή ανωμαλάρα  :2funny:
URL]]
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι στη Μύκονο πηγαίνουν τώρα όλες οι Αλβανίδες  :2funny:και οι γκαστερμπά'ι'τερ τύπου βλάκμαν  :2funny:.
  Για τη Μύκονο με θαυμασμό μου μίλησαν μόνο αυτός ο φίλος μου που μένει στα 4 τετραγωνικά στην Αγγλία και πήγαινε παλιότερα κάθε καλοκαίρι καθώς και 2 μαύροι σεκιουριτάδες στο Μέσις στη Νέα Υόρκη που με ρώτησαν από που είμαι και όταν τους είπα από Ελλάδα μου έλεγαν γιά την μύκονο που πήγανε  και ήταν φανταστικά :2funny:.Τώρα ότι Ρωσσίδες θα ξετρελαθούν να πάνε εκει τό ακούω και  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Όσπως είπα δεν υπάρχει πιό απλό πράγμα από το να έρθουν Ελλάδα,παίρνουν ένα πακέτο με 300-350 ευρώ και έρχονται το σεπτέβρη στη Ρόδο ή την Κρήτη,με αυτά τα λεφτά έχουν αεροπορικό εισητήριο,ξενοδοχείο και της τα'ι'ζουν και μια φορά τη μέρα το μεσημέρι εκτός από το πρω'ι'νό.Πάρα πολές γνωστές μου έχουν πάει και δεν είδα καμία να ξετρελάθηκε.

Μυκονο βλεπεις αρκετους ηθοποιους του χολιγουντ
Επισης ολα τα instagram models που σεβονται τον εαυτο τους εχουν φωτο απο Μυκονο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
  Όσπως είπα δεν υπάρχει πιό απλό πράγμα από το να έρθουν Ελλάδα,παίρνουν ένα πακέτο με 300-350 ευρώ και έρχονται το σεπτέβρη στη Ρόδο ή την Κρήτη,με αυτά τα λεφτά έχουν αεροπορικό εισητήριο,ξενοδοχείο και της τα'ι'ζουν και μια φορά τη μέρα το μεσημέρι εκτός από το πρω'ι'νό.Πάρα πολές γνωστές μου έχουν πάει και δεν είδα καμία να ξετρελάθηκε.

Πως να ξετρελαθούν ρε μόγγολο;
350 ευρώ για εισιτήρια,διαμονή και φαγητό...μάλλον σκατά θα τρώγανε σαν και σένα :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εμπαινες στον πλούσιο;Γιατι σαν να ζηλευεις.
Τι μαλακίες γράφεις πάλι  :jerking: :2funny: Αφού κ'εγώ ραντεβού είχα βγει  :2funny:.
  Γύριζα από τον ίδιο δρόμο και ήταν ευκαιρία να σας ανοίξω τα μάτια και να δείτε γιά μιά ακόμα φορά ότι ο Βλάκμαν γράφει  :jerking:σχετικά με την Ρωσσία που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα  :2funny:
   Δε λεω ο Βλάκμαν είναι πολύ χειρότερος ακόμα κ'απ' αυτόν αλλά μην τρελαθούμε κιόλας ότι ζητάνε οι γκόμενες αυτά που λέει.10 χρόνια πριν αυτός της φωτογραφίας ούτε στα όνειρα του δεν θα είχε γκόμενα!Θα έπρεπε να είχε αμάξι,δικό του διαμέρισμα κλπ. τώρα έχουν ρίξει τελείως της απαιτήσεις τους!Με ένα μπουκάλι νερό και γιά τους δύο στο πάρκο  :2funny:
  Εγω όμως που είμαι μάγκας και ανοιχτοχέρης της πήρα σήμερα 1 χάμπουργκερ και πατάτες από το Burger King (δε μου το ζήτησε από μόνος μου της το πήρα) τα φάγαμε στο παγκάκι γιατί δυστηχώς ακόμα μόνο στο χέρι στα δίνουν  >:(.
   
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πως να ξετρελαθούν ρε μόγγολο;
350 ευρώ για εισιτήρια,διαμονή και φαγητό...μάλλον σκατά θα τρώγανε σαν και σένα :2funny:
Επειδή αν πας από Ελλάδα θέλει το ίδιο πακέτο 800+ στο ίδιο ξενοδοχείο σημαίνει οτι είναι καλύτερα  :jerking: :2funny:άντε κακομοίρη σας πιάνουν τον κώλο  :2funny:
  Έπαθες κοκομπλόκο πάλι που αυτός έχει γκόμενα ενώ εσύ τον παίζεις  :jerking: :2funny:στην αφραγκία σου  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Μυκονο βλεπεις αρκετους ηθοποιους του χολιγουντ
Επισης ολα τα instagram models που σεβονται τον εαυτο τους εχουν φωτο απο Μυκονο
Ναι γ'αυτό και είναι το όνειρο του κάθε γκαστερμπά'ι'τερ να πάει εκεί  :2funny:Μονο αυτοί μου μιλάγαν γιά τη Μύκονο  :2funny:και καυχιόντουσαν ότι πηγαν εκεί  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πιό πολύ γελάω με το Βολταίρο  :2funny:που κάθεται στο EL BASSA  στην Αχαρνών και  περιμένει τον Σκρουτζ να έρθει να του φέρει της τυρόπιτες να φάει  :2funny:και μιλάει γιά της Η.Π.Α για χλιδή,μου έλεγε ότι δεν έχω πιστωτικές κάρτες  :jerking: (τους της έβαλα φώτο και το βούλωσε)  :2funny:και διάφορες  :jerking: :2funny:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.499
Πόντοι
1.706
Ρε καθυστερημένο,ακολουθείς ζευγαράκια στο δρόμο και τα βγάζεις φωτογραφίες :2funny: :2funny: :2funny:
Σε λίγο θα χτυπάς κουδούνια  και θα τα γλύφεις μωρή ανωμαλάρα  :2funny:
https://[URL unfurl="true"]www.diaforetiko.gr/wp-content/uploads/2019/01/2019-01-09-14_51_56-Window.png[/img[/URL]]
[/quote]
Χαχαχα
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
  Ναι γ'αυτό και είναι το όνειρο του κάθε γκαστερμπά'ι'τερ να πάει εκεί  :2funny:Μονο αυτοί μου μιλάγαν γιά τη Μύκονο  :2funny:και καυχιόντουσαν ότι πηγαν εκεί  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Το ονειρο ολων των φραγκατων ειναι να μενουν ρωσια και να μην βγαινουν εξω απο το τερτραγωνο τους
Και μια φορα στα 5 χρονια εκδρομη γκαζι-μεταξι
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Τι μαλακίες γράφεις πάλι  :jerking: :2funny: Αφού κ'εγώ ραντεβού είχα βγει  :2funny:.
  Γύριζα από τον ίδιο δρόμο και ήταν ευκαιρία να σας ανοίξω τα μάτια και να δείτε γιά μιά ακόμα φορά ότι ο Βλάκμαν γράφει  :jerking:σχετικά με την Ρωσσία που δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα  :2funny:
    Δε λεω ο Βλάκμαν είναι πολύ χειρότερος ακόμα κ'απ' αυτόν αλλά μην τρελαθούμε κιόλας ότι ζητάνε οι γκόμενες αυτά που λέει.10 χρόνια πριν αυτός της φωτογραφίας ούτε στα όνειρα του δεν θα είχε γκόμενα!Θα έπρεπε να είχε αμάξι,δικό του διαμέρισμα κλπ. τώρα έχουν ρίξει τελείως της απαιτήσεις τους!Με ένα μπουκάλι νερό και γιά τους δύο στο πάρκο  :2funny:
  Εγω όμως που είμαι μάγκας και ανοιχτοχέρης της πήρα σήμερα 1 χάμπουργκερ και πατάτες από το Burger King (δε μου το ζήτησε από μόνος μου της το πήρα) τα φάγαμε στο παγκάκι γιατί δυστηχώς ακόμα μόνο στο χέρι στα δίνουν  >:(.
   
Φωτό δεν έβαλες όμως.
Ρε μητσάκο αν δεν έχεις λεφτά να φας σαν άνθρωπος να σου στείλουμε κάτι,εντάξει μπορεί να σε κοροιδεύουμε αλλά όχι να μένεις και νηστικός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom