Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Εδ'ω βλέπουμε αμερικανικές καταστάσεις.Πολλές πατσαβούρες,μοστράρουν κώλο αποκλειστικά,πολύ μιξ είναι όμως ενεργητικοί σα λαός και έχουν ελευθερία δηλαδή εκδηλώνονται οι τύποι.Ενας Βαλκάνιος γαμέας θα τις έπαιρνε σουβλάκι αν είχε όρεξη.


Θα έλεγα οτι ΗΠΑ τις καταγάμησαν τις μουνάρες οι μαυριδεροί και οι μέτριοι οπότε δε βρίσκεις πια ποιοτικό στοκ.Εχεις όμως πλεονέκτημα έναντι των γηγενών σαν ορίτζιναλ ενώ αυτοί έχουν μετριαστεί.
όντως επέστρεψε ο ΚΜΑΝ.

Μόνο αυτός μπορεί να κάνει τόσο άσχετα ποστ παντού. Πού κολλάνε τώρα οι Αμερικανές στο βίντεο στο θέμα των Ουκρανών μόνο το μυαλό του ξέρει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.694
Like
10.479
Πόντοι
3.506
άσχημο πράγμα αυτό που γίνεται. Ας ελπίσουμε να τελειώσει σύντομα. Μια μόνο επίσκεψη στην Ουκρανία στο Κιέβο και στο Τσερνόμπιλ( αν είναι δυνατόν έχουν φαντάρους εκεί) αλλά αλησμόνητη.

Γενικά πολλοί λένε ότι οι Ουκρανεζες είναι κοράκια νομίζω η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.Ομάδα κρούσης 2 τύπων,γύρω στα 40.

Ο φιλος μου.βρήκε γκομενα στο καριμπιαν(που αναφέρουν όλοι εδώ μέσα). Φασωμα μόνο στο πρώτο ραντεβού με συνολικό κόστος ,ένα εισητηριο όπερας και ένα ποτό κέρασμα μετά. Κράτησε επαφή με τη γκομενα στην οποια είπε μετά ότι «της λείπει» (πιο αγαπουλης πεθαίνεις). Το μουνετο (20 χρόνια μικρότερη) του είπε ότι αν του λείπει να του δωσει τη διεύθυνση της να στείλει λουλούδια/δωρα. Ο τσιπης ,έστειλε απλά λουλούδια στα γενέθλια της ,και εκείνη στο ινσταγκραμ πόσταρε στορυ με καμία ντουζίνα ανθοδέσμες. Της μιλάει τώρα αλλά όπως του εξήγησα έπρεπε να χωθεί με κανα ταξίδι μαλδίβες, μιας και η γκομενα ήταν δυνατή (και ψεύτο μοντέλο εσωρούχων). Η χώνεσαι η κανεις πίσω και δεν παίρνεις τίποτα.Γνώμη μου έστω. Ειδικά στην περίπτωση του που έχει μεγάλα παθητικά εισοδήματα. Είχε μεγάλη ευκαιρία αλλά λέει ίσως με θέλει για τα λεφτά μου. 23 χρόνια μικρότερη σου και μοντέλο για τι να σε θέλει του λέω. Δεν του έκατσε. Τζάμπα η όπερα και τα λουλούδια.

Από τη μεριά μου τώρα, σε μια βδομάδα χτύπησα δυο γκόμενες. Τη μια την γνώρισα στην εκδρομή στο Τσερνόμπιλ. 35αρα με παιδι. Έχουμε κρατήσει επαφή τώρα τη βοηθάω να βρει δουλειά. Εκπληκτικό σώμα,μέτρια φάτσα. Αν δεν ήταν το παιδί στη μέση ίσως το πήγαινα πιο σοβαρά.

Η άλλη ήταν μια από το τιντερ,late twenties.Βγήκαμε σε ένα μαγαζί με φοιτητικές τιμές, μετά φάγαμε σουσι. Αυτή είχε μόλις χωρίσει και ίσως αυτό να έπαιξε ένα ρόλο. Δεν έχουμε κρατήσει κάποια επαφή. 15 χρόνια μικρότερη,από τις μεγαλύτερες διάφορες ηλικίας που έχω σκοράρει. Κλασική αδύνατη Σλάβα. Και για τις δυο μαζί να χάλασα κανα πενηντάρι σε κεράσματα. Η 35αρα μου μαγείρεψε και στο σπίτι της.

Για το κλαμπ καριμπιαν, 50% των γυναικών εκεί μέσα είναι βίζιτες. Παρέα ήταν όλες μαζί,συνήθως εκτός πίστας. Μια ήταν παρά πολύ καλή αλλά ήθελε 300 δολάρια για 2 ώρες. Μια άλλη χοντρή που μου χαμογέλαγε μετά από ένα λεπτό κουβέντας μου πετάει «I work sex for money” ,έβαλα τα γέλια ,ευτυχως δεν με έλιωσε με το να πέσει πάνω μου.

Στο καριμπιαν 70% ήταν άντρες κάθε ηλικίας. Έπεσα πάνω σε 3 παρέες Ελλήνων,είχε πολλούς Τούρκους/Άραβες. Γάλλους παρα πολλούς και νέους και πιο μεγάλους. Η 35αρα με ρώτησε αν είμαι σεξοτουριστας που ψάχνει νύφη ,της λέω ναι άκουσα στο Τσερνόμπιλ έχουν 6βυζια οι γυναικεσ Και έτρεξα. Πέρασα το τεστ.

Μακαρι σύντομα να έχουμε νέες ιστορίες να λέμε
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.303
Πόντοι
1.446
άσχημο πράγμα αυτό που γίνεται. Ας ελπίσουμε να τελειώσει σύντομα. Μια μόνο επίσκεψη στην Ουκρανία στο Κιέβο και στο Τσερνόμπιλ( αν είναι δυνατόν έχουν φαντάρους εκεί) αλλά αλησμόνητη.

Γενικά πολλοί λένε ότι οι Ουκρανεζες είναι κοράκια νομίζω η αλήθεια είναι κάπου στη μέση.Ομάδα κρούσης 2 τύπων,γύρω στα 40.

Ο φιλος μου.βρήκε γκομενα στο καριμπιαν(που αναφέρουν όλοι εδώ μέσα). Φασωμα μόνο στο πρώτο ραντεβού με συνολικό κόστος ,ένα εισητηριο όπερας και ένα ποτό κέρασμα μετά. Κράτησε επαφή με τη γκομενα στην οποια είπε μετά ότι «της λείπει» (πιο αγαπουλης πεθαίνεις). Το μουνετο (20 χρόνια μικρότερη) του είπε ότι αν του λείπει να του δωσει τη διεύθυνση της να στείλει λουλούδια/δωρα. Ο τσιπης ,έστειλε απλά λουλούδια στα γενέθλια της ,και εκείνη στο ινσταγκραμ πόσταρε στορυ με καμία ντουζίνα ανθοδέσμες. Της μιλάει τώρα αλλά όπως του εξήγησα έπρεπε να χωθεί με κανα ταξίδι μαλδίβες, μιας και η γκομενα ήταν δυνατή (και ψεύτο μοντέλο εσωρούχων). Η χώνεσαι η κανεις πίσω και δεν παίρνεις τίποτα.Γνώμη μου έστω. Ειδικά στην περίπτωση του που έχει μεγάλα παθητικά εισοδήματα. Είχε μεγάλη ευκαιρία αλλά λέει ίσως με θέλει για τα λεφτά μου. 23 χρόνια μικρότερη σου και μοντέλο για τι να σε θέλει του λέω. Δεν του έκατσε. Τζάμπα η όπερα και τα λουλούδια.

Από τη μεριά μου τώρα, σε μια βδομάδα χτύπησα δυο γκόμενες. Τη μια την γνώρισα στην εκδρομή στο Τσερνόμπιλ. 35αρα με παιδι. Έχουμε κρατήσει επαφή τώρα τη βοηθάω να βρει δουλειά. Εκπληκτικό σώμα,μέτρια φάτσα. Αν δεν ήταν το παιδί στη μέση ίσως το πήγαινα πιο σοβαρά.

Η άλλη ήταν μια από το τιντερ,late twenties.Βγήκαμε σε ένα μαγαζί με φοιτητικές τιμές, μετά φάγαμε σουσι. Αυτή είχε μόλις χωρίσει και ίσως αυτό να έπαιξε ένα ρόλο. Δεν έχουμε κρατήσει κάποια επαφή. 15 χρόνια μικρότερη,από τις μεγαλύτερες διάφορες ηλικίας που έχω σκοράρει. Κλασική αδύνατη Σλάβα. Και για τις δυο μαζί να χάλασα κανα πενηντάρι σε κεράσματα. Η 35αρα μου μαγείρεψε και στο σπίτι της.

Για το κλαμπ καριμπιαν, 50% των γυναικών εκεί μέσα είναι βίζιτες. Παρέα ήταν όλες μαζί,συνήθως εκτός πίστας. Μια ήταν παρά πολύ καλή αλλά ήθελε 300 δολάρια για 2 ώρες. Μια άλλη χοντρή που μου χαμογέλαγε μετά από ένα λεπτό κουβέντας μου πετάει «I work sex for money” ,έβαλα τα γέλια ,ευτυχως δεν με έλιωσε με το να πέσει πάνω μου.

Στο καριμπιαν 70% ήταν άντρες κάθε ηλικίας. Έπεσα πάνω σε 3 παρέες Ελλήνων,είχε πολλούς Τούρκους/Άραβες. Γάλλους παρα πολλούς και νέους και πιο μεγάλους. Η 35αρα με ρώτησε αν είμαι σεξοτουριστας που ψάχνει νύφη ,της λέω ναι άκουσα στο Τσερνόμπιλ έχουν 6βυζια οι γυναικεσ Και έτρεξα. Πέρασα το τεστ.

Μακαρι σύντομα να έχουμε νέες ιστορίες να λέμε
KMAN η επιστροφη;:confused::confused::confused:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.337
Πόντοι
28.786
Δεν είμαι υποστηρικτής του Κman2, αντίθετα του έχω ασκήσει έντονη κριτική.

Πιστεύω όμως ότι όσο είναι μπαναρισμένος, και δεν έχει δυνατότητα απάντησης η κριτική απέναντί του πρέπει να σταματήσει.

Είναι άνανδρο να χτυπάς κάποιον που δεν μπορεί να απαντήσει.

Και ακόμα δεν κατάλαβα γιατί τον.μπάναραν.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Να δούμε τι θα γίνει με την εισβολή Καλίνινγκραντ.Αν με ρωτήσουν στα σύνορα κατάσκοπος ή σεξοτουρίστας? θα είναι δύσκολο να απαντήσω.Θα πω οτι θέμω να θαυμάσω την ερωτική πόλη του Καλίνινγκραντ και να συναντήσω γνωστές.Το θέμα είναι μη με ρωτήσουν για τις σφραγίδες και θεωρήσεις από Ουκρανία.Ισως πρέπει να δείξω φωτός με γυμνές Ουκρανές να γουστάρουνε.
Kman εσύ είσαι;:think:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Aρχηγέ ξέρω ότι μας διαβάζεις ακόμη στο ένδοξο αυτό thread:rockon:

Σου αφιερώνω την εκστρατεία Ιουνίου:rockon:

Χωρίς τίτλο.jpg



Ήθελα να πάω Αγία και Μινσκ,αλλά αν γίνει καμιά μαλακία με εντάξεις στο ΝΑΤΟ,
βλέπω να τρώω καμιά ρουκέτα ακόμη και στη Στοκχόλμη ή τη Ρίγα.

Ιούλιο και Αύγουστο έχω κλείσει Ελλάδα και Ισπανία.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.452
Like
7.983
Πόντοι
2.356
^ Ωραιος ...

Δυστυχως τον κμαν τον εφαγε και αυτον ο γνωστος γελωτοποιος ρουφιανος του site , τον ειχα ξεβρακωσει τον βρωμιαρη πριν κανα μηνα και λουφαξε για ενα δεκαημερο αλλα επανηλθε :confused:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
^ Ωραιος ...

Δυστυχως τον κμαν τον εφαγε και αυτον ο γνωστος γελωτοποιος ρουφιανος του site , τον ειχα ξεβρακωσει τον βρωμιαρη πριν κανα μηνα και λουφαξε για ενα δεκαημερο αλλα επανηλθε :confused:
Οποιος και αν τον ρουφιανεψε, θεωρω υπερβολικη την απαγορευση του απο το σαιτ. Απο τους λιγους που αξιζε να διαβασει κανεις
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
^ Ωραιος ...

Δυστυχως τον κμαν τον εφαγε και αυτον ο γνωστος γελωτοποιος ρουφιανος του site , τον ειχα ξεβρακωσει τον βρωμιαρη πριν κανα μηνα και λουφαξε για ενα δεκαημερο αλλα επανηλθε :confused:
Τα συνεχόμενα ban στον Αρχηγό για χάρη του γελωτοποιού ρουφιάνου,
είναι το ελάχιστο αγνωμοσύνη από όποιον τήρησε τέτοια γραμμή απέναντί του,
γιατί δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο Αντισθένης,που δίνει 2η και 3η ευκαιρία σε κάθε ξεφτιλισμένο κομματόσκυλο,
επιθυμεί την οριστική διαγραφή του kman.

Για τον kman μπορεί ο καθένας να έχει τη γνώμη του,
αλλά δεν ξέρω πολλά μέλη που να μπορούν να δημιουργούν τόσο ντόρο,
να ταξιδεύουν τόσο για το μουνί
ή να ανοίγουν ένα thread και να φτάνει σχεδόν 1500 σελίδες

Τέλος, χαίρομαι που και εξαιτίας του kman,
μπόρεσα να βρεθώ Ρωσία,Ουκρανία και Λευκορωσία.
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να ξαναπάω.
Το μόνο σίγουρο,είναι ότι ειδικά Ουκρανία τίποτα δε θα είναι όπως πριν.

Υ.Γ. Μιας και τον έστειλαν τον Αρχηγό, σκέφτομαι να προτείνω στο Βολκάνο να κάνουμε καμιά εκστρατεία μαζί,
αλλά αυτός αν δεν περνάει καμιά σφαίρα πάνω από τα κεφάλια μας ή αν δεν κινδυνεύουμε να κολλήσουμε καμιά ελονοσία,
δεν ψήνεται για ταξίδι:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
George το γνωριζουμε το σιχαμα ... ομολογησε αλλωστε χωρις ξυλο :2funny:
ruf.jpg
Σβησιμο των επιμαχων σχολιων και 1 μηνα μπαν πιστευω ηταν μια νορμαλ ποινη, οτι και αν εγραψε ο αρχηγος. Εξαλλου εχει και το ελαφρυντικο του προτερου εντιμου βιου :)
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Τέλος, χαίρομαι που και εξαιτίας του kman,
μπόρεσα να βρεθώ Ρωσία,Ουκρανία και Λευκορωσία.
Και αλλοι ποσοι ακομα ονειρευτηκαν να ταξιδεψουν προς τα εκει, με αφορμη τις περιγραφες του αρχηγου. Για να μην αναφερω τις υγιεινες συνθηκες στις οποιες επιστρεψαμε ολοι με τα βαμβακερα Μινερβα :)
Σε καθε περιπτωση ο αρχηγος ειναι αδυνατο να φιμωθει. Πιστευω πως ηδη κανονιζει για premium λογαριασμο στο καινουργιο σαιτ του Τραμπακουλα :headbaning1:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.114
Κριτικές
184
Like
44.853
Πόντοι
22.266
Τα συνεχόμενα ban στον Αρχηγό για χάρη του γελωτοποιού ρουφιάνου,
είναι το ελάχιστο αγνωμοσύνη από όποιον τήρησε τέτοια γραμμή απέναντί του,
γιατί δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο Αντισθένης,που δίνει 2η και 3η ευκαιρία σε κάθε ξεφτιλισμένο κομματόσκυλο,
επιθυμεί την οριστική διαγραφή του kman.

Για τον kman μπορεί ο καθένας να έχει τη γνώμη του,
αλλά δεν ξέρω πολλά μέλη που να μπορούν να δημιουργούν τόσο ντόρο,
να ταξιδεύουν τόσο για το μουνί
ή να ανοίγουν ένα thread και να φτάνει σχεδόν 1500 σελίδες

Τέλος, χαίρομαι που και εξαιτίας του kman,
μπόρεσα να βρεθώ Ρωσία,Ουκρανία και Λευκορωσία.
Δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να ξαναπάω.
Το μόνο σίγουρο,είναι ότι ειδικά Ουκρανία τίποτα δε θα είναι όπως πριν.

Υ.Γ. Μιας και τον έστειλαν τον Αρχηγό, σκέφτομαι να προτείνω στο Βολκάνο να κάνουμε καμιά εκστρατεία μαζί,
αλλά αυτός αν δεν περνάει καμιά σφαίρα πάνω από τα κεφάλια μας ή αν δεν κινδυνεύουμε να κολλήσουμε καμιά ελονοσία,
δεν ψήνεται για ταξίδι:confused:
Άμα γυρίσω από εδω...ίσως κανένα Καζακστάν μιας κ είχαν εξεγέρσεις:confused:

Μπαναραν το κμαν;; Μα είχε μπει με άλλο προφίλ...
Δλδ είμαι κάτι εμμετικα πρόσωπα με μηδέν προσφορά και σαλουτσαρουν βρίζοντας στα βήματα κ μπαμαραν τον κμαν?
Ισχύει @antisthenis ?

Πολύ μουναρες οι Ουρουγουανες παντως
 

Συνημμένα

  • IMG_20220430_095713.jpg
    IMG_20220430_095713.jpg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 28
  • IMG_20220501_145106.jpg
    IMG_20220501_145106.jpg
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 31
  • IMG_20220430_100002.jpg
    IMG_20220430_100002.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 25
  • IMG_20220501_154012.jpg
    IMG_20220501_154012.jpg
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 27

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.269
Like
18.355
Πόντοι
3.656
Άμα γυρίσω από εδω...ίσως κανένα Καζακστάν μιας κ είχαν εξεγέρσεις:confused:

Μπαναραν το κμαν;; Μα είχε μπει με άλλο προφίλ...
Δλδ είμαι κάτι εμμετικα πρόσωπα με μηδέν προσφορά και σαλουτσαρουν βρίζοντας στα βήματα κ μπαμαραν τον κμαν?
Ισχύει @antisthenis ?

Πολύ μουναρες οι Ουρουγουανες παντως

Τύπε Βολκάνο πάντα ήθελα να σε ρωτήσω,έχεις κερδίσει κανα τζόκερ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom