Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
διμητρακι οταν εκλεισε τα συνορα η ουκρανια λογο κορονου εμειναν ολοι
που δουλευουν πολωνια αποκλεισμενοι και δεν μπορουσαν να γυρισουν.
οι ουκρανοι τους ξεφτιλιζαν και ελεγαν γκαστερπαιτερ μεινετε εκει
στην πολωνια και μην ξαναερθετε εδω,σε θυμηθηκα και γελουσα.

Tι να κοροιδεψουν και οι Ουκρανοι..
Στο Κιεβο βλεπεις παντου Ουκρανες μουνιτσες με αραβοτουρκους
Μεχρι και τουρκικη καφετερια εχει στην κεντρικη πλατεια με Ουκρανες να καθονται διπλα σε κοντοχοντρους που ρουφανε ναργιλε
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Να συνομιλεις με καποιον μια χαρα ειναι αλλα το να καταστρωνεις συκοφαντιες
τι συκοφαντιες ρε τυπε, για ενα στρωμα με μια γουβα μεσα ειπα, και μια κιλοτα που φανηκε μεγαλη, σιγα τα ωα, τοσο ευθικτος πια
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η σπονσορετ ετοιμη για τη Βαλκανιο επέλαση.Ζηταει ομως πολλα.Για να δούμε.

aCUILM.jpg



Κακομαθημένες οι γκόμενες στο δυτικό μπλοκ.Πρεπει να πάνε Πολωνία να μάθουν μπουκι.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.404
Like
23.058
Πόντοι
5.506
αν ήθελα θα μπορούσα να βάλω αυτές της φώτο που είναι μόνο του το σκυλάκι 


Πάντως σε κυνηγάει το τακούνι Μήτσο, ακόμα και αυτές να έβαζες. Τι σκατά παίζει, έχεις μεγάλη συλλογή με δωδεκάποντες;
 

Συνημμένα

  • Screen Shot 2020-06-06 at 12.25.47.png
    Screen Shot 2020-06-06 at 12.25.47.png
    525,9 KB · Εμφανίσεις: 29

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φιλε μου λες να μενω σε ενα δωματιακι?
Επειδη ετσι θελει να νομιζει ο μητσαρας για να νοιωθει ανωτερος?
55 τμ ,δωματιο ,σαλονι, κουζινα με τραπεζαρια,μπανιο με μπανιερα χωλ κ αποθηκη στο υπογειο εξτρα. Δεν ειναι ιδιαιτερα μεγαλο γιατι μενω μονος μου.
Αλλα μπροστα στου μητσαρα ειναι παλατι
Μα και βέβαια σε δωματιάκι μένεις  :2funny:Άσε που δεν είναι και δικό σου,το νοικιάζεις :headbang:Μάλλον έκανες λάθος στα νούμερα!Ξέχασες να βάλεις την τελεία  :2funny:Δεν είναι 55 τετραγωνικά αλλά 5.5  :2funny:Έξω από το μικρό παράθυρο της φωτογραφίας σου είναι η πισσίνα σου  :2funny:
  Όπως είδες οι αναγνώστες του σά'ι'τ δεν τρώνε κουτόχορτο,κατάλαβαν αμέσως ότι η φωτογραφία με το σκυλάκι και η γκόμενα που έβαλε ο Dan Corso είναι στο ίδιο διαμέρισμα  :2funny:Έτσι έχουν καταλάβει ότι αυτό που μένεις δεν είναι διαμέρισμα αλλά δωμάτιο σε πανσιόν  :2funny:και το ντιβάνι σου είναι ότι πιό φτηνό.
  Έχει γέλιο το παράθυρο σε κάποιο ακάλυπτο χώρο,το μπουκάλι με το νερό γιά να πίνεις το βράδυ γιατί οι νυπτήρες είναι κοινόχρηστοι :headbang: και η τηλεόραση με τα Ελληνικά κανάλια  :2funny:και τα λεφτά που μας έβαλες φωτογραφία και τα μάζευες 2 χρόνια δουλεύοντας 14ωρα και τρώγοντας τα  :shit: σου  :2funny:μιλαμε γιά χλιδή  :2funny:.Γάυτο και θεωρείς τον βλάκμαν που μένει στο πάρκινγκ αρχηγό  :2funny:Ακόμα και αυτός ζει πολύ καλύτερα από σένα :2funny:Ακόμα και οι γάτες μου ζούνε πολύ καλύτερα από σένα  :2funny:το δωμάτιο που έχουν οι γάτες μου είναι 13.5 τετραγωνικά
  Εμένα ήρθαν αρκετά άτομα από το σά'ι'τ και είδαν πως ζω.
 
 

kostis344

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Μα και βέβαια σε δωματιάκι μένεις  :2funny:Άσε που δεν είναι και δικό σου,το νοικιάζεις :headbang:Μάλλον έκανες λάθος στα νούμερα!Ξέχασες να βάλεις την τελεία  :2funny:Δεν είναι 55 τετραγωνικά αλλά 5.5  :2funny:Έξω από το μικρό παράθυρο της φωτογραφίας σου είναι η πισσίνα σου  :2funny:
  Όπως είδες οι αναγνώστες του σά'ι'τ δεν τρώνε κουτόχορτο,κατάλαβαν αμέσως ότι η φωτογραφία με το σκυλάκι και η γκόμενα που έβαλε ο Dan Corso είναι στο ίδιο διαμέρισμα  :2funny:Έτσι έχουν καταλάβει ότι αυτό που μένεις δεν είναι διαμέρισμα αλλά δωμάτιο σε πανσιόν  :2funny:και το ντιβάνι σου είναι ότι πιό φτηνό.
  Έχει γέλιο το παράθυρο σε κάποιο ακάλυπτο χώρο,το μπουκάλι με το νερό γιά να πίνεις το βράδυ γιατί οι νυπτήρες είναι κοινόχρηστοι :headbang: και η τηλεόραση με τα Ελληνικά κανάλια  :2funny:και τα λεφτά που μας έβαλες φωτογραφία και τα μάζευες 2 χρόνια δουλεύοντας 14ωρα και τρώγοντας τα  :shit: σου  :2funny:μιλαμε γιά χλιδή  :2funny:.Γάυτο και θεωρείς τον βλάκμαν που μένει στο πάρκινγκ αρχηγό  :2funny:Ακόμα και αυτός ζει πολύ καλύτερα από σένα :2funny:Ακόμα και οι γάτες μου ζούνε πολύ καλύτερα από σένα  :2funny:το δωμάτιο που έχουν οι γάτες μου είναι 13.5 τετραγωνικά
  Εμένα ήρθαν αρκετά άτομα από το σά'ι'τ και είδαν πως ζω.
 

δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το νόημα το να κοροϊδεύει κανείς τον άλλον για το σπίτι που μένει. Εσύ Δημητράκη μένεις μόνιμα στην Ρωσία και γι αυτό έχεις επενδύσει να έχεις άνετο σπίτι,αφού αυτή είναι η κύρια κατοικία σου και αρκετό απο τον ελευθερο χρόνο σου περνάς εκεί πέρα. Άλλοι που ζουν στο εξωτερικό και ο σκοπός τους είναι να μαζέψουν κάποια χρήματα και να γυρίσουν πίσω στην Ελλάδα σε μερικά χρόνια, λογικό είναι να ψάχνουν την όσο πιο φτηνή επιλογή γίνεται κατοικίας ώστε να εκπληρώσουν τον στόχο τους όσο πιο γρήγορα γίνεται. Και αν εγώ π.χ. δουλεύω 12 ώρες την ημέρα και το σπίτι το έχω απλά για να κοιμάμαι, τότε ποιος ο λόγος να νοικιάσω στο εξωτερικό ένα σπίτι με 3 δωμάτια και αρκετές ανέσεις?
* Κμαν χωρίς να σε ξέρω και ούτε κουμάντο στα λεφτά σου κάνει κανείς. Αλλά κάθε φορά που βλέπω το πώς σου τα τρώνε οι καριόλες τα λεφτά που βγάζεις με τόσο κόπο, με πιάνει μια στεναχώρια. Ελπίζω να μην το μετανιώσεις όταν πλέον δεν θα είσαι σε θέση να δουλέψεις και να σώσεις ότι σώζεται
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Aρχηγε μεχρι 3χιλ εσυ μπορεις χαλαρά,τι ηλικία η σπονσορέτα και προέλευση?
Καλα για αθίγγανο σαν και του λόγου σου τον περασες τον άρχοντα?
Τι τρια χιλιαρικα μας τσαμπουνας ρε Παιτερη?
Απο 6 χιλιάρικα και πανω θα σκάσει ο Βαλκανιος ξεσκιστης για αυτην τη διανοούμενη με PhD στη Νανοτεχνολογία.
Για πουτάνα την πέρασες την κοπέλα?
Είναι το excess του Τσομπανη,ο νόμος του άσπρου Palco
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Αναμένεται δήλωση στήριξης στο Δημητράκη από Σαββίδη για τον τραβελο που ποσταρε.

Κάποιο μισολογο τυπου "Εντάξει δεν είναι μοντέλο, αλλά στη στάση-στρουθοκαμηλος (όρθιο πισωκολλητο με τη μάπα της χωμενη στη λεκάνη της τουαλέτας) και με το σκυλακο δίπλα σούζα μπορεί να βγάζει καυλα η κοπέλα".  :2funny:  :2funny:

 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
27
Like
4.049
Πόντοι
4.895
Αναμένεται δήλωση στήριξης στο Δημητράκη από Σαββίδη για τον τραβελο που ποσταρε.

Κάποιο μισολογο τυπου "Εντάξει δεν είναι μοντέλο, αλλά στη στάση-στρουθοκαμηλος (όρθιο πισωκολλητο με τη μάπα της χωμενη στη λεκάνη της τουαλέτας) και με το σκυλακο δίπλα σούζα μπορεί να βγάζει καυλα η κοπέλα".   :2funny:  :2funny:

μπορεί να  προκύψουν και τίποτα γούστα με τις γόβες  :lheel:  :grin:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
τι συκοφαντιες ρε τυπε, για ενα στρωμα με μια γουβα μεσα ειπα, και μια κιλοτα που φανηκε μεγαλη, σιγα τα ωα, τοσο ευθικτος πια
Οχι δεν ειπα αυτο.
Το να στελνει φωτογραφιες ο ενας στον αλλον με σκοπο να τις ποσταρει σαν δικες του μετα ή μηνυματα τυπου "πες αυτο κ το αλλο" οπως παραδεχτηκε πιο πριν ο δημητρ οτι κανει. Αυτο λεγετε συκοφαντια.
Ο δημητ το κανει γιατι δεν εχει αρχες, εσυ γιατι ομως?

Δεν ειναι αξιοπρεπες πως να το κανουμε. Καντε οτι νομιζετε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αναμένεται δήλωση στήριξης στο Δημητράκη από Σαββίδη για τον τραβελο που ποσταρε.

Κάποιο μισολογο τυπου "Εντάξει δεν είναι μοντέλο, αλλά στη στάση-στρουθοκαμηλος (όρθιο πισωκολλητο με τη μάπα της χωμενη στη λεκάνη της τουαλέτας) και με το σκυλακο δίπλα σούζα μπορεί να βγάζει καυλα η κοπέλα".  :2funny:  :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


0  π/μεταναστης χωρις να το ξερει

Εσύ να ζητήσεις συγγνώμη από το μόγγολο που το ξεφτίλισες έτσι με τον τράβελο :grin:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Μα και βέβαια σε δωματιάκι μένεις  :2funny:Άσε που δεν είναι και δικό σου,το νοικιάζεις :headbang:Μάλλον έκανες λάθος στα νούμερα!Ξέχασες να βάλεις την τελεία  :2funny:Δεν είναι 55 τετραγωνικά αλλά 5.5  :2funny:Έξω από το μικρό παράθυρο της φωτογραφίας σου είναι η πισσίνα σου  :2funny:
  Όπως είδες οι αναγνώστες του σά'ι'τ δεν τρώνε κουτόχορτο,κατάλαβαν αμέσως ότι η φωτογραφία με το σκυλάκι και η γκόμενα που έβαλε ο Dan Corso είναι στο ίδιο διαμέρισμα  :2funny:Έτσι έχουν καταλάβει ότι αυτό που μένεις δεν είναι διαμέρισμα αλλά δωμάτιο σε πανσιόν  :2funny:και το ντιβάνι σου είναι ότι πιό φτηνό.
 Έχει γέλιο το παράθυρο σε κάποιο ακάλυπτο χώρο,το μπουκάλι με το νερό γιά να πίνεις το βράδυ γιατί οι νυπτήρες είναι κοινόχρηστοι :headbang: και η τηλεόραση με τα Ελληνικά κανάλια  :2funny:και τα λεφτά που μας έβαλες φωτογραφία και τα μάζευες 2 χρόνια δουλεύοντας 14ωρα και τρώγοντας τα  :shit: σου  :2funny:μιλαμε γιά χλιδή  :2funny:.Γάυτο και θεωρείς τον βλάκμαν που μένει στο πάρκινγκ αρχηγό  :2funny:Ακόμα και αυτός ζει πολύ καλύτερα από σένα :2funny:Ακόμα και οι γάτες μου ζούνε πολύ καλύτερα από σένα  :2funny:το δωμάτιο που έχουν οι γάτες μου είναι 13.5 τετραγωνικά
  Εμένα ήρθαν αρκετά άτομα από το σά'ι'τ και είδαν πως ζω.
 
ποσα ψεματα χωρανε σε ενα κειμενακι?
Δημητρακη εχεις γινει ρομπα ξεκουμπωτη

-νοικιαζω γιατι δεν μου αγορασε  εμενα ενα διαμερισμα η μαμα
-με το παραθυρο που λες οτι βλεπει ακαλυπτο θα σε ξανακανω ρομπα, ετοιμασου.
-πανσιον μονο η αρωστημενη φαντασία σου βλεπει.
-μη μιλας για σκατα, εσυ που δηλωσες μονος σου πως καθοσουν να σε χεσει η εισαγγελεας για να σου δωσει 200$ για να ζησεις. Απο το χεσιμο πως βρεθηκες με διαμερισμα ενω ησουν ανεργος?? Ας ειναι καλα η μανουλα που την βριζεις κιολας.
-πότε ειπα πως θεωρω τον κμαν αρχηγο ή πότε τον πένεψα? Αποδειξε το
-δημητ το ξερουν κ αυτοι κ εσυ πως εκβιαζεις  καποιους που καναν το λαθος κ  σου δωσαν προσωπικα στοιχεια ,οτι θα τα δημοσιευσεις. Τους ζητας να σε υποστηριζουν στο σαιτ λες κ ειναι το πιο σημαντικο πραμα στην ζωη.
Επειδη δεν εχεις ιερο κ οσιο κ θα το κανεις, προτιμουν να σε υποστηριξουν λιγο που ειναι ακινδυνο. Με τον μισοτρελο δεν τα βαζεις λενε.

Στον 15ο οροφο που μενεις ,χωρις ασανσερ πως την παλευεις με τις σακουλες με τα ψωνια ρε φιλε....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Αναμένεται δήλωση στήριξης στο Δημητράκη από Σαββίδη για τον τραβελο που ποσταρε.

Κάποιο μισολογο τυπου "Εντάξει δεν είναι μοντέλο, αλλά στη στάση-στρουθοκαμηλος (όρθιο πισωκολλητο με τη μάπα της χωμενη στη λεκάνη της τουαλέτας) και με το σκυλακο δίπλα σούζα μπορεί να βγάζει καυλα η κοπέλα".   :2funny:  :2funny:
Τωρα τα πιασαμε τα λεφτα μας
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
   Σχετικά με το βιντεάκι που η συγκεκριμένη κάνει τσιμπουκάκι και είχα βάλει στο σά'ι'τ  :2funny:Δεν θα παραδεχτω ούτε θα διαψεύσω ότι είμαι εγώ στο βίντεο (πρόσωπο δε φένεται) γιατί αν γυρίσω τσόντα και παραδεχτώ ότι σε αυτό το βίντεο είμαι εγώ  :2funny:την τσόντα δεν θα την αγωράσει κανένας  :2funny:
 
Γιατί αλλιώς θα πούλαγε μια τσοντα με εσένα να σε γαμάνε.Και τζάμπα στο Πρωτο Θεμα να την δίνουν άπατη θα πάει.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το νόημα το να κοροϊδεύει κανείς τον άλλον για το σπίτι που μένει. Εσύ Δημητράκη μένεις μόνιμα στην Ρωσία και γι αυτό έχεις επενδύσει να έχεις άνετο σπίτι,αφού αυτή είναι η κύρια κατοικία σου και αρκετό απο τον ελευθερο χρόνο σου περνάς εκεί πέρα. Άλλοι που ζουν στο εξωτερικό και ο σκοπός τους είναι να μαζέψουν κάποια χρήματα και να γυρίσουν πίσω στην Ελλάδα σε μερικά χρόνια, λογικό είναι να ψάχνουν την όσο πιο φτηνή επιλογή γίνεται κατοικίας ώστε να εκπληρώσουν τον στόχο τους όσο πιο γρήγορα γίνεται. Και αν εγώ π.χ. δουλεύω 12 ώρες την ημέρα και το σπίτι το έχω απλά για να κοιμάμαι, τότε ποιος ο λόγος να νοικιάσω στο εξωτερικό ένα σπίτι με 3 δωμάτια και αρκετές ανέσεις?
* Κμαν χωρίς να σε ξέρω και ούτε κουμάντο στα λεφτά σου κάνει κανείς. Αλλά κάθε φορά που βλέπω το πώς σου τα τρώνε οι καριόλες τα λεφτά που βγάζεις με τόσο κόπο, με πιάνει μια στεναχώρια. Ελπίζω να μην το μετανιώσεις όταν πλέον δεν θα είσαι σε θέση να δουλέψεις και να σώσεις ότι σώζεται

Επιτελους καποιος μιλαει για τα σπιτια, Δυτικη Ευρωπη δεν ειναι σαν τα σλαβικα μουνολιβαδα που τους εχτιζαν σπιτια και ειναι τα νοικια φτηνα.

Αν ειμαι εκτος σπιτιου 14 ωρες, γιατι να δωσω το μισο μισθο μου σε ενα ντοπιο γερο σπιτονοικοκυρη που απλα ξυνεται.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επιτελους καποιος μιλαει για τα σπιτια, Δυτικη Ευρωπη δεν ειναι σαν τα σλαβικα μουνολιβαδα που τους εχτιζαν σπιτια και ειναι τα νοικια φτηνα.

Αν ειμαι εκτος σπιτιου 14 ωρες, γιατι να δωσω το μισο μισθο μου σε ενα ντοπιο γερο σπιτονοικοκυρη που απλα ξυνεται.

Δύση είναι υψηλά τα ενοίκια γιατί είναι υψηλοί οι μισθοί και τεράστια η ζήτηση.Λονδίνο πληρώνεις ένα κάρο λεφτά για χεζουλέδες.Το ίδιο και Νέα Υόρκη γενικά όπου υπάρχουνε πολλές καλοπληρωμένες δουλειές και πολλή μετανάστευση.
Και ανατολική Ευρώπη έτσι θα ήτανε άμα παίζανε τέτοιοι μισθοί και ζήτηση.
Εδώ που είμαι εγώ σχετικά πλούσια περιοχή για τα γερμανικά δεδομένα πληρώνω 700 ευρώ νοίκι για 80 τμ συν 100 ευρώ για θέρμανση.Αν δίνεις και 100 ευρώ σε καθαρίστρια για δυο φορές το μήνα καθάρισμα συν 50 ευρώ για ίντερνετ βγαίνει σχεδόν ένα χιλιάρικο μηνιαίως.Περίπου το 20% του εισοδήματος φεύγει στο νοίκι.Για αυτό τα ζευγάρια κάνουν οικονομία,μοιράζουν τα έξοδα ενοικίου έχουν φορολογικές απαλλαγές κτλ.
Θες άλλο ένα χιλιάρικο ατομικά έξοδα σε ρουχισμό,μάσα,σου μένουν 3 χιλιάρικα για ταξίδια,σπονσοριλίκια,γούστα κτλ ή που μπορείς να αποταμιεύεις άμα τη δεις καλόγερος.
Αμα βέβαια το ρίξεις στη μαλακία και δε γαμάς τίποτα,δεν έχεις γκόμενες και μειώσεις τα ταξίδια Ελλάδα σε τρία το μήνα,κάνεις λιτό βίο που λένε μπορείς να αποταμιεύεις 30 χιλιάρικα το χρόνο περίπου.Η μπορείς να αποταμιεύεις τα 15 χιλιάρικα και άλλα 15 να ρίχνεις σε γούστα.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Δύση είναι υψηλά τα ενοίκια γιατί είναι υψηλοί οι μισθοί και τεράστια η ζήτηση.Λονδίνο πληρώνεις ένα κάρο λεφτά για χεζουλέδες.Το ίδιο και Νέα Υόρκη γενικά όπου υπάρχουνε πολλές καλοπληρωμένες δουλειές και πολλή μετανάστευση.
Και ανατολική Ευρώπη έτσι θα ήτανε άμα παίζανε τέτοιοι μισθοί και ζήτηση.
Εδώ που είμαι εγώ σχετικά πλούσια περιοχή για τα γερμανικά δεδομένα πληρώνω 700 ευρώ νοίκι για 80 τμ συν 100 ευρώ για θέρμανση.
Καρδιτσιωτικη λέξη ειναι ο χεζουλες άρχοντα?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Δύση είναι υψηλά τα ενοίκια γιατί είναι υψηλοί οι μισθοί και τεράστια η ζήτηση.Λονδίνο πληρώνεις ένα κάρο λεφτά για χεζουλέδες.Το ίδιο και Νέα Υόρκη γενικά όπου υπάρχουνε πολλές καλοπληρωμένες δουλειές και πολλή μετανάστευση.
Και ανατολική Ευρώπη έτσι θα ήτανε άμα παίζανε τέτοιοι μισθοί και ζήτηση.
Εδώ που είμαι εγώ σχετικά πλούσια περιοχή για τα γερμανικά δεδομένα πληρώνω 700 ευρώ νοίκι για 80 τμ συν 100 ευρώ για θέρμανση.Αν δίνεις και 100 ευρώ σε καθαρίστρια για δυο φορές το μήνα καθάρισμα συν 50 ευρώ για ίντερνετ βγαίνει σχεδόν ένα χιλιάρικο μηνιαίως.Περίπου το 20% του εισοδήματος φεύγει στο νοίκι.Για αυτό τα ζευγάρια κάνουν οικονομία,μοιράζουν τα έξοδα ενοικίου έχουν φορολογικές απαλλαγές κτλ.
Θες άλλο ένα χιλιάρικο ατομικά έξοδα σε ρουχισμό,μάσα,σου μένουν 3 χιλιάρικα για ταξίδια,σπονσοριλίκια,γούστα κτλ ή που μπορείς να αποταμιεύεις άμα τη δεις καλόγερος.
Αμα βέβαια το ρίξεις στη μαλακία και δε γαμάς τίποτα,δεν έχεις γκόμενες και μειώσεις τα ταξίδια Ελλάδα σε τρία το μήνα,κάνεις λιτό βίο που λένε μπορείς να αποταμιεύεις 30 χιλιάρικα το χρόνο περίπου.Η μπορείς να αποταμιεύεις τα 15 χιλιάρικα και άλλα 15 να ρίχνεις σε γούστα.
kαι μετα κυπνησες
Καλα τανλες μεχρι την μεση
800/900 ειναι τα εξοδα σου στην γερμανια
ΕΑΝ χαλαγες αλλα 1000 θασουνα εντελως ξερος καθοσον κανα 2200 παιρνεις μαζι με τα κενυχτια στα καζανια
Δεν πας ομως πουθενα μαζεθεις σαν μλκας 1000 καθε μηνα μην πινοντας ουτε καφε σε μαγαζι κ μετα καθε τρις μηνες 3000 στις ψοφιες κλωσσες για 4/5 μερες για να βγαλεις φωτο να βαλεις στο σαιτ
Κοψε την μλκις εκατο χρονων πηγες
Παρε μια σεμι μιλφ  :tits2:
με μεχρι ενα παιδι απο πολωνια 35:/40 βαλτη κ σε κανα καθαρισμο να βγαζει τα εξοδα της
ΠΑΡΕΧΩ ΦΑΙ Κ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΤΟ ΝΤΟΙΤΣ μενπακετο συμβιωσης συν πρεστιζ μεσογειακου συζυγου ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΠΟΝΟΥΣ για αυτη
Επισης αν θες Και επιβαλεται βεβαια Μια τοσο με κανα 100/150ε  καντη τριολε  παρτουζα με Καμμια αλλη πολωνεζα  μια μαζι
Αυτα αν τα ξηγηθεις ΑΠΟ ΠΡΙΝ δεν θαχεις θεμα ειναι αποδεκτα και μαλλον επιθυμητα απο βορεις σλαβες .πολωνορωσιδοουκρανες
Ολα τωαλλα που κανεις χανεις τα λεφτα κ τα χρονια σου
Υγ θα ζητησω και την επιβεβαιωση αποβθειο τασο στο επιχηρημα του τριολε   :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom