Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πρώτη επισκεψη η Τζούλια ή Τζουλιάνα
είχα μόνο τηλέφωνό της
στο πρόσωπο όχι κάτι το ιδιαίτερο
δεν είναι κανένα μοντέλο ούτε στο σώμα
αλλά είναι πολύ καλή στο κρεβάτι
βάζω τηλέφωνο
+359888386684
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
επίσκεψη απο την Τίφφανι.
ήταν εμφανώς κουρασμένη
μαλάκα άλλαν....το έκψες το κορίτσι
συμπεριφροά όπως πάντα άψογη.

RE εραστές της βιζυτας εγω φταιω παλι;;;; το πηρατε Μακεδονική φάλλαγγα το κορίτσι που να προλάβη .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Κοιτα αν σου ερθη κουρασμένη δεν θα φταιω εγώ αλλά ο ΜΟικανός :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
για στείλε πμ τι να πάρω τώρα άλλαν.... θα ακολουθήσω τη συμβουλη σου πιστά. Αλλά θα την πάρω άμεσα. Σκεφτόμουνα Γέρι αλλά φοβάμαι πως δεν θα συνεννοηθούμε....
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
για στείλε πμ τι να πάρω τώρα άλλαν.... θα ακολουθήσω τη συμβουλη σου πιστά. Αλλά θα την πάρω άμεσα. Σκεφτόμουνα Γέρι αλλά φοβάμαι πως δεν θα συνεννοηθούμε....

Ntarina ????? ειχα καπου ενα χρονο να την πάρω εκανε προοδους .

Λιλυ??????? καλή επιλογη για πανε στις βιζιτεσ Σοφιας και παρετα τηλέφωνα.
αντε καλό βόλι. και μετά Πλανετα για ποτο κυριλέ και High  ειναι στα μέτρα σου.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ntarina ????? ειχα καπου ενα χρονο να την πάρω εκανε προοδους .

Λιλυ??????? καλή επιλογη για πανε στις βιζιτεσ Σοφιας και παρετα τηλέφωνα.
αντε καλό βόλι. και μετά Πλανετα για ποτο κυριλέ και High  ειναι στα μέτρα σου.
αύριο έχω ταξίδι θεσσαλονίκι όπου θα ρίξω τον οβολό μου σε μασατζίδικο πρώτα ο θεός και μετά Αθήνα
άρα νυχτερινή έξοδος γιοκ.
Η ντιάνα τι λέει;
είμαι μεταξύ αυτής και της γέρι
στόμα φιλάνε;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Δες πμ με ενδιαφέρουσες ινφο γι αυτό που ζήτησες
το είδα δόκτορα, γιαυτο και είπα πως μάλον θα στάξω και σαλόνικα.
εξαιρείται η περίπτωση να είμαι πολύ κουρασμένος
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
αύριο έχω ταξίδι θεσσαλονίκι όπου θα ρίξω τον οβολό μου σε μασατζίδικο πρώτα ο θεός και μετά Αθήνα
άρα νυχτερινή έξοδος γιοκ.
Η ντιάνα τι λέει;
είμαι μεταξύ αυτής και της γέρι
στόμα φιλάνε;

Παρε τη Γερι αλλα υπαρχει περιπτωση να σε στηση αν συνενοηθης.

Κοιτα βαριεμε να γραφω πάρε με τηλέφωνο.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Παρε τη Γερι αλλα υπαρχει περιπτωση να σε στηση αν συνενοηθης.
ρε μαλέα, μη με κάνεις να ρωτάω 2 φορές.
στόμα φιλάνε;
και γιατί είπες Γέρι και όχι την Ντιάνα; Για την Ντιάνα έχω ΄διαβάσει και καλά (διθυραμβικά) και άσχημα - έχεις άποψη ή παίζει να είναι δύο διαφορετικές;
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
άμα της αφήσεις μήνυμα στο σάιτ με το τηλέφωνό σου, τότε σου στέλνει μήνυμα.
το πρωί δουλεύει το κορίτσι κανονικά, τα απογεύματα στην τσάρκα....
εχεις δικιο
λοιπον βουλγαρoπιπινοκτονοι αν εινα κανεις αυριο το βραδι στη Σοφια ας στειλει PM !!!!


 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
RE εραστές της βιζυτας εγω φταιω παλι;;;; το πηρατε Μακεδονική φάλλαγγα το κορίτσι που να προλάβη .... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
kala ρε αλανιαρη σε αφισαμε μονο οι παλιοι και δουλευεις τους νεους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μακεδονικη μπουλτοζα κατερπιλαρ ο δικος μαςς ρεεεεεεεεε που να αντεξουν οι βουλγαρες ρεεεεεεε πρωταθλητες στα +145 κιλα ο αλλαν και ο βονμακουλις ρρεε  γελιαααααααα  βραδιατικα !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: ειτανε λεει κουρασμενη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρε αλανιαρη ολο το βητα πραγμα τους δινεις και αυτο ξεπατομενοοοο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
kala ρε αλανιαρη σε αφισαμε μονο οι παλιοι και δουλευεις τους νεους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μακεδονικη μπουλτοζα κατερπιλαρ ο δικος μαςς ρεεεεεεεεε που να αντεξουν οι βουλγαρες ρεεεεεεε πρωταθλητες στα +145 κιλα ο αλλαν και ο βονμακουλις ρρεε  γελιαααααααα  βραδιατικα !!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: ειτανε λεει κουρασμενη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αρε αλανιαρη ολο το βητα πραγμα τους δινεις και αυτο ξεπατομενοοοο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Βαλκανόσκυλε  πιτ μπούλ άσε τις μαλακιες πρώτον δεν ειναι νεοι δευτερον εσυ δεν ασχολείσε με βουλγαρία τριτον εγω ειμαι Αντρας με Α κεφαλαιο  να γεμιζη το κρεβάτι και μονον 125 κιλά μαλάκα και οχι 145 εχω και μποι 186 οχι ταπα σαν μερικους και ψευτικος που βαζουν βαρυδια στην τσεπη τους μην τους πάρη ο αέρας.
τεταρτον και τελευταίο η Τιφφανυ ειναι αστερι τοσο σε εμφάνιση όσο και σε συμετοχή στο σεξ το ξέρει καλα το αθλημα οπότε μπορει να ειναι κουρασμένη λόγο επιλογών πολλών εραστών.
Greek Lovers  κατι σαν εσενα δηλαδη. αντε γειάαααααααααααααααα.
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Δωσε μας και συ κανενα παιδι για υοθέτηση μονο παπαριες εισαι τοσο καιρό μια προταση δεν εκανες στο φορουμ σαν τον Μολδο και συ περιμενε απο μας να του πάμε καμια γκομενα και μάλιστα θυμωνε αντι να μας γνωριση αυτος σε γκομενες καθότι ειναι μονιμος κατοικος στο Κολοχωρι το Κισινεφ με τα αστέρια εεεεεεεεε;;;;;;;;;  ΑΑΑ πράμα ;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παπαρουφες παντου έχεις καλες επιλογες αρκεί να τα ακουμπας το τζάμπα πεθανε εραστές της :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Πολυ ερημια εχει πεσει ρε μαγκες τι γινεται ???
 

Επισκέπτης
49260050.jpg
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Πολυ ερημια εχει πεσει ρε μαγκες τι γινεται ???

κανεις ευκαιρος για μια επιδρομή στα γρήγορα αυριο και μεθαύριο;;;;;;;

Ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Κ Ο Ι Μ Ι Σ Μ Ε Ν Α  :think: :think: :think:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.480
Κριτικές
21
Like
1.931
Πόντοι
6.415
κανεις ευκαιρος για μια επιδρομή στα γρήγορα αυριο και μεθαύριο;;;;;;;

Ξυπνατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

H πουτάνα η κρίση μας έχει πηδήξει και δεν περισεύουν τα γαμο-ευρω γμτ γι' αυτό και η νέκρα... :helpplea: :helpplea: :S :S

Άσε που έχω και συμπτώματα στέρησης...η άτιμη η Tiffany την τελευταία φορά που ανέβηκα πριν κανενα τρίμηνο δεν μπόρεσε τελικά να έρθει και την έβγαλα με κάτι ημίμετρα....

Άσχετο από εδώ μέσα [URL unfurl="true"]http://ladytravel.eu/girls/[/url] έχει ψωνίσει κανείς? Ξέρεις κανείς κάτι...Βασικά εσύ allan που είσαι ο μέντοράς μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom