Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ άλλη μια γκόμενα Γερμανία που ψαχνεται για Balkan πέος.

Z5rUtn.jpg


Θα παω Φρανκφούρτη σε δυο βδομάδες να ρίξω κάναν πούτσο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Σαπίλα  :vomit: :vomit: :vomit:

Να μένεις Ρωσία και να νταραβερίζεσαι τράβελους,τα δάκτυλα αντρικά 99% :S
Αν 1% είναι γυναίκα μιλάμε για παρακμιακή καθαρίστρια που τρίβει σκάλες με χλωρίνες όλη μέρα :(
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται  :2funny:και βλέπει ότι έχει πόθο  :2funny: :2funny: :2funny:
  Εκτός από τα λεφτά που ονειρεύεσαι γιατί δεν έχεις  :2funny:και βάζεις επεξεργασμένες φωτογραφίες με λεφτά απο το ιντερνέτ και λες ότι είναι δικά σου  :2funny:τώρα ονειρευεσαι και τραβεστί  :2funny: :2funny: :2funny:
Δηλαδή ρε παίκτες αν κατάλαβα καλά οι γόβες και το πόδι με το καλσόν είναι του Δημητράκι;
Και τα κάνει όλα αυτά για να εξιτάρει το σκύλο :think: :think: :think:
Το δωμάτιο με το σκύλο που έβαλα μοιάζει πολύ με το δωμάτιο της φωτογραφίας αλλά δε σημαίνει ότι είναι το ίδιο.Όπως έμοιαζε πολύ το βίντεο που μια κοπέλα έκανε τσιμπούκακι σε έναν που μου έμοιαζε πολύ αλλά σας είπα ότι δεν ήμουν εγώ αυτός  :2funny:
  Εγώ αναγνωρίζω την κιλότα που φοράει η κοπέλα της φωτογραφίας,αν προσέξετε είναι η κιλότα της φωτογραφίας που μας έβαλε ο γκαστερμπά'ι'τερ με τα λεφτά  :2funny:Όλα είναι πολύ ύποπτα.
  Εγώ σας έβαλα φωτογραφία ένα σκυλάκι γιά να τραβήξετε  :jerking: :2funny:κ εσείς κάνετε συνομωσίες με τραβεστί  :jerking: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Снимок экрана 2020-05-31 в 18.56.03.png
    Снимок экрана 2020-05-31 в 18.56.03.png
    389,8 KB · Εμφανίσεις: 58
  • lefta gkasterbaiter.jpg
    lefta gkasterbaiter.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 48
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Λες να σηκώνεται ο σκυλος για να γαμησει το Δημητράκη που φοράει τακούνια?

Καθόλου απίθανο...
Ο δε τράβελος είναι και αξύριστος αν δεις καλά τη δεύτερη φωτογραφία :S
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.196
Like
767
Πόντοι
146
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται  :2funny:και βλέπει ότι έχει πόθο  :2funny: :2funny: :2funny:
  Εκτός από τα λεφτά που ονειρεύεσαι γιατί δεν έχεις  :2funny:και βάζεις επεξεργασμένες φωτογραφίες με λεφτά απο το ιντερνέτ και λες ότι είναι δικά σου  :2funny:τώρα ονειρευεσαι και τραβεστί  :2funny: :2funny: :2funny:Το δωμάτιο με το σκύλο που έβαλα μοιάζει πολύ με το δωμάτιο της φωτογραφίας αλλά δε σημαίνει ότι είναι το ίδιο.Όπως έμοιαζε πολύ το βίντεο που μια κοπέλα έκανε τσιμπούκακι σε έναν που μου έμοιαζε πολύ αλλά σας είπα ότι δεν ήμουν εγώ αυτός  :2funny:
  Εγώ αναγνωρίζω την κιλότα που φοράει η κοπέλα της φωτογραφίας,αν προσέξετε είναι η κιλότα της φωτογραφίας που μας έβαλε ο γκαστερμπά'ι'τερ με τα λεφτά  :2funny:Όλα είναι πολύ ύποπτα.
  Εγώ σας έβαλα φωτογραφία ένα σκυλάκι γιά να τραβήξετε  :jerking: :2funny:κ εσείς κάνετε συνομωσίες με τραβεστί  :jerking: :2funny:
Eβγαλες τόσα λεφτά με το βρακί σου;Μπραβο!!!!
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.240
Κριτικές
27
Like
4.050
Πόντοι
4.895
..........Το δωμάτιο με το σκύλο που έβαλα μοιάζει πολύ με το δωμάτιο της φωτογραφίας αλλά δε σημαίνει ότι είναι το ίδιο..........

ρε σεις υπάρχει κανείς που πιστεύει ότι πρόκειται για διαφορετικά δωμάτια ; όχι τίποτα άλλο να ξέρω μήπως χρειάζομαι οφθαλμίατρο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
ρε σεις υπάρχει κανείς που πιστεύει ότι πρόκειται για διαφορετικά δωμάτια ; όχι τίποτα άλλο να ξέρω μήπως χρειάζομαι οφθαλμίατρο
Τρικυμια εν κρανιω ο δημητρακης.

Να εισαι μονιμος κατοικος ρωσιας και να γαμας την γυναικαρα απο το κιλκις αυτο με ξεπερναει
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Καθόλου απίθανο...
Ο δε τράβελος είναι και αξύριστος αν δεις καλά τη δεύτερη φωτογραφία :S
Τώρα με την επιστήμη οι τράβελοι κάνουν και παιδιά  :2funny:.Ο (Τράβελος) έχει γιό 10 ετών  :2funny:
  Είσαστε ψάρια πάντος  :2funny:Η πλάκα χάλασε γιατί δε συνενοηθήκαμε καλά και ο Don corso έγραψε ότι είναι η ίδια με το σκύλο.Εγώ ήθελα να γράψει ο Don Corso ότι είναι γκόμενα του  :2funny:και οι πανέξυπνοι σέρλοκ χολμς του σά'ι'τ θα έλεγαν ότι είναι το ίδιο δωμάτιο με το σκυλάκι  :2funny:αλλά δεν πρόλαβα να του το γράψω γιατί έβαλε αμέσως τη φωτογραφία και έγραψε ότι έγραψε  :2funny:.
  Δε λέω οι περισσότεροι στο σά'ι'τ είναι πανυλήθιοι αλλά όχι τόσο να μην καταλάβουν ότι η φωτογραφία που έβαλες με τα 500ευρα είναι επεξεργασμένη  :2funny:.
  Σχετικά με το βιντεάκι που η συγκεκριμένη κάνει τσιμπουκάκι και είχα βάλει στο σά'ι'τ  :2funny:Δεν θα παραδεχτω ούτε θα διαψεύσω ότι είμαι εγώ στο βίντεο (πρόσωπο δε φένεται) γιατί αν γυρίσω τσόντα και παραδεχτώ ότι σε αυτό το βίντεο είμαι εγώ  :2funny:την τσόντα δεν θα την αγωράσει κανένας  :2funny:
 
Τρικυμια εν κρανιω ο δημητρακης.

Να εισαι μονιμος κατοικος ρωσιας και να γαμας την γυναικαρα απο το κιλκις αυτο με ξεπερναει
Να επειδή είσαι ο πιό φουκαράς στο σά'ι'τ και οι συνθήκες διαβίωσης σου είναι χειρότερες και από του βλάκμαν  :2funny:σου κάνω δώρο αυτή τη φωτογραφία γιά να  :jerking: :2funny:Τυχερέ σήμερα θα την κάνεις ταράτσα  :2funny:θα καεί το οικοτροφείο από την  :jerking: :2funny:
  Η πλάκα είναι ότι στη Ρωσσία γελάνε με τους φτωχομπινέδες και του Γκαστερμπά'ι'τερ τους θεωρούν αποτυχημένους  :vomit: ενώ στην Ελλάδα είναι εντελώς διαφορετική η νοοτροπία,στην Ελλάδα τους συμπονάνε και τους σέβονται  :2funny:
  Μπροστά σας ο κακομοίρης που μένει στην Κύπρο είναι θεός  :2funny:έχει το μπαλκόνι του που είναι μεγαλύτερο από το δωματιό σου και κάθεται και πίνει καφέ και τρώει και φέτα  :2funny:τρώει μεζέδες  :2funny:Γ'αυτό καυχιέται  :2funny:Βέβαια ουτε αυτός γαμάει  :2funny:αλλά κ εσύ πηγαίνεις FKK κάθε τρεις μήνες όπως μας έγραψες  :2funny:
  Της κιλότες δε μας είπες τι της κάνεις?Της μυρίζεις?ή της φοράς? :2funny:
    Όταν έρθει αυτές της μέρες το γατάκι μου σπίτι μου αν έρθει με το σκυλάκι που έχει θα σας βάλω φώτο το σκυλάκι να  :jerking: :2funny:.
 

Συνημμένα

  • zol.jpg
    zol.jpg
    137,4 KB · Εμφανίσεις: 27

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Λες να σηκώνεται ο σκυλος για να γαμησει το Δημητράκη που φοράει τακούνια?
ο πορδομεταναστης ειναι ενερητικος ζωόφιλος αρχηγε
Μην ξεχναμε οτι παλια ηταν κι αρχηγος των ελληνων κτηνοβατων
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
ο πορδομεταναστης ειναι ενερητικος ζωόφιλος αρχηγε
Μην ξεχναμε οτι παλια ηταν κι αρχηγος των ελληνων κτηνοβατων
Πάντος εσύ δεν ψάρωσες  :2funny:είπες πιό λογική εκδοχή  :2funny:
  Επίτηδες έβαλα της φωτογραφίες που φένεται το πόδι και τα τακούνια  :2funny:αν ήθελα θα μπορούσα να βάλω αυτές της φώτο που είναι μόνο του το σκυλάκι  :2funny:Αν ο Don Corso δε βιαζόταν να βάλει της φωτογραφίες και είχα προλάβει να του γράψω να γράψει ότι η γκόμενα είναι δικιά του  :2funny:θα είχε πέσει τρομερό  :2funny:οι σέρλοκ χολμ του σά'ι'τ θα έγραφαν ότι είναι το ίδιο διαμέρισμα με το σκυλάκι και θα έπαιφτε τρομερό γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny:
  Πάντος είναι εντελώς ηλίθιοι στο σά'ι'τ  :2funny:μιλάμε γιά εντελώς τούβλα  :2funny: :2funny: :2funny:.
  Το μεγαλύτερο γέλιο το έριξα που βρήκαμε πιό φουκαρά και από το Βλάκμαν  :2funny:Εσύ που είσαι 1.90 και γομάρι σε αυτό το κρεβάτι δεν θα χώραγες  :2funny:δε θα μπορούσες να σηκωθείς  :2funny:θα κοπάναγες στον τοίχο!Δεν μπορώ να σε φανταστώ σε αυτό το δωμάτιο  :2funny:Και 1.60 να είναι αυτός σαν τον Βλάκμαν και πάλι δε θα χωράει  :2funny:.Πολύ γέλιο έριξα και με την τηλεόραση με τα Ελληνικά κανάλια  :2funny:Έλληνας ματανάστης στη μαύρη ξενιτιά με την Ελλάδα στην καρδιά  :2funny: :2funny: :2funny:.
 

Συνημμένα

  • skylaki.jpg
    skylaki.jpg
    313,2 KB · Εμφανίσεις: 43
  • skylaki2.jpg
    skylaki2.jpg
    310,5 KB · Εμφανίσεις: 52

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Καποτε οταν ημασταν παιδια ανταλασαμε χαρτακια. Τωρα εσεις ανταλασετε φωτογραφιες απο θειες στο ιντερνετ?
Καλα καταλαβα οτι ειστε συγκοινονουντα δοχεια.

Καποιοι νομιζετε πως να σιγονταρετε τον δημητρακη για να εχετε καλες σχεσεις μαζι του ,θα σας βοηθησει να περασετε καλα οταν τον επισκεφτειτε. Εγω ενα σας λεω. Ο δημη δεν εχει γκομενα ουτε για τον ιδιο, για σας που θα βρει? Μονο σαλον? Εεεε αν κ για το σαλον χρειαζεσαι βοηθεια τοτε καλα κανεις κ σιγονταρεις.

Δημη ειχες κραξει καποιον προσφατα λεγοντας πως για οτι λες εσυ εχεις κ αποδειξεις.
Που ειναι οι αποδειξεις απο τις γκομενες που εχεις οεο?


Σκυλια γατιά κουνουπιδια καρπουζια λαδια......αλλα απο κοκό τιποτα.....
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Απο την κρεβαταρα 2Χ2 μονο εσυ κ ο σαββιδης δεν θα βρισκατε τροπο να σηκωθειτε χωρις να βρειτε ντουβαρι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 20200604_022310.jpg
    20200604_022310.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 44

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Αααα και το αλλο.
Με ελεγες φτωχο εργατη που δεν εχει μια.
Οταν σου πεταξα την ταληρουμπα αρχισες παλι τις κυβισθησεις, κοινως κωλοτουμπες.

Θα το δεχτω αν μεχρι την δευτερα το βραδυ , να προλαβεις κ την τραπεζα ανοιχτή αν θελεις ,μας ποσταρεις εσυ ο πλουσιος, ο απλας, ο τσαρος, ισαξιο ή μεγαλυτερο ποσον στο σεντονι σου με τις νεκροκεφαλες .

Μεχρι τοτε ο φτωχος βιοπαλαιστης,εγω δηλαδη, σε παει τρενο...
 

Συνημμένα

  • 20200604_023828.jpg
    20200604_023828.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 40

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Ειναι δωματιακι αυτο. Καλα οταν θελεις να ξεμουδιασεις λιγο να περπατησης, τι κανεις? τι οροφο μενεις?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
Ειναι δωματιακι αυτο. Καλα οταν θελεις να ξεμουδιασεις λιγο να περπατησης, τι κανεις? τι οροφο μενεις?
Φιλε μου λες να μενω σε ενα δωματιακι?
Επειδη ετσι θελει να νομιζει ο μητσαρας για να νοιωθει ανωτερος?
55 τμ ,δωματιο ,σαλονι, κουζινα με τραπεζαρια,μπανιο με μπανιερα χωλ κ αποθηκη στο υπογειο εξτρα. Δεν ειναι ιδιαιτερα μεγαλο γιατι μενω μονος μου.
Αλλα μπροστα στου μητσαρα ειναι παλατι
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Φιλε μου λες να μενω σε ενα δωματιακι?
Επειδη ετσι θελει να νομιζει ο μητσαρας για να νοιωθει ανωτερος?
55 τμ ,δωματιο ,σαλονι, κουζινα με τραπεζαρια,μπανιο με μπανιερα χωλ κ αποθηκη στο υπογειο εξτρα. Δεν ειναι ιδιαιτερα μεγαλο γιατι μενω μονος μου.
Αλλα μπροστα στου μητσαρα ειναι παλατι
οκ
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
διμητρακι οταν εκλεισε τα συνορα η ουκρανια λογο κορονου εμειναν ολοι
που δουλευουν πολωνια αποκλεισμενοι και δεν μπορουσαν να γυρισουν.
οι ουκρανοι τους ξεφτιλιζαν και ελεγαν γκαστερπαιτερ μεινετε εκει
στην πολωνια και μην ξαναερθετε εδω,σε θυμηθηκα και γελουσα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Καποτε οταν ημασταν παιδια ανταλασαμε χαρτακια.
Καλα καταλαβα.
αν εχετε καλες σχεσεις μαζι του ,θα σας βοηθησει να περασετε καλα οταν τον επισκεφτειτε.
0  π/μεταναστης χωρις να το ξερει ειναι ο πρωτος διδαξας mgtow. Επειτα αν συνομιλησεις σε pm με καποιο μελος εδω μεσα δεν ειναι και εγκλημα. Οσο για τις εκδρομες στο εξωτερικο, ο μανεσσης και το κοσμοραμα ας ειναι καλα, που επιλεγω για τα ταξιδια μου.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
1
Like
4.501
Πόντοι
1.706
0  π/μεταναστης χωρις να το ξερει ειναι ο πρωτος διδαξας mgtow. Επειτα αν συνομιλησεις σε pm με καποιο μελος εδω μεσα δεν ειναι και εγκλημα. Οσο για τις εκδρομες στο εξωτερικο, ο μανεσσης και το κοσμοραμα ας ειναι καλα, που επιλεγω για τα ταξιδια μου.
Μπορει να ηταν mgtow, οκ. Αν κανει κατι σωστο του το αναγνωριζω. Οπως καλα λογια εχω πει για τις αναλυσεις του. Αυτος τυφλωνετε απο πεισμα κ χτυπαει......στον τοιχο.

Να συνομιλεις με καποιον μια χαρα ειναι αλλα το να καταστρωνεις συκοφαντιες ειναι αδερφιστικο και ποταπό.
Καντε οτι θελετε. Τι με νοιάζει εμενα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ο κυριος προεδρος ειναι απλα εκεντρικος οπως ολοι οι σταρ!
σεβασμο στους θεσμους χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom