Νέα

Σοβαρό τροχαίο Mad Clip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 936
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356

Mad Clip: Το τελευταίο ηχητικό ντοκουμέντο του τράπερ - «Με αυτά τα λάστιχα που έχω, θα φύγουμε σε καμιά στροφή»


 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Ε ναι δεν κάνει μαλακίες, απλά έχει τρακάρει με τους μισούς συναθλητές του :buck2:
Ρε τυπε μου τι συγκρινεις τωρα...ενα πρωταθλητη οδηγο αγωνων με ενα ερασιτεχνη γκαζοκαβλο οπως ειναι το 90% των ελληναρων καγκουρων στους δρομους που επειδη εχουν αλογα στο καπο νομιζουν οτι ξαφνικα εγιναν ιπποτες της ασφαλτου;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Βλεπω μερικους εδω μεσα που βριζουν το παιδι. Το αν ειναι ή οχι καλος ανθρωπος ειναι σχετικο. Για τη μανα του τους συγγενεις του για τους φιλους του ηταν καλο παιδι για καποιους αλλους οχι. Τουλαχιστο σε τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι λιγο να σεβομαστε ακομα κ τους εχθρους μας. Ο χρονος θα φτασει για ολους μας...
Ρε τυπε εδω βλεπεις ατομα στα social media που ευχονται να πεθανουν με φριχτο και βασανιστικο τροπο ολοι οι τραπερς να ξεβρωμισει ο τοπος. τους βλεπουμε με μουνακια στα videoclip και δεν τον αντεχουνε οι τραπερς να πηδανε μοντελα και αυτοι την Σουλα που ειναι 180 κιλα και κανει ωραιο παστιτσιο. :confused: :confused: :confused:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
οταν πας με τετοιες ταχυτητες σε αστικη περιοχη εισαι δυναμει δολοφονος, καμμια φορα και αυτοχειρας
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Ο παππούς του εν τω μεταξύ όλο δηλώσεις είναι κι αυτός. Ας τον αφήσουν πια ήσυχο.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
υπαρχει περιπτωση ρε μαλακες να ειδε τον τυς στο R8 να τον τσιμπουκωνει το γκομενακι , να τρελαθηκε που αυτος ειχε χωρισει με την Αρετη ,
και να πατησε γκαζι να τους κανει χαλαστρα ?
:takethis: :takethis: :takethis:

 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
υπαρχει περιπτωση ρε μαλακες να ειδε τον τυς στο R8 να τον τσιμπουκωνει το γκομενακι , να τρελαθηκε που αυτος ειχε χωρισει με την Αρετη ,
και να πατησε γκαζι να τους κανει χαλαστρα ?
Ο τυς πάει μόνο με βίζιτες. Πάω στοίχημα ότι μπαίνει εδώ μέσα που και που να πάρει καμιά πληροφορία.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Απο Twitter...
 

Συνημμένα

  • IMG_20210913_164913.jpg
    IMG_20210913_164913.jpg
    161,8 KB · Εμφανίσεις: 45

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Βλεπω μερικους εδω μεσα που βριζουν το παιδι. Το αν ειναι ή οχι καλος ανθρωπος ειναι σχετικο. Για τη μανα του τους συγγενεις του για τους φιλους του ηταν καλο παιδι για καποιους αλλους οχι. Τουλαχιστο σε τετοιες περιπτωσεις καλο ειναι λιγο να σεβομαστε ακομα κ τους εχθρους μας. Ο χρονος θα φτασει για ολους μας...

Εγώ την κοινωνία σέβομαι και τον συνάνθρωπο. Αυτούς οι οποίοι δεν το κάνουν γιατί να τους σεβαστεί η κοινωνία;

Αυτό το σεβόμαστε τους εχθρούς μας από πού πηγάζει;
Εντάξει όπως και με τον Έκτορα ήταν λάθος να τον σέρνει από το άρμα ο Αχιλλέας, έτσι δεν θα έπρεπε να κάνουμε και εμείς το ίδιο.

Δηλαδή θα στεναχωρηθώ που ένας εν δυνάμει δολοφόνος, που προπαγάνδιζε και μπόλιαζε τα αλβανοθρεμένα άμυαλα ελληνόπουλα με θεωρίες κουραδομαγκιάς και "είμαι γκαζάκιας, ας με κρίνει όποιος είναι να με κρίνει και στα αρχίδια μου", θα τον σεβαστούμε;
Που εκπαίδευε νέους δολοφόνους των δρόμων;

Μήπως να κάνουμε και προτομή για τον Χίτλερ για να δείξουμε την ανωτερότητά μας ως πολιτισμός;

Κρίμα που ένας νέος άνθρωπος χάθηκε συνεπεία των πράξεων του που στερούνταν οποιασδήποτε λογικής, ευθύνης και κοινωνικής ενσυναίσθησης.
Κρίμα που (δεν) είχε τέτοια μυαλά.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Εγώ την κοινωνία σέβομαι και τον συνάνθρωπο. Αυτούς οι οποίοι δεν το κάνουν γιατί να τους σεβαστεί η κοινωνία;

Αυτό το σεβόμαστε τους εχθρούς μας από πού πηγάζει;
Εντάξει όπως και με τον Έκτορα ήταν λάθος να τον σέρνει από το άρμα ο Αχιλλέας, έτσι δεν θα έπρεπε να κάνουμε και εμείς το ίδιο.

Δηλαδή θα στεναχωρηθώ που ένας εν δυνάμει δολοφόνος, που προπαγάνδιζε και μπόλιαζε τα αλβανοθρεμένα άμυαλα ελληνόπουλα με θεωρίες κουραδομαγκιάς και "είμαι γκαζάκιας, ας με κρίνει όποιος είναι να με κρίνει και στα αρχίδια μου", θα τον σεβαστούμε;
Που εκπαίδευε νέους δολοφόνους των δρόμων;

Μήπως να κάνουμε και προτομή για τον Χίτλερ για να δείξουμε την ανωτερότητά μας ως πολιτισμός;

Κρίμα που ένας νέος άνθρωπος χάθηκε συνεπεία των πράξεων του που στερούνταν οποιασδήποτε λογικής, ευθύνης και κοινωνικής ενσυναίσθησης.
Κρίμα που (δεν) είχε τέτοια μυαλά.
Όσο προκαλείς, αργά ή γρήγορα θα το φας το κεφάλι σου. Εντάξει δε λέω, πίκρα που πέθανε ένας 35χρονος, αλλά μέχρι εκεί.
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Ο τυς πάει μόνο με βίζιτες. Πάω στοίχημα ότι μπαίνει εδώ μέσα που και που να πάρει καμιά πληροφορία.
Εξαιρετικά πιθανό .

Πάντως ρε σεις ξέρετε σε τι έχει δίκιο ο TUS; Όλοι αυτοί οι τράπερς και συν αυτών άλλοι και άλλες. Κάτι Κοψιαληδες κάτι Χταπόδιες, η Μιζερακη και άλλοι πολλοί και πολλές, αλληλοστηριζονται αγριως μεταξύ τους...ενώ οι παλιοί ραπερς τύπου ΤUS είναι σκορποχωρι
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Εξαιρετικά πιθανό .

Πάντως ρε σεις ξέρετε σε τι έχει δίκιο ο TUS; Όλοι αυτοί οι τράπεζες και συν αυτών άλλοι και άλλες. Κάτι Κοψιαληδες κάτι Χταπόδιες, η Μιζερακη και άλλοι πολλοί και πολλές, αλληλοστηριζονται αγριως μεταξύ τους...ενώ οι παλιοί ραπερς τύπου ΤUS είναι σκορποχωρι
Αυτό είναι μια αλήθεια, γιατί οι μεν είναι όλοι μια κλίκα μεταξύ τους (σε αυτό βοήθησε και η εποχή μας με τα σόσιαλ), ενώ οι δε μεγάλωσαν αλλιώς και ο καθένας κάνει (έκανε) τη φάση του.
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Αυτό είναι μια αλήθεια, γιατί οι μεν είναι όλοι μια κλίκα μεταξύ τους (σε αυτό βοήθησε και η εποχή μας με τα σόσιαλ), ενώ οι δε μεγάλωσαν αλλιώς και ο καθένας κάνει (έκανε) τη φάση του.
Μιλάμε τρελή αλληλοστηριξη. Με σχόλια με emojs με ίδια ινμποψ με το ακρωνύμιο e-x-i κλπ
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Αυτό πουλάει τώρα.. Ούτως ή άλλως το λαϊκό και τα μπουζούκια ψιλοψόφησαν με την κρίση..
Κάτι που ήταν και το λόγικο, δεν υπάρχει χώρα στον κόσμο που να ξενυχτάει καθημερινές κόσμος και να κατακλύζει τα πάντα.

Όλοι μαζί τρώνε, το ίδιο "σύστημα" τους αναδεικνύει, ενώ κάτι tus κτλπ βγήκαν μόνοι τους και έγιναν διάσημοι μέσω lives και youtube..
(Τα λέω χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, είμαι εκτός του χώρου).
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Αυτό πουλάει τώρα.. Ούτως ή άλλως το λαϊκό και τα μπουζούκια ψιλοψόφησαν με την κρίση..
Κάτι που ήταν και το λόγικο, δεν υπάρχει χώρα στον κόσμο που να ξενυχτάει καθημερινές κόσμος και να κατακλύζει τα πάντα.

Όλοι μαζί τρώνε, το ίδιο "σύστημα" τους αναδεικνύει, ενώ κάτι tus κτλπ βγήκαν μόνοι τους και έγιναν διάσημοι μέσω lives και youtube..
(Τα λέω χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, είμαι εκτός του χώρου).
Ό,τι πιο κοντά στην αλήθεια. Ολοσωστο.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Αυτό πουλάει τώρα.. Ούτως ή άλλως το λαϊκό και τα μπουζούκια ψιλοψόφησαν με την κρίση..
Κάτι που ήταν και το λόγικο, δεν υπάρχει χώρα στον κόσμο που να ξενυχτάει καθημερινές κόσμος και να κατακλύζει τα πάντα.

Όλοι μαζί τρώνε, το ίδιο "σύστημα" τους αναδεικνύει, ενώ κάτι tus κτλπ βγήκαν μόνοι τους και έγιναν διάσημοι μέσω lives και youtube..
(Τα λέω χωρίς να ξέρω λεπτομέρειες, είμαι εκτός του χώρου).
Α ρε ένα ΠΑΣΟΚ που τους χρειάζεται :grin:
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Τι είναι το e-x-i? Κάποιος κώδικας επικοινωνίας?
Έλα μου ντε!? Το ψάχνω και εγώ ρε φίλε. Μπες στο ινστα τους, πχ στου Κοψιάλης ή στου Χταπόδια. Στο μέιλ αυτό λέει ως domain mail
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
Ελλάδα ακολουθούμε τις ξένες τάσεις, τα παιδιά γουστάρουν αυτά που έβλεπαν παλιά στο MAD TV και πλέον στο internet, και έτσι γίνεται μία μεταφορά τους σε ελληνικά δεδομένα από τους manager/δισκογραφικές κτλπ.

Είχαν Kardashian, μας φόρεσαν την Τούνη

Έχουν μπαγλαμάδες, takeshi κ πίπες, μας φόρτωσαν τον γύφτο τον Light κτλπ.
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Ελλάδα ακολουθούμε τις ξένες τάσεις, τα παιδιά γουστάρουν αυτά που έβλεπαν παλιά στο MAD TV και πλέον στο internet, και έτσι γίνεται μία μεταφορά τους σε ελληνικά δεδομένα από τους manager/δισκογραφικές κτλπ.

Είχαν Kardashian, μας φόρεσαν την Τούνη

Έχουν μπαγλαμάδες, takeshi κ πίπες, μας φόρτωσαν τον γύφτο τον Light κτλπ.
Είναι παγκόσμια φάση. Ναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom