Νέα

Σοκαριστικό βίντεο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jules_Jordan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
547
Like
57
Πόντοι
6
ρε παιδιά κάποτε πολύ παλιότερα είχα δει ένα βιντεακι κάπου στο ισλάμ; δεν είμαι σίγουρος που κόβανε την μαλαπερδα καπιου σε δημόσιο χώρο με χασαπομαχερο  το έχει δει κανείς αυτό ;
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
547
Like
57
Πόντοι
6
ρε παιδιά κάποτε πολύ παλιότερα είχα δει ένα βιντεακι κάπου στο ισλάμ; δεν είμαι σίγουρος που κόβανε την μαλαπερδα καπιου σε δημόσιο χώρο με χασαπομαχερο  το έχει δει κανείς αυτό ;
αυτό το κάνανε επιδι βίασε μια γυναίκα ίσως δεν ήταν στο ισλάμ άπλα δεν θυμάμαι  έχει πολλά χρόνια
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.681
Πόντοι
606
ρε παιδιά κάποτε πολύ παλιότερα είχα δει ένα βιντεακι κάπου στο ισλάμ; δεν είμαι σίγουρος που κόβανε την μαλαπερδα καπιου σε δημόσιο χώρο με χασαπομαχερο  το έχει δει κανείς αυτό ;
fake ηταν
 

mirage2000

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν το είδα καθόλου, το είχα δει (κατά λάθος) πιο παλιά. Γενικά σιχαίνομαι αυτούς που βασανίζουν ή σκοτώνουν ζώα. Για ανθρώπους στ' αρχίδια μου, το αξίζουν. Ζώα όμως δεν μπορώ να βλέπω να υποφέρουν. Φανταστείτε ότι μάλλον πρέπει να υπάρχει κάποιος κωλόγερος στην γειτονιά ο οποίος βάζει φώλες κι έχουν ψοφήσει αρκετά σκυλιά/γατιά. Έχω ορκιστεί ότι αν τον πιάσω να βάζει φώλες, ΜΑ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ, θα τον βάλω να την φάει ο πούστης επί τόπου... κι ας πάω φυλακή μετά...
Και εγω ρε θελω να πετυχω καποιον να ριχνει φωλες,να τον βαλει να την φαει και να παει στα τσακιδια!Οσον αφορα τους Ιαπωνες,τα ιδια κανουν και στις φαλαινες!Ευχομαι ολοψυχα σε οσους δουλευουν σε αυτες τις ''εταιριες'' που βασανιζουν τα ζωα,να παθουν καρκινο!
 

Belisarius

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα για καραμελοσκατο μου φαινεται, λες κ βγαινει απο παγωτομηχανη. Τα σκατα δεν βγαινουν ετσι ενιαια σε τοσο μεγαλη ποσοτητα. Παρατηρηστε πως ολονων τα "σκατα" εχουν το ιδιο χρωμα. Επίσης αδυνατώ να πιστεψω πως πασαλειβονται κ τρωνε αληθινα σκατα χωρις εστω κι ενα μορφασμο αηδιας.

Το ιδιο κανουν κ με τα χυσια στις τσοντες, βαζουνε πυχτο ασπρο σιροπακι στα μουτρα της γκομενας.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Εμενα για καραμελοσκατο μου φαινεται, λες κ βγαινει απο παγωτομηχανη.

Έχουμε ξαναδεί να τρώνε σκατά, και τότε είχα πει ότι το video ήταν μαϊμού.
Εδώ αν δε θυμάστε:
πάνε 17 μήνες.

Αυτό όμως τώρα δε μου φαίνεται μαϊμού.

Εκτός κι αν το έκαναν τόσο καλά (να φαίνεται ερασιτεχνικό), ενώ από πίσω υπάρχει ολόκληρο στούντιο και κουζίνα να ετοιμάζει τα εδέσματα, και τους τα φέρνει στο πλατώ για τα γυρίσματα.

Δε το είδα όλο, αποσπασματικά είδα (είναι και 20 λεπτά), αλλά απ' όσο είδα μάλλον γνήσιο μου φαίνεται.

Βελισάριος, για ποιό χρονικό σημείο το λες αυτό με την παγωτομηχανή?
 

Belisarius

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2010
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Εκτός κι αν το έκαναν τόσο καλά (να φαίνεται ερασιτεχνικό), ενώ από πίσω υπάρχει ολόκληρο στούντιο και κουζίνα να ετοιμάζει τα εδέσματα, και τους τα φέρνει στο πλατώ για τα γυρίσματα.

Δε το είδα όλο, αποσπασματικά είδα (είναι και 20 λεπτά), αλλά απ' όσο είδα μάλλον γνήσιο μου φαίνεται.

Βελισάριος, για ποιό χρονικό σημείο το λες αυτό με την παγωτομηχανή?

Μα κ τωρα στην αυλη του σπιτιου ειναι. Τα σκατα ολων εχουν το ιδιο χρωμα, απλα πριν τη σκηνη της βαζουν τη σοκολατα στον κωλο κ μετα σφιγγεται κ την βγαζει. Δες στο 6:55 τι ωραιο ενιαιο "σκατο" βγαινει. Ασε που τα κοριτσια ειναι πολυ ενθουσιασμενα.

Τεσπα, δεν πιστευω να υπαρχει ανθρωπος, οσο κ ανωμαλος να ειναι, μου οταν τρωει σκατα σε τοση ποσοτητα να μην κανει κανεναν μορφασμο 'η να του'ρθει ταση για εμμετο. Εγω παντως το πηρα πολυ στην πλακα το βιντεο.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Μα κ τωρα στην αυλη του σπιτιου ειναι. Τα σκατα ολων εχουν το ιδιο χρωμα, απλα πριν τη σκηνη της βαζουν τη σοκολατα στον κωλο κ μετα σφιγγεται κ την βγαζει. Δες στο 6:55 τι ωραιο ενιαιο "σκατο" βγαινει. Ασε που τα κοριτσια ειναι πολυ ενθουσιασμενα.

Τεσπα, δεν πιστευω να υπαρχει ανθρωπος, οσο κ ανωμαλος να ειναι, μου οταν τρωει σκατα σε τοση ποσοτητα να μην κανει κανεναν μορφασμο 'η να του'ρθει ταση για εμμετο. Εγω παντως το πηρα πολυ στην πλακα το βιντεο.

Έχεις δίκιο ως προς το 6:55 (δε το είχα δει), και επί πλέον (ενισχύει την άποψή σου) το "σκατό" πασαλείβεται ομοιόμορφα, πραγματικά σα λιωμένη σοκολάτα.  Δεν έχω εμπειρία από σκατά, αλλά έχω την εντύπωση ότι η κουράδα δεν είναι τόσο ομοιόμορφο υλικό. Πρέπει να έχει "σγρόμπους".

Τα υπόλοιπα που λες (περί ενθουσιασμού, αυλής, μορφασμών) δε με πείθουν σαν επιχειρήματα.  Αν υπάρχουν τέτοιοι κοπρολάγνοι, τους αρέσει το πράμα, δε το κάνουν με αποστροφή.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ελατε ρε παιδια μουφα ειναι ,παραγωγη βραζιλιανικη MFX video που ειδικευεται σε κατι μαλακιες του τυπου κοπρο ροχαλες ασφυξια και κατι αλλα ,εχουν καλα λεσβιακα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Δεν πα να γαμηθητε ρε μαλακες,,μολης εφαγα  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.681
Πόντοι
606
μουφα ειναι
 

Filogeno

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Απορία...γιατί κάνουν γαργάρες με τα κάτουρα; Τους έχουν πει οτι κάνει καλό στις αμυγδαλές;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom