Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Γενικα πρεπει να αποφευγεις ολα τα εδαφη που πατησε Τουρκος γιατι συντηρητικοποιησαν τα ηθη.Οποτε Βαλκανια τα βγαζεις εξω εντελως,ξεκινας απο Τσεχια και πανω.

Εντάξει,εννοώ κυρίως γι'αυτούς που ψάχνουν νύφη και δεν θέλουν ελλεεινίδα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Μπορεις μονο με βιζα και αν μπεις μεσω Ιστανμπουλ σε αεροδρομιο Μοσχα ή Αγια Πετρουπολη γιατι δεν υπαρχουν απευθειας πτησεις για Ελλαδα.Τα εισιτηρια ομως της Turkish airlines ειναι φωτια.Παιζει να σκασεις μια χιλιοπεντακοσαρα ευρω για πηγαινελα και περισσοτερα.
γίνονται πτήσεις προς Ρωσία όχι μόνο μέσω Τουρκίας με Τurkish airlines αλλά και από Βελιγράδι με την air Serbia. Για τιμές δεν κοίταξα καθόλου φαντάζομαι όμως ότι θα είναι στα ύψη.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.717
Κριτικές
1
Like
4.530
Πόντοι
1.706
Ηταν πολύ σκληρό σύνορο.Τέτοια ανάκριση δεν την περίμενα.Στο τέλος μου είπαν οτι κατάλαβαν οτι είμαι πορνοβοσκός.Επαιξε καλός μπάτσος,κακός μπάτσος,προσποιούνταν οτι δεν ήξεραν αγγλικά ενώ ήξεραν,ένα σωρό παιχνίδα.Στο τέλος εκεί που περίμενα καμιά ώρα στο φυλάκιο να με στείλουν σούμπιτο πακέτο Πολωνία με τα πόδια οπότε χάνονταν βίζες,αεροπορικά,σπετσιάλνε ραζρασένιε κρατήσεις τα πάντα όλα έρχεται ο στρατιωτικός μου δίνει το διαβατήριο και μου λέει τρέξε στο λεωφορείο.
Η εμπειρία όμως στα σύνορα ήταν τελείως σουρρεαλιστική είναι από τους λόγους που γουστάρω τα ταξίδια στη Ρωσία είναι σα να βρίσκεσαι σε ταινία,παράλληλος πλανήτης κι έτσι.Δηλαδή όλη αυτή η εμπειρία με μπάτσους,στρατιωτικούς κτλ προσθέτει στο σκηνικό.
James Bond φαση
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Εντάξει,εννοώ κυρίως γι'αυτούς που ψάχνουν νύφη και δεν θέλουν ελλεεινίδα

σεξοτουρισμό κάνουν όσοι βγαίνουν εκτός Ελλάδας για να συναντήσουν γυναίκες. Πολύ σπανίως να ψάχνει κάποιος για νύφη και ειδικά στα Βαλκάνια που είναι πάνω κάτω ίδια φάση με την Ελλάδα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
σεξοτουρισμό κάνουν όσοι βγαίνουν εκτός Ελλάδας για να συναντήσουν γυναίκες. Πολύ σπανίως να ψάχνει κάποιος για νύφη και ειδικά στα Βαλκάνια που είναι πάνω κάτω ίδια φάση με την Ελλάδα

Μην το λες,κάτι 40αρηδες απο βορεια Ελλάδα ειδικά που ψάχνονται για οικογένεια,και απο τις ελλεεινίδες θεωρούνται προβληματικοί,στα Βαλκάνια θα ψάξουν
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Επειδή χρωστάω μια σύντομη ανάλυση,κ επειδή αναφέρθηκε στο εδώ νήμα.

Βελιγραδι που ήμουν αν κ μουναρες (επίσης μου έκανε εντύπωση που πολλές δε φόραγαν εσώρουχα ) ,δεν έπαιζε τίποτα το ιδιαίτερο.ήμουν συνήθως συνοδευόμενος πάντως οποτε δε μπορούσα να παίξω ελεύθερα. Καθώς και πιωμένος

Στο δε Βουκουρεστι οι γκόμενες ήταν σκέτες δρακουλεσκου με τη μύτη ψηλά. Μου φαίνεται οι πιο καλές Ρουμάνες έχουν φύγει για τα γερμανικά πορνεια.

Τεσπα ,πως αλλάζουν οι καιροί πάντως. Πριν 15 χρόνια έπαιζες μπάλα σε μια ντουζίνα χώρες, η λίστα έχει μειωθεί. Και με το πανηγύρι του Πούτιν πάει και η Ουκρανία που βαστούσε σαν βράχος του Γιβραλταρ.

Θα γίνουμε σαν τον bald and bankrupt να κυνηγάμε ντεβουσκες στα σύνορα με μογγολια.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Grey club Wroclaw.Το μέρος αυτό είναι γεμάτο σπονσορέτς.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.




Αμα δεις Γερμανία τέτοιες καταστάσεις ... καλά κρασιά.Μόνο σε τίποτα πολωνικά και ρωσικά πάρτυ.
Τυπε έχεις λαλήσει;
Το θέμα μιλάει για Ουκρανία και ποστάρεις για Πολωνία συνεχώς;

Ε βάλε μετά και βίντεο από Σλοβακία ή ότι άλλη χώρα σκεφτείς στο άσχετο.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Καλά και οι Πολωνέζες έχουν αλλάξει. Κάποτε έλεγες είμαι Έλληνας και ξεκίναγαν τρομπόνι ,πλέον έχουν ανεβεί απαιτήσεις.

Άσε που πρόσφατα γνώρισα Πολωνέζα χοντρή ,πράγμα που δεν το περίμενα.

Μας γαμησε o woke φεμινισμός

Ίσως απλά όμως να μη περνάει πια και η μπογιά μας τόσο. Αλλά ποιος θέλει να το παραδεχτεί αυτό.

Παίζω μπάλα με κάτι κονε βόρειο-αφρικανικα/μεσανατολικα πλέον. Συμπεριφορες μου θυμίζουν μπλοκ προ εικοσαετίας ,αλλά είναι για κλειστο κλαμπ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Από ΕΕ όπου βασικά μόνο μπορείς πλέον να πας αφού η πρώην ΕΣΣΔ έχει κλείσει μόνο Πολωνία αξίζει ακόμα και λίγο η Τσεχία.Βασικά μιλάμε για μια χώρα μόνο αλλά εφοδιάζει όλη την Ευρώπη.
Πολωνία έχει πολύ πράμα,πολύ σπόνσορινγκ.Βέβαια θεότρελες γκόμενες αλλά πάει πακέτο.

Κάημαν εγώ ποτέ δεν ήμουν φαν των Πολωνέζων, εξάλλου και οι ειδικοί λένε ότι η Πολωνία έχει καεί εδώ και χρόνια τζάμπα τα γράφεις δεν ισχύει πλέον τίποτα από όλα αυτά. Απορώ τι σας κάνει κλικ σ' αυτές :think:
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Κάημαν εγώ ποτέ δεν ήμουν φαν των Πολωνέζων, εξάλλου και οι ειδικοί λένε ότι η Πολωνία έχει καεί εδώ και χρόνια τζάμπα τα γράφεις δεν ισχύει πλέον τίποτα από όλα αυτά. Απορώ τι σας κάνει κλικ σ' αυτές :think:
Μπούκι και τρέλα.

Όπως έλεγαν και οι αρχαίοι
«Τρελό μουνι,γλυκό γαμησι»
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Μπούκι και τρέλα.

Όπως έλεγαν και οι αρχαίοι
«Τρελό μουνι,γλυκό γαμησι»

το καλύτερο μπούκι που θα μου μείνει αξέχαστο μου το έκανε Τουρκάλα σε Γερμανικό FKK το δεύτερο καλύτερο πάλι Τουρκάλα στην Κωνσταντινούπολη και το τρίτο καλύτερο Ουζμπέκα σε κωλόμπαρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Θυμάμαι πριν κανα 20 χρόνια που είχε μια εκπομπή στο Tv 100 που λεγόταν Δορυφόρος και έβαζε τέτοια βιντεάκια σαν του αρχηγού με κλαμπ,γκόμενες να χορεύουν,καλλιστεία κλπ.Δεν είχαμε και youtube τότε και μόνο εκεί τα βλέπαμε.Δυστυχώς στη συντηρητική φραπεδούπολη δεν μακροημέρευσε :cry:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Επειδή χρωστάω μια σύντομη ανάλυση,κ επειδή αναφέρθηκε στο εδώ νήμα.

Βελιγραδι που ήμουν αν κ μουναρες (επίσης μου έκανε εντύπωση που πολλές δε φόραγαν εσώρουχα ) ,δεν έπαιζε τίποτα το ιδιαίτερο.ήμουν συνήθως συνοδευόμενος πάντως οποτε δε μπορούσα να παίξω ελεύθερα. Καθώς και πιωμένος

Στο δε Βουκουρεστι οι γκόμενες ήταν σκέτες δρακουλεσκου με τη μύτη ψηλά. Μου φαίνεται οι πιο καλές Ρουμάνες έχουν φύγει για τα γερμανικά πορνεια.

Τεσπα ,πως αλλάζουν οι καιροί πάντως. Πριν 15 χρόνια έπαιζες μπάλα σε μια ντουζίνα χώρες, η λίστα έχει μειωθεί. Και με το πανηγύρι του Πούτιν πάει και η Ουκρανία που βαστούσε σαν βράχος του Γιβραλταρ.

Θα γίνουμε σαν τον bald and bankrupt να κυνηγάμε ντεβουσκες στα σύνορα με μογγολια.
Καλή ανάλυση αλλά τι κράταγε σαν βράχος η Ουκρανία??? Ότι γάμουσες ψοφιες στο κιεβ με 150ε την ώρα εννοεί? Να λείπει.. Ο Βλαδίμηρος έχωσε κωλο δάχτυλο κι ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Κάημαν εγώ ποτέ δεν ήμουν φαν των Πολωνέζων, εξάλλου και οι ειδικοί λένε ότι η Πολωνία έχει καεί εδώ και χρόνια τζάμπα τα γράφεις δεν ισχύει πλέον τίποτα από όλα αυτά. Απορώ τι σας κάνει κλικ σ' αυτές :think:
Έχει όντως τρομερά μουνια εκεί και είναι καβλιαρες.
Το θέμα είναι ότι δεν ισχύουν τα παραμύθια του Κμαν.
Καμία δεν θα ασχοληθεί μαζί σου αν δεν είσαι σε κοινή παρέα ή δεν μιλάς πολωνικά.

Έχω πάει καμία δεκαριά φορές σε πόσες Πολωνικες πολεις. Δεν παίζει ξένος να πάει μέσα σε club γεμάτο Πολωνούς και να κάνεις πέσιμο.
Πρώτον δε σε παίρνει, δεύτερον το 80% δε μιλάει αγγλικά ή κάνει ότι δε μιλάει.
Ειδικά με φάτσα σαν τον Κμαν, αν δεν πληρώσεις, μουνι δε βλέπεις.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Έχει όντως τρομερά μουνια εκεί και είναι καβλιαρες.
Το θέμα είναι ότι δεν ισχύουν τα παραμύθια του Κμαν.
Καμία δεν θα ασχοληθεί μαζί σου αν δεν είσαι σε κοινή παρέα ή δεν μιλάς πολωνικά.

Μη μας το χαλάς ρε τύπε :cry:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Τι λέει ο τύπος?Πολωνία το χύμα καμάκι δίνει και παίρνει.Δεν είναι Ρωσία βέβαια που στην πέφτουν οι γκόμενες.Πολωνία πρέπει να κάνεις την πρώτη κίνηση αλλά σε διευκολύνουν.Στο τέλος κάποιοι τυχεροί φορτώνουν.

Σίγουρα δεν θα'ναι όπως τις εποχές του Roosh,αλλά δε νομίζω να μην μπορείς να φορτώνεις τουλάχιστον 6αρια.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Η φατσα σου ειναι καλυτερη; Γιατι δεν σε κοβω για γυναικοκατακτητη. Επισης το μισος που βγαζεις για τον αλλο που πληρωνει δειχνει οτι ουτε λεφτα να γαμησεις εχεις.
Φτωχος και ασχημος, σε εχει φαει η μαλακια
Δεν ξέρω ποιος τριμαλακας είσαι αλλά άστο δεν σε παίρνει κοκοιμοιρη μου.
Μια χαρά λεφτά έχω και μια χαρά ταξίδια κάνω. Μένω σε καινούριο διαμέρισμα των 1000€. Πόσα δίνεις για νοίκι εσύ;

Και εγώ πληρώνω για καλά γκομενάκια, αλλά το ότι δεν πετάω χιλιάρικα για να γαμησω δεν είναι μίσος, είναι smartbuying για πουτανες.
Άμα το καταλάβεις αυτό που γράφω, έχει καλώς.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Δεν ξέρω ποιος τριμαλακας είσαι αλλά άστο δεν σε παίρνει κοκοιμοιρη μου.
Μια χαρά λεφτά έχω και μια χαρά ταξίδια κάνω. Μένω σε καινούριο διαμέρισμα των 1000€. Πόσα δίνεις για νοίκι εσύ;

Και εγώ πληρώνω για καλά γκομενάκια, αλλά το ότι δεν πετάω χιλιάρικα για να γαμησω δεν είναι μίσος, είναι smartbuying για πουτανες.
Άμα το καταλάβεις αυτό που γράφω, έχει καλώς.
Όλα ψέματα, τύπος ξεφτιλισμένος δίνει κώλο σε τιμή ευκαιρίας σε Τουρκαλάδες, υπάρχουν και ντοκουμέντα...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: redsus

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
Καλή ανάλυση αλλά τι κράταγε σαν βράχος η Ουκρανία??? Ότι γάμουσες ψοφιες στο κιεβ με 150ε την ώρα εννοεί? Να λείπει.. Ο Βλαδίμηρος έχωσε κωλο δάχτυλο κι ελπίζουμε σε καλύτερες μέρες

Θα διαφωνήσω γιατί το Νοέμβριο έφαγα 2 γκόμενες στο τζάμπα ,η δε μια με σημαντική διαφορά ηλικίας. Πιστεύω και στα δευτερα αντα,ακόμα μπορουσες να κανεις κάτι στο τζάμπα.

Μιλάω όμως για νορμαλ καθημερινές κοπέλες όχι μπασκετμπολίστριες/μοντέλα ξεκαθαρίζω.

Οι οποίες βέβαια παίρνουν δυο έξτρα πόντους σε κάθε άλλη ευρωπαϊκή χώρα σε σχέση με Ουκρανία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom