Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
6.030
Ρε τυπε....

Μην ανεβαζεις μουφες.

Ουτε καν εχεις μιλησει με τη κοπελα, τι την ανεβαζεις;

Για να δειξεις τι;

Μου αρεσει που γραφεις οτι ψηνεται κιολας...

Μην επιμεινεις σε αυτο...αλλιως παμε να της το πεις απο κοντα της Ναντιας.
Πάει να το περάσει Πρωταπριλιάτικο κι έτσι το γουρούνι
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.275
Πόντοι
33.818
Έλα μωρέ πως κάνετε έτσι. Θα κανόνιζε ραντεβού και αντι για την Chloe Rose θα εμφανιζόταν ο Ντόπας...
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Βγάζει 30000 το μήνα από το ίνσταγκραμ ;;;;;;;;;;

Μήπως είναι λίγο φουσκωμένα τα νούμερα ;;;;;
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Βγάζει 30000 το μήνα από το ίνσταγκραμ ;;;;;;;;;;

Μήπως είναι λίγο φουσκωμένα τα νούμερα ;;;;;

Ανετα Λακη, εαν εχεις τοσους ακολουθους και εχεις τις σωστες επαφες με εταιριες, ανετα.

Τα παντα ειναι θεμα το ποιος σου κανει PR και σε αυτο παιζουν ρολο πολλα πραγματα.

Βγαινουν παντως, μη σου φαινεται περιεργο.

Ειδικα στις γυναικες που εχουν πληθωρα απο προιοντα να ανεβασουν και να εχουν πολλες εταιριες απο πισω τους.

Σουμα ολα μαζι με αυτο που θα σου δωσουν αυτοι οι 300.000 ακολουθοι, μπορει να ειναι και παραπανω.

Εννοειται οτι ποτε δεν τους ειναι αρκετα και ποτε δεν θα πουν την αληθεια για το ποσα βγαζουν.

Μιλα με καποιον σοβαρο pr που ειναι δυνατο ονομα και εχει γερες συνεργασιες και θα σου πει, αν σου πει.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.256
Like
13.544
Πόντοι
2.606
Μια ινταγκραμερ της πλάκας  με10-20 χιλιάδες ακόλουθους ζητάει 30-40 ευρώ για ένα γκιβαγουει μια των 300 ζητάει 150 μίνιμουμ οπότε το 3 χιλιαρο το μήνα είναι εφικτό
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μαζι με αυτο πηγαινουν και εμφανισεις σε διαφορα event, φωτογραφησεις, youtube καναλι, συμβολαια με εταιριες, συνεργασια σε eshop, τα παντα.

Αναλογα με τον μανατζερ σου, ολα μπορουν να συμβουν.

Σε καμια περιπτωση παντως δεν εχει αναγκη ενα τετοιο μοντελο να κανει βιζιτα με τον χ αγνωστο ξεκαρφωτο τυπο απο το πουθενα που τη ψηνει κιολας...χαχαχαχα


Καμια τους δεν ρισκαρει το ονομα της οταν εχει φτασει πλεον σε ενα επιπεδο για κατι τετοιο.

Για ποιο λογο;

Η καθε μια απο αυτες τις φτασμενες κοπελες, ειτε εχουν εναν αιμοδοτη και τον ονομαζουν σχεση ειτε εναν μαλακα ολικης που τον ονομαζουν ερωτα-γαμος.

Ετσι κανουν γερο παιχνιδι αυτες, δεν ασχολουνται με ψιλα και ρισκα για ρεζιλικια.

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Μια ινταγκραμερ της πλάκας  με10-20 χιλιάδες ακόλουθους ζητάει 30-40 ευρώ για ένα γκιβαγουει μια των 300 ζητάει 150 μίνιμουμ οπότε το 3 χιλιαρο το μήνα είναι εφικτό

Φιλε δεν ξερουν, δεν εχουν μιλησει καν απο κοντα με τετοιες κοπελες και το κυκλο τους, λογικο.

Τους φαινεται περιεργο ξερεις γιατι;

Γιατι σου λεει εγω σπουδασα τοσα χρονια ή εργαζομαι σαν σκυλι για να βγαλει αυτη απο το πουθενα αυτα τα φραγκα;

Εκει ερχονται τα νευρα, απωθημενα, περνανε στην αρνηση και στη κακια μετα.

Απλα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Μια ινταγκραμερ της πλάκας  με10-20 χιλιάδες ακόλουθους ζητάει 30-40 ευρώ για ένα γκιβαγουει μια των 300 ζητάει 150 μίνιμουμ οπότε το 3 χιλιαρο το μήνα είναι εφικτό

Αρχηγέ μου.... από τα 3000€ στα 30000€ .... το μηδενικό έχει κάποια αξία !!!!!!! Χ10

Μαζι με αυτο πηγαινουν και εμφανισεις σε διαφορα event

Η πάρις χίλτον , έπαιρνε τρελά νούμερ ... για να πάει σε εγκαίνια στο λας βέγκας όμως ....
σε κλάμπ που ήταν κάθε μέρα φίσκα ......

Στην ελληνική κατάντια , με 2 βράδια τη βδομάδα και ούτε 2000 άτομα το πρώτο νυχτάδικο πλέον ....

τέτοια νούμερα, μόνο στον ύπνο τους ....
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Αρχηγέ μου.... από τα 3000€ στα 30000€ .... το μηδενικό έχει κάποια αξία !!!!!!! Χ10

Η πάρις χίλτον , έπαιρνε τρελά νούμερ ... για να πάει σε εγκαίνια στο λας βέγκας όμως ....
σε κλάμπ που ήταν κάθε μέρα φίσκα ......

Στην ελληνική κατάντια , με 2 βράδια τη βδομάδα και ούτε 2000 άτομα το πρώτο νυχτάδικο πλέον ....

τέτοια νούμερα, μόνο στον ύπνο τους ....

Λακη δεν μιλαμε φιλε για την Ελληνικη πραγματικοτητα.

Μιλαμε για εξωτερικο και μονο.

Εδω παιζουν αλλα σκηνικα σε πολυ πιο κατω νουμερα.

Εδω μια κοπελα εαν εχει τοσους ακολουθους, δεν προκειται ποτε της να δει πανω απο 10αρικο στη τσεπη της καθαρα απο εταιριες κτλπ.

Εξω ομως ειναι εντελως διαφορετικα τα νουμερα, ειδικα Αγγλια ή ακομα καλυτερα Αμερικη ή Καναδα.

Αλλες αγορες, αλλες δυνατοτητες, αλλα τα στανταρ εκει και ο τροπος που δουλευει το ολο θεμα.

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.256
Like
13.544
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ μου.... από τα 3000€ στα 30000€ .... το μηδενικό έχει κάποια αξία !!!!!!! Χ10

Η πάρις χίλτον , έπαιρνε τρελά νούμερ ... για να πάει σε εγκαίνια στο λας βέγκας όμως ....
σε κλάμπ που ήταν κάθε μέρα φίσκα ......

Στην ελληνική κατάντια , με 2 βράδια τη βδομάδα και ούτε 2000 άτομα το πρώτο νυχτάδικο πλέον ....

τέτοια νούμερα, μόνο στον ύπνο τους ....
έχεις δίκιο τώρα το πρόσεξα καλύτερα κατά τα άλλα ισχύουν ότι έγραψα 3000 ευρώ βγάζει για χαβαλε μια καλή ινταγκραμερ
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε τυπε....

Μην ανεβαζεις μουφες.

Ουτε καν εχεις μιλησει με τη κοπελα, τι την ανεβαζεις;

Για να δειξεις τι;

Μου αρεσει που γραφεις οτι ψηνεται κιολας...

Μην επιμεινεις σε αυτο...αλλιως παμε να της το πεις απο κοντα της Ναντιας.


Η κοπελα εχει 300.000 ακολουθους και απο τις διαφημισεις σε αυτα που ανεβαζει βγαζει χαλαρα ενα 30αρι το μηνα και εχει την αναγκη για τα ψιλα τα δικα σου και να υποστει ολο αυτο το δραμα;;;

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γράφω τι δηλώνουν.Δεν είπα οτι τη συνάντησα.Απλά τι κόλπα χρησιμοποιούν και χάνεις χρόνο με μαλακίες.
Κανονικά οι μη πραγματικές σπονσορέτες έπρεπε να έχουν πάρει τον πούλο προ καιρού.
Αυτό είναι το πρόβλημα με το ηλεκτρονικό καμάκι.Πρέπει να ξεσκαρτάρεις συνέχεια.
Για αυτό βασικές αρχές
1.Πάντα βιντεοκλήση πριν τη συνάντηση
2.Ποτέ λεφτά πριν τη συνάντηση
3.Συνάντηση σε μέρος που έχεις εναλλακτικές

Γενικά για όσες χρησιμοποιούν κόλπα,τεχνολογία,ίνσταγκραμ,φίλτρα κτλ,χέσιμο και κατούρημα μόνο.
Εγώ τραβάω και ονλάιν μπινελίκια,ανεβάζω και live φωτός κτλ,δηλαδή το ψιλοξεφτιλίζω το ζήτημα.
Δεν αναγνωρίζω νόμους,κανόνες,απλά πυρπόληση γενικώς.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146


Γιατι θες να πεις οτι μιλησες με τη χ κοπελα και σου εστειλε φωτογραφιες αλλης κοπελας;

Αυτο το ειχες πει παλι ακομα μια φορα πριν απο λιγο καιρο φιλε αλλη που ειχες ανεβασει και που παλι σου ειπα οτι δεν ειναι αυτη.

Τοτε, σε κοροιδεψε το τοτε καριολακι...; Αφου ειχατε ηδη βρεθει και μετα ανεβασες τις φωτο της αλλης; Πως εγινε αυτο;  

Τωρα; Παλι επεσες θυμα;

Τελικα, ή εχω δικιο που σου λεω οτι εισαι αμπαλος ή απλα σου χαλαω τη σουπα για το χειροκροτημα...

 :S :S :S

 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
έχεις δίκιο τώρα το πρόσεξα καλύτερα κατά τα άλλα ισχύουν ότι έγραψα 3000 ευρώ βγάζει για χαβαλε μια καλή ινταγκραμερ

Μπραμπ, Ελλαδα δεν τα βγαζει τα 30+ αλλα εξω τα βγαζει για πλακα φιλε.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Γιατι θες να πεις οτι μιλησες με τη χ κοπελα και σου εστειλε φωτογραφιες αλλης κοπελας;

Αυτο το ειχες πει παλι ακομα μια φορα πριν απο λιγο καιρο φιλε αλλη που ειχες ανεβασει και που παλι σου ειπα οτι δεν ειναι αυτη.

Τοτε, σε κοροιδεψε το τοτε καριολακι...; Αφου ειχατε ηδη βρεθει και μετα ανεβασες τις φωτο της αλλης; Πως εγινε αυτο;  

Τωρα; Παλι επεσες θυμα;

Τελικα, ή εχω δικιο που σου λεω οτι εισαι αμπαλος ή απλα σου χαλαω τη σουπα για το χειροκροτημα...

 :S :S :S

Τις δικές της μου έστειλε.Απλά μου πρότεινε μετά να γραφτώ σε αυτή την παπαριά το σάιτ της με συνδρομή.Κάτσε τώρα να της γράψω μια βαλκανική απάντηση.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Τις δικές της μου έστειλε.Απλά μου πρότεινε μετά να γραφτώ σε αυτή την παπαριά το σάιτ της με συνδρομή.Κάτσε τώρα να της γράψω μια βαλκανική απάντηση.

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:

Δωσε πονο φιλε.

  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom