Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Βλέπω ότι παντού ψάχνεις πούτσους και πίπες. Τόσο πολύ τις ονειρεύεσαι;
Βρε παλιαδελφή, όσο και να παρακαλάς μόνο σε Ρωσίδια δίνω το καυλί μου για γλύψιμο. Σε τέτοια σκουπίδια σαν εσένα μόνο δεν στο δίνω, όσο και να το σκέφτεσαι μέρα νύχτα. :badair: :globeos-cigar:
Ξεφτιλισμένε εσύ έδειξες συναδελφική αλληλεγγύη στις βίζιτες και εστίασες στις πουτσότριχες και το εργαλείο του Κμαν...:confused::confused::confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Αυτη η Κροατισσα ηταν μπασκετμπολιστρια στο αμερικανικο γυναικειο NBA.Ειδα και αγωνες της.
Γυμνασμενη,δυνατο γλυφοκωλι αλλα δεν εκανε για σπονσορινγκ.Γενικα οι Βαλκανιες εχουν καπως βαρια,αρκουδιαρικη συμπεριφορα,χυμα και πιο χυδαιο στυλ δεν εχουν αυτο το ευαισθητο,ντελικατο των Ρωσιδων.

ειδικά για τα Βαλκάνια και τις χώρες της πρώην ενωμένης Γιουγκοσλαβίας έχουν κάποια χρόνια που έσβησαν από πλευράς γκομενικού κάτι Κροατίες, Σερβίες και Σλοβενίες. Για Ρουμανία τα ανέλυσε ο μπάρμπα-Μύδιας όλα αυτά τα χρόνια, για Βουλγαρία έχουμε συνεχόμενο report ότι πάπαλα το έργο εδώ και χρόνια. Αν είναι κάποιος να τραβηχτεί για σεξοτουρισμό στα Βαλκάνια χαμένος χρόνος και χρήμα καλύτερα Ελλάδα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Η Ουκρανία ειναι η μονη χώρα που όπου και να ήσουν ήταν όλες μουναρες ...
Τα μουνια που έβλεπες σε ένα σουπερμάρκετ του Κιεβ, στην Ελλάδα δεν τα έβλεπες ούτε σε πασαρέλα...

όπως λέει και το γνωστό ρητό ''το χάσαμε το κορμί πατριώτη'' έπεσαν οι τίτλοι τέλους για την Ουκρανία. Μόνο οι αναμνήσεις θα μείνουν στην τελική από αυτό το θεσπέσιο μέρος με τις αμαζόνες του Βoho
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Μπαλέτα Οδησού.Ενας Βαλκάνιος γαμέας θα είχε ξεσκιστεί εκεί.


Κοιτάξτε πόσα μουνιά μετά το 8:45.Και Κριμαία έτσι ήτανε.Δεν μπορούσες να πιστέψεις την ποσότητα και ποιότητα από τις γκόμενες που έβλεπες.


Δοκιμασίες για ευλίγιστες Σλάβες.Φαντάζεστε Ελληνίδες να πάνε να περάσουν κάτω από το σκοινί?Θα άνοιγαν κρατήρα με τον κώλο.


Είναι τόσο ευχάριστο το περιβάλλον που και κοιλαράδες να βλέπεις δε σε ενοχλεί.



Και Κίεβο πάνω κάτω τα ίδια παίζουν στο Kiev beach.


Γενικά τα σλαβικά θέρετρα λένε πολύ αλλά έχεις πολύ κορεσμό από στόχους δεν ξέρεις σε ποια να πρωτοπάς.Σκεφτείτε στα 20 λεπτά να παίζουν παραλίες με γυμνές,χάνεις τη μπάλα.
πως τον εννοείς τον βαλκάνιο γαμέα?
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Γερμανία είναι τα διπλά.Κοίτα πόσα ξόδεψα πέρυσι με τη δίμετρη Κροάτισσα για χωράτικη,ψαρονέφρι και καλαμαράκια.

eEy7Ku.jpg


I9f8U8.jpg


Βέβαια η γκόμενα έκανε δυνατό γλυφοκώλι άξιζε τον κόπο.



dmQBEl.jpg


9hA40v.jpg

uzpEGv.jpg


NE7KAB.jpg


Σκέφτομαι να πάω Πόζναν το ΣΚ να ρίξω κανάν πούτσο.Η να πάω Βερολίνο?Για να δούμε.
απαπα, πολλά γι αυτόν τον κώλο...
80 ευρω το κωλομέρι...φωτιά κμαν, σου πιάσανε τον κώλο :confused:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Ηταν πολύ σκληρό σύνορο.Τέτοια ανάκριση δεν την περίμενα.Στο τέλος μου είπαν οτι κατάλαβαν οτι είμαι πορνοβοσκός.Επαιξε καλός μπάτσος,κακός μπάτσος,προσποιούνταν οτι δεν ήξεραν αγγλικά ενώ ήξεραν,ένα σωρό παιχνίδα.Στο τέλος εκεί που περίμενα καμιά ώρα στο φυλάκιο να με στείλουν σούμπιτο πακέτο Πολωνία με τα πόδια οπότε χάνονταν βίζες,αεροπορικά,σπετσιάλνε ραζρασένιε κρατήσεις τα πάντα όλα έρχεται ο στρατιωτικός μου δίνει το διαβατήριο και μου λέει τρέξε στο λεωφορείο.
Η εμπειρία όμως στα σύνορα ήταν τελείως σουρρεαλιστική είναι από τους λόγους που γουστάρω τα ταξίδια στη Ρωσία είναι σα να βρίσκεσαι σε ταινία,παράλληλος πλανήτης κι έτσι.Δηλαδή όλη αυτή η εμπειρία με μπάτσους,στρατιωτικούς κτλ προσθέτει στο σκηνικό.

όλοι οι δυτικοί και το ΝΑΤΟ είμαστε στο μάτι του κυκλώνα για τους Ρώσους και ειδικά η Ελλάδα από την ώρα που ετεροθαλής αδερφός μου Κούλης ενίσχυσε στρατιωτικά την Ουκρανία. Θεωρώ λογικό και αναμενόμενο ότι υπάρχουν και θα υπάρξουν μπορεί και περισσότερες δυσκολίες στο μέλλον όσο εκκρεμούν μέτρα κυρώσεων εκατέρωθεν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Τύπε ξέρω που πήγες για φαγητό. Ακριβούτσικο είναι σχετικά. Αλλά κάνει ωραίο φαγητό.

Γλυφοκώλι ακούω
κμαν = γλυφοκώλι φίλε.
αξίωμα :confused:
Καταναγκαστικά έργα και να λυπάσαι τη βιζιτα που ανέχεται την ντροπή του ελληνικού ανδρικού γένους που αρνείται να ξυρισει τον θάμνο γύρω από το πουλάκι του.
εγκάθετε !! :grin:
Αυτη η Κροατισσα ηταν μπασκετμπολιστρια στο αμερικανικο γυναικειο NBA.Ειδα και αγωνες της.
Γυμνασμενη,δυνατο γλυφοκωλι αλλα δεν εκανε για σπονσορινγκ.Γενικα οι Βαλκανιες εχουν καπως βαρια,αρκουδιαρικη συμπεριφορα,χυμα και πιο χυδαιο στυλ δεν εχουν αυτο το ευαισθητο,ντελικατο των Ρωσιδων.
ναι οι ρωσίδες είναι τόσο μα τόσο ιντελεκτουάλ :confused:
τα μασάνε με χάρη :grin::grin::grin:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.267
Like
18.354
Πόντοι
3.656
ειδικά για τα Βαλκάνια και τις χώρες της πρώην ενωμένης Γιουγκοσλαβίας έχουν κάποια χρόνια που έσβησαν από πλευράς γκομενικού κάτι Κροατίες, Σερβίες και Σλοβενίες. Για Ρουμανία τα ανέλυσε ο μπάρμπα-Μύδιας όλα αυτά τα χρόνια, για Βουλγαρία έχουμε συνεχόμενο report ότι πάπαλα το έργο εδώ και χρόνια. Αν είναι κάποιος να τραβηχτεί για σεξοτουρισμό στα Βαλκάνια χαμένος χρόνος και χρήμα καλύτερα Ελλάδα

Άμα πηγαίνεις Βελιγράδι,Βουκουρέστι κλπ λογικό είναι να παίρνεις τ'αρχίδια σου αφού παντού στις πρωτεύουσες το βιοτικό επίπεδο είναι υψηλότερο και άρα περισσότερο τουπέ.Αν αλωνίσεις βαλκανική επαρχία,πιστεύω υπάρχουν ευκαιρίες.Νομίζω αυτό πλέον είναι μονόδρομος τουλάχιστον για εμας στη βορεια Ελλάδα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.474
Πόντοι
8.846
Ηταν πολύ σκληρό σύνορο.Τέτοια ανάκριση δεν την περίμενα.Στο τέλος μου είπαν οτι κατάλαβαν οτι είμαι πορνοβοσκός.Επαιξε καλός μπάτσος,κακός μπάτσος,προσποιούνταν οτι δεν ήξεραν αγγλικά ενώ ήξεραν,ένα σωρό παιχνίδα.Στο τέλος εκεί που περίμενα καμιά ώρα στο φυλάκιο να με στείλουν σούμπιτο πακέτο Πολωνία με τα πόδια οπότε χάνονταν βίζες,αεροπορικά,σπετσιάλνε ραζρασένιε κρατήσεις τα πάντα όλα έρχεται ο στρατιωτικός μου δίνει το διαβατήριο και μου λέει τρέξε στο λεωφορείο.
Η εμπειρία όμως στα σύνορα ήταν τελείως σουρρεαλιστική είναι από τους λόγους που γουστάρω τα ταξίδια στη Ρωσία είναι σα να βρίσκεσαι σε ταινία,παράλληλος πλανήτης κι έτσι.Δηλαδή όλη αυτή η εμπειρία με μπάτσους,στρατιωτικούς κτλ προσθέτει στο σκηνικό.
κμαν ελπίζω να μην έσπασες και βρώμαγε μετα κάτουρο το λεωφορείο...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Άμα πηγαίνεις Βελιγράδι,Βουκουρέστι κλπ λογικό είναι να παίρνεις τ'αρχίδια σου αφού παντού στις πρωτεύουσες το βιοτικό επίπεδο είναι υψηλότερο και άρα περισσότερο τουπέ.Αν αλωνίσεις βαλκανική επαρχία,πιστεύω υπάρχουν ευκαιρίες.Νομίζω αυτό πλέον είναι μονόδρομος τουλάχιστον για εμας στη βορεια Ελλάδα.

τζίφος και η Βαλκανική επαρχία που αναφέρεις ειδικά για Ρουμανία μας τα έχει αναφέρει πολλάκις ο μπάρμπα-Φρύδιας :woldman: (συγνώμη Μίδας ήθελα να πω), για Βουλγαρία έχουμε συνεχόμενο report ότι και εκεί τα πράγματα είναι εντελώς χάλια. Πρώην Γιουγκοσλαβία τίποτα εντελώς αν έχεις κανένα φίλο που πήγε στο final four Sad Man πάρτον τηλέφωνο να σου επιβεβαιώσει τα λεγόμενα μου.
Αν είναι να τρέχεις στην Επαρχία των Βαλκανίων Ρουμανίες, Βουλγαρίες και Πρώην Γιουγκοσλαβίες κάτσε καλύτερα Ελλάδα πήγαινε τριήμερο στην πρωτεύουσα για γούστα και σεξοτουρισμό να ενιχσύσεις και την τοπική οικονομία στην τελική, καλύτερα θα περάσεις :wink:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.254
Κριτικές
19
Like
7.232
Πόντοι
3.346
Αρχηγε οτι μπαζεψαν οι πολσκες στο φωναζα εδω και καιρό αλλα εσυ πεισματικα το αρνιοσουνα γιατι θυμοσουν τα νιάτα σου,τωρα το παραδέχτηκες,μονη μας ελπιδα ο Βλαδιμηρος να σωσει οτιδηποτε που σωζεται

Γεια σου σύντροφε @poppop :hi:

επειδή το κλίμα μυρίζει εκλογές και πιθανόν ο ετεροθαλής αδερφός μου και πρωθυπουργός της Ελλάδας θα ανακοινώσει κάποια στιγμή εκλογές για το φθινόπωρο. Εγώ να ξέρεις θα κατέβω υποψήφιος με το ΠΑΣΟΚ για να την σπάσω του αδερφού μου. Σύντροφε ζητώ την ψήφο και την αμέριστη στήριξη σου.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.826
Κριτικές
6
Like
11.311
Πόντοι
3.936
Άμα πηγαίνεις Βελιγράδι,Βουκουρέστι κλπ λογικό είναι να παίρνεις τ'αρχίδια σου
Εσυ ρε τυπε εχεις πλακα. Δεν εχεις περασει ακομη τα συνορα του προμαχωνα κατα τα αλλα εχεις και αποψη ..
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.680
Like
2.357
Πόντοι
456

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom