Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Εχουν αυτόνομη θέρμανση αλλά δεν μπορείς να το ανοίξεις για όλες τις ώρες που θες εσύ.Αλλά συγκεκριμένες ώρες που συμφωνούν οι ένοικοι.
Γερμανία το ανοίγεις όσο θες σε ό,τι θερμοκρασία γουστάρεις,όλες τις ώρες και όλες τις εποχές,δεν έχεις περιορισμούς.
:2funny: Χαζεψες τελειως δεν εξηγειται αλλιως ...
αυτονομη θερμανση σημαινει οτι το ανοιγεις και το κλεινεις οποτε γουσταρεις ,εγω ας πουμε στο διαμερισμα μου στη Θεσσαλονικη εχω με φυσικο αεριο που ειναι και φθηνοτερο ,αναμενο το εχω παντα και με το βρακι ειμαι συνεχεια μεσα στο καταχειμωνο οπως ημουνα και στο Κισιναου :grin: τι σχεση εχουν οι αλλοι ενοικοι/ιδιοκτητες της πολυκατοικιας?

Για ακινητα τι μιλας, ειχες αγορασει ποτε σου κανενα στην Ρωσια η εστω στο Μπλοκ?  
ξερεις και τις τιμες :2funny: αυτο να μιλας επι παντος επιστητου χωρις να γνωριζεις δεν λεει να το κοψεις ...
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Είστε πολλά χρόνια πίσω και δεν έχετε μιλήσει με Ρωσίδα τα τελευταία 5 χρόνια, όσοι πιστεύετε πως μια Ρωσίδα θέλει να μεταναστεύσει στη Δύση με κάθε τρόπο!
Όσες φύγανε,  φύγανε και μάλιστα τους είναι δύσκολο και να γυρίσουν!
Οι νορμάλ κοπέλες της Ρωσίας δεν τις νοιάζει η μετανάστευση στο εξωτερικό παρά μόνο η βελτίωση της ζωής τους εκεί που είναι!
Άντε κάποιες μικρές που θέλουν από το χωριό να πάνε στη πόλη όπως συμβαίνει σε όλες τις χώρες του κόσμου!
Κάποιες κοπέλες που έλκονται από Τουριστικές  χώρες , είναι στο βαθμό που θα ήθελε και μια δυτική να ζει σε θερμό κλίμα και όχι ανάγκη για άνευ όρων φυγή από τη χώρα τους!
Βέβαια αν βρουν κάποιο κορόιδο ΟΛΚΗΣ τότε ισχύει η παρακάτω παράφραση γνωστής έκφρασης " τα κορόιδα δεν έχουν εθνικότητα" και μπορούν να πάνε μέχρι και στο Κάιρο να μείνουν!

Αυτοί που έχουν μείνει στο στερεότυπο του μέθυσου Ρώσου άντρα που δεν τον νοιάζει να γαμήσει αλλά να τα πιει και να κοιμηθεί δεν ξέρουν τι τους γίνεται πλέον! Ούτε στις κομωπόλεις δεν γίνονται αυτά!
Βέβαια οι αποτυχημένοι μέθυσοι πάντα υπάρχουν και το μόνο που κάνουν είναι να ανεβάζουν την αξία των μοντέρνων δυτικότροπων  Ρώσων ανδρών ( ότι κάνουν δηλαδή τα μπάζα Ελλεινίδες για τα ελάχιστα 8άρια και άνω σε κάθε ελληνική πόλη)
Υποθέτω πως κάθε άντρας στη Ρωσία που είναι σωστός , έχει αρκετές κοπέλες να τον περικυκλώνουν και να τον διεκδικούν! Αυτό έδειχνε η ψυχρότητα ενός τύπου σε μια καφετέρια στη Μόσχα όταν ένα ρωσιδακι απίστευτης ομορφιάς έκλαιγε και τον παρακαλούσε σε κοινή θέα! Εδώ συμβαίνει σχεδόν πάντα το αντίστροφο!
Σωστοτατο.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Μπορείς να έχεις στην Ελλάδα αυτόνομη θέρμανση χωριστά σε κάθε δωμάτιο που πατάς το διακόπτη και ζεσταίνεται όσο θες ανεξάρτητα από τα άλλα διαμερίσματα για όση ώρα θες σε ό,τι εποχή θες και το καλοκαίρι άμα γουστάρεις?
Ελλάδα εξαρτάσαι από τους άλλους τιο αποφάσεις παίρνουν στη συνέλευση για το πόση ώρα θα ανάβει η κεντρική θέρμανση.
Συγκρίνονται τώρα οι μονώσεις της Γερμανίας που τα αμάξια περνάνε δίπλα στα δύο μέτρα κια δεν ακούς τίποτα με την Ελλάδα που ακούς τα πάντα και στον πέμπτο όροφο?Τα καλοριφεράκια της Ελλάδας με τα θηριώδη σώματα της Γερμανίας?
Και ένα σωρό άλλα.

Ελλαδα τα σπιτια που εχω μεινει/δει ειναι για γελια. Γερμανια, Αυστρια, Λουξεμβουργο, Ολλανδια, ακομα και Σλοβακια τα σπιτια ειναι παρα πολυ ζεστα εισαι με φανελακι και χωρις καλοριφερ το χειμωνα. Ζεστο νερο συνεχεια, το κωλοχαρτο το ριχνεις μεσα στη λεκανη κλπ.

Για να ειμαι δικαιος σε ολες τις περιπτωσεις (Ελλαδα, Εξωτερικο) μιλαω για σπιτια κατασκευης μαξιμουμ το 90. Αλλα βλεποντας τους σλοβακους τι σπιτια ειχαν, ειχα μεινει λιγο. Ισως οι κατασκευες Ελλαδα να εχουν φτιαξει αλλα σιγουρα οχι σπιτια πριν το 90-95
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Γενικα το να μην ειναι κατω απο το πατωμα οι σωληνωσεις της θερμανσης, ειναι καλο. Ειναι πιο επισκεψιμες οταν συμβει κατι.
Και αυτο σωστο αν και τα θερμαινομενα πατωματα εχουν αλλη καβλα ...
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456


Ειναι και τι θα δει η Ρωσιδα, αν την πας στο Ντουζελντορφ θα τσινισει γιατι τα στανταρ τους εχουν ανεβει.

Αν την πας σε Ζυριχη, Λουξεμβουργο κλπ κρα θα κανει

Και προφανως εξαρταται και απο τη γκομενα/περιπτωση
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ελλαδα τα σπιτια που εχω μεινει/δει ειναι για γελια. Γερμανια, Αυστρια, Λουξεμβουργο, Ολλανδια, ακομα και Σλοβακια τα σπιτια ειναι παρα πολυ ζεστα εισαι με φανελακι και χωρις καλοριφερ το χειμωνα. Ζεστο νερο συνεχεια, το κωλοχαρτο το ριχνεις μεσα στη λεκανη κλπ.

Για να ειμαι δικαιος σε ολες τις περιπτωσεις (Ελλαδα, Εξωτερικο) μιλαω για σπιτια κατασκευης μαξιμουμ το 90. Αλλα βλεποντας τους σλοβακους τι σπιτια ειχαν, ειχα μεινει λιγο. Ισως οι κατασκευες Ελλαδα να εχουν φτιαξει αλλα σιγουρα οχι σπιτια πριν το 90-95

Πηγαινε στο Ματσεν της Αυστριας να δεις μονοκατοικιες για σεμιναριο.

Στην Ελλαδα, ακομα ετσι ειναι και χειροτερα, ειδικα τη περιοδο 2001-2007 οπου ο καθε ασχετος βλαμμενος απατεωνας εκανε φτηνοκατασκευες για να πουλησει. Εκει να δεις κακοτεχνιες.

Ακομα και σε ακριβα τουριστικα ακινητα, σκατα τα εχουν κανει.

Παιρνεις ενα ακινητο, δινεις ενα σκασμο λεφτα και θες συνεχως επισκευες και να τα σπας ολα και να τα στηνεις απο την αρχη.

Τραγικοι.

Απλα δεν υπαρχει επαγγελματισμος, σε τιποτα.

Πας Αυστρια, Ελβετια, Πολωνια, Τσεχια και χαιρεσαι να βλεπεις τα οσα φτιαχνουν. Σουηδια, Νορβηγια, επισης. Επαγγελματιες, σεβονται αυτο που κανουν.

Εδω δεν σεβεται ο αλλος τον εαυτο του, λαμογια οι πιο πολλοι, πως να φανε λεφτα και πως να σκεπασουν μαλακιες εως να τα αρπαξουν και να το παιζουν Κινεζοι μετα.

Ο αλλος δεν ειχε πιεσει τις σωληνωσεις της θερμανσης να δει τυχον διαρροες και περασε ο πατωματζης που εβαλε τα παρκετα, τρυπησε μια σωληνα, δεν ηταν πιεσμενη με νερο μεσα να φανει, στρωνει ο αλλος απο πανω κανονικα....ερχεται ο πελατης σε νεο σπιτι πρωτη νυχτα να κοιμηθει...ανοιξε τα καλοριφερ το πρωι ειχαν φτασει εως το γκαραζ κατω τα νερα.... :S :S :S

Γιατι;

Γιατι ο μαστορατζας (μεταγραφη απο τη νασα μας εκανε τη χαρη να εργαστει εδω) δεν ειχε υπο πιεση τις σωληνωσεις αλλα αδειες και δεν φανηκε αμεσως η ζημια του πατωματζη, ουτε φυσικα ειχε βαλει προστασια πανω στις σωληνες.

 :S :S :S

Χιλιαδες παραδειγματα.


 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει τεχνολογία Ρωσία,Ουκρανία.Αν θες ευρωπαικά στάνταρτς πληρώνεις πανάκριβα διπλά και τριπλά από Ευρώπη.Δεν έχουν τις δυτικές ανέσεις και τα αυτονόητα.
Και Ελλάδα βέβαια αν θες τα γερμανικά στάνταρτς σε μόνωση,θέρμανση θα πληρώσεις τα μαλλιοκέφαλά σου οπότε δεν αξίζει.
Η κοινή βρύση μπάνιου,νιπτήρα είναι από τις επαναστατικές ανακαλύψεις της κομμουνιστικής τεχνολογίας για να μειώνεται το κόστος όπως και ο καναπές κρεβάτι.Είναι πλέον βαθιά ριζωμένα.

Πολλες φορες σε incall με ρωσιδες, οταν παω για μπανιο ξεβιδωνω το "τηλεφωνο" του ντους απ'το ρακορακι για να εχω το λαστιχο με κατευθυνομενο νερο να μη τα κανει ολα πουτανα ενω δε χρειαζεται. Μου χει τυχει 4 φορες να ξεχασω να το ξαναβιδωσω στο ρακορακι...

4/4, 100% δηλαδη, οταν πανε να πλυθουν οι ρωσιδες και το βλεπουν ξεβιδωμενο νομιζουν οτι ειναι κομμενο/χαλασμενο... Δυο ηταν σε φαση "WHAT HAVE YOU DOOOONEEE??" χεστηκαν οτι θα τους τη πουν απ'το hotel οτι εκαναν ζημια :2funny: :2funny: :2funny:

Και να πηγαινεις τωρα να τους δειχνεις οτι το τηλεφωνο ειναι βιδωτο πανω στο ρακορ -και ολο αυτο να ειναι γι'αυτες κατι το τοσο πρωτογνωρο- που εσυ να λες "συγνωμη, απο αλλο πλανητη ηρθαν????" :idiot: :idiot: :idiot:

Πολιτισμικο σοκ φαση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Και αυτο σωστο αν και τα θερμαινομενα πατωματα εχουν αλλη καβλα ...

Εχουν και τα αρνητικα τους.

Πρεπει να καθαριζεις πολυ καλα καθημερινα να ειναι γυαλι παντου αλλιως θα αναπνεεις την οικιακη σκονη μεσα στα πνευμονια σου και θα τη τρως μεσα στα ματια σου συνεχως.



 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Πολλες φορες σε incall με ρωσιδες, οταν παω για μπανιο ξεβιδωνω το "τηλεφωνο" του ντους απ'το ρακορακι για να εχω το λαστιχο με κατευθυνομενο νερο να μη τα κανει ολα πουτανα ενω δε χρειαζεται. Μου χει τυχει 4 φορες να ξεχασω να το ξαναβιδωσω στο ρακορακι...

4/4, 100% δηλαδη, οταν πανε να πλυθουν οι ρωσιδες και το βλεπουν ξεβιδωμενο νομιζουν οτι ειναι κομμενο/χαλασμενο... Δυο ηταν σε φαση "WHAT HAVE YOU DOOOONEEE??" χεστηκαν οτι θα τους τη πουν απ'το hotel οτι εκαναν ζημια :2funny: :2funny: :2funny:

Και να πηγαινεις τωρα να τους δειχνεις οτι το τηλεφωνο ειναι βιδωτο πανω στο ρακορ -και ολο αυτο να ειναι γι'αυτες κατι το τοσο πρωτογνωρο- που εσυ να λες "συγνωμη, απο αλλο πλανητη ηρθαν????" :idiot: :idiot: :idiot:

Πολιτισμικο σοκ φαση.

Και με αυτο το παραδειγμα τωρα τι λες δηλαδη τυπε;

Οτι δεν εχει τεχνολογια η Ρωσια;

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Και με αυτο το παραδειγμα τωρα τι λες δηλαδη τυπε;

Οτι δεν εχει τεχνολογια η Ρωσια;

Προσωπικα δε θεωρω το να βιδωνει ενα τηλεφωνο του ντους πανω στο ρακορ ως κατι το high-tech. Αλλα μου εκανε αρνητικη εντυπωση (με την εννοια του πολιτισμικου σοκ) το οτι δε καταλαβαιναν τι εχει γινει. Τη πρωτη φορα νομιζα οτι η μικρη (20χρονο) απλα ηταν απειρη... αλλα οταν μου συνεβη και με αλλες, και με 30αρες+, λεω τι διαλο... ειναι δυνατον στη ρωσια να μην εχουν δει βιδωτες ντουζιερες? Fixed ειναι εκει? WTF? Εδω περα και να μην εχεις καταλαβει τι ειναι, αφου τα βλεπεις τα πουλανε χυμα τα σπιραλ και τα τηλεφωνα του ντουζ μεχρι και στα σουπερμαρκετ με 2 ευρω - οπότε καταλαβαινεις τη λογικη του αποσπωμενου και του αντ-αλλακτικου που αλλαζει.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Προσωπικα δε θεωρω το να βιδωνει ενα τηλεφωνο του ντους πανω στο ρακορ ως κατι το high-tech. Αλλα μου εκανε αρνητικη εντυπωση (με την εννοια του πολιτισμικου σοκ) το οτι δε καταλαβαιναν τι εχει γινει. Τη πρωτη φορα νομιζα οτι η μικρη (20χρονο) απλα ηταν απειρη... αλλα οταν μου συνεβη και με αλλες, και με 30αρες+, λεω τι διαλο... ειναι δυνατον στη ρωσια να μην εχουν δει βιδωτες ντουζιερες? Fixed ειναι εκει? WTF? Εδω περα και να μην εχεις καταλαβει τι ειναι, αφου τα βλεπεις τα πουλανε χυμα τα σπιραλ και τα τηλεφωνα του ντουζ μεχρι και στα σουπερμαρκετ με 2 ευρω - οπότε καταλαβαινεις τη λογικη του αποσπωμενου και του αντ-αλλακτικου που αλλαζει.

Τυπε, την ιδια χρονικη στιγμη που σου ετυχε αυτη η τυπισσα, εχει χιλιαδες αλλες σλαβες εντελως διαφορετικες.

Τι πιανεσαι απο μια περιπτωση και τσουβαλιαζεις;

 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Πηγαινε στο Ματσεν της Αυστριας να δεις μονοκατοικιες για σεμιναριο.

Στην Ελλαδα, ακομα ετσι ειναι και χειροτερα, ειδικα τη περιοδο 2001-2007 οπου ο καθε ασχετος βλαμμενος απατεωνας εκανε φτηνοκατασκευες για να πουλησει. Εκει να δεις κακοτεχνιες.

Ακομα και σε ακριβα τουριστικα ακινητα, σκατα τα εχουν κανει.

Παιρνεις ενα ακινητο, δινεις ενα σκασμο λεφτα και θες συνεχως επισκευες και να τα σπας ολα και να τα στηνεις απο την αρχη.

Τραγικοι.

Απλα δεν υπαρχει επαγγελματισμος, σε τιποτα.

Πας Αυστρια, Ελβετια, Πολωνια, Τσεχια και χαιρεσαι να βλεπεις τα οσα φτιαχνουν. Σουηδια, Νορβηγια, επισης. Επαγγελματιες, σεβονται αυτο που κανουν.

Εδω δεν σεβεται ο αλλος τον εαυτο του, λαμογια οι πιο πολλοι, πως να φανε λεφτα και πως να σκεπασουν μαλακιες εως να τα αρπαξουν και να το παιζουν Κινεζοι μετα.

Ο αλλος δεν ειχε πιεσει τις σωληνωσεις της θερμανσης να δει τυχον διαρροες και περασε ο πατωματζης που εβαλε τα παρκετα, τρυπησε μια σωληνα, δεν ηταν πιεσμενη με νερο μεσα να φανει, στρωνει ο αλλος απο πανω κανονικα....ερχεται ο πελατης σε νεο σπιτι πρωτη νυχτα να κοιμηθει...ανοιξε τα καλοριφερ το πρωι ειχαν φτασει εως το γκαραζ κατω τα νερα.... :S :S :S

Γιατι;

Γιατι ο μαστορατζας (μεταγραφη απο τη νασα μας εκανε τη χαρη να εργαστει εδω) δεν ειχε υπο πιεση τις σωληνωσεις αλλα αδειες και δεν φανηκε αμεσως η ζημια του πατωματζη, ουτε φυσικα ειχε βαλει προστασια πανω στις σωληνες.

 :S :S :S

Χιλιαδες παραδειγματα.

Ιδιες ιστοριες ακουω απο ολους, απλα δεν εχω καποιον που να πηρε νεοδμητο μετα το 95.

Αλλα πραγματικα ακομα και στο μπλοκ σπιτια για να ζεις. Εμενα μπρατισλαβα σε μια πολυκατοικια αν την εβλεπες απεξω ελεγες ειναι στεκι τοξικομανων.

Μεσα, τρομερη ηχομονωση, ημουν με το φανελακι και χωρις καλοριφερ (και εξω χιονι) και πας σε κατι σπιτια ελλαδα, με δεκα βαθμους εξω, πρεπει να εχεις καλοριφερ φουλ. Το σπιτι Μπρατισλαβα αρχες του 80 κατασκευασμενο, δηλαδη επι σοβιετικης ενωσης.

Οποτε τα σπιτια του πορνομεταναστη, ναι μπορει να δειχνουν χρεπια (κλασικα σοβιετικα) αλλα πιστευω θα εχουν ανεσεις (αν εχουν οι Σλοβακοι, γτ να μην εχουν οι Ρωσοι). Και προφανως τα σπιτια Δυτικη Ευρωπη ειναι κατα μεσο ορο πιο καλαισθητα (να μενεις σε κτιριο 200 ετων στο Γκρατς και να σου φαινεται νεο)
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Ιδιες ιστοριες ακουω απο ολους, απλα δεν εχω καποιον που να πηρε νεοδμητο μετα το 95.

Αλλα πραγματικα ακομα και στο μπλοκ σπιτια για να ζεις. Εμενα μπρατισλαβα σε μια πολυκατοικια αν την εβλεπες απεξω ελεγες ειναι στεκι τοξικομανων.

Μεσα, τρομερη ηχομονωση, ημουν με το φανελακι και χωρις καλοριφερ (και εξω χιονι) και πας σε κατι σπιτια ελλαδα, με δεκα βαθμους εξω, πρεπει να εχεις καλοριφερ φουλ. Το σπιτι Μπρατισλαβα αρχες του 80 κατασκευασμενο, δηλαδη επι σοβιετικης ενωσης.

Οποτε τα σπιτια του πορνομεταναστη, ναι μπορει να δειχνουν χρεπια (κλασικα σοβιετικα) αλλα πιστευω θα εχουν ανεσεις (αν εχουν οι Σλοβακοι, γτ να μην εχουν οι Ρωσοι). Και προφανως τα σπιτια Δυτικη Ευρωπη ειναι κατα μεσο ορο πιο καλαισθητα (να μενεις σε κτιριο 200 ετων στο Γκρατς και να σου φαινεται νεο)

Δεν εχει σχεση νεοδμητο ή οχι.

Εχει παλια που ειναι ποιοτικες κατασκευες και εχει νεα που ειναι μαυρα χαλια.

Για Ελλαδα παντα μιλαμε.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.438
Like
7.965
Πόντοι
2.356
Προσωπικα δε θεωρω το να βιδωνει ενα τηλεφωνο του ντους πανω στο ρακορ ως κατι το high-tech. Αλλα μου εκανε αρνητικη εντυπωση (με την εννοια του πολιτισμικου σοκ) το οτι δε καταλαβαιναν τι εχει γινει. Τη πρωτη φορα νομιζα οτι η μικρη (20χρονο) απλα ηταν απειρη... αλλα οταν μου συνεβη και με αλλες, και με 30αρες+, λεω τι διαλο... ειναι δυνατον στη ρωσια να μην εχουν δει βιδωτες ντουζιερες? Fixed ειναι εκει? WTF? Εδω περα και να μην εχεις καταλαβει τι ειναι, αφου τα βλεπεις τα πουλανε χυμα τα σπιραλ και τα τηλεφωνα του ντουζ μεχρι και στα σουπερμαρκετ με 2 ευρω - οπότε καταλαβαινεις τη λογικη του αποσπωμενου και του αντ-αλλακτικου που αλλαζει.
Τυπε και στημ Αγγλια σε πολλα σπιτια και ξενοδοχεια ετσι ειναι οι ντουζιερες ... και μαλιστα το τηλεφωνο καρφωμενο πανω.
μου ειχε τυχει στο Λονδινο  :S δεν λεει ομως κατι αυτο
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Προσωπικα δε θεωρω το να βιδωνει ενα τηλεφωνο του ντους πανω στο ρακορ ως κατι το high-tech. Αλλα μου εκανε αρνητικη εντυπωση (με την εννοια του πολιτισμικου σοκ) το οτι δε καταλαβαιναν τι εχει γινει. Τη πρωτη φορα νομιζα οτι η μικρη (20χρονο) απλα ηταν απειρη... αλλα οταν μου συνεβη και με αλλες, και με 30αρες+, λεω τι διαλο... ειναι δυνατον στη ρωσια να μην εχουν δει βιδωτες ντουζιερες? Fixed ειναι εκει? WTF? Εδω περα και να μην εχεις καταλαβει τι ειναι, αφου τα βλεπεις τα πουλανε χυμα τα σπιραλ και τα τηλεφωνα του ντουζ μεχρι και στα σουπερμαρκετ με 2 ευρω - οπότε καταλαβαινεις τη λογικη του αποσπωμενου και του αντ-αλλακτικου που αλλαζει.

Δεν τις θεωρω τα πρωτα μυαλα τις σλαβες, αλλα αυτο στο οποιο ειναι μανουλες ειναι να ειναι πονηρες και να χειριζονται αντρες. Αλλα στην τελικη δεν τη θελεις να λυσει καμια εξισωση
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Δεν τις θεωρω τα πρωτα μυαλα τις σλαβες, αλλα αυτο στο οποιο ειναι μανουλες ειναι να ειναι πονηρες και να χειριζονται αντρες. Αλλα στην τελικη δεν τη θελεις να λυσει καμια εξισωση

Τους χαμογελαστους-ευγενικους-ρομαντικους και αμπαλους αγαμητους, αυτους χειριζονται τυπε.

Και οι μαιμουδες αν κατεβουν απο τα δεντρα, και αυτες θα τους χειριστουν.

Οι σοβαροι αντρες, χεσμενες τις εχουν, μονο γαμησι και παρατημα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Τυπε, την ιδια χρονικη στιγμη που σου ετυχε αυτη η τυπισσα, εχει χιλιαδες αλλες σλαβες εντελως διαφορετικες.

Τι πιανεσαι απο μια περιπτωση και τσουβαλιαζεις;

4/4 σου λεω, οσες φορες το εχω ξεχασει το εκαναν θεμα γιατι νομιζαν οτι χαλασα το ντουζ. Αμα εισαι στο σπιτι καμμιας ρωσιδας/ουκρανεζας καντο για πλακα να δεις αντιδραση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
4/4 σου λεω, οσες φορες το εχω ξεχασει το εκαναν θεμα γιατι νομιζαν οτι χαλασα το ντουζ. Αμα εισαι στο σπιτι καμμιας ρωσιδας/ουκρανεζας καντο για πλακα να δεις αντιδραση.

Τυπε εχω υπαρξει απειρες φορες σε σπιτι σλαβας, δεν ασχοληθηκα ποτε με το τηλεφωνο απο το ντους τι παιζει.

Ασχολουμαι με αλλα οταν ειμαι με τη καθε κοπελα.

 
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Κοιτάξτε τι γράφανε παλιά ο ένας για τον άλλον αυτοί που τώρα αλληλουποστηρίζονται.

Κωλοτρωγεσαι βλεπω ως συνηθως και θα την φας γιατι η υπομονη εχει και τα ορια της.
ΞΙΠΑΣΜΕΝΕ ΧΩΡΙΚΕ και ΜΕΓΑ ΣΑΒΟΥΡΟΓΑΜΗ που εισαι 17 χρονια στη Ρωσια και γαμας ως επι το πλειστον μονο στα σαλον και στα μασατζιδικα,μιλας και εσυ ρε νουμερο?
Βγαζεις ενα απυθμενο μισος για ολα και για ολους

Για τον πούτσο τελείως.
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Τους χαμογελαστους-ευγενικους-ρομαντικους και αμπαλους αγαμητους, αυτους χειριζονται τυπε.

Και οι μαιμουδες αν κατεβουν απο τα δεντρα, και αυτες θα τους χειριστουν.

Οι σοβαροι αντρες, χεσμενες τις εχουν, μονο γαμησι και παρατημα.

Ναι αλλα οι πιο πολλοι ετσι ειναι ;)

Ωραια η ατακα με τις μαιμουδες, με εκανες και γελασα, αχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom