Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Το Μιάμι εκτός του ότι είναι από τις πιο πλούσιες πόλεις των Ηνωμένων πολιτειών, η δεύτερη σε GDP αν δεν κάνω λάθος είναι μια εξαιρετικά ζωντανή απο πλευράς διασκέδασης πόλη.
Το 65% περίπου του πληθυσμού είναι ισπανόφωνοι για αυτό και οι Αμερικάνοι το λένε για πλάκα πρωτεύουσα της Λατινικής Αμερικής. Πολύ μεγάλη οικονομική αλλα και τουριστική δραστηριότητα. Πολλές εκθέσεις μόδας ολο το χρόνο λόγω σταθερού κλίματος. Είχα βρεθεί εκεί τυχαία σε ξενοδοχείο με επίδειξη μόδας και έπαθα πλάκα με τις γυναίκες που κυκλοφορούσαν.

Οπως και στα πάντα στην Αμερική υπάρχει τεράστια διαβάθμιση στη ποιότητα. Ακόμα και στις επαγγελματίες. Κάποιες απο αυτές ναι μεν ακριβές αλλά απο εμφάνιση άπαικτες.
Εχεις ζησει καποια χρονια και γνωριζεις σιγουρα καλυτερα.
Προσωπικα απο αυτο που ειδα τις δυο φορες οταν πηγα ηταν οτι ειναι η χωρα των μεγαλων αντιθεσεων και στις γυναικες ... ενω στο δρομο βλεπεις ως επι το πλειστον μετριοτατες, τις ωραιοτερες και πιο ξεκωλα ντυμενες που εχω δει τις πετυχα στο https://www.instagram.com/omnianightclub/
Πρωτοχρονια βραδυ με 2 βαθμους και να στεκονται σχεδον ημιγυμνες στην τεραστια ουρα που υπηρχε για να μπουνε μεσα , αξεχαστο σκηνικο.

Ανατολικη Ευρωπη τις καλυτερες γυναικες σε κλαμπ στο https://www.instagram.com/ibiza_beach_club/
και εδω https://www.instagram.com/boabucharest/
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι χωρισμενες γυναικες με παιδι πως αντιμετωπιζονται απο την ουκρανικη κοινωνια??
Ισχύει οτι απο τα 40βκαι μετα δεν τις κοιτανε οι ντόπιοι...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.732
Κριτικές
184
Like
43.905
Πόντοι
21.896
Οι χωρισμενες γυναικες με παιδι πως αντιμετωπιζονται απο την ουκρανικη κοινωνια??
Ισχύει οτι απο τα 40βκαι μετα δεν τις κοιτανε οι ντόπιοι...
Ισχύει ότι όλοι εμείς εδώ που πλέον Άντα κ ήντα δίχως λεφτά μόνο τέτοια τραυματισμένα πουλιά μπορούμε
Εκτός αν κανείς από εδώ εμάς έχει κότερα κ γιωτ :headbaning2: :headbaning2:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Φαντάζεσαι ένας Βαλκάνιος γαμέας να έβλεπε τον Πίτμπουλ και τις Λατίνες?Θα τις έπαιρνε σουβλάκι και τον Pitbull μαζί και θα τις έριχνε στα βράχια.


Γενικά οι Αμερικανοί υποφέρουν τα πάνδεινα.Μόλις έρθουν Ευρώπη έρχονται κάπως στα συγκαλά τους.
Ναι βέβαια. Τους κακόμοιρους τους Αμερικάνους.?
Είναι όλοι, ΜΑ ΟΛΟΙ, αγάμητοι η σαβουρογάμηδες και κυρίως άφραγκοι.??

Απο το youtube το έβγαλες το συμπέρασμα για τους αμερικάνους. Περιμένουμε τώρα τη γνώμη σου και για τους γιαπωνέζους. Πάλι απο το youtube βέβαια.
Καλά το πας. Συνέχισε.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Πιο πολύ το Ντουμπάι ονειρεύονται.Τη Γερμανία την ταυτίζουν με βαριά εργασία.
Εδώ έχει δίκιο ο πρόεδρος αρχηγός. Ναυαγιο κλπ
Όσες ανατολικές θέλουν Γερμανία η Αυστρία είναι αυτές που θέλουν μια βάση για να βρουν δουλειά κ να χωθοθν στο σύστημα να εξασφαλίσουν τα παιδιά τους συνήθως
Οι πιο μικρές είναι αδιάφορες ως αρνητικές. Ακόμα κ για Ελβετία ακούς αντιρρήσεις ειδικά τον Χειμώνα
Θαλασες κ παραλίες θέλουν βασικά και λογικά
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι χωρισμενες γυναικες με παιδι πως αντιμετωπιζονται απο την ουκρανικη κοινωνια??
Ισχύει οτι απο τα 40βκαι μετα δεν τις κοιτανε οι ντόπιοι...
Θα ανεβω λβωφ και κοιταω να πετυχω τετοια φαση,οσο για την γλωσσα ηδη κανω 6 μηνες μαθηματα ρωσικών.
Βεβαια τα ουκρανικα διαφερουν αλλα ολοι σχεδον μιλανε ρωσικα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Ακριβώς έτσι. Κορμάρες. Και πιο ανοιχτες σε προσέγγιση απο τις Σέρβες.

Ρουμανία και Πολωνία δεν έχω άποψη (Ρουμανία έχω μείνει μόνο 6 μήνες σερι πριν 10 χρόνια), γι'αυτό και δεν παριστάνω τον ειδικό. Αφήνω άλλους να μιλήσουν.
Ρουμανία είναι ακριβώς το κάτωθι
Για τον πουτσο Καβάλα...
Το πιο άκυρο μέρος του πλανήτη, εκτοσ αν ικανοποιεί σαι να γαμας τίποτα γυφτισες πεταμενες η να σε πιάνουν κωτσο χειρότερα κι από τον κμαν
Δεν είναι τυχαίο που ο αρχηγός ποτέ δεν ασχολήθηκε ούτε πιο παλιά με Ρουμάνες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
Ισχύει ότι όλοι εμείς εδώ που πλέον Άντα κ ήντα δίχως λεφτά μόνο τέτοια τραυματισμένα πουλιά μπορούμε
Εκτός αν κανείς από εδώ εμάς έχει κότερα κ γιωτ :headbaning2: :headbaning2:
Εχουμε τετοια παραδειγματα απο μελη εδω μεσα ... σαρανταρες με παιδια.
Απο την αλλη ομως εχουμε και μελος που μενει μονιμα και γαμαει καθαρο 7αρι με 18 χρονια ηλικιακο γκαπ , σημερινη εποχη χωρις λεφτα εννοειται. Εξαρταται σε μεγαλο βαθμο λοιπον απο το ατομο και τις καταστασεις, δεν ειναι λογια αλλα η πραγματικοτητα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Οι Πολωνέζες και οι Τσέχες κάνουν καμιά φορά κίνηση να πληρώσουν αν πρόκειται για ευτελές ποσό κανάν καφέ καμιά μπύρα κτλ.Οι Ουκρανέζες,Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες εννοείται ποτέ.
Επίσης οι Σλάβες είναι γενναιόδωρες με τα πουρμπουάρ που δίνεις στα γκαρσόνια.Θέλουν να δίνεις 10-20% του λογαριασμού σε πουρμπουάρ για να τις βγάλεις ασπροπρόσωπες και μην εκτεθούν με το γύφτουλα που κυκλοφοράνε δίπλα τους.
Αυτοκριτική ο αρχηγός
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
μαλακιες λες
εγω εχω κατι ουκρανακια Αθηνα
που μου μαγειρευουν μου πλενουν μου σιδερωνουν και μου αγοραζουν τσιγαρα και καφε χωρις να ζητησουν τα λεφτα πισω
στο συνολο η ηλικια τους δεν φτανει το δικο μου
Ομως αν τις πας ραντεβου τοτε δεν θα πληρωσουν
αυτο το θεωρουν αντρικο θεμα
Οκ τυπε σε πιστέψαμε
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Πάντως σαν σούστα χορευουν
Πιο ατρσουμπαλες στο χορό από σλαβες δεν έχω γνωρισει
Κόψε κατι κ συ ρε μλκα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχει κατι γυναικαρες στην Ανταρκτικη φιλε
να πας
Μην του βάζεις ιδέες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Ο dirty εχει ρεψει απο το πολυ γαμησι πανω , μου θυμισε τον εαυτο μου σε περιοδους που εχανα πεντε-εξι κιλα ...
ζηλευω :grin:
Ο παπάς τι λέει? Συμφωνεί η θα σου στείλει εξώδικο?
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.940
Πόντοι
2.356
^ Λες? Συνηθισμενος ειμαι , μου ειχε στειλει πολλα η πρωην και πηρε τον τριτο τον μακρυτερο :grin:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Οι ελληνιδες κοιτανε πολυ το χρήμα.
Με οσες εβγαινα μου την ελεγαν που δεν κερνουσα,εδω μια την αφησα μαλακω για να την αποφυγω της λεω εγω φιλικα σε βλεπω,φιλαρακια είμαστε και μου λεει ααα ενταξει και στραβομουτσουνιασε,η η αλλη μου την είπε και της λεω αντε πλυνε κανα δοντι και ασε τα κερασματα,ειχε δοντια με γλυτσα επανω απλυτα και βρωμικα
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Πραγματοποιούμε κοινωνικό έργο.Φανταστειτε καποιος στην απελπισία του να κάνει το λάθος να ταξιδέψει Μαϊάμι για να γαμησει.Εδω προειδοποιούμε για όλα.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Ναί σίγουρα. Είναι γαιδουροκλωτσημένος ο άλλος να πάει στην άλλη άκρη του κόσμου για να γαμήσει πουτάνες.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Οι ελληνιδες κοιτανε πολυ το χρήμα.
Με οσες εβγαινα μου την ελεγαν που δεν κερνουσα,εδω μια την αφησα μαλακω για να την αποφυγω της λεω εγω φιλικα σε βλεπω,φιλαρακια είμαστε και μου λεει ααα ενταξει και στραβομουτσουνιασε,η η αλλη μου την είπε και της λεω αντε πλυνε κανα δοντι και ασε τα κερασματα,ειχε δοντια με γλυτσα επανω απλυτα και βρωμικα

Οι Ουκρανεζες θα έλεγα οτι κοιτάνε περισσότερο την ευγενική σου ψυχή,δεν είναι φιλοχρηματες.Απλα εστιαζουν στο ψυχικό γνώρισμα της γενναιοδωρίας,δεν τους αρέσουν οι τσιγκουνηδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom